Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

madaa - mam opakowanie duphastonu + 2 tabletki z poprzedniego. Wyślij mi na maila swój adres to postaram się w poniedziałek wysłać nuna2000@wp.pl W sumie i tak mi już nie potrzebny więc kasy od Ciebie nie chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie to czegoś tu nie rozumiem, lekarka zaleciła przyjmować, a nie dała recepty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaleciła i dała recepte ale do kupienia w Polsce. To polska lekarka przyjmująca w Anglii. Mam recepte tylko nie mam za bardzo komu wysłać. Tutaj w Anglii maja taka głupie podejście do ciąży ze do 3 miesiąca ciąza to nie ciąża i nie ma leków ani podtrzymania. Jak kobieta poroni przed upływem 12 tyg to nazywaja to selekcja naturalna i nie ma lekow. W 12 tyg jest też pierwsze USG i zakładaja wtedy karte ciąży. Wcześniej nie ma nic. Dla mnie to takie średniowieczne podejście, ale tak tu jest. Dlatego nie ma odpowiednika tych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki vilemooo i bratka. Z wielka chęcią skorzystam z obudwu propozycji. Bede miała zapas do wizyty w Polsce. Do forum podchodziłam czasem z dystansem jako takiej wirtualnej formy znajomości a tutaj okazuje sie, że znalazłam chęć pomocy. Macie wielkie serca. Dziękuję. Kolejna wizyte mam we wtorek, wiec porozmawiam z lekarka że bede miała Duphaston. Na monitoringu w piątek miałam już duży pęcherzyk i lada chwila powinien pęknąć. Mam nadzieje, że tak sie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........14.01........ ...Bydgoszcz.....0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........28........19.01........ ..Trzebinia........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........12........01.02......... Wroclaw.........0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....32....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......23.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....21......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3......20.....30.05.10................. POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....13.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....6....28.08.2010......Wrocł aw.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane kobietki Płakać mi się chce! @ nie przyszła, brzuch pobolewa rano to myślałam, że już jest ta @ a tu nic poleciałam zrobić test i też nic! Denerwuje się bo nie wiem co się dzieje! Do tego wszystkiego popsztykałam się z moim M i jest mi tak smmmmmmmmmmmutno :( :( :( Cała się dzisiaj jakoś trzęsę i jest mi słabo. Wczoraj rozmawiałam z siorką (ona w Emiratach mieszka) i nastraszyła mnie że to może być pozamaciczna! Tak się boję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha25 - może być wszystko- ale niestety my nie jesteśmy lekarzami i nie jestesmy w stanie tego stwierdzic- mam nadzieję ze to nic powaznego. moze to nie miesiączka tylko plamienia jakie czasami bywają w ciąży, test moze nie wyszedł bo jeszcze za wczesna ciąża. niestety gdybac można i można...:(:(:( trzymam mocno za ciebie kciuki i życze pozytywnego rozwiązania tej nieprzyjemnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaiula napisz co tam z tą @ bo ciekawość mnie zjada!!! Trzymam kciuki :) Ja nie miałam żadnego plamienia ani kropelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha - który to juz masz dzień cyklu? a mierzyłaś moze rano tempke? kasiula - gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha_nie słuchaj siostry!!! Ja bylam w ciazy pozamacicznej w maju i tesciki wychodzily w dniu spodziewanej @. I brzuch nie bolal, tylko rozbolal jak juz krwotok byl,ale to tak, ze sie tego nie da wytrzymac, a nie jakies tam pobolewanie. Za to mialam plamienia caly tydzien. Nie daj sie straszyc, lepiej zrob te badania z krwi to wykaże nawet niski poziom hcg. Moze akurat jestes jedna z tych kobiet ktorym testy z moczu nie wychodzą??? Trzymaj sie i nie słuchaj głupot!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 32 dc tempke mierzyłam podam kilka ostatnich: 9.01 - 36.9 10.01 - 37,0 11 -37,1 12,13,14.01 - 36,9 15- 37,05 16 - 36,8 dziś 36,9 Ja się głowie o co może chodzić. Jak już pisałam, że choćby nie wiem co nigdy mi się @ nie spóźniała, ani stres ani przeziębienie ani nic nie miało wpływu, nawet jak miałam stan zapalny to i tak @ była! Może rzeczywiście testy mi nie wychodzą. Może moje tyłozgięcie ma na to jakiś wpływ. Boli mnie kręgosłup lędzwiowy, brzuch dziś jakoś nie specjalnie oprócz tego że rano bolał. Jak się nic nie wyjaśni do jutr to polecę na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izucha- to mi wygląda na upragniona ciążę :D ale ciiiiii żeby nie zapeszyć... poczekajmy do rana, zobaczymy jaka tempa rano bedzie moze rano teścik zrób a jasli masz dosyć testów to może na betę skocz... to faktycznie dziwne baaardzo, że Ci sie tyle spóźnia i do tego te wszystkie objawy...czekajmy cierpliwie do jutra. Ściskamy Cię mocno, trzymaj się cieplutko 🌼 Radosna🌼 for U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi jeszcze czy na tą betę to idzie się na czczo? Od jakiego poziomu jest ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha_na bete mozesz isc o kazdnej porze dnia i nie musi byc na czczo. Hcg powyzej 5 oznacza ciąże (domowe testy z moczu wykrywaja chyba poziom od 25). Trzymam kciuki Kasiaula_daj znac kochana jak u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak zwykle późno się pojawiam, ale córka coraz później spać chodzi a rytuał czytania książek jej pozostał :-) tylko lektura coraz obszerniejsza :-) Szybko zleciał weekend i jutro znowu do pracy. Szczęślwie swoją pracę bardzo lubię, bo inaczej przeżywałabym katusze wstając rano ... ale i tak zimą łatwo nie jest wybrać się z domu z dzieckiem. A u Was patrzę same rewelacje. Aż zazdroszczę tych piersi bolących i brzusiów wypukłych. Mdłości niekoniecznie, ale dla dobra sprawy i to bym jakoś wytrzymała. Moja ciąża przebiegała bezobjawowo, jedynie skoki nastrojów miałam niesamowite, co zaskakiwało otoczenie. Ale tak na dobrą sprawę do 3-4 miesiąca nic się nie działo. Myślę, że pierwsze objawy są sprawą bardzo indywidualną, zresztą podobnie jak objawy @. Lepiej zaczekać spokojnie na rozwój wydarzeń niż szukać u siebie objawów ... czegokolwiek :-) Izucha - cierpliwości - trzymaj się cieplutko i nie zadręczaj ponurymi myślami. Wrócę jeszcze do tematu staniczków ciążowych - nosiłam normalne tylko z miseczką B, ale po porodzie kupiłam specjalny do karmienia, chicco /ale to bez znaczenia/ - koszmar ! Uszył go chyba ktoś bez wyobraźni - odpinana klapka z góry miseczki odkrywała tylko wycinek piersi i sutek - tak nie da się karmić dziecka. Nie było jak piersi przytrzymać, wszystko mokre, kompletnie się nie sprawdził. Najlepsze okazały się biustonosze odpinane z przodu, nie ważne czy specjalistyczne, czy nie, żadne klapki nie są potrzebne, dzidziuś nie tylko z piersi je, ale się tuli i cycuś musi być dostępny. Może teraz jest tego więcej, ale weźcie pod uwagę na ile będzie praktyczny, bo ja się rozczarowałam. A swoją drogą karmienie piersią to wspaniałe uczucie, jak mała chciała jeść i piszczała, mnie od razu mrowiło i mleko tryskało "pod ciśnieniem" - niesamowite :-) Pozdrawiam i życzę miłęj nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek :) Do usg 2 dni i coraz większe nerwy. Doszłam do wniosku, ze czuje sie tak słabo chyba wlasnie przez ten stres zwiazany z badaniami. Izucha i Kasiula dajcie znac jak u Was sie sprawy rozwijają. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę tylko muszę się napić kawy i wykąpać bo wczoraj miałam dzień dziecka :P Siedzę jak na szpilkach! Ciekawe co się okarze! Trzymajcie za mnie kciuki PROSZĘ :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Czesc wszystkim, Izucha trzymam kciuki za ciebie!!! Dziewczyny ja jestem biedna ostatnio:( Po tych lekach hormonalnych chodze ospala nadal i ciagle jest mi niedobrze. Wiem ze musze wytrzymac to jakoś ale brakuje mi sił:((((( Podobno organizm się przyzwyczaja po jakimś czasie ale mój jeszcze tego nie zrobił. A do pracy trzeba iść... Jak tam po weekendzie? Ja spędziłam weekend w domu z dobrą książką - w sumie większość wolnego przespałam bo nie czułam się najlepiej; wstałam rano, zjadłam coś, połaziłam i znów do łóżeczka, poczytałam i lulu i tak na raty się wylegiwałam. Ale przynajmniej odpoczęłam za wszystkie czasy;) Pozdrowionka ślę dla wszystkich, Przyjemnej pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha_fluidki dla Ciebie na pomyslne badania 🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 Daj znac jak tylko bedziesz miec wyniki :) Kasiula_co u Ciebie, napisz bo normalnie nie mozna pracowac Oleczka_a jak u Ciebie??? Jak po wizycie u lekarza i czy plemienia ustaly. Napisz bo sie martwimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek, Izucha trzymam kciuki i czekam na wyniki bety. Tak ładnie to u Ciebie wygląda, że jestem dobrej myśli ;) Patka, niestety ja o Bromegonie (czy jak to się tam pisze ;) ) słyszałam wiele niekorzystnych opinii jeżeli chodzi o skutki uboczne więc kochana niestety musisz się przemęczyć. Ale jedno mu trzeba przyznać - jest skuteczny :D A ja w weekend przeżyłam najazd teściów i rodziców chrzestnych męża, na szczęście zapowiedziany, i dowiedziałam się, że w najbliższym czasie czeka mnie kilka imprez rodzinnych - niestety wypadających tuż przed i tuż po porodzie i teściowa się mnie pyta czy 20 lutego przyjedziemy na 90 urodziny babci, bo musi w knajpie ilość osób potwierdzić ... A skąd ja mam to do cholery wiedzieć ... A na dodatek dała mi wyraźnie do zrozumienia, że się obrazi jak nie przyjedziemy - no chyba, że rodzić akurat będę ;) Niby daleko nie jest, ale dwa tygodnie przed planowanym porodem to i 70 km to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki oto kolejne pytanie z serii żoli pyta ;) czy będąc w ciąży farbujecie włosy? czy farbowanie może byc szkodliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja wiem to lepiej nie wdychać amoniaku z farby bo jest silnie drażniący, więc nie polecam. Jeśli jednak chcesz pofarbować to plecam farbę 10min chyba patette to jest. Ma fajny zapach winogron i ci nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja farbowałam dwa razy, ale dopiero po 12 tygodniu. Moim zdaniem z tą szkodliwością to bujda, wydaje mi się, że nie można przesadzać z ostrożnością w ciąży, bo wyjdzie na to, że nic nie można jeść i nic nie można robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ale nie zapomnij zrobić sobie plamki próbnej na plecach czy cię czasem nie uczuli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Żoli ja wczoraj farbowałam włosy- niby szamponem koloryzującym Casting, ale to chyba zawsze farbowanie;) Nie miałam uczulenia ani nic;) A ja dziś idę założyć kartę ciąży lalaalalala;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha- czy TY juz bylas krewke oddac ?????? no ja juz mam skończony 13 tydzien juuuupiiiiii we środe na przezierność... stresuje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co nie farbowałam od października ale juz patrzec na siebie nie moge :( wkrótce zamierzam zakupic spodnie ciążowe... chyba skuszę się na allegro bo widząc ceny w sklpach się przeraziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×