Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Jestem podejrzana??? ;) Wiesz Kami, ja podejrzana to jestem co miesiac a jak dotad to wiesz, kicha :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trzymaj kciuki, trzymaj:-D Moze przyniosa mi szczescie? Ja tez trzymam za siebie i za wszystkie starajace sie dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 IGA....................29........10..........3.12...... ..P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........10........6.12.........Wro claw........0 Oli14...................29.......18........12.12...... . .Haga.. ..........0 kasiula1983.........26.........28........19.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 wiolkcia...............27........8.........23.12...... ..z abrze..........0 Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 Radosna27...........27.........8........12.01........K i e lc e.........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....26....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....16.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....14......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...28...3.....14.......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 U mnie wczoraj przyszedł spadek a wieczorem @. Najwidoczniej seks codziennie w TYCH dniach to tez nie metoda na zajście. Humor dopisuje, bo w grudniu lekarz i juz jakies wspomaganie, wiec moze w koncu cos sie uda. M bardzo zalamany, nie moze zrozumiec dlaczego sie nie udalo. Takze u mnie juz staranka 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczyny-nie mogłam zajrzec wcześniej bo zawalona byłam robotą. Radosna przykro mi że się nie udało ale jestem dumna z Ciebie iż sie nei załamujesz. mi ginek powiedział zeby oszczędzac mężów w normalne dni to maks 2 razy w tygodniu a w te podejrzane co 2 dni maksymalnie- bo nasionka sa z dnia na dzień coraz słabsze niby. u mnie teraz zbliżaja sie te najwazniejsze dzionki- w glębi duszy bardzo mam nadzieje że się uda ale staram się myślec o czyms innym- pozbyć się tej psychicznej blokady- sex=zapłodnienie- teraz musi byc sex=rozkosz :):):) buziaczki dla Was Kochaniutki. kurujcie się- te chorowitki a zdrowiutkie- dbajcie o siebie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuję się zabrać za raport o stanie klimatyzacji. Ochotę mam porównywalną z ochotą na nocną kąpiel w Bałtyku w grudniu. Miałam być zajęta dla odwrócenia myśli ozachodzeniu w ciążę, a nie dla zasuwania w ciąży!!!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) To znow ja was witam;) Dzis rano spadek tempki, juz tylko 36,7 po przebudzeniu a to moze oznaczac tylko jedno............. :-( Radosna, chyba podziele twoj los:( Powiedzialam mojemu mezowi a on stwierdzil ze nie ma sie co denerwowac, nie my jedni mamy problrmy. Ale mi jest bardzo smutno. Ide do pracy ale dzien bede miala przerypany. Buziaki dziewczynki, milego dnia wam zycze!!! ps. czyli musimy zmienic nazwe topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga i Radosno sciskam mocno. Cos sie dziewczynki chyba zsynchronizowalysmy bo mnie tak brzuch cisnie, ze lada chwila nastapi moja godzine :( E tam, tamat forum nie wazny. Wazne po co jest i zebysmy w rezultacie wszystkie odniosly sukces! :D Czego sobie i Wam zycze. Milej Srody....jak ten czas leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radości i co po moich fluidkach?? :( mimo wsystko przesyłam kolejne 😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼 ściskam Cie mocno. jak nie teraz to moze w następnym? Oby tak sie stało!! pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli urlopik w PL - fajnie :) Ja na te swieta zostaje w Anglii ale zrobimy sobie polski klimacik :D Fajnie ze dzialacie z laparoskopia. Trzeba cos dzialac i pomagac naturze. Ja dzis pierwszy dzien z clostilbegyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszytkim, ale tu dawno nie bylam:) Radosna wrrr...to nie tak mialo byc... Oli małe kroczki do przodu by potem byl ten wielki;) Bratka cos juz tutaj sie kochana mniej udzielasz, czyzby ciąża dawała Ci sie we znaki?oj synus synus grzeczny badz;) ja jestem po badaniach hormonalnych, najlepszy z tego wszytkiego jest progesteron, tamten wg ginki w normie, ale troche niby niskie?!..ale nic z tym nie zrobila, uwazam ze sie wogole nie zna, co zreszta sama poniekad potwierdzila...eh....do konca roku dam spokoj, potem pojde do nowego lekarza... dzis moj 28dc troszke tempka poszla na dol, ale objawow na @ ni ma, jedynie dzis juz 5 razy bylam w lazience, chyba ze stresu:D buziaki dla wszystkich dziewczynek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@...... .MIASTO(WOJ)......DZIECKO Magdalenka.s.......29.........9.........16.11.......gdan sk............0 Żolinka........28......3...............ok.16.11......... Jaworzno......0 IGA....................29........10..........3.12...... ..P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........10........6.12.........Wro claw........0 Oli14...................29.......18........12.12...... . .Haga.. ..........0 kasiula1983.........26.........28........19.12........ .Trzebinia.......0 kamilsien.............29........11........19.12......... .zamosc........0 wiolkcia...............27........8.........23.12...... ..z abrze..........0 Maadaa..............27..........7.........02.01....... .UK................0 Radosna27...........27.........8........12.01........K i e lc e.........0 BRZUCHATKI : NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Lod z..... bratka_......27....11....26....04.03.10....synek......Tr ójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................B iałystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....19.....02.05.10................wawa ..........0 misia1990....19....3......18.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....14......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...28...3.....14.......30.05.10................ POZNAŃ..... . 0 Coolturka....28....2.....3.......07.06.10............... .W awa.........0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześcwszystkim dziewczynkom. iguś trzymam kciuki i przytulam, moze nie przyjdzie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełny spokój, szczerze mówiac to nie mam żadnych dolegliwości to co mogę zaobserwować to ze męcze się szybciej, ale tak naprawdę nic poza tym, za tydzien w czwartek mam usg połowkowe i bedę wiedziała co będzie. nie moge się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze dobrze sie czujesz. Daj koniecznie znac po USG. Masz jakies przeczucia? Mamy juz 3 chlopakow tutaj, moze dziewczynka tym razem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Radosna - przykro mi bardzo, że znowu ta wredna @ do Ciebie przylazła :( Iga trzymam kciuki, by Ciebie jednak to ominęło, a spadek tempki był tylko wybrykiem natury ;) Karola - fajnie, że do nas zajrzałaś, cały czas trzymam za Ciebie kciuki. Masz rację, że trochę mniej się udzielam, a to wszystko dlatego, że pozycja siedząca mi zupełnie nie odpowiada, strasznie bolą mnie żebra jak siedzę i nie wiem co na to poradzić :o A jak już zaczną to pomaga tylko chodzenie albo leżenie na wznak. Nie chce męczyć malucha opierając na nim laptopa, tym bardziej, że już po 5 minutach bardzo wyraźnie daje mi znać, że sobie tego nie życzy :D Pozostają mi puki co częste zmiany pozycji to wtedy jest trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze ale ruch dzisiaj :D Az milo poczytac. Trzymam Kami w takim razie kciuki. A kurde te kroczki to mogly by byc jednak troche wieksze, bo ja nie lubie tak dreptac :D Bibi daj znac jak tylko wrocisz. Madaa ma racje, trzeba zarownowazyc sily, jakas dziewczynak by sie przydala. Ale chlopaki tez sa fajne, wiec najwazniejsze zeby wszystko byl ok. Bratka, widze ze ten Twoj synek to juz wie jak postawic mame do pionu :D Ehhh Maadaa ja sylwka spedzam w Holandii ale jakos na swiet anie moge sie przemoc zeby zostac. Moze dlatego ze znajomi Polacy tez sie rozjazdzaja wiec nei bylo by szans na jakies polskie klimaty. Jejku normalnie nie chce mi sie pracowa w tym grudniu juz wcale...lenistwo blogie mnie ogranelo i ani rusz....bede odliczac do swiat :D Pati a ty jak sie czujesz?- mam na mysli zdrowotnie i w kwesti potencjalnych mikolajkowych testowanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli, a co ma być z tą siarą ?? :D Może się już pojawiać, ale ja jeszcze nie mam i nie jest mi z tego powodu przykro :P A mi to w brzuchu chyba mały terrorysta rośnie. Jak się czasem położę na boku i jemu się nie podoba, to kopie tak długo aż się przekręcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta koszula nocna :) Ja tez taka chce!!!!!!!!!!!!!!!! A tak poza tym zapisalam sie wlasnie na Progesteron w 22 dc. Tak na polskie to 200zl!! Coz... zarabia sie w funtach i wydaje w funtach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Ty to Bratka masz dobrze z tymi zakupami :D Wiesz dziecko sie wdaje w rodzicow podobno, to teraz powiedz mi ktore z Was taki zaczepne jest :D ? Maadaa a jak to u Was jest z ubezpieczeniem zdrowotnym? Nie pokrywa takich badan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubezpieczenie pokrywa ale dosc dlugo trzeba czekac i musialabym wszystko od poczatku zaczynac. Isc do mojej przychodni, mowic ze mam problemy .... i tak mineloby kolejne 3 miesiace co najmniej zanim zbadaliby mi hormony. Do tego urywanie sie z pracy. Skoro prowadze juz to z lekarka w Polsce to wole nie czekac. Pojade do niej juz z wynikami stad. Na ubezpieczenie na cytologie sie zapisalam bo to sie nalezy raz na 2 lata bez zbednych wizyt i pytan. Jade 16 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz to i tak powiem Ci ze moze lepiej niz u nas, bo przynajmniej masz mozliwosc zrobic to szybko prywatnie. A tutaj prywatnie nie ma :( Niby fajnie bo wszystko ci pokrywaja, ale jests zdana na ich laske, no wiec czekasz kiedy ci termin wyznacza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma prywatnie? to dziwne. Tutaj jest dosyc drogo ale jest. Oli Ty juz jestes dosc daleko w badaniach wiec moze teraz szybciej sie potoczy. Zawsze najgorzej na poczatku. Zreszta moze @ nie przyjdzie i juz nie bedzie trzeba! :) 3mam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poki co to te bole brzucha nie wroza dobrze, wiec to jest juz tylko kwestia godzin...dupa blada :( Ale mam pytanko z innej beczki. Bo teoretycznie w grudniu nie powinnismy nic probowac, bo 29 mam laparoskopie i jesli bede w ciazy to moze sie to zle skonczyc. Ale pomyslalam ze moze bedziemy sie starac normalnie i jak pojade do Polski to tuz przed swietami zrobie Beta HCG test zeby sie upewniec ze w ciazy ewentualnej nie jestem. Wiecie moze ile po zaplodnieniu ten test wykrywa ciaze? Jakies doswiadczenia? Bo na necie pisza roznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×