Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

maada gratuluje :):):) ciesze się razem z Tobą :):):) to teraz zaczynasz dbać o siebie i o maluszka by wszystko dobrze sie skończyło :):):) jeszcze raz gratuluję :):) ja dziś zrobiłam betę- wyniki w poniedziałek po południu- ale totalny luz i dystans do tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa_pięknie :) Widze, ze u Ciebie pierwsze usg pokazalo tak jak u mnie roznice miedzy terminem z @ a z usg, na nastepnym usg mialam juz tylko dzien roznicy miecy usg a @. Fajsokie uczucie tak kruszynke na usg zobaczyc. Gratulecje i całuski 😘 Wiolkcia_trzymam kciuki za wysoką bete :) Leki muszą w koncu zadziałac i moze juz zadzialaly :) Kasiula_wszystko jest mozliwe, ja tam w cyklu w ktorym zaszlam nic nie wiedzialam co kiedy, skoki tempki byly zwariowane i nawet nie bylam pewna czy owulka byla, a tu dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ maadaa - gratulacje!!! wiolcia - a powtarzałas test czy już nie? miłej soboty wszystkim życzę, my zgodnie z planami leniuchujemy na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żolinka nie powtarzałm testu bo to strata czasu i kasy bo nawet jak by wyszedł pozytywny to i tak bym poszła na betę by miec pewność. a tak spokojnie poczekam do poniedziałku i się wszystko wyjaśni. a czy leki juz zadziałały to się zobaczy, przeciez nawet nie zaczęłam brać clo, jadę cały czas tylko na metforminie- nie liczę na cud więc jestem totalnie wyluzowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadaa - no to gratulacje, kochana! Jak się czujesz z tym,ze się udało? :-) Wiolkcia, gratuluję opanowania, trzymam kciuki za jutrzejszy wynik. Iga, Kasiula, Julka - trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Sralis - dzieki za fluidki, ja dla ciebie tez mam na dobre samopoczucie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 wiolkcia - trzymam mocno kciuki.... Radosna i Żoli mam nadzieję że samopoczucie u was już lepiej niż w piątek... Maadaa penie to cudne uczucie uslyszeć pierwszy raz serduszko dzidzi... jak ci zazdroszczę:):):) ja od kilku dni mam bóle brzucha ale weekend to pasmo cierpienia biorę cały czas nospę i apap a @ dalej nie ma z reguły przy tak strasznym bólu to już bym miła a jeszcze dziś nie wtorek więc wszystko może się zdarzyć... tempka cały czas 37,05 albo cos koło tego ma nadziję że ten tydzień da mi jakąś odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po raz kolejny zostałam nawiedzona przez @. No trudno... jutro dzwonie do tego specjalisty od niepłodności i umawiam się na wizytę.Co miesiąc mam nadzieje i co miesiąc dupa zbita.Mam juz dosyc, czuje sie wybrakowana:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie wiem co mam myśleć tempkę miałam dziś 37,2 a jak sprawdzałam szyjkę niedawno to jakby plamienie i co teraz? jak się rozkręci @ to pozamiatane... ale co z tą temką wczoraj wieczorem miałam (bo drugi raz mierzyłam rano wczoraj 37.05 a wieczorem 37,65...) trochę mój organizm wariuje chyba? i nie wiem co mam myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to wina nospy? biorę ją 3 dzień bo zwijam się z bólu ...czuję sie skołowana, bo nigdy aż tak dziwnie mój organizm się nie zachowywał jak miałam taki ból jak w piątek - sobotę - niedzielę to już w sobotę powninno się rozkęcić na maksa z @ a teraz to już sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Chyba i mnie dopadło delikatne przeziębienie. Od wczoraj mam katar i delikatnie gardło pobolewa. Lecze sie herbatą z miodem i cytryną. No i do pracy oczywiscie łaże. Amarantowy_który to dzień cyklu??? Tempka popołudniu zawsze jest wyższa niż z samego rańca i nie ma sensu mierzyć 2 razy dziennie. Co do tak ostrego bólu to nie wiem co Ci poradzic. Nospa w niewielkich dawkach raczej nie zaszkodzi jakbys jednak w ciazy byla. Wiolkcia_daj znac jak bedziesz miec wyniki. Czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Radosna u mnie dziś 28 dc a jak na razie @ nie widać i to był chyba tylko śluz nie wiem już .... robiłam wczoraj test to 2 jak niteczka cienka ledwie widoczna była zrobiłam 2 to tak samo z innej firmy, a dziś juz nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy_niby nawet słaba druga kreska oznacza ciąże. Dziwne, ze dzis test nie wyszedł choć wczoraj wyszly dwa. Może powtórz jutro z rana test lub poprostu zrob badanie beta hcg w krwi (to napewno Ci pokaże czy jestes w ciazy). No i może tych leków nie bierz tyle, nospę moża, ale chyba max 3 dziennie, no i kwas foliowy trzeba brac. Musisz czekać jak sie sytuacja rozwinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może test był zły jakiś? :( nie wiem już ja wczoraj wzięłam 3 nospy 1 2 apapy przez całą dobę i rano dziś też wzięłam apap i 2 nospy bo chodzić nie mogłam z bólu teraz już trochę lepiej ale staram się siedzieć a co do kwasu to już 1,5 opakowania wzięłam od kiedy się zdecydowaliśmy na staranka bo kiedyś mi gin powiedziała że przynajmniej 3 miesiące przed mam brać bo hormony brałam z betą chyba poczekam do czwartku piątku... bo jestem ostatni tydzięń w pracy a u mnie na wsi nie ma laboratorium ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy_Nie wiem co Ci doradzić,może zadzwon do swojego gina i zapytaj co robic, powiedz o pozytywnych testach i tym bólu. Lepiej nic nie brac na własną rękę. Zauważ, że jest 8:30 a ty juz 3 tabletki wzięłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jest mi lepiej jak dzis nie dostanę @ a jutro znów będę tak cierpieć pójdę do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ co ja widzę!!!! Amarantowy dwie krechy byly?????!!!!!!!!! cudnie!!!! a słuchaj ten okropny bol brzucha to zawsze masz przed @ czy jak? bo troche mnie niepokoi ze tak bardzo Cie boli :( co to za ból??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy_no jeśli testy były pozytywne i ból brzucha jest silny to tak. Lepiej się zapytać. Jak tam bym zadzwoniła do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z reguły jak miałam takie bóle to tego dnia kiedy dostawałam @ a teraz nic dziś trochę z krwią ale nie dużo tylko na szyjce jak sobie sprawdzałam a ból taki że od ruszyć się nie mogę brzuch i kręgosłup.... po tabletkach przechodzi ale cały wekend tak maiłam rano i po południu nie mogłam unieść miski z praniem :( kurdę może naprwdę zadzonię do gina może macie rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Ci przeszlo na razie poczekaj do poludnia co bedzie, jesli sie nasili to moze wtedy lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie znów zaczyna nawalać coraz bardziej, a lekarka nie odbiera będę jeszcze próbować dzwonić bo i tak nie jestem w stanie pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a @ dalej nie widać ... nie będę więcej tabletek brała póki nie dodzwonie się do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy_zadzwon koniecznie!!! I może nie badaj juz szyjki, bo mozesz cos uszkodzic i stad nawet może byc to krwawienie, a nawet gin jak bylam na wizycie w 9 tyg ciąży to tylko usg zrobil, bo na badanie na fotelu powiedzial, ze jeszcze za wczesnie, niech szyjka sie spokojnie zamknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz ja się na tym nie znam juz nic nie będę robić a gin dalej nie odpowiada może samochodem jedzie napisałam jej smsa o kontakt bo odłożyła słuchawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie w 9 badal juz na fotelu :P Amarantowy dzwon koniecznie skoro bol nie ustepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim ;) caly weekend bylam na studiach - dwa dni siedzenia po 10 godzin na zajeciach. ;//// masakra. Dobrze ze chociaz wygodne krzesala. co to kurcze za kody do wpisywania????!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę moja gin oddzwoniła ale jest 200km stąd powiedziała że raczej to nie ciąża jak był dziś test bez 2 kreski...???? znów mnie trochę mniej boli...eh poczekam w końcu w sobotę ta kreska była bardzo słaba jak niteczka więc może ma racje :(:( może zrobię dziś tą betę to się wszystko wyjaśni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy_daj znac jak sie syt rozwija i co lekarz powie jak sie dodzwonisz. Tysia_ty to masz zdrowie. Ja tam w ogole mocy nie mam. Tragedia. Czekam na tego power'a co to ma przyjsc w drugim trymestrze. Jutro mi 12 tyg stuknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna - z tym powerem to tak z dystansem ;) ja go czasem miewam, ale w ciągu dnia, natomiast wieczorem standardowo spich jestem i to juz około 20h00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×