Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Ciemne włoski mogą oznaczać zaburzenia hormonalne. Ja też mam pojedyncze no i co za tym idzie za wysoki testosteron. Na pewno nie zaszkodzi jak to sprawdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą ale nie muszą ;) Różnie to z nami kobitkami bywa, może to po prostu taka Twoja uroda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Bratka ale czy to oznacza ze musialas brac jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie oprócz testosteronu były jeszcze inne zaburzenia hormonalne i PCO więc leki brałam. Każdy przypadek jest inny. U ciebie na pewno wszystko jest ok, nie nakręcaj się :P Zmykam na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsien co innego gdybys jeszcze miała ciemne włoski na brzuchu, na plecach, mówie o takich typowo mękich - mam kolezanke która tak ma no i ona faktycznie ma wysoki testosteron ale tak ze az ma hirsutyzm. Ja tez mam pojedyncze włoski wokół sutka (tylko prawego) i mysle ze to nic nie znaczy. Aczkolwiek zobaczymy po badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Napewno pojde do lekarza i dowiem sie czy to cos nieprawidlowego, ale mam nadzieje ze wszystko jest ok:-) Dzieki bratka za info. Oczywiscie wlazlam na inne fora i poczytalam o tym i widze ze wiele z nas ma takie problemy tyle ze z naszych staranek nic na razie nie wychodzi i zaczelam wiazac fakty;) No ale dobra, co bedzie to bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udanych zakupkow bratka, ja musze wziasc sie do pracy a tak mi sie nie chce 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Kasia ze mna az tak zle nie jest (narazie:P). Na plecach nie mam ani na brzusiu. Mam kumpele ktora ma takie wloski jak zarost, nie jest tego ful ale sa widoczne, jednak ona nie miala problemow z zajsciem w ciaze, za 2 razem im sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
maada mi tez sie nie chce siedziec:-( najgorsze jest to kasiula ze zaburzen hormonalnych chyba sie nie czuje, prawda? no bo jak cos nas boli to idziemy do lekarza i konkretnie mowimy a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Iga a ty jak tam na tydzien przed terminem @??? Daj znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Wkleje tabelke, pochwalimy sie naszymi wynikami, A CO!!!! ;) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 wiolkcia...............27........7.........27.11...... ..z abrze..........0 IGA....................29........10..........3.12...... ..P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........10........6.12.........Wro claw........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Oli14...................29.......18........12.12...... . .Haga.. ..........0 kasiula1983.........26.........28........19.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 BRZUCHATKI🌼 NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....24....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....16.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......15.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....14......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80.29..10..8....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ponoc sie nie czuje, jedynie niektóre kobiety mówią, ze jak miały podwyższoną prolaktyne to cały czas były nerwowe, przez cały cykl w nerwach chodziły. Moja kumpela ma 15kroetnie podwyzszona prolaktyne ale tez nie miala zadnych objawów, zawsze sie dobrze czuła tylko nie mogła zajśc w ciążę. Tylko ona faktycznie ma problem z tarczycą bo ma juz dosyc spore wole pod szyją. Jak norma jest z tego co wiem 15-27 to ona ma 315...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
uciekam na razie, pozniej sie jeszcze pojawie. przyszlo mi teraz do glowy ze super ze mamy takie forum, powiedzialam co mi lezy na serduchu, odpowiedz w 3 sekundy, jeszcze slowa pocieszenia:-D JESTESCIE KOCHANE!!!!!!! Przyjemnej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilsien
Ja kiedys mialam badana tarczyce bo jestem chuda jak patyk i mysleli ze to przez problemy z tarczyca ale wtedy nic nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze kamilsien ze na ten sam dzien mamy @ :) ale to moje maximum, mam nadzieje ze owulka bedzie znacznie wczesniej (juz mi sie sluz pojawia płodny powoli) i cykl bedzie krótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka, nie musialam isc ale powiedzieli ze moge, wiec stwierdzilam ze pojde z ciekawosci. Smiesznie bylo :D Ale M. sobie poradzil nawet sam, a jak TAKICH gazet jeszcze w zyciu w rekach nie mialam...hehe :) Czlowiek sie uczy i doswiadcza cale zycie. Maadaa ja za pierwszym razem mojego tez sama wyslalam, teraz to wlasnie ta ciekawosc. Kami, ja tez jakies tam wloski pojedyncze mam albo miewalam. Ale hormony przebadane wszysciutkie i nic nie wykazaly, wiec to nie jest tak ze jak rosna wloski to juz cos nie tak :D Wiecie, mam nadzieje, ze te swieta przyniosa nam upragnione prezenty....fajnie by bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
Hej! Witam was w piateczek:-D Juz weekendzik!!!! Kami, nie przejmuj sie, ja tez miewam pojedyncze czarne do tego wloski, ktore rzeczywiscie sa grubsze niz moje wlosy na glowie i udalo sie, zaszlam w ciaze wiec nie sadze zeby to byl jakis duzy problem:) uszy do gory! ale wiesz, jesli nie daje ci to spokoju to zawsze mozesz podpytac lekarza. Ale z tego co wiem, wiekszosc z nas ma takie 'problemy', piersi powinny byc gladkie bez takich 'skaz' ale w tym sek ze powinny a niezawsze są;) Moja mama tez cos takiego ma, moja siostra tez wiec spox. Dziewczynki, ja wierze ze swieta beda dla nas wszystkich szczegolnie wesole, zycze wam tej radosci i trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka.s
No, zeby nie trzeba bylo zmieniac tematu naszego topiku;) Niech juz pozostanie to 2009:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC wszystkim, no co wy, nie bedziemy zmieniac nazwy hehe. Musi taka pozostac;) Takze bierzemy sie ostro do roboty!!! Co u mnie? Jeszcze tydzien do @. Nie czuje nic, zero objawow, pobolewal mnie brzuch jakies 1.5 tyg temu, teraz mierze tempke, mam 37,2 wiec nadzieja jest;) Mam sporo sluzu ale to u mnie normalka, tym sie nie sugeruje. Kamilka pojedynczymi wloskami sie nie martw, tez tak mam. Moja kolezanka usuwa je peseta, mi az tak nie przeszkadzaja bo sa rzeczywisie pojedyncze i ich nie widac. Bratka, jak tam zakupy? Co kupilas? Ja juz po pracy dzis, wlasnie biore sie za jakies sprzatanie. Dzis mama przyniosla mi obiadek wiec nie musze gotowac:) stwierdzila ze musi 'odpracowac' to co ja jej dalam hehe a ja jej na to pozwalam bo czuje sie w ten sposob potrzebna i ma zajecie; no i nie ma czasu myslec o pierdolach i po depresji nie ma sladu:-D MILEGO WEEKENDU DZIEWCZYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ze mam jakies dziwne nastroje - ale to od zawsze a raczej odkad sie staramy. Na poczatku cylku jest ok, jestem pelna nadziei, i pozytywnie nastawiona. W polowie cyklu przechodzi mi ale jescze jest git. a pod koniec, cos tak jak teraz, tydzien przed @ staje sie zupelnie innym czlowiekiem - nie wierze ze sie udalo, doszukuje sie pewnosci ze jednak sie nie powiodlo, MASAKRA! a w momencie kiedy ta wstretna @ przylazi ja lapie dola i po 2 dniach znow tryskam optymizmem. Dziwna jestem;) Buziaczki dla brzuchatek i tych co dzielą jeszcze mój los :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga, nie dziwna jestes tylko wlasnie taka "staraczkowa":D Ja mam tak samo jak Ty opisujesz. Czasem tuz przed @ jestem tak negatywnie nastawiona i tak pewna ze nic z tego i beznadzieja, ze w ogole nie ma we mnie wiary i chyba jak sie uda to bede w szczerym, kompletny szoku...mimo tylu miesiecy staranek. Znam ten schemat zachowan na pamiec i mimo, ze sie wkurzam na siebie i wmawiam sobie, ze nastepnym razem to juz wcale sie nie nastawiam, nie bede myslec i w ogole....to i tak zwykle jest to samo. A ze mam teraz juz ten etap nie wiary, to powiem Wam, ze ja to sie chyba jednak w tym 2010 nie wyrobie...ale forum zmieniac nie zalezam. Moze nie 2009 ale ciagle bede pozytywnie nastawiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tak sobie mysle, ze to nasze negatywne nastawienie to chyba ma byc taki "bufor ochronny" przed przyjeciem na siebie potencjalnej porazki. Boimy sie myslec pozytywnie, kiedy zbliza sie godzina 0....tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Oli, ja tez sie nigdzie nie wybieram, nawet jesli w tym roku sie nie powiedzie:) nie wiem czy mozna zmienic nazwe tematu ale w sumie moze to nie bedzie konieczne..... moze dostaniemy od losu prezent na swieta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nauczona doswiadczeniem chyba poprostu nie dopuszczam do siebie mysli ze tym razem mogloby byc inaczej. I tez wmawiam sobie ze @ przyjdzie. Ale bedzie zaskoczenie jesli sie nie pojawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc. Ja też właśnie wróciłam do domu i muszę się zabrać za porządki. Jutro mamy gości. Iga i Oli ja też mam taką huśtawkę nastrojów, i też zawsze przed @ czuję że ona nadejdzie bo nie dopuszczam myśli do siebie że może stać się inaczej. Takie już jesteśmy i trzeba to zaakceptować. Przeczytałam post o nadmiernym owłosieniu, ja sama nie mam takiego problemu ale moja siostra robiła nawet badania hormonalne ponieważ w okresie dojrzewania pojawiły się w okolicy sutków takie rosnące włoski. Ona to goliła i niestety rosły później twardze, grubsze i bardziej widoczne. Ale okazało się że z hormoanmi wszystko było ok, nieznacznie podwyższony jeden ale lekarz powiedział że to nie jest powód aby faszerować się lekami, taka jej natura. Więc nie ma sie chyba co przejmować. W każdym razie jeśli wam to zaprząta myśli to trzebaby się poradzić lekarza, on wie najlepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Przeczytałam fajną książkę autorki K. Morton 'zapomniany ogród' , słuchajcie jest rewelacyjna, polecam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczyny. Kamilsien wkleiłam najaktualniejsza tabelunie:):):) ale sie zrobiło sylwestowo i światecznie na forum:):):) jeżeli chodzi o te włoski to mnie też dopadły ale także mam pod pępuszkiem ale to pojedyncze egzemplarze- no nie wiem czy to jest wynikiem tego iż mam podwyżony hormon andriostendion czy tez nie ale napewno ten hormon uniemożliwia mi zajscie w ciąże :(:(:( lecz jest lekarstwo na niego i pędę go tępic :):):) STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 Maadaa..............27..........6.........25.11....... .UK................0 IGA....................29........10..........3.12...... ..P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........10........6.12.........Wro claw........0 Radosna27...........27.........7........9-11.12........K i e lc e.........0 Oli14...................29.......18........12.12...... . .Haga.. ..........0 kasiula1983.........26.........28........19.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 wiolkcia...............27........8.........23.12...... ..z abrze..........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....24....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....16.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......15.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....14......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...28...3..............01.06.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80.29..10..8....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis....36...5....5....lipiec 2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×