Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Gość lolcia52
dzieki wielkie:) ja tez zmykam sie troche pouczyc papapapap:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
ja tez trzymam kciukasy za nasza lolcie:)))))))) ps. oprocz tego sluzu to mam jeszcze jeden objaw - wilczy apetyt:-) do uslyszenia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynk, wazka79 uda siee, musi:):):) Monia gratulacje, mom zdaniem bedze dobrze, ciaza jak nic, poszlas w moje slady hehe ten sam odstep z testem i to samo ci wyszlo:):):):) takze musi byc dobrzeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
hej kochane zrobiłam test.... wyszedl negatywny....:(:( no lae cuz nie tracmy nadzieji.. jak miesiaczka naie przyjdzie to zrobie nastepny...a ja przyjdzie to znów bede sie starac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
hejoł :D rany nie było mnie tylko jeden dzień .... a tu 3 z was w drugiej tabelce, lolcia się przymierza do drugiej :) ale zmiany .... strach zaglądać tu na forum ile z nas jutro wskoczy :D chi chi chi . mnie nie było wczoraj bo odbierałam sukienkę do ślubu.... co prawda oprócz tego ze ledwo w niej oddycham a pani mówi ze tak musi byc:) to ok. ale się cieszę z was dziewczynki super jeszcze teraz zaciązone będą nam słały fluidki to wszystkie zaskoczymy bo będziemy miały pomoc :) no teraz to dopiero jestemy POZYTYWNIE NASTAWIONE 2009:) buziaczki koffane staraczki i przyszłe mamusie takze :****** młaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ...............0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ .......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ..0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ................1 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO....DZIECI bratka_.......27................5......08.03.2010.....Trójm iasto......0 wazka85......24.................3..........................Lisburn........1 Moniakr........26...............3.............................Lodz .........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
lolcia tak trzymamy musimy być dobrze nastawione do wszystkeigo i nie ma się co załąmywać, nie takie rzeczy sie słyszy, czasami z tymi ciązami to wręcz cuda się zdarzają, będzie dobrzeeee :) tylko przypomnijcie mi o tym jak bede sie załamywać przy kolejnej @@@ :)ja zaczynam włąsnie swój 4 cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNKI :)GRATULACJE WSZYSTKIM MAMUSIOM :) Zmieniłam troszke tab jak mogłam :) napisałam cykle w brzychatkach :) zeby dziewczyny mogły dopisac ile czasu sie starały czyli ile cyklów :0 jak mozecie to dopiscie :) Dziewczyny bratka,,, wazka,,,,,,monika :) powiedzcie jak wam sie udało ??? zajsc :) jak pamietacie to napiszcie co ile macie @@ ilo dniowe cykle itd i w ktorych dniach sie przytulaliscie z mezami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
kochana ja narzie ten test nie traktujje jako wyroczni...") nadzieje jeszcze mama ...a jak małpa @ przujdzie no cuz... przeciez te naszen starania są bardzo przyjemne....:):) i ty te nie mozesz sie zalamywac..... bo przeciez jestesmy pozytywnie nastawione:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
czesc dziewczynki, ale sie rozpisalyscie:-D GRATULACJE dla moni, wazki i bratki!!!! super ze wam sie udalo! ale wlasnie, napiszcie jak tego dokonalyscie???? zeby byla na to jakas super recepta, hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
bibi widzisz, martwilas sie i stresowalas z powodu sukienki do slubu a wszystko jest ok:-D ja mialam gore bez ramiaczek wiec tez ciezko sie oddychalo ale luzik z tego calego stresu nawet o tym nie myslalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
monikaddddd to nasz forumowy spec od tabelki hehe zawsze cos tam zakreci i pozmienia na lepsze :* lolcia jutro twoj wielki dzien, trzymam kciuki za super zdany egzamin! a co do testu... wyszedl negatywny wiec poczekaj spokojnie do @ a jesli sie nie pojawi to zrob raz jeszcze:-) buziaczki dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
hej wszystkim; zmieniam swoj zapis w tabeli:-D dziewczyny, zobaczcie na ilosc moich cykli... to pozwoli wam miec nieustanna nadzieje ze w koncu sie uda! watro probowac do bolu i nie zalamywac sie:-) wiem co mowie kochane! STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ...............0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ .......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ..0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ................1 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27................5......08.03.2010.....Tr ójm iasto......0 wazka85......24.................3....................... ...Lisburn........1 Moniakr........26.......25........3..........???....... ......Lodz .........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
lolcia masz racje, gdyby te starania byly nieprzyjemne to rzeczywiscie byloby kiepsko a tak...:P tyle ze to dla nas kobitek marne pocieszenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ...............0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ .......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ..0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ................1 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto......0 wazka85......24.................3....................... ...Lisburn........1 Moniakr........26...............3....................... ......Lodz .........0 Co do starań to u mnie wyglądało to troche inaczej niż zazwyczaj, bo się leczyłam. Po zastrzyku na peknięcie pęchcerzyka trzy dni intensywnej \"pracy\" zaowocowały :) Bez żadngo leżenia z nogami w górze i innych cudów :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ...............0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ .......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ..0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ................1 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto......0 wazka85......24.................3....................... ...Lisburn........1 Moniakr........26.......25......3...........?????.............Lodz .........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
a my w tym miesiacu jakby odpuscilismy sobie... mialam nawal pracy, chodzilam ciage padnieta, nawet w dni plodne niebardzo mialam ochote na przytulanko i w jeden z tych dni dalismy sobie spokoj...zreszta stwierdzilam ze teraz sa wakacje, trzeba poszalec i takie tam. ale posluchajcie juz w ferie zimowe pojechalismy w gory, tez olałam wszystko, wyluzowalam sie i nic wtedy nie wyszlo. wiec nie ma reguly, kazda z nas ma chyba swoj czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
no wlasnie dziewczynki nie ma reguly a szkoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZLA MAMUSIA
super wyglada nasza tabeleczka:) az milo popatrzec!!!! a jak wy sie czujecie kochane? macie jakies dolegliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKr
przyszla mamusiu, jesli o mnie chodzi to ja nie mam zadnych:-) nic mnie nie boli, nadmiar sluzu to raczej nie dolegliwosc hehe, wiekszy a czasem nawet wilczy apetyt tez nie. czuje sie tak...normalnie. az sie sama dziwie. musze odpukac zeby nie zapeszyc. czasami cos mnie w brzuchu zakłuje ale ogolnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bóle brzucha już prawie przeszły. Powoli zaczynam odczuwac senność i chyba częściej chodzę siku, ale może to tylko autosugestia ;) Ogolnie czuje się świetnie i ropiera mnie energia :D W piątek do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
:):) fajnie kochane mamusie ze czujecie sie swietnie bo to wazne dla waszych dzieciatek w brzuchu...::) no wlasnie jutro muj wielki dzien......miejmy nadzieje ze go przeżyje ... i ze ta @ nie przyjdzie pomimo negatywnego testu... bo jak na obecną chwile to już nie mam żadnych oznak zbiżającego sie okersu.......:):):) a moze test co go robiłam był za mało czuły.. w sumie z tej firmy robiłam 1 raz amil czy jakos tak:P:P.. poczekamy zobaczymy.. ale mojemu misiowi nie powiem o tescie... jeszcze poczekam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: NICK...........WIEK.......CYKL.....@.........MIASTO(WOJ).. ...DZIECKO Tysia_86.........23.........1........14.06.. .......Toruń..................0 Liwka.............32........1..........29.06..........Pa bianice.............1 misia1990........19..........1.......02.07........Bielsk o-Biała............0 kala83............26........24........03.07..........Koł o...................0 lola52.............22.........1.........5.07...........n s ....................0 Sralis Margolis...36........1..........10.07........Kraków...... ...........1 Aleksandra.K....28........19.........12.07........Łódź.. ..................0 anahita...........33........13........15.07.........Wawa ..................0 ważka79 .........29.........9........15.07.........Radom............ .....0 Asiula78..........31.........7........17.07..........Kra ków ...............0 Monikaddd.......22........18........17.07.........Białys tok..............0 karola.w.........24........16........19.07.........Wrocl aw...............0 IGA...............29..........4........23.07..........PO ZNAN..............0 Kasssiula.........26.........4.........3.07...........Bi elsko................0 AAAAA1980......28.........2........27.07.........POZNAŃ ...............0 bibi2206 .........26.........4........26.07..........wawa............ .......0 8507..............23........1..........?????............ ?????...................0 PRZYSZLA MAM..26.........8........21.07..........Kielce.............. ..0 kamilsien........29..........6........25.07........Zamoś ć................0 JOWITA.LODZ...29.........5........26.07...........Lodz.. ................1 BRZUCHATKI : NICK..........WIEK...CYKLI...TC....TERM.POR......MIASTO. ...DZIECI bratka_.......27........11......5......08.03.2010.....Tr ójm iasto......0 wazka85......24.........1.......4......09.03.2010.........Lisburn........1 Moniakr........26.......25......3...........?????...............Lodz .........0 a mnie to sie nie pytajcie,, uwielbam sek..orgazm i ta bliskosc i czesto sie domagam chodz mezu ma dosc, przez te 2 lata lecielismy na stosunku przerywanym ,gobulkach i czasem prezerwatywa na poczatku po porodzie przez rok wiec MISKA glowa do gory... moja znajoma ma jednego brzdaca i mnie nastraszyla ze juz 2 lata sei stara o drugie i nie moze zajsc(2 razy poronila) wiec mowie do meza , wiesz co chyba o rok przyspieszymy nasze startania(mialy byc w czerwcu 2010) no i proszee co wyszlo z tego strachu:) co do efektu to moze przez to ze: nie pale , malo pije, bardzo zdrowo sie odzywiam(fast food rzadkoscia) gazowane napoje zero, duzo zup, malo soli , nie slodze, uwielbiam ryby, fasole i kalafiory, marchewke i jablka, serk topione, a slodycze jak mnie napadnie na cos, chipsy zero i rozne takie pierdoly, jesli juz to w gosciach:) aaaa zapomnialabym ,, pije duzo mleka, dzien w dzien ale to mleko za sklepu to nei wiem czy cos tam zawiera, najlpesze bylo z polski prosto od krowy znajomej:) no i malam zawsze duzo sluzu.....a najwiecej w czasie orgazmu najgorzej wyniszczaja organizm kobiety przerozne diety, glodowki to tez moze utrudniac zajscie w ciaze w takim samym stopniu jak nadwaga... a co do pytania lolii kedy bylo zblizene itd. bylam na 100 pewna ze mam owulacje w 12dc a juz 2 dni przed i po bylo zblizenie, i pozniej tak dla relaksu i pozniej hehehe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy na allegro nie mozna dostac testu o czulosci 10ml/ul sa lepsze od 25ml/ul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia52
kochana ja nie wim wiec ci nie pomoge..... ale ja chybam balabym sie kupic testu z alegro... sama nie wiem czemu ale bym sie bała:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee Lolcia przeciez one sa dobrze zapakowane hehe ja osobisce sobe kupolam na ebay i mne nie sklamaly widze ze takie same jak tu sa w polsce na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka ja do lekarza pojde dopiero 16 lipca, jak bede w polsce, mam nadzieje ze juz serduszko uslysze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) jesli chodzi o testy to spokojnie mozna kupic na allegro, sa tansze a przeciez norlamnie zapakowane - ja nigdy nie mialam z tym problemow:-) wazka, dzieki za super rady! ja wprawdzie tez nie pale, unikam alkoholu, nie jadam fast foodow, chipsow itp a problemy sa ale pozyjemy, zobaczymy:) dziewczynki jakie to musi byc super uczucie uslyszec serduszkoooo:-D zazdroszcze wam:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ola, masz chyba racje. dziewcyny albo tak szaleja ze szczescia ze nie maja dla nas czasu hehe albo o nas zapomnialy:( a co u was dziewuszki??? w krakowie upallllllllllllllllll jak cholera... a ja mam lenia jak nie wiem co. nic mi sie nie chce. wlazlam do domu, weszlam bna forum ale musze przyjsc na dluzej i nadrobic zaleglosci w czytaniu zebym byla na biezaca;) teraz zmykam przyszykowac obiadek bo mezus moj niedlugo z pracki wraca:) BUZIACZKIIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×