Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Słuchajcie ja chodze jak nieprzytomna, dostałam katar, wczoraj czułam że mam stan podgorączkowy, zapodałam sobie herbatkę z cytrynką i malinami i juz dzis jest lepiej, katar nadal jest ale juz nie taki dokuczliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoli_ja też mam zamiar w weeken siedziec w domku i wypoczywac. Nic mi sie nie chce. Jeszcze 5 godzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u tej dziewczyny kupuję extra biżuterię sztuczną naprawdę niedroga jak na jakość przedmioty są śliczne i o wiele ładniejsze w realu jak was interesuje sztuczna biżuteria to popatrzcie ja jestem uczulona na nikiel i od żadnej z rzeczy mi uczulenie nie wyszło http://koscieszko.otwarte24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wybieram sie w gory na kilka dni:-))) Z tym moim katarem i wszystkimi problemami, moze sie odstresuje troszke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Fajna stronka Amarantowy :) Ja uwielbiam kolczyki!!! Jutro juz USG i nie moge sie doczekac. Poza tym u mnie po staremu. Z rana mam mdlosci i nic nie przelkne. To juz piaty dzien, powoli sie przyzwyczajam... I jakby malo tego bylo to dzis jakies glupie babsko stuknelo mnie na rondzie!! Nic sie nie stalo wiec bez policji, ale zdenerwowalam sie nie zle :( Wieczorem Moj obejrzy auto czy OK. co za poranek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaa, madaa olac auto, wazne ze tobie nic sie nie stalo, a ty nie mozesz sie teraz denerwowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga_a na kiedy masz termin niechcianej @? Usypiam na siedząco. Pogoda paskudna. Ratunku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 lutego a juz 2 dni temu mialam jednorazowe rozowe plamienie a teraz boli brzuch jak na @:(((((((((((((((((((((((((((((((( Boje sie ze tymi lekami rozreguluje sobie cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierzcie mi ze dzis w nocy bylam pewna ze rano obudze sie z @. Ja mam juz tego dosyc, wiem ze ta cholerna @ przylezie ale po co takie podchody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga masz racje, teraz zdrowie najwazniejsze. 23 luty- to juz niedlugo... 3mam kciuki 🌼🌼🌼 Radosna nie spij!!! :) Jeszcze kilka godzinek i weeeeeekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga_ja byłam pewna, że @ dostane. I też miałam tak, że brzuch bolał i myślałam, ze to już a tam nic...A to dzidzia była :) Oby u Ciebie też tak było. Maadaa_to daj znać co tam na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze ze gdybym nie brala tych lekow to chyba bym uwierzyla ze moze, moze... A tak, siedze i zupelnie nie wiem co mam myslec. Brzuch mnie pobolewa, cycki tez, plamienie ustalo ale wiecie, te leki... Byc moze jest tak ze to moje samopoczucie dziwne jest jednym z wielu skutkow ubocznych:( Dlatego nic mi nie pozostaje tylko czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratka co u Ciebie? Jak tam bycie mamusia? To musi byc cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga to ty tak jak ja czekasz do 23? fajnie razem może zobaczymy 2 kreseczki:):) ja też jakoś dziwnie się czuję bóle brzucha piersi... kucia w jednym i drugim i tempka na razie ok więc zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tammm sluchajcie, zaraz dojda jeszcze inne objawy pewnie i wszystko bedzie ladnie pieknie wygladalo a tu nagle.... hehe. Cos na ten temat wiem:P Dlatego trzeba czekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie jest naprawdę ok :) Do końca tygodnia mam męża w domu, więc mogę liczyć na pomoc. Jak pójdzie do pracy to będzie gorzej, bo przecież nie będę mu kazała w nocy przewijać synka, a niestety powoli bardzo ograniczone godziny snu dają się we znaki. Dziś wpadają na weekend moi rodzice. Babcia już nie może się doczekać kiedy zobaczy wnuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy, to by bylo super:-) Ja czekam do 23 nie ma sensu sie nakrecac zwlaszcza w moim przypadku. Trzymam kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogolnie jestem jakas 'dziwna', dzis wiele ludzi narzeka ze spi na stojaco, sluchajcie a ja mam takiego powera ze szok;) Gdyby nie ten bol brzucha to wysprzatalabym cała chałupe;) Zawsze tak bylo, wszystkie kolezanki w pracy narzekaly na brak sil a ja wrecz odwrotnie i vice versa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka_Wroc
Hej! Iga iga iga...ja tam ci nic nie wkrecam ale tak jak mowi bratka, ladne te twoje objawy. zreszta wiesz, dlaczego od tego leku mialyby tak nagle sie pojawic??? ja tam biore i nie mam nic takiego!!! wiec badz dobrej mysli! a moze to bylo plamienie implantacyjne????? skoro mowisz ze juz nie masz go??? i te bole brzuszka. trzymam kciuki. amarantowy za ciebie tez!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie bratka, ze OK. Ucaluj Malego od forumowych ciotek ;) A Ty zolinka kuruj sie, mleczko z miodem i odpoczywaj. Nie daj sie chorobie. Duuuuzo zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki maadaa. daj jutro znać po usg jak bylo!! IGA - trzymam kciuki zeby to plamienie nie oznaczało zblizajacej sie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Iga i Patka musimy nawzajem za siebie trzymać kciuki to może się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki juz nie daje rady tu siedziec. Głowa boli. Nic się nie chce. Zaraz tu jajo zniose... Jeść mi się chce. Żurku takiego kwaśnego z jajkiem bym zjadła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×