Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

radosna, dla mnie test obciazxenia glukoza to tez nie bylo nic strasznego, ale znam dziewczyny, ktore po glukozie bardzo zle sie czuly, wymiotowaly, musialy badania powtarzac... wiec one beda mialy negatywne doswiadczenia. Z porodem tak samo - jak ktos urodzil w miare bez problemu,a lbo ma wysoki prog bolu to nie bedzie narzekac, a jak pojawia sie trudnosci to kazdy by negatywnie porod wspominal. Sralis - chyba w ostatnim trymestrze wszyscy tak maja....7 Bylismy dzis na zakupach - jeszcze brakuje mi klapek pod prysznic do spzitala i stanika do karmienia. A tak mam wszystko, moge rodzic ;) Lece uczyc sie na egz na jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa.... a świstak siedzi i zawija je w te sreberka.... Słuchajcie, ostatnio na szkole rodzenia było smiesznie. Jest taka dziewczynka, fryzjerka chyba, termin porodu za 4 tyg, brzuszek duzy, ale humor jej nie opuszcza. No i polozna przy cwiczeniach ciazgle zwracala uwage ze mamy szerzej nogi trzymac. No i ta dziewczyna w pewnym momencie mówi: Mi tam mamusia całe życie powtarzała Dziecko, nie rozkładaj nóg, a teraz to nic tylko szerezj noigi!!!! ;)))) usmielismy sie niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ kochane złamłam się - zakpułam juz dzisiaj łóżeczko i materacyk :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........21.05........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 wiolkcia...............28........13.........23.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....38.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......37....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....32....06.07.2010....???.....Kraków... .. . ....1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....22....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....19.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......15......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zolinka prosimy o linka i to zaraz :) Pochwal się co kupiłaś :) Izucha co u Ciebie? Co dzisiaj porabiasz??? Fajnie, że tutaj zaglądasz :) Tysia od którego tygodnia chodzisz do szkoły rodzenia? Bo ja tak myśle, że chyba jeszcze za wcześnie jak dla mnie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha - fajnie ze sie pokazalas, co tam u ciebie? madaa - wg mnie dobrze jest chodzic od ok 30 tygodnia. Zalezy ile jest spotkań. U nas pełen cykl to 10 spotkan, zaczelam chodzic od 26 tygodnia i wg mnie to za wczesnie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoli - czekamy na linka. I nie miej wyrzutow sumienia ze za wczesnie. Wg mnie akurat. Pozniej zakupy stana sie przymusem a nie przyjemnoscia, bo zamiast szukac fajnych rzeczy w sklepie bedziesz szukac kibelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżeczko : http://www.klups-gostyn.pl/lozeczka1f.html SAFARI (to z żyrafką) a materacyk pianka - kokos z firmy materacyk.pl (fiki miki) właśnie skończyliśmy je składać, ja jeszce nie chcialam, ale Pani w sklepie powiedziala zeby złożyc i zobaczy czy wsio gra, bo jak nie to reklamacja... no i zlozylismy, a teraz głupio zdemontowac... no i stoi dumnie pierwszy mebelek dla Dzidzi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoli, fajne to łóżeczko. Widzialam takie w sklepie ;) Pewnie ze nie składaj, o ile macie miejsce. Bedziesz do niego wrzuccac wszsytko co kupicie dla malenstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zjadłam ciasto z rabrabrem i big milka babmi - osttanio moj ulubiony :P tysia - powodzenia jutro na egzaminie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nnie jak zwykle wielkie nic! Oprócz okropnego bólu brzucha przed @-owego :( Znów nie wyszło :( Byłam na badaniach piersi i krwi. Mam strasznie wysoki cholesterol i trójglicerydy, a w cycuszkach zmiany które trzeba zbadać jeszcze raz i ew. zrobić biopsje. Cały czas chce mi się spać, "gniję" dniami i nocami i wciąż mało. Miałam badane tsh i jest w normie, więc nie wiem od czego ten zgniluch u mnie- może pogoda... Gratuluję wszystkim mamusiom i zdrówka życzę :) Mam nadzieję że mi się też w końcu uda Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh żeby nie było ja nigdy śpiochem nie byłam! Buszowałam do 3 wstawałam o 8-9 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha, a ile masz tsh jeśli można spytać? Norma w Polsce jest szeroko rozumiana. Dobry endokrynolog uważa, że Kobieta starająca się o dziecko TSH powinna mieć mniejsze od 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele :) Na początek fluidki co by nam ciężarówek przybywało 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ja od wczoraj unieruchomiona jestem. Wszedł mi jakiś ból w prawy bok (w okolicach kości biodrowej), mimo, ze od wczoraj leże i biore maksymalną dawkę nospy to przechodzi tylko jak leże na lewym boku i sie nie ruszam. Kazdy ruch (a chodzenie wybitnie) jest bardzo bolesny. W pidzame mnie M musial ubrac. I nie wiem co dalej??? Chyba cos naciaglnęłam. Nie wiem czy moge to czyms smarowac i rozgrzewac, wiec tak leże od wczorajszego popoludnia i moze jutro uda mi sie z lekarzem skontaktowac co dalej robic... Żoluś_łożeczko śliczne :) To dobry początek zakupów. Sralis_leń się póki możesz, bo potem to nie bedzie czasu na nic jak juz dziecko sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tsh mam 1.930 więc dobre jest :) Radosna może maluszek ci się tak ułożył i cię uciska. Moja siostra tak miała jak była w 1-wszej ciąży. Mały uciskał ją w pachwinę i nogą nie mogła ruszuć aż jej póżniej kostka strasznie napuchłą i też była uziemniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izucha_mysle, ze albo sobie cos naciagnęłam, albo faktycznie dziecko sie tak przekreciło, ze gdzies uciska. M pojechal do skleu, a ja poszłam pod prysznic i troche mi lepiej jak tak w ciepłej wodzie sie wykąpałam, choc stac bylo ciężko. Jakos trzeba przetrwac...najwazniejsze czy z dzieckiem wszystko ok. Nie wiem czy jutro jechac do lekarza, czy juz do wizyty do srody sie wstrzymac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):):) Radosna dziękuję za fluidki i współczuje bólu- pewnie maluszek daje znac o sobie :):):) Izucha bedzie dobrze- zobaczysz :):):) do @ masz jeszcze czas więc nic nie przesądzone :):):):) dziewczyny a powiedzcie mi czy jak pecherzyk peknie to się zmniesza czy niee?? bo cos mi tu nie pasuje- mi sie zmniejszył- zawsze widziałam na monitorze takie strzepki pekniecia a wtym cyklu nie było tego widac a tylko pomniejszył sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........21.05........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........13.........21.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....38.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......37....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....32....06.07.2010....???.....Kraków... .. . ....1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....22....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....19.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......15......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn a co tam z Igą wiecie coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia_nie wiem jak wygląda zaraz po pęknięciu, ale potem powinno sie ciało żółte pojawic (w miejscu pięknietego pęcherzyka) i to wyglądało jak mały krater (to znaczy takie wgłębienie) :) Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciazy, a leciał juz 5 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja już nie wiem czy on naprawde pęknał czy się wchłaniał :(:(:( te czekaniejest najgorsze :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam też ślę fluidki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Izucha - to niedobrze że takie badanie cię czeka pewnie się denerwujesz a z tym cholesterolem to słyszałam że nawet bardzo szczupłe osoby mogą mieć z nim problem ja brałam kiedys na to leki zapobiegawcze jak się odchudzałam pod opieką lekarza choć nie miłam wysokiego niby jak się jest młodym to dieta jest bardzo ważna ( bo na starość to większość osób ma z nim problem) Radosna - współczuję nie dość że martwilaś się zwolnieniem to teraz jeszcze maleństwo ci daje popalić ale dobrze że już masz to zwolnienie Żoli - śliczne łózeczko Sralis - szczerze mówiąc rozumię cię ale sądzę że ta pogoda wprowadza ludzi w taki stan powinno juz być ciepło i słonecznie. Wiolcia trzymam kciuki bo to co piszesz to się w ogóle na tym nie znam buziaki nie stresuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Termin porodu coraz blizej, a ja wciaz zadnych sygnałów nie mam żebym miała zaraz rodzic ;) Jutro ide na badanie krwi i moczu bo w czwartek znow mam Lekarza. Mam nadzieje ze to bedzie ostatnia wizyta u niego, bo mam juz tylko jedno miejsce w mojej Karcie Ciązy :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Pisze zeby doniesc ze egzamin zdałam, ;) jeszcze nie urodzilam ;) dzis pakuje podreczna torbe do szpitala ') dzis skladamy łóżeczko dla malenstwa i zaczynamy wyganiac mlodego na swat seksikiem codziennie ;) AAA - u mnie tez zero objawów ;/ czop nie odszzedl, brzuch czasem twardnieje, ale skurczy zero.... czasem brzuch jak na @ boli ale krociotko... Wieczorkiem dzownie do gina, zobaczymy kiedy ostatnia wizyta. Moze jak mi tak w dole pogrzebie to cos sie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a generalnie jestem zmeczona, ciagle chce mi sie spac i juz chcaialabym urodzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No i znowu poniedziałek, choć na zwolnieniu to praktycznie jak weekend :) Czuje sie juz troche lepiej. Wczoraj leżałam caly dzien i sie oszczędzałam, więc juz bólu prawie nie ma. W środe lekarz to może powie co to było. Wiolkcia_to wyczekiwanie jest zawsze dobijające. Wiem, ze jestes silna i wytrwala w staraniach i mam nadzieje, ze lada dzien dołączysz do grona forumowych brzuchatek. AAAAA_pewnie juz sie nie mozesz doczekac jak zobaczysz swojego maluszka. Torba spakowana, wszystko przygotowane...może jakieś sprzątanie w domku by pomogło przyspieszyc poród??? Amarantowy_tez sobie tak pomyslalam, ze dobrze, ze na zwolnieniu jestem, bo tak musialabym pewnie isc i bym dzis latała za zwolnieniem, a tak na luzie sobie odpoczywam. No i oczywiscie porcja poniedziałkowych fluidków 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak własnie myslalam, ze zabiore sie za odkurzanie, mycie podłóg itp ;) Mówicie, że seksik przypsiezy poród? - bo na to mam większą ochote jak na sprzątanie ;) W sumie to juz patrzymy na ta pusta kołyskę z mężem i chcielisbysmy zeby nasza mała dzidzia jz tam leżała.... No i jestesmy juz naprawde ciekawi czy to chłopiec czy dziewczynka :) Ludzie w ogóle bardzo sie dziwią kidy mówie ze mam termin na 30 maja :) Mówia: naprawde? nie widac!!! Podobno mam za mały brzuch na 9 miesiąc :) hehe Wczoraj jeszcze mężowi byłam pomóc w handlu i wszyscy w szoku ze za 2 tygodnie rodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAA seksiik jest podobno dobrym przyspieszaczem, zwlaszcza jak jest polaczony z gra wstepna w postci instnswynych pieszczot piersi. ;) przyjemnoejsze to niz sprzatanie ;) drugim dobrym wywoływaczem podobno sa dłuuuuuugie spacery. I wcale nie musi to byc szybkie tempo, tylko spokojny 2-3 kilometrowy spacerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to póki co bedzie trzeba postawic na seksik, bo spacer to dopiero za 3 dni jak przestanie padać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Tysia gratuluje egzaminu :) Wiolkcia z tymi pecherzykami to roznie bywa. Tak jak o sobie pisalam. Lekarka mowila ze sie znmiejszyl bo nie pekl i sie wchlania a jak sie potem okazalo pekl i to bylo cialko zolte. Wiec tak naprawde do konca nie wiadomo. 3mam kciuki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×