Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Powie mi któraś czy tylko ja mam takie skoki hormonów, ze strasznie szybko sie denerwuję i wszystko mnie wytrąca z równowagi? Wczoraj posprzeczałam się z M, a on do mnie że zrobiłam się nieznośna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia 3maj sie 🌼 walczymy dalej!!! Izucha - oczywiscie ze trzymamy kciuki za Ciebie. U mnie tez dzis wieczorem wizyta. Ostatni monitoring w tym cyklu i okaze sie czy owulacja byla i wszystko OK. Bardzo denerwuje sie. Oli14 - odedzwij sie co u Ciebie??????? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Izucha_byłas wczoraj bardzo niegrzeczna, ale wybaczam i trzymam kciuki za dzisiejsze wyjscie do lekarza. Wiolkcia_wczoraj rano myślalam o twoich starankach, ze moze sie w koncu uda i troche mi sie smutno zrobilo jak zobaczylam tabelke. Fluidki dla Ciebie na nowy cykl 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dziewczyny mam coraz większe wątpliwosci czy w ogole jestem w ciazy. Nic specjalnego nie czuje, ani nie mam zadnych typowych objawow. Wczoraj widzialam sie z kolezanka, ktora jest w tym samym tyg i juz pokazywala swoj delikatnie zaokraglony brzuszek i opowiadala o pierwszych mdlosciach, napadach glodu, gigantycznych piersiach itp. Nawet zakupila juz spodnie ciązowe (z taka niską gumą). Wiem, ze to glupie porownywac sie do innych, bo kazda z nas jest inna i nie mozemy wszystkie czuc sie tak samo. Jutro sie wszystko wyjasni na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Denerwuję się, całą noc spałam jakbym nie spała! wszystko mnie biudziło a potem nie mogłam zasnąć. Radosna ty też coraz bliżej badania :) Jak się czujecie??? Dziękuję Wam za potrzymanie kciukasków jeszcze 3 godz i idę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........14.01........ ...Bydgoszcz.....0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 kasiula1983.........26.........28........19.01........ ..Trzebinia........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........12........01.02......... Wroclaw.........0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 wiolkcia...............27........10.........15.02...... ... .Zabrze..........0 Oli14...................29.......19........17.02...... . . Haga.. ..........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....32....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......23.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....21......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3......20.....30.05.10................. POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....13.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....6....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Hej, Przepraszam,z e tak rzadko bywalam. Ale u mnie byl cykl bezstarankowy, ze wzgledu na laparoskopie, wiec nuda na maxa. Chcialam do Was napisac, ale tutaj tyle szczesliwych brzuchatek, ze stwierdzialam, iz musze trochu odreagowac. Mam nadzieje ze rozumiecie. Bardzo sie ciesze, ze wsrod nas tyle brzuchatek, ale jak nie wychodzi i nie ma szans w najblizszym cyklu, to czlowiekowi nie chce sie czytac o witaminach, ubrankach i innych nowosciach ciazowych. I dlatego sobie odpuscilam troszke, musialam dla swojego dobrego samopoczucia :) Mam nadzieje, ze nie odbierzecie tego negatywnie... Ale odpoczelam psychicznie, jestem tuz po @- cykl przeciagnal mi sie niemilosiernie. Gotowa do nowych dzialan i pozytywnie nastawiona. Mam nadzieje, ze jeszcze mnie tu chcecie widziec. Pozdrawiam. ps. kurczetyle stronek do czytania, pewnie duzo ciekawych wiadomosci mi umknelo! postaram sie nadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia, wypchenalm cie w gore :) Mam nadzieje ze to poprawi troszke nastroj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego niegrzeczna? Sama miałam nadzieję że się coś dowiem. Jak dzisiaj pójdę na tą betę ale i tak pewnie jutro wyniki będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAdosna daj spokój z porównywaniem. W tak wczesnej ciązy nie ma jeszcze brzuszka wystającego- moze wzdecie miała koleżanka:)KAżda kobieta czuje się inaczej i ciesz się, że nie masz mdłosci, bo ja mam i uwierz to nic miłego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna- jesli Cię to pocieszy to ja nie miałam żadnych pawików, ani innych "typowych" objawów :D na brzuszek jeszcze przyjdzie pora :D spokojnie... jutro nasz wazny dzien :O :O Oli - rozumiem Cie doskonale, ja tez robiłam sobie przerwy w kafe jak @ przychodzila, chyba większośc z nas tak reaguje, to normalne... robi sie po prostu smutno... ale musisz wierzyc ze bedzie dobrze, ze wkrótce tez bedziesz tu z uśmiechem na buzi pisać o spiochach, kaftanikach itp. życze Ci tego bardzo mocno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zoli, kurcze ale to szybko leci jak tak patrze na suwaczki :D 14 tydzien!!! Wies zu mnie jeszcze dodatkowo byl cykl zawieszonych staranek, wiec w sumie nic sie nie dzialo i nie bylo o cyzm pisac. Teraz przynajmniej mozemy znowu cos podzialac, wiec z przyjemnoscia poplotkuje i podziele sie wrazeniami. Tak to jest, ze czasem trzeba to wszystko zostawic, ale licze na to ze wkrotce pogadamy o witaminkach, pieluchach i wozkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oli14 fajnie ze sie odzywasz 🖐️ bo zaczynalam sie martwic. Rozumiem Cie. Ja tez ostatnio w najlepszym humorze nie bylam... Ale zawsze to w grupie razniej :) Moze luty bedzie nalezal do nas ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLi14 - pisz pisz o starankach ze szczegółami nawet :P bo dla mnie hmmm "czynnośc" związana ze starankami jakby to ująć... nie istnieje... żal mi mojego męża :( ciamciam - jutro ide na przezierność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoli, moj ostatnio tez byl biedny, bo byl zakaz. Teraz chodzi caly szczesliwy ze juz mozemy :D :D :D Faceci! No ale w sumie to dobrze, ze staranka takie przyjemne sa. Maadaa, a co tma u Ciebie. Przejzalam pare ostatnich stronek i widzie ze monitoring cyklu masz. Jak czesto taki monitoring robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitoring: 13 dc - jeden pecherzyk 16mm 16 dc - jeden pecherzyk 24mm 20 dc - dzis trzecie badanie. Ktore potwierdzi czy pekl i jak to wszystko wyglada. Lekarka mowila ze przy jednym pecherzyku sa wieksze szanse niz przy kilku bo wtedy owulacja jest mocniejsza i wszystko skupia sie na tym jednym. Do tego mowila ze blone mam szeroka - co jest wazne - a Clo ktore biore czasem wplywa na jej zmniejszenie. No i LH mam wysokie jak trzeba a to wplywa na pekanie pecherzyka. I ogolnie bardzo pozytywnie mnie nastawila. A jesli sie nie uda to mam isc na droznosc jajnikow. Super ze wszystko idealnie wychodzi, ale jak ciagle sie nie udaje to znaczy ze cos jest nie tak, tylko to jeszcze nie wykryte, albo straszny pech. Ehhh.. to tyle. Dzis badanie a potem najdluzsze 2 tyg w moim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa, no to rzeczywiscie wyglada to wszystko bardzo bardzo obiecujaco. Trzymam w takim razie kciuki. Mnie monitoring czeka za miesiac prawdopodobnie :D Mam nadzieje, ze wszystko tez tak ladnie pojdzie :) Gdyby sie udalo w lutym to swietnie...w lutym stuknie mi 30....ehhhh zawsze myslalam przed 30 bede miala juz malenstwo. Taki byl plan, no ale tak tez to bywa z planami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madaaa to jeszcze ci cos napisze zeby cie podniesc na duchu. Na pewnoe gdzies to pisalam, ale nie pamietam czy bylas wtedy z nami. Ja robilam badania na PRL, bo bylo podejrzenie za za wysoka. Akurat wizyte jak chciałam skierowanie na badania miałam w polowie cyklu. Wiec lekarz stwierdzil ze sprawdzi czy jest owulacja, bo PRL owulke czesto zatrzymuje. Usłyszałam, ze jest piekny pecherzy który lada dzien powinien peknac, wiec zamiast na badania to powiennam z mezem sie zabawic, bo z tego powinien byc dzidzius ;) skierowanie dostalam, badania zrobilam, ale niepotrzebnie, bo rzeczywiscie z tego pecherzyka co lekarz widzial mam teraz malego brzdaca co mnie kopie od wewnątrz ;) Takze fajnie ze twoja lekarka tak pozytywnie cię nastawiła. Trzymam mocno kciuki zeby sie udalo. Zaszalej z mezusiem. Postaraj sie zeby to byl prawdziwy namietny seks a nie tylko robienie dzieci. To tez podobno pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Wiolkcia bardzo mi przykro, że znowu u ciebie nici ze staranek :( Buziaczki dla ciebie 😘😘😘 Radosna - przepraszam, ale rozbawił mnie troszkę Twój post - "mam wątpliwości czy w ogóle jestem w ciąży" ;) To Ci się udało :P Głuptasku, pewnie, że jesteś w ciąży i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Uwierz w to w końcu !!! madaa - niestety nie miałam jeszcze czasu wysłać Ci tabletek, przepraszam, bo pewnie zależy Ci na czasie. Mam w mieszkaniu mały remoncik i musze siedzieć i pilnować robotników więc nie mam kiedy na pocztę wyskoczyć. Do jutra powinni skończyć to może mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dawno mnie nie było ale poczytywałam sobie was, bo juz zaczynam wpadac w zakupy dla małego :) mam juz łóżeczko po mnie jeszcze ale jak nowe bo ja nie chciałam w nim spać :) kupiłam materacyk, pościel i kilka ubranek :) a poza tym ogladałam wczoraj wozek tako jumper x jest według mnie bardzo fajny i w sklepie mieli 17 wzorów wystawionych ale martwie sie tym ze mam malutki brzuszek i tylko 2,5 kg na plusie a to juz prawie 25 tydzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia, jakie rozmiary ubranek kupujesz? Co do brzuszka - ciesz sie ze tak malo tyjesz ;) Póki dzidzius rosnie dobrze to nie ma sie co zamartwac ze za malo wazysz ;) Rozmawialam z moja kolezanka która na poczatku listopada urodzila. Przytyla w ciazy 20 kg!!!!!! masakra. Narzelkala ze do teraz nie moze tego zrzucic. Nie widzialam jej wiec nie powiem wam czy duzo zostalo czy nie. Takze lepiej mniej przytyc - szybciej wraca sie do wagi poprzedniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratkus_takie głupie mysli mam i chyba tak wole byc pozytywnie zaskoczona niz nie mile sie rozczarowac. Jeszcze po tamtej ciazy pozamacicznej to w ogole sie stresuje. Chociaz teraz juz jednym znajomym powiedzielismy zaraz jak pierwsza bete odebralam, bo wiedzieli o badaniach ktore mialam miec i terminie @. Niemozemy sie doczekac jak powiemy reszcie. M chcialby to wykrzyczec calemu swiatu!!! W pracy to napewno zaczekam do konca 1 trymestru, ale rodzince i najblizszym znajomym powiemy jak tylko sie na usg potwierdzi :) Wkurza mnie ta moja ostroznosc, ale nic nie moge na to poradzic. Oli_dobrze, ze znowu do nas dolaczylas :) z nowymi silami i oczywiscie pozytywnym nastawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia :) kupuje 56 i 62 bo maluch szybko rosnie a ja jestem zdania ze nie ma co wydawac nie potrzebnie pieniążków, ale tych 56 naprawde mało jak się urodzi i bedzie mały to zawsze mozna do kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia, no wlasnie każdy mówi ze malo rozmiaru 56. A co oznacza malo???? Ja myslalam zeby kupic tak 3 komplety do ubrania dziecka od góry do dolu. To wystarczy? Zawesze jakby cos mozna ubrac w 62 i zawinac rekawki. Taki maluch i tak przede wszystkim spi i je tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem wam ze moja znajoma 18 lat ma i pomijajac fakt ze o ciazy dowiedziala sie w 3 czy 4 mies bo dla niej to norma ze okresu nie miala :) miała termin na 9 stycznia a jeszcze nie urodziła ja to jej współczuje strasznie nie chciałabym sie tak męczyć czekać i czekać pewnie beda jej wywoływać a taki poród duzo bardziej boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dobrze odbierasz stwierdzenie mało :) mysmy kupili taka 7 częsciową kremowa wyprawkę którą mi przywiezie do szpitala w rozmiarze 56, mam jeszcze 4x body 56 i jakies 62 mysle ze lepiej miec wieksze niz za małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuje duzo małych bo małemu zawsze wygodniej bedzie w luzniejszych, a poza tym bedzie lato i ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze nie dałam wczesniej znac ale nie chciało mi kafe wchodzic, mam dosyc tego neta:/ Niestety musze sie zakualizowac bo @ sie rozkręciła na dobre.Dzis odebrałam ostatnie wyniki i ze mną wszystko ok. Na czwartek mam wizyte u gina, ciekawe co powie o wynikach mojego M.Cos czuje ze jeszcze przed nami droga długa i kręta jak to mówi mój M. STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Oli14...................29.......19........04.01...... . . Haga.. ..........0 Radosna27...........27.........7........12.01.......... .Kielce...........0 Izucha.................26........2........14.01........ ...Bydgoszcz.....0 kamilsien.............29........12........17.01......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........9.........18.01...... ... .Zabrze..........0 JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 IGA....................29........12..........26.01...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........12........01.02......... Wroclaw.........0 Maadaa..............27..........8...........06.02....... ..UK................0 kasiula1983.........26.........31........18.02........ ..Trzebinia........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO...D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... bratka_......27....11....32....04.03.10....Nataniel....T rójmiasto....0 wazka85.....24.....1.....8.....09.03.10................. Lisburn. .......1 Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....23.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......23.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....21......28.05.10.....synek....L ublin ..........0 AAAAA1980...29...3......20.....30.05.10................. POZNAŃ..... . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....9....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....13.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gdań sk............0 ciamciaramciam......25...5....6....28.08.2010......Wrocł aw.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×