Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

nie, na egzamin jade w niedziele ;) a po egz jeszcze na kawe do znajomych sie umowilismy ;) moze jak mnie w samochodzie wytrzesie to urodze wczesniej ;) Do szpitala wyboeram sie dopiero ze skurczami albo jak wody odejda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, laktacja jest "w głowie". Trzeba się nastawić bardzo pozytywnie, na to, że pokarm będzie, że będzie pełnowartościowy.... strasznie dużo od tego zależy. I nie dać sobie wmówić przez babcie i prababcie i życzliwe ciocie, że czegoś za mało i dziecko trzeba dokarmiać. Mój syn do 8 miesiąca był wyłącznie na piersi (nic innego nie chciał), był szczupły, ale silny i dobrze rozwinięty. Szczupły jest zresztą do dziś, mimo ton pochłnianej czekolady. Mleko mamy, jeśli mama chce karmić, jest naprawdę świetne i wystarczające. Ja też nie mam siary i poprzednio nie miałam - a karmiłam dwa lata ponad :-) teraz lecę do przyjaciółki po operacji, do popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa, no to powodzenia na egazminie!! ja obstawiam ze porob bedziesz mieć 21/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ja obstawiam ze raczej 26 ;) ale jakby wczesniej tez sie nie obraze ;) sluchajcie, jaka posciel kupilyscie dla malenstwa? Bo ja taka zwykla.... i tak sie zastanawiam czy nie lepiej bylo zainwestowac w cos droższego,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie skusze na MILPOL 14 elementów jest słodka... kolor albo kremowy albo beżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce tylko kolderke, poduszeczke i ochraniacz. Reszy bajerow raczej nie, bo to zbieraczek kurzu. Ale każdy kupuje co mu sie podoba ;) Napisalam ze chce.... Juz zamowilam ;) teraz czekamy tylko na przesylke, Mam nadzieje ze szybciukto przyjedzie, bo sie doczekac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja moze urodze 23 maja - tak jak mężuś ma urodzinki :) Miałabym prezent z głowy :) hehe No a jak nie w maju to moze 1 czerwca? tez fajnie :) A tak w ogole to boje sie jak cholera... coz.... Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kurde jak nie miałam czasu pisać to wszystkie dziewczyny się rozpisały ja dziś byłam u gina. mówi że wszystko ok jedynie ciśnienie nie za bardzo mu się podoba. ale rozmawiałam z nim o porodzie bo on pracuje w tym szpitalu co będę rodzić i pytała się go najpierw czy jak mi się ciśnienie nie poprawi to czeka mnie cesarka,a on mówił że i tak to wszystko wyjdzie przy porodzie bo z takim ciśnieniem mogą zdarzyć się te rzucawki co dla dziecka jest niebezpieczne ale powiedział że jest jeszcze czas. A i pytałam się go o nacięcia i powiedział mi że wkurzają go te reklamy rodzić po ludzku że nie trzeba nacinać bo woli nawet jak położna natnie przy porodzie bo widział już pęknięta jednocześnie krocze i odbyt a potem nawet nie wiadomo jak to zszywać - więc mnie uspokoił bo ma chyba rację w końcu pracuje w szpitalu i widział trochę tych porodów.:P Tysia - pisałaś że ci brzuszek się obniżył więc pozostaje czy życzyć szybkiego i bezbolesnego porodu i przywitania dzidziuni zdrowej zresztą Vilemo, i AAAAA też są juz na końcu ciąży więc wszystkim wam życzyć tego samego. i trzymam kciuki za egzamin ja ma w sobotę 9-18 ćwiczenia więc cały dzień na uczelni :( Radosna - nie martw się zwolnieniem, ja siedzę cały czas w domku i czas tak samo szybko mi leci i mam czas dla siebie i porządki w domu i zakupy na spokojnie:) ważne żeby dzidziś czuł się dobrze dba o mamę żeby sobie odpoczęła żeby potem się nim miała siłę się zajmować:P pewnie że ci szkoda pracy bo pisałaś że jest ok a ja mam moją gdzieś bo i tak tam raczej nie wrócę i łatwo mi mówić ale nie martw się poświęć tan czas dla siebie i męża bo potem będziecie zajęci dzieckiem i dla siebie będziecie mieli mniej czasu Maadaa - nie przejmuj się ruchami, może moja dzidzia to taki rozrabiak jak jego mama:P:P a twoje jest grzeczniutkie Ciamcia - z tym znieczuleniem u ciebie to trochę beka, ale życzę ci w takim razie że jak będziesz rodzić to do 15 :P:P i nie martw się wagą Sralis dobrze mówi jak prze porodem nie mailaś tendencji do tycia to pewnie po porodzie to zgubisz szybko Sralis - ale ci się fajnie złożyło, będziesz spokojniejsza jak wiesz gdzie będziesz rodzić mi ulżyło jak byłam już po szpitalu bo wiem że tam na 100% chcę rodzić więc wiem że to ulga bo badzo się bałam niemiłego personelu a tam jest super na każdej zmianie. a wogóle to masz rację z tym karmieniem wszędzi mówią że nastawienie to 99% sukcesu::):) i gratuluję tak długiego karmienia:P Wiolkcia - fluidki dla ciebie i innych strączek i mocno trzymamy kciukaski za was 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Żoli - przepiękny komplecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wam powiedzieć że jednego razu obudziłam się rano przerażona bo śniło mi się że urodziłam trojaczki i cały czas musiałam się nimi zajmować bo cały czas płakały nawet nie miala kiedy siku zrobic ale się wystraszyłam dobrze że to tylko sen ( jednego faceta ode mnie z pracy córka urodziła trojaczki śliczne ale roboty przy nich co niemiara)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia, AAAAAAAAAA - na kiedy macie terminy dokladnie bo nei chce mi sie grzebac za tabelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 wiolkcia...............28........13.........23.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....38.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......36....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....32....06.07.2010....???.....Kraków... .. . ....1 Żolinka........28......3.....26.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....22....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....19.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......15......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn A ja juz 19tc :) Jak ten czas leci. Wiolkcia - ty teraz na rezultaty czekasz. 3mam kciuki jak co miesiac 🌼 Oli - mialas juz inseminacje? Niedawno pisalas, ze wkrotce bedzie. Jesli tak i czekasz tez na wyniki to zycze powodzenia i dwoch tlustych kresek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzięki Dziewczynki za słowa pocieszenie odnośnie wagi, mam nadzieję, że to szybko zrzucę:) Poza tym podobno pod koniec 2 trymestru więcej się tyje:)., Zauważyłam tez ze mam opuchnięte nogi, to może zatrzymana woda spowodowała przyrost wagi. Idę się pakować, bo jutro lecę na wycieczkę do Włoch:) Trzymajcie kciuki, żeby była ładna pogoda. Buziaki i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 JulkaN ................. 31 .... 2 ......... 04.04. ...... Białystok ..........1 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 wiolkcia...............28........13.........23.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....38.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......36....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....32....06.07.2010....???.....Kraków... .. . ....1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....22....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....19.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......15......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Juz lekka ulga, że powiedzialam w firmie. Kolega z którym pracuje w pokoju sie troche podłamał, bo teraz wszystko na niego spada, a bardzo mu pasowala moja praca. Trudno. Trzeba to zostawic za soba i isc do przodu. Moze czas pomyslec o pracy na wlasny rachunek. Jakos juz jakis czas mi takie mysli po głowie chodza, ale nie ma motywacji no i jakiegos super pomyslu. Za to jest strach przed ryzykiem... Żoluś_pościel fajna :) Choc ja też bede zostaw 3 czesciowy kupowac, bo jakos chlopak w baldachimach to nie dla mnie. To od czerwca szalejesz? W sumie to bedzie juz najwyzszy czas. A do pracy do kiedy bedziesz chodzic? Tysia_ja juz kupiłam 2 komplety 3 czesciowe, kiedys wrzucalam linki. Mysle, ze na allegro jest duzy wybór i niewiele wiecej jest w sklepach. Wiolkcia_mam przeczucie, ze niedługo dołączysz do naszych ciazowych pogawędek :) Ostatnio zdecydowanie wiecejtu brzuchatek niż starajacych sie, co swiadczy tylko o tym, ze faktycznie udaje sie zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a w sklepach to po ile jest wypelnienie pościeli?? bo ja chyba jednak zamowie kazda czesc z osobna, ale z tej firmy, a jednak bez baldachimu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciamcia_ale Ci dobrze :) że jedziesz na wycieczkę. Na pewno odpoczniesz i sie oderwiesz od rzeczywistosci :) Baw sie dobrze. Dopiero w takich Włoszech mozna przytyc jak tam takie ekstra jedzonko...mmmmmmmmm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoluś_nie wiem po ile sa takie wieksze zestawy, ale takie 3 czesciowe to 150-160 zł kosztowały (przynajmniej te które oglądałam). Na necie są podobne ceny. Napewno nie przepłacisz jak zamówisz na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlochy - jejku, jale szczesciara z ciebie ;) zabierz mnie ze soba, plisssssssssssssssss Co do poscieli to poki co jeden komplet mam bo wiadomo ze lato i dziecko male to ani poduszki ani kolderki uzywac nie bede. Za to ochraniacz i przesieradla jak najbardziej. Póżniej dokupie sobie jeszcze z 1-2 kompltey ochraniacz plus same poszewki i przesiceradelka i bedzie oki. tak przynajmniej mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się spakowałam:) JA planuję kupić 2 komplety pościeli, mi podobają się te baldachimy, ale chyba skuszę sie na moskitierę, żeby komary małego nie pogryzły:) w sumie to na początku dziecko pod lekkim kocykiem moze chyba spać, bo jak to u mnie bedzie sierpien to nie zmarznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, czytam Was regularnie, pisałam nawet, ale jakieś problemy były, bo strona wygasała. Forum zrobiło się stricte ciążowe, ale to optymistyczne, więc miło mi się czyta :-) U mnie starania zawieszone do jesieni, ale na razie to bez znaczenia, bo @ nie dostałam /miała być 4.04./, hcg 9.04. - 2. Wiem, że mam torbiel i może to ona mi sensacje wywołuje . Mam teraz porobić badania i iść na usg popatrzyć co jest grane. Odezwę się jak będę wiedziała coś konkretnego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO Patka_Wroc.........30.........13........02.03......... Wroclaw.........0 kamilsien.............29........14........12.03......... . .Zamosc......... Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........5........22.04........ ...Bydgoszcz.....0 IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 wiolkcia...............28........13.........23.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....38.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......36....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....32....06.07.2010....???.....Kraków... .. . ....1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....22....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....19.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......15......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn http://www.suwaczki.com/tickers/eikt43r8zmi1 fc5i.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie ma mnie w tabelce, bo nie wiem co mam pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JulkaN, rozumiem ze starania odłożone z waszej wlasnej woli? bo cos pisalas ale niebardzo kojarze.... W miedzyczasie ustabilizujesz sprawy zdrowotne to na pewno jak znowu zaczniecie sie starac to bedzie oki ;) mocno trzymamy kciuki ;) Trzymaj sie cieplo i zagladaj czasem do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;) czy wy tez macie takie problemy ze snem???? juz trzecia noc przespalam tylko jakies 5 godzin i dziwne rzeczy mi sie snily......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×