Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Dopiero usiadłam i zjadłam obiadek. Głodna jak smok byłam! Lekarz powiedział, że nic nie widzi ale ciąża może być! Mam poczekać tydzień i zrobić test i za 2 tyg znów do niego przyjść. Ogólnie to bardzo zdrowa jestem cytologie extra wszystko zdrowe! Ale na betę mi nie dał świnia jedna! No to poszłam i sama zrobiłam ale wyniki dopiero pojutrze bo gdzieś je wysyłają i mam się w południe zgłościć po wyniki. Ten lekarz chyba oszalał że będę siedziła i tydzień czekała na niewiadomo co! Ja chcę wiedzieć od razu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jak się okarze że nie ma dzidzi to dopiero będzie załamka :( już się właściwie zaczełam nastawiać że jest! to, że mi się spać chce to dla mnie nic nie oznacza bo ja mam tak co jakiś czas że np. o 14 mam śpiocha bo mam niskie ciśnienie :( Zgage mam zawsze bo refluks tylko ewentualnie śluz biały (chociaż też nie wiem jak to jest kiedy się spóżnia) i brak @ może coś sugerować, tempka poniżej 36,8 nie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia wózek bardzo ładny ale chyba ciężki przez te pompowane koła. Dołożyć do tego maleństo i zakupy i masz ze 20kg! Ja jak będę mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości kupować to będę się sugerowała przedewszystkim wagą bo mieszkam na 2 piętrze. Jak kilka lat temu wybieraliśmy wózek dla siostrzeńca to najlżejszy jaki był ważył 5kg! Ciężko było samemu go wnieść oczywiście z jego zawartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów ja piszę Tysiu to że jest na przegubach tzn że dół wózka jest jakby dodatkowy. Nie wiem jak ci to wytłumaczyć! Tam na dole nad kółkami masz taki pasek albo sprężynkę która łączy dół wózka ze stelażem :) Udało mi się wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja już po wizycie, niestety bez dobrych wieści. Pęcherzyk był duży i zamiast pęknąć to jeszcze urósł i jest torbielowaty. Teraz muszę czekać aż wchłonie się lub pęknie. 41mm! gdzie przy 20-25 powinien pęknąć. Trochę załamałam się. Kolejna wizyta w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratka- mam do Ciebie pytanie. Ty brałaś CLO i potem zastrzyk na pęknięcie, tak? Na jakiej podstawie dają te zastrzyki? ginekolog to robi? Przepisał Ci go dlatego, że pęcherzyk nie pękał? Przepraszam za tyle pytań ale zastanawiam się co dalej skoro nie pęka. Może też muszę mieć ten zatrzyk w przyszłym cyklu? Teraz to już za późno bo za duży urósł. Co za dzień! Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaaa ale przynajmniej wiesz w czym lezy problem... ze znanym przeciwnikem łatwiej walczyc. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wózek na przegubach :-) - pobujać nim można po prostu - pewnie, że "to dobrze" - kupuj jak Wam się podoba. Faktycznie dobrze rozważyć na ile waga będzie istotna - u mnie nie była, bo mam dom a dokoła dużo miejsc do spacerów i wycieczek i pompowane koła sprawdziły się znakomicie. Body jak najbardziej polecam, niekoniecznie muszą być przez główkę /są i rozpinane na napki/ a pampersik się równiutko trzyma i do tego wygodnie i ciepło maluszkowi po pleckach. Ja z tymi pleckami to mam jakąś obsesję - ciągle pytam córkę, czy włożyła sobie koszulkę ... i uszu zawsze chroniłam nadmiernie. Ale za to mała nie chorowała i do dziś miała tylko 1 antybiotyk /i to na bakterię w moczu./ Z tym nakładaniem przez głowę - powinno być jakieś pęknięcie, napki, wtedy łatwiej ubrać, ale to tylko kwestia wprawy. W dobie pampersów mie trzeba tego często zmieniać, więc nie ma problemu, a body zdecydowanie polecam - używałam swojej małej długo - aż zaczęła na nocnik siusiać. Dopóki dzidziuś leży/siedzi najlepiej ubrać body i coś na to - pajacyk albo śpioszki, czy dresik większemu nieco, najlepiej sprawdzą się "całości". Noworodkowi można założyć koszulkę+kaftanik, pamperik i skarpetki, jak chłodno to przykryć, ale to dopóki leży spokojnie. Jak nóżki zaczną fikać lepsze jest body. A jak już będzie raczkować najpraktyczniejsze będą rajstopki /spodnie+skarpetki/+góra, ale znowu pod spód body, bo inaczej plecki gołe ;-) Same zobaczycie, może u kogoś inaczej się sprawdzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki!!!! ;D mam pytanko, chciałbym zajść w ciążę, więc praca w tym względzie trwa...;D brałam Logest chyba z 5 lat, lekarka powiedziała, że od razu można próbować, nawet może lepiej bo mam nadwagę, a podobno wtedy trudniej zajść.... i nie wiem czy są jakieś objawy, które bez chodzenia do lekarza mogą wskazywać że jest się w ciąży... ja nigdy jeszcze nie byłam w ciąży, trochę zielona jestem, anie chcę panikować i robić te testy co chwila, może jak poznam jakieś objawy to wtedy zrobię, ale nie wiem jakie to mogą być.... ostawiłam tabletki 05.01.2010 i dostałam ciotkę to "tabletkową" - niby wtedy nie powinnam być jeszcze płodna, ale od tygodnia strasznie bolą mnie piersi... i tak się zastanawiam czy to po tabletkach jakaś reakcja, czy może tak szybko w ciąży jestem... myślicie że to możliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) No i zleciało i dzis wizyta u lekarza i usg. Troche sie stresuje, ale bedzie co ma byc. Żoli pewnie tez dzis w delikatnym stresie. Musimy sie Żoli trzymac 😘 Musi byc dobrze. Maadaa_szkoda tego pecherzyka :( To jednak problem byl wiekszy niz sie wydawalo. Dobrze, ze na ten monitoring poszlas. Teraz lekarz juz dokladnie wie co sie dzieje. Izucha_to lekarz Ci w sumie nic konkretnego nie powiedzial. Beta wszystko wyjasni tylko szkoda, ze tak dlugo musisz czekac. U mnie to wyniki ekspres w 2godz. Justynka_mysle, ze teraz raczej powinnas miec owulkę i moze to przed owulacja tak piersi bolą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięks za odp. ale tak długo? tydzień już minął w poniedziałek... a do tego nie napisałam że,łącznie z tym cokolwiek rano zjem to mam taki ból brzucha jak przed miesiączką, skręca mnie z bólu po prostu, jakiś mega skurczów dostaję, a prędzej taki nie miałam... i chyba chociaż do ogólnego powinnam iść, bo piersi nie muszą mieć nic wspólnego z tymi bólami brzucha a chciałbym wziąść tabletkę przeciwbólową, ale mam takie silne leki że nie chcę brać w razie gdybym mogła byc w ciąży... chyba że ten mój organizm całkiem zwariował po tych tabletkach... i trzymam kciuki za wizytę to pierwsze usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ;) Justynka, (witaj imienniczko ;)))))) nie ma jednych objawów ciazy, które sprawdzaja sie u każdego. Jedynie test albo beta moze ciaze potwierdzic. W twoim przypadku te wszytskie objawy moga byc skutkiem odstawienia tabletek. Jak sama mowisz bralas je 5 lat wiec niezle mogly ci namieszac w gospodarce hormonalnej. Jesli bpli cie brzuch wez no-spe albo apap to podobno bezpieczen w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka-n dzięki za instrukcje ubierania malucha ;)))) szczerze pwoiedziawszy to jedna z tych kwestii które bardziej mnie przerazaja niz karmienie, zmiana pieluch itp. Nie wiem sama dlaczego ;) Spisalam sobie twoje "zestawy" ;)))) przyda sie na pewno na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia dzięki :D a co do imienia to Judyta ale i tak się bardzoooooooo cieszę że napisałaś.... widzisz, mi bardzo zależy nie tylko ze wzgędu na same dziecko, maż nie zarabia kokosów, a ja mam być zwolniona z pracy, muszę do czerwca najpóźniej w sumie do końca czerwca wykazać że byłam w ciąży jak jeszcze pracowałam, chociaż w okresie wypowiedzenia... a jak urodzę to będziemy sobie z dzidziusiem, spacerować po plaży... a nie martwić się o nową pracę ... a w maju kończę 24 lata i nie mamy dzieci więc fajnie by było jakby się wszystko zgrało... ale czy spotka nas to szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do testów to co polecacie? może znacie jakiś dobry? na stronkach innych polecają Pre- Test płytkowy test ciążowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka_tak to pierwsze usg, wiec sie denerwuje czy wszystko ok. Ja tez bralam wczesniej tabletki i po odstawieniu musialam sie nauczyc oczytywac co mi moje cialo mówi. Kilka cykli i tez sie nauczysz. Tysia ma racje jak boisz sie brac leki przeciw bole to no-spa i apap chyba najbezpieczniejsze. Oczywiscie zapraszamy do naszej tabelki (mozesz skopiowac ze strony wczesniej i sie dopisac :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Judytę! po odstawieniu tabsów neistety moga się dziać przerozmaite "cuda" z organizmem... sama sie tego obawialam jka odtsawialam w grudniu 2008 roku, ale na szczęście u mnie wszystko poszło gładko i żadnych przykrych objawow nie mialam... musisz sie uzbroic w cierpliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wiecie jak ja wczoraj ryczałam!!! @ przyszła! załamka na maxa, ale znów jest skąpa i bardzo boląca :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........14.01........ ...Bydgoszcz.....0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........12........01.02......... Wroclaw.........0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 wiolkcia...............27........10.........15.02...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........28........16.02........ ..Trzebinia........0 Oli14...................29.......19........17.02...... . . Haga.. ..........0 judysia.................23...6...22.......???..........Sztutowo/Gdańsk....0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....32....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......25.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....21......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3......21.....30.05.10................. POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....13.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....6....28.08.2010......Wrocł aw.........0 http://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3e7gb vvue.png " http://babystrology.com/tickers/baby-ticker- glass.swf?parent=Joanna&year=2010&month=5&day=30&babycount=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będziemy mocno trzymać za ciebie kciuki!!!!! i za dzidzię tymbardziej. najgorzej mi z tym brzuchem.... nienawidzę jak mnie coś boli a tu ledwo łażę... mam refluks żołądkowy od 2 lat gdzieś zdiagnozowany... ale sądzę że to nie to bo biorę tabletki codziennie i na razie jest ok z tym refluksem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkodzi za imię lubię swoje ale dla ciebie jak chcesz mogę i być justynka ... jak sobie życzysz,....:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"justysia D".nie jestem ginekologiem ani specjalistą w tej dziedzinie ale moim zdaniem po tabletkach anty powinnaś sie wstrzymac troszke z tą ciazą az sie organizm troszeczke uspokoi wiadomo ze teraz hormony szaleją także daj sobie chciaż 3 miesiące spokoju. ja osobiście tabletki odstawiałm w grudniu 2008 roku i dopiero po pełnym roku udało mi zajsć w ciaże (jestem w 5 tyg), był to dla mnie bardzo ciezki okres bo bardzo pragnełam dziecka a nie mogłam zajść,gdy stylko dostawałam @ byłam strasznie załamana i zawiedziona-i tak z każdym miesiącem-i dopiero w pażdzierniku powiedziałam sobie dośc tego nakręcania sie,wmawiania sobie o to może w tym miesiacu jest ,czasem zauważyłam ze wmawiałam sobie objawy ciaży poprostu paranoja,i kiedy powiedziałam sobie STOP tak dłużej trwać nie może , i po tym moim mocnym postanowieniu" co ma być to będzie" długo nie czekałam zaledwie 2 miesiące i prosze -JESTEM ZAFASOLKOWANA :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki żolinka... szkoda że mam mało czasu na cierpliwość...:D ale dzięki .... ja musiałam brać te piguły bo u mnie miesiączka to była czarna magia prze tabletkami, czasem normalnie a czasem 3 razy w miesiacu, trochę nerwów i znów następne krwawienie po 2 dniach, a dla 17 latki zajście w ciąże nie było według mnie wskazane... i wszystkie bóle ustąpiły... krwawienia po 2 dni prawie bezbolesne, zero bólu piersi ... a tu teraz mam chyba zdychać za te 5 lat dobroci....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........12........01.02......... Wroclaw.........0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 wiolkcia...............27........10.........15.02...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........28........16.02........ ..Trzebinia........0 Oli14...................29.......19........17.02...... . . Haga.. ..........0 judysia.................23...6...22.......???..........S ztutowo/Gdańsk....0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....32....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......25.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....21......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3......21.....30.05.10................. POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....13.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....6....28.08.2010......Wrocł aw.........0 :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×