Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość lola52
dzieki.....no własnie mam WAS...... musimy się pozytywnie nastrajac i nakrecac:P a jak bede musiała sie starac troszke dluzej to zażyje wiecej przyjemności...hahahahah;) mam zamiar w tym cyklu doś intensywnie pracować...a mój przyszły mąz nie ma nic przeciwko:) mam nadzieji iż nie przegapie owulacji........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola52
a mam jeszce pytanko może macie jakis wasze sposoby na poniesnienie naszej płodności.... tak aby zwikszyc szanse na dzidze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
prolaktyna - norma do 24, podobno najlepszy poziom na zajście wynosi 12-15 jesli ma sie powyzej to trzeba ten poziom obnizac, lekarze podaja Bromergon jesli jest za wysoki. A co do progesteronu, norma to 1,7-27,0, wzrasta po owulacji albo w 1 trymestrze ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
ale domina, wiesz, najlepiej wyniki interpretuje lekarz, my mozemy jedynie przypuszczac a czasami takie przypuszczenia moga wprowadzc w blad wiec... lola, jesli chodzi o mnie to nic nie stosuje; lykam kwas foliowy ale to nie na podwyzszenie plodnosci hehe. ja mysle ze na razie nie masz sie czym martwic i niepotrzebnie faszerowac czymkolwiek - jedz duzo owocow i warzyw, teraz mamy lato wiec jest ku temu okazja; no i pracuj intensywnie:-) cos kiedys czytalam o jakis ziolach ale czy jest sens....? sama musisz zdecydowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
domina, iga ma racje, nie ma co gdybac chociaz poziom progest. wskazuje na owulacje... lola, kochana, duuuzo milosci, duuuzo przytulanka i zobaczysz, efekt murowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
ps domina, moja siostra z pierwszym dzieckiem nie musisla sie specjalnie 'starac' - udalo sie za 2 podejciem. a z drugim musiala czekac pol roczku i tez byla zrezygnowana. ale dzidzia jest, udalo sie, wiec i tobie sie uda! a swoja droga dziwne to jest ze raz sie udaje bez problemu a raz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola52
ja też lykam kwas foliowy razem z zelazem...zalecenie lekaza.. narazie zadnych ziulek nie bede pic bo nie ma sensu ..przeciez dopiero to muj 1 cykl....nie ukrywam iz zalezy mi na tym by udalo sie za 1 razem... :) ja cos slyszalam o pozycjach milosnych kture ulatwiaja zajscie w ciaze.. co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
tak, ale to zalezy od wielu rzeczy... np kobiety cierpiace na tylozgiecie powinny unosic nogi do gory po przytulanku albo kochac sie 'na pieska':P wiem, bo sama mam tylozgiecie:P a o innych nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola52
O tych nuzkach w gure to slyszalam.....i sama stasuje po przytulanku..miuj narzeczony na poczatku sie dziwil co robie a jak mu wytlumaczylam ze pomaga to miec dzidzie to sam pilnuje bym unosila nuzki po misiakowaniu....i nawet pilnuje bym nie zmarzla.....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
super:-) moj maz tez mi o tym przypomina:-) ale ja i tak mysle ze jesli kobieta ma zajsc w ciaze to zajdzie niewazne czy bedzie miala nogi w gorze czy nie, czy bedzie sie kochala tak czy inaczej. ale warto sprobowac, tymbardziej jesli z tych prob niewiele wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola52
prubowac warto na rozne sposoby szczegulnie ze jest to przyjemne dla obu stron......:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
dokladnie, masz racje lola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola52
cos nasze forum ucichło......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczeta :) topik sie rozwija :) ja nie mam za bardzo czasu do was zagladac mam taka prace ze po jestem zryta .... i nie mam ochoty na nic .. :( Co do mezczyzn naszych mezów :) to oni inaczej to przezywaja napewno :) moj to mnie cały czas pociesza i mowi ze NA Cos DOBREGO TO WIDOCZNIE TRZEBA CZASU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Monikaddd.......22........17......17.06......Białystok..... ........0 IGA...............29........3.....26.06.........POZ NAN......... .....0 Asiula78..........31.......6.......17.06........ Kraków ..............0 Moniakr.........26.......25........5.07.........Lod z.................0 lola52............22........1........5.07...........ns ...................0 PRZYSZLA MAM..26........7........22.06...........K ielce...........0 ważka79 ........29.........8......14.06.. ..........Radom...........0 Tysia_86.........23.........1..........14.06.. ........Toruń..........0 AAAAA1980........28........1.......22.06............P OZNAŃ... .... 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domina prolaktyna powinna byc tak jak kolezanka powyzej napisała ja miałam 36,65 i miałam zbijana tab. Dziewczyny ja sie juz troszke staram i powiem wam ze jak bym mogła cofnac czas to bym zaczeła wczesniej robic te badania wszystkie czyli chormony nasienie meza itd. Zycze miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
czesc dziewczynki, jak wam minal dzien? ja jestem wykonczona, ide zrobic jakas kolacje. monikadddd, ja sie z toba zgadzam, tez bym duuuzo wczesniej zaczela... ale coz, nie da sie cofnac czasu niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola52
witam:P dokładnie na tym forum sa same kobiety pełne nadzieji....:) jak tam masze starania.......może juz kturaś z nas jest zafasolkowana.........:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny to mam marne szanse w tym cyklu bo jak miałam dni płodne to byłam u sister w Irlandii na wakacjach :) chociaz jak przyleciałam to maz tak sie stesknił ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola52
monikadddd a wiec szanse są na zasasolkowanie......:):) życze powodzenia...i oczywiscie fasolki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. No niestety Mąż się uparł, że o dziecko będziemy sie strać dopiero po 14 czerwca (idziemy na wesele i poprawiny) bo On raz, że dzieciaka nie bedzie robił po pijaku ;) a dwa, ze bym nie mogła wg niego pić na weselu. Ja i tak niewiele pije, więc jakbysmy sie jeszcze dzis albo jutro postarali to przeciez niewielka ilość alkoholu nie zaszkodzi, no nie? Coż, w kazdym bądz razie, skoro mamy starac sie dopiero po 15 czerwca, a płodne przypadaja na 30 czerwca to cały miesiac w sumie przede mną :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
AAAA1908 ja mysle ze maz ma troszke racjo bo wiesz, gdyby sie udalo to w tych pierwszych tygodniach trzeba na siebie szczegolenie uwazac a na weselu jak na weselu - tanczy sie bo przeciez glupio odmawiac komus tanca mowiac - bo byc moze jestem w ciazy:-) takie jest moje zdanie kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
witam dziewczynki:-) co u was slychac? ja postanowilam sobie, ze w tym miesiacu nie ma opierdzielania sie, musi sie udac:P jak widzicie przeszedl mi juz dolek zwiazany z nadejsciem @, zaczyna sie nowy cykl a znim nowe nadzieje:-) ale nas duuuzooo:-) bardzo mnie to cieszy. pisalyscie o mezach - moj maz bardzo chce miec dziecko ale nie daje mi tego po sobie poznac i chyba dobrze, bo gdybysmy oboje podchodzili do tego w niezdrowy sposob to bym juz dawno zwariowala:P moj s. pociesza mnie jak moze, ciagle powtarza ze trzeba sie starac dopoki nam nie wyjdzie bo innej rady na to nie ma. i ma racje, dziewuszki!!! aaaaa1980 - poczekajcie az bedzie juz po tym weselu. wiesz, moja siostra w ten wlasnie sposob poronila - byla na 2dniowym weselichu, wyszalala sie, wyskakala i tydzien pozniej dowiedziala sie ze stracila ciaze ktorej nie byla swiadoma... nie wiedziala ze jest w ciazy:-( takze lepiej dmuchac na zimne. monikadddd, nigdy nic nie wiadomoooooo:P czasami tak jest wlasnie najlepiej, wziasc glegoki oddech i heyahhhhh:-) dobrze zauwazylas, same przyszle mamusie na tym forum sa. ale nie, nie same, poczekajcie, jest przeciez domina75 - ona ma synka nicolaska:-)))) tyle ze nie wpislaa sie w tabelke:-( domina - wskakuj do tabeli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
dziewczynki a ja zaczne taki temacik - slucajcie czy wy sie w ogole nie boicie ciazy??? moze jestem glupia ale mam czasami takie napady, ze ogarnia mnie wieeeelki strach na mysl przed tymi 9 miesiacami i przed rozwiazaniem........ nie mowie tu absolutnie o jakis tam dodatkowych kilogramach itp bo to sa sprawy najmniej wazne jesli sie chce dzidzi ale o ewentualnych komplikacjach itp. co na to powiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są momenty kiedy nie mogę sie doczekać aż będę w ciąży, ale potem sa tez momenty kiedy mysle sobie, że przecież jak już sie bedzie w ciąży to musisz być w niej 9 miesięcy i nie ma innego wyjscia.... Takie troche przerazające. ;) Aha, Wczoraj mojemu kuzynowi urodziła sie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
dokladnie, u mnie to samo... mysle sobie ze jak juz bede w ciazy to powiem sobie : bedzie co ma byc - i tyle. ale to nie zmienia faktu, ze sie boje czasami, zwlaszcza jak wejde na jakis temat i naczytam sie opowiesci o komplikacjach w ciazy czy o strrrasznych porodach... to wtedy az mnie trzesie chwilowo. ale jak sie chce dziecka to szybko sie o takich opowiesciach zampomina i wierzy sie, ze w naszym przypadku wszystko bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
Witam Kochane:-) co slychac? widze, ze 'u nas' jak u ulu czasami, bo jak zawsze po pewnym czasie siadam i musze nadrobic zaleglosci w czytaniu:P dziewczyny, kurde! musze was do porzadku przywolac. czego tu sie bac - nasze babki, mamy, siostry, sasiadki itddddd rodzily to i my urodzimy:P:P:P a tak na powaznie to napisze wam tak: jak mnie bierze jakis dolek czy mam obawy jakiekolwiek to pedze na forum do moich kochanych 'sisters' i juz mi lepiej:))))))) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
AAAAA1980 to super wiadomosc:-) zobaczysz, wasze dzieciaszki beda sie razem bawily:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×