Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość karola.w
STARACZKI NICK...........WIEK.....CYKL.....@.......MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Monikaddd.......22........17......17.06......Białystok.. ... ........0 IGA...............29........3.....26.06.........POZ NAN......... .....0 Asiula78..........31.......6.......17.06........ Kraków ..............0 Moniakr.........26.......25........5.07.........Lod z.................0 lola52............22........1........5.07...........ns ...................0 PRZYSZLA MAM..26........7........22.06...........K ielce...........0 ważka79 ........29.........8......14.06.. ..........Radom...........0 Tysia_86.........23.........1..........14.06.. ........Toruń..........0 AAAAA1980........28........1.......22.06............P OZNAŃ... .... 0 karola.w........24.........15..........17.06......Wroclaw........0 juz jestem, dzieki za mile przyjecie:-D napisze wam jeszcze ze ostatnio @ przyszla 5 dni za pozno. a ja mam regularne cykle i bylam juz prawie pewna ze jestem w ciazy. robilam co prawda testy, wychodzily negatywne ale bardzo sie nakrecilam. pozniej przyszlo rozczarowanie, jak co miesiac zreszta ale teraz jest juz ok, znow pracujemy i mam nadzieje, ze w koncu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
ostatnio rozmawialyscie o waszych drugich polowkach - moj maz czesto wyjezdza i bywa trudno trafic w 'te' dni ale ten miesiac jest tylko dla nas oby sie powiodlo. trzymajcie rowniez za mnie kciuki! obysmy sie chwalily juz niedlugo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
rzeczywiscie, kiedy @ sie spoznia to siedzimy jak na szpilkach i doszukujemy sie roznych objawow... czasami chyba nawet je sobie wmawiamy bo ja naprzyklad mam mdlosci, czuje sie ospala i zmeczona, mam bole i klucie w brzuchu a pozniej bolesne rozczarowanie... wiesz co, ja juz teraz chcialabym to wszystko olac, rzeczywiscie sie wyluzowac i nie czekac jak glupia na cos co nie wiadomo czy sie wydarzy czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny tak szybko piszecie ze nie nadazam czytac :) jie mamjak w ciagu dnia :) Co do porodu jak jeszcze sie nie zdecydowalismy na dziecko to moj maz juz krzyczał i ogłaszał w szem i wobec ze bedzie i juz !!! a ja nie wiem czy to dobry pomysł chciałam bym i nie bo jak on tam na dół zagladnie to sie wystraszy :) hi miłej nocki zycze dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
czesc dziewczynki, jestescie? co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
witam serdecznie nowa starajaca sie kobietke:-) czy ktos tu zaglada? chyba dziewczynki ostro pracuja hehe, milego dnia wszystkim zcze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważka79
dziewczynki jeszcze kilka dni do przewidywanej @ i jak na razie zero objawow... nie boli mnie brzuch a zawsze sie tak dzialo na tydzien przed... ale wiem, nie ma co sie nakrecac, kazdy cykl moze byc inny. ale ja mam taka wielka nadzieje ze tym razem sie udalo... trzymajcie kciuki, proszeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
wzaka, kochanie, napewno wszyskie dziewczynki beda za ciebie trzymaly mocno kciuki! posluchaj, moze to ze nie masz objawow nadchodzacej @ oznacza, ze ona poprostu nie przyjdzie? :-D Musisz w to wierzyc! rzeczywiscie, nie ma sie co nakrecac i wmawiac sobie cos co nie istnieje ale tak juz jestesmy stworzone hehe ze doszukujemy sie nawet najmniejszczego objawu ciazy - ja juz pisalam ze wielokrotnie bylo tak, ze mdlilo mmie rano kiedy wstalam, czesto chodzilam do toalety... no typowe objawy ciazy a pozniej @@@@@. poprostu, mialam gorszy dzien i probowalam to polaczyc z nieistniejaca niestety ciaza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
witam , jestem mama 2,5 letniego brzdaca(za pierwszym razem), staranka o drugie juz w tym cyklu takze 1 lipca zobaczymy co z tego wyjdzie:):):) tak wogole to latam troszke tu troszke tam, po roznych topikach, powiem szczerze ze jak zaplanowalismy szymusia to ja z netem mialam malo do czynienia i malam bardzoo pozytywme nastawienie, mianowicie takie ze skoro sie kochasz to musisz zajsc hehe i nie myslalam ze moga byc jakes trudnosci, teraz troszke strachu sie wkrada alle mam nadzieje ze bedzie dobrze:) powiedzialam sobie jedno, bede czekac do @,(cykl regularny28) jesli sie spozni robie testa, nie bede sie wczesniej nakrecac niby objawami, nie ma co sie zadreczac, zreszta te ciaze wykryte beta czy czyms tam czasem koncza sie normalna mesiaczka, bo wiadomo zadna z nas nie wie ile razy nam se cos takiego przytrafilo,samoiste poronienie a tak jest ciaza i jej nie ma wiec lepej cierplwe czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
wazka85 masz absolutna racje, nie ma co sie niepotrzebnie nakrecac. czasami to samo przychodzi bo czlowiek naczyta sie na temat wczesnych objawow ciazy i wmawia sobie to i tamto - niepotrzebnie. moj maz jest osoba twardo stapajaca po ziemi... nie pozwala mi robic testow przed terminem @ bo uwaza ze poczekamy to zobaczymy, okaze sie czy sie udalo czy nie:-) i tak trzymac dziewuszki!!! bedzie co ma byc. wazka super ze masz juz brzdaca:-) zazdroszcze szczesciaro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
wazka85 witamy cie serdecznie:-) ale z ciebie farciara hehe za pierwszym razem trafic... hmmmm dla nas to marzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
oj dzieuszki moze mi sie udalo bo mloda siksa bylam i glowy sobie jakos tak bardzo tym ze moge nie zajsc nie zatrzasalam, huk wie teraz marze o drugim, z mezem pragniemy dwoje dzieci(sa mysli o 3ale zobaczymy)mam 4 rodzenstwa wiec uwielbiam duza rodzinke ale te czasyyy ehh:( ja za was wszystkie trzymam kciuczki, zafasolkowanie was tak latwo nie ominie o nie nie:) zreszta jesli teraz uda mi sie za Pierwszym razem TO wtedy mozecie mnie nazwac FARCIARA HEHE pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
Monakr masz wspanialego meza,i o to chodzi aby moc wesprzec druga osobe, by moc razem przez to przejsc,wtedy razniej:) i latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
czesc wszystkim:-) co u was slychac? ja jak zwykle nie moglam sie dzis dobudzic;) jak ja nienawidze wczesnie wstawac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
Igus, ja tez nie lubie wstawac a dzis musialam mimo ze mam wolne i nie musze do prack pedzic:-( a co slychac... wczoraj z mezem zorganizowalismy sobie 'wieczor filmowy' bo nigdy nie ma czasu poogladac na spokojnie. oglądnęłam film lektor - rewelka. czy ktoras z was widziala ten film? swietna rola kate winslet:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
czesc wszystkim! iga z tym wstawaniem to chyba wiekszosc ma problemy hehe - ja tez:-) wazka85, masz racje kochana, nie zaprzatalas sobie glowy nie myslalas i nie nakrecalas sie niepotrzebnie i udalo sie - dlatego teraz tez musisz wrzucic na luz bo jesli raz ci sie udalo to czemu tym razem ma byc inaczej???? zobaczysz, szybko bedziesz w ciazy, nawet jesli nie za pierwszym razem to i tak nie bedziesz musiala czekac dlugo:-D asiulka, widzialam film, dla mnie rewelacja!!!! bylam w kinie, wracajac nie moglam przez cala droge do domu wiele powiedziec, zrobil na mnie piorunujace wrazenie... chetnie obejrzalabym sobie jesscze raz. dziewczybki, zimno sie zrobilo:-( dobrze ze nie pada i swieci slonko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
macie racje, film super. rzadko sie zdarza ogladac film ktory tak dlugo pozostaje w pamieci... ja ogladalam go 2 razy. swietna gra kate winslet, naprawde charakteryzacja bombowa - na poczatku ciezko ja bylo poznac... ciekawe co tam u tysi i ważki... one jeszcze przez 2 dni conajmniej beda nas trzymac w niepewnosci hehe. obysmy wkrotce wspolnie sie cieszyly:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
wlasnie wlasnie, trzymam za nie i za nas wszystkie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
kurcze moj kochany mezuu przuwlukl bol gardla do domcu wczoraj i dzisiaj mnie boli troszku gardelko, owulke mam miec miedzy sobota a sroda hehe jakos tak a tu bol gardla wrrrrrrrrrrr a o malego sie nie boje, jak zwykle my wszyscy przechorujemy a on bedzie zdrowy jak to bylo kiedys .... ja z mezem ogladamy taki serial ,mamy wszystkie czesci na plytach od kolegi i tak co weczor,, kurcze ne moge znalesc gdzie moj skarb to zapisal na kompie bo nazwa jest angielska tyle ze zapomnialam buuuu , film o duchach itd. nawet fajnyy wciaga:) takze jest co robic! film Zmierzch bardzoo mi sie spodoball, sam motyw miloscii byl rewelacyjnyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula78
wazka85 ty sie kuruj kobieto;) bo niedlugo czeka cie intensywna praca, nie mozesz tak poprostu sie rozlozyc... na bol gardelka to dobre jest grzane piwko, polecam. a jeszcze jesli jest z malinkami czy miodkiem to dopiero lekarstwo! postawi cie na nogi w ekspresowym tempie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
wazkaaaa no tak nie wolno, nie wolno chorowac;) asiulek ma racje, kuruj sie kochana czym tylko mozesz i do pracy, do pracy... wyniki musza byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
a z tym piwem to jasna sprawa, pomaga i to jak:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
no to fajnie ,, dzsiaj idzemy na imrezke do znajomych wiec bede pic to ceplee piwkoo:):):):)::) trza korzystac bo znowu bedzie abstynencja ze 2 lata hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna oliwka
czesc dziewczyny, od ja niestety nie przylacze sie do was poniewaz nie staram sie o dzidzie, jestem szczeskiwa mamusia dwoch niesfornych brzdacow:-) ale co jakis czas sledze co sie dzieje na forum i czesto do was zagladam. dlatego postanowilam napisac kilka slow. dziewczyny, super ze sie tak fajnie wspieracie, pocieszacie. super ze mowicie otwarcie o problemach. ja kiedy bylam w ciazy (pierwsza ciaza zagrozona, druga podobnie; staralismy sie w obu przypadkach ponad rok...) to bardzo cieszylam sie ze moge z kims pogadac, z kims kto mnie rozumie:-) wiem, ze czujecie tak samo:-) fajnie sie was czyta bo jest czasami smutno, czasami wesolo dlatego pozwolicie ze was co jakis czas odwiedze i napisze kilka slow. posluchajcie, kazdej z was sie uda! musicie wierzyc. ja mialam chwile zwatpienia, balam sie cholernie ze nie bedziemy mieli dziecka. staralismy sie dlugo, na tyle dlugo, ze zaczelam obsesyjnie o tym myslec - zero przyjemnosci jedynie chcec \\\'zrobienia sobie dziecka\\\'. przykre to bylo, tyle rozczarowan ale udalo sie. dlatego wy tez nie traccie wiary w to ze sie uda! za jakis czas bedziecie kochane rozmawiac o takich rzeczach jak ząbkowanie, pieluchy, nieprzespane nocki itp. dlatego wrzuccie na luz i korzystajcie z zycia dopoki mozecie;) wazka85 - twojemu dzidziusiowi nie zaszkodzi piwko takze spokojnie, bez obaw:-) oby nie za czesto ale odrobinka nie zrobi zadnej krzywdy. ps moj maz wspomina czasami o trzecim maluszku wiec moze za jakis czas dopisze sie do tabeleczki:P pozdrawiam serdecznie. oliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola.w
dzien dobry wszystkim obecnym i nieobecnym:-) co u was dziewczyny? poczytalam to co napisalyscie troszke bo mam chwile wolna w pracy - wieczorem sie pojawie to moze bedzie nas wiecej. ale fajnie ze dolacza do nas mamusia:-))) bo my wszytkie chyba, jesli dobrze pamietam nie mamy dzieci jeszcze - bedziemy mogly prosic cie o rady oliwia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
oliwia super ze z nami jestes:) gratuluje dwoch dzieciaczkow:) jesli mozesz to napisz czy bralas jakies leki czy specyfiki magiczne zeby ulatwic zajscie w ciaze? bo czesto czytam na forum ze dziewczyny cos biora a ja jak dotad nie bralam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna oliwka
przyszla mamusiu, nie bralam zadnych tabletek, zadnych specyfikow. lykalam kwas foliowy jedynie. wiesz, kiedy przez ponad 5 miesiecy nie udawalo sie zajsc w ciaze, poszlam do lekarza - zrobila mi ogolne badanie, a poniewaz jest to kobieta bardzo konkretna i absolutnie nie naciaga ludzi na kase, powiedziala mi ze zadnego cudu nie zrobi, musimy probowac, probowac i jeszcze raz probowac:-) ja stwierdzilam ze kobieta wie co mowi nie bede wydawac kasy na badania tylko dlatego ze przez kilka cykli sie nie udalo. ale po roku mialam stracha... stalo sie jednak tak, ze pewnego dnia czulam sie fatalnie, mialam bole miesni, podwyzszina temperature, katar i zupelnie od niechcenia zrobilam test - balam sie poprostu ze moglam byc w ciazy a zamierzalam wziac leki - wyszly grube 2 krechy... a wtedy akurat wogole nie podejrzewalam ze moglo sie udac... a pozniej szok - dziewczyny, zapalenie gardla, zapalenie oskrzeli, antybiotyk. strasznie sie balam ze zaszkodze dziecku - jednak moja pani dr powiedziala ze jesli sama choroba nie zaszkodzi dzidzi to napewno nie zaszkodzi antyb. balam sie bo przez kilka dni mialam wysoka goraczke - nie wylazilam z lozka doslownie na krok - ale oplacalo sie, po chorobie nie bylo sladu a za kilka miesiecy pojawila sie na swiecie moja kochana cora:-) tazke glowa do gory, nie faszerujcie sie chemia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGA.POZNAN
oliwka Ciebie rowniez witam serdecznie, dzieki ze dzielisz sie z nami swoimi doswiadczeniami, ja mysle ze beda one dla nas bardzo cenne:-) podzielam Twoje zdanie na temat lekow - jesli nie trzeba, to lepiej trzymac sie od nich z daleka. tyle ze niekiedy niestety nie udaje sie to. ale mysle ze my dziewczynki damy jakos rade bez tego, no nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka85
WITAJ oLIWKA , KURCZE ZEZARLO CALA MOJA YWPOWIEDZ EHHHHHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×