Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Bardzo Wam dziękuję za głosy i za życzliwość. Moje społeczne skrzywienie nie pozwala mi pozostawać obojętną wobec różnych takich akcji, ani wobec różnych takich stowarzyszeń i fundacji, dla których się udzielam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczny szlafroczek AAAAA. Co sie dzieje? Dlaczego masz dola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok …..... 1 Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........11.........22.03...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........32........25.03........ ..Trzebinia........0 Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ..........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....29.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......27.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....27......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...26....30.05.10..na 99% córeczka... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....18.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda� � sk............0 ciamciaramciam....25...5....13....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....11....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8......8.....07.10.2010........ ...UK............0 Amarantowy....23......1......4......03.11.2010.......Tr� �jmiasto...0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jak zwykle... ciąża mnie dołuje. Od czasu do czasu mam te złe nastroje... Musze jakos je przezyc. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA, tylko się nie wpędź w poczucie winy z powodu złych nastrojów, masz do nich prawo, czeka Cię całkowite przemeblowanie życia, nie każdy za tym przepada. Liczę na to, że jak Ci zapachnie noworodek, to Ci się trochę poprawi, a jeśli nie, to Cię będziemy tu razem ratować (niekoniecznie szlafroczkami :-) ) jakby co jestem na gg 1791356 - to popocieszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z góry dziekuje Sralis :) Najgorsze ze jak probuje rozmawiac z mezem to On mi mowi, ze tak wiele ludzi ma gorzej od nas a ja sobie szukam powodow do zmartwien itp. On w ogole nie rozumie... zreszta jak ma rozumiec, skoro ja nie umiem mu powiedziec co sie ze mna dzieje. Wczoraj zdołałam mu tylko powiedziec, ze sie boje, ale dalej juz nic wiecej nie umialam wytlumaczyc. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwij się na gg, nie obcinaj się w ogóle. Mężowie nie są od tego, żeby nas rozumieć, od tego są wieczory babskie z darciem pierza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA trzymaj sie kochana. Nam tu mozesz zawsze wszystko napisac i my zrozumiemy Cie. Widzialam podobny topik - chyba Ty zalozylas, a jesli nie Ty to mozesz z ta dziewczyna porozmawiac bo ma podobne problemy. Rozmowa zawsze pomaga. A jak w domu nie ma zrozumienia to trzeba w internecie szukac albo u lekarza. Pisz, opisuj co Cie gnebi, czego sie boisz. Bedzie Ci latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kupie takie 2 kocyki: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=931075104&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. To sa w sumie grube koce, ale my jeden wezmiemy do wózka a drugi do łózeczka turystycznego ktory bedzie stał w salonie, bo na pietro caly czas latac nie bede do dziecka. Jak Wam sie podoba? Mysle zeby kupic jeden niebieski z pieskami, i jesli mają - to jeden z Misiami. . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA szlafroczek swietny. Kolor mi sie bardzo podoba, uwielbiam wszystko co czerwone albo czerwonopodobne ;) AAAAA widzisz, tacy sa faceci.... Mój M juz sie nauczyl ze mnie sie nie da zrozumiec. Trzeba tylko poprzytulac, wytrzec łzy, kupic cos slodkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, juz wam pisze jakie mam zrobic bdania a pozniej będę szukała na naecie co to są wogóle za badania bo niektóre z nich to kosmos Oczywscie musze jeszcze raz zrobic hormony . prolaktynke tym razem z obciązeniem, podstawowe badania jak mocz, morfologia i mój M tez musi zrobic. Test na rózyczkę IgG, toxoplazmoza, HBS,VDRL, HCV,HIV, lg plemnikowe, testosteron, lg antykardiolipinowe, IgM, antykoagulant toczniowy, czynnik V van Leyden, mutacja genu protrombiny, homocysteina,antytrombina III, wolne białko C, aktywnosc białka S, oczywiscie badanie hsg na niedroznosc jajowodów,chlamydie,mycoplasma,ueraplasma z kanału szyjki,mój M tez hormony i usg jąder. I co wy na to?? Jakis obłęd hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze na pierwszy rzut pójdzie to badanie na niedrozność bo ono jest refundowane. A niech mnie cholera przepchają w koncu, moze to cos da hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegnam sie bo ide do domku:) jak bede miała wkrótce neta to oczywiscie będę zaglądała częściej :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie takie rzeczy unikam, ale dzis na obiad mąż mnie zabiera na Kebaba w nasze dobre miejsce :) Raz na miesiac to przeciez nie grzech, no nie? ;) . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kebab???? kiedys moje ulubione danie :) :) :) mniam, ale teraz jestem anty miesna, jakas wegetarianka ze mnie sie zrobila i od miesa mnie odrzuca :( Faaaajnie ze mozesz sobie kebaba chrupnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam na pogotowiu dzisiaj bo od wczoraj umieram z bólu... zabrała mnie karetka ale na szczęście nic się nie dzieje złego.. dostal leki przeciwbólewe i luteinę dopochwowo 2 razy dzinnie po 2 tab. i widzilam swoja fasolkę,.. no niestety na posłuchanie serduszk za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula - fajne te słówka ;))) za choinke polowy nawet przeczytac nie ejstem w stanie, ale rób kochana wszytsko jak leci. Moze w koncu stwierdza dlaczego problem z dzidziusiem jest. ja po calym dniu w pracy padnieta jestem. Do tego zrobilismy sobie z moim M pizze z kurczakiem, kukurydza i ananasem ;))) pytpocha nie z tej ziemi. Teraz leze i usiluje to strawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżę plackiem prawie całymi dniami od weedendu dlatego nic nie pisałam ale M ustawił mi kompa kolo łózka dlatego mogę sobie wyrka teraz trochę popisać.. Sralis też oddalm głosik a co do bóli to lekarz powiedział żeby wrzuciła trochę luzu bo to mi nie pomaga...więc miałś troche racji.. ślliczne te wszystkie kocyki inne fajne gadżeciki dla maluszków nie mogę się doczekać kiedy ja zacznę takie kupować bo jak na razie zaiwestowałm w witaminy bo mi lekarz kazał kupić co do dej poduch c pisze Sralis to widziałam na dzjęciach wygląda super chyba też taka sobie kupię...wygląda na super wygodną.. Maadaa masz rację tez nie daj się w pracy wykańczać widzisz jak traktują kobiety ciężarne mają je w nosie... kasiula1983- co ci powiedzieć masakra to mało trzymam mocno kciuki bo naprawdę będzie was wiele cierpiliwości to was kosztowało.. Maadaa ja też uwielbim kebaby!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO JulkaN .................30 ......1 .........20.01 ?........ Białystok ..... 1 Izucha.................26........3........16.02........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................29........13..........23.02...... . .P OZ N AN.......0 Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc.........0 wiolkcia...............27........11.........22.03...... ... .Zabrze..........0 kasiula1983.........26.........32........25.03........ ..Trzebinia........0 Oli14...................30.......20........09.04...... . . Haga.. ..........0 BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Moniakr......26.....3...........02.03.10................ .....Łódź ....... Monikaddd...22....18....14.....25.03.10................. Białystok..... 0 bibi2206 .....26....5 .....29.....02.05.10...córeczka....wawa ......0 misia1990....19....3......27.....05.05.10....synek... .Bielsko.........0 anulka-84....24....5......5......07.05.10............... .Bydgoszcz.....0 Vilemooo27..27....3 ....7.......20.05.10.... ............Kielce .........0 tysia123......27...5.....27......28.05.10.....???????... .L ublin ..........0 AAAAA1980..29...3...26....30.05.10..na 99% córeczka... POZNAŃ.. . 0 Kati25+.......26....7............10.06.10............... ...Śląsk........ ..1 darunia83....26...2..............15.06.10............. ....Śląsk.. .........0 Gosiątko21...21....6.....7.......23.06.10.............Z .Góra..........0 zuzankastaranka80..29..10..10....27.06.10.......... Koszalin..........1 Sralis Margolis.....36..5....20....06.07.2010.........Kraków..... . ....1 Żolinka........28......3.....18.....25.07.2010......... Jaworzno......0 Magdalenka.s.......29......7.....22.07.2010.........Gda sk............0 ciamciaramciam....25...5....13....28.08.2010......Wrocł aw.........0 Radosna27..........27....8.....11....08.09.2010...... .Kielce...........0 Maadaa..........27.......8......8.....07.10.2010........ ...UK............0 Amarantowy....23......1......5......03.11.2010.......Tr jmiasto...0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie, ze wszystkie dzisiejsze wpisy przeczytalam :) Sama padam po nerwowym dniu, ze nawet nie mam sily pisac co u mnie. Pozdrawiam wszystkie żoli_daj znac bo wiem, ze jutro u Ciebie wizyta koralinka_nie zapominam o tobie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGA, a ty zaglądasz czasem? Ma ktoś teraz termin na testowanko??? Wiecie co, może to śmiesznie zabrzmi ale chyba mi sie pierwszy rostep na pępku zrobil ;//// Mam tak duży brzuszek, że pepek jest praktycznie plaski, i ta blizna co jest w środku jest juz dosc rozicagnieta. I dzis na tej bliznie wlasnie zrobila mi sie czerwona kreseczka ;//// Mam nadzieje ze skora na brzuchu mi nie potrzaska ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo 🖐️ radosna - tak mam dzisiaj wizyte i jak zawsze przed - panikuję :P wczoraj odebralam morfo i chyba mam fajne wyniki :D pozdrawiam ostatnio w pracy wiecej pracy dlatego rzadziej bywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynika, że ja jestem zdrowa, zobaczymy dzisiaj jak Maleńswto :D ale mam nadzieję ze skoro ja jestem daleko od anemii i innych niedoborow itd... to pewnie Maleństwu tez niczego nei brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie tu tłumy dzisiaj ehhh sralis - pisze wnioski :classic_cool: tysia - sie przepracowuje :classic_cool: bratka - zajęta Gabrysiem :D amarantowy - obolała odpoczywa bidulka :( radosna - hmmm nie powiedziala jak wyniki wyszly :P AAAA - praca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli, ja dzis w pracy sie oobijam ;) te poprzednie dwa dni zakrecone byly, dzis na spokojnie ;) siedze na allegro ogladam pościel dla dzieci. 15 lutego mam koleja wizyte u lekarza, zobaczymy co powie co do plci. I wtedy zamowie jakas posciel. Raczej z rozwym szalec nie zamierzam, ale wybiore albo bardziej dla chlopaka albo dla dziewczynki. No i chyba czas nawyzszy lozeczko od rodzicow wyciagnac ze strychu i je odnowic. Chcemy stary lakier zedrzec i pomalowac je na nowo. Dla mnie bardzo podobaja sie biale łóżeczka, ale mojemy M jakos one nie leżą ;/ szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie jeszcze jak to jest z tym liczeniem ruchow. Wiem, w jakich godzinach malenstwo jest aktywne, ale ma tez godziny ze codziennie sie niezbyt rusza czyli pewnie śpi. Ale żeby liczyc ile razy sie poruszylo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze tysia ze czujesz ze jest aktywny bobasek, bo ja nadal nie czuje ruchó :(:(:(:(:( wczoraj cos tam jakby pukało w środeczku ale dzisiaj cicho szaaaa... dobrzez ze do lekarza ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×