Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGA.POZNAN

STARANIA 2009 POZYTYWNIE NASTAWIONE-

Polecane posty

Radosna - prowadzi mnie dr Piasek ( nie polecam) i będę rodzi na Czarnowie - chociaż teraz już trochę żałuję, że się zdecydowałam na ten szpital z tego powodu, że nie ma możliwości umówienia się z konkretną położną - oczywiście za pieniążki. Na Kościuszki ponoć jest to możliwe, a koszt to około 400zł. Ja teraz już nie będę zmieniać ponieważ chodziłam na SR na Czarnów i to już kosztowało mnie 250 zł. A Ciamci zazdroszczę - Włochy są piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie że niedługo zobaczycie i przytulicie swoje maleństwa, zazdroszczę wam ale ja z drugiej strony mam jeszcze wiele spraw do załatwienia... dziś kupiłam farbę żeby pomalować kołyskę - teraz jest w kolorze drewna tylko polakierowana ale trzeba na nowo pomalować a ja kupiłam farbę śnieżnobiałą a jak starczy kaski to zamówię komodę u stolarza (ok. 500 zł) i też na biało wymalujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mogłam tatusiowi, pokazać na zdjęciach z USG wszystko, co tam jest, oraz także, czego tam nie ma ;-) Córeczka (o Boże, jak ja się przyzwyczaję??????) jest wielka, już teraz na jakieś 3 tygodnie do przodu z wymiarami, prognoza okołoporodowa jest ok. 4,5 kg i pani doktor, jednocześnie moja koleżanka, powiedziała, że poród drogami natury może być trochę ryzykowny, nawet 8 lat po cesarce, przy tak dużym dziecku. Będziemy sprawę monitorować. Obejrzałam sobie paluszki pianistki, długie nogi starannie ssane oraz nosek i usta, najwyraźniej po mamusi. Na fotce z USG mała zrobiła moją minkę zupełnie - co potwierdza przebywająca na rekonwalescencji przyjaciółka - no i taka mi się wydaje już do mnie podobna, ta moja mała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........21.05........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........13.........21.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....38.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......37....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Kraków.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....22....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....19.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......15......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Wróciłam do Was:) Było super, pogoda 2 dni dopisała, jedzenie pyszne( aż boję się wejść na wagę:), ceny masakra- cola 0,2l-4 euro:( Mój synek chyba spał cały czas, dużo jeździliśmy autem, więc chyba się ukołysał i mało kopał. Myślałam, ze wrócę i któraś już się rozpakuje a tu nic, więc czekamy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis super,że córeczka- w naszym gronie przewaga chłopaków wiec wyrównasz:) Radosna- ja tez byłam w piatek na glukozie i to nie jest takie złe, spokojnie wypiłam , dziś idę po wyniki to sobie porównamy. Żoli- łóżeczko piękne, ja też chcę kupić ten zestaw z żyrafką, dasz znać czy się sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Sralis gratuluję córci !!!! ale ci zazdroszczę tez chciałbym dowiedzieć się że będę miała córeczkę. Ciamcia fajnie że się zabawiliście !!! a co do cen to jak na nasze zarobki to faktycznie mają drogo raz w życiu tez udało mi się tam być ale jest tam co oglądać ja byłam i w północnych i południowych włoszech jest ogromna różnica, mi się bardzo podobały fontanny w Tiwioli ( nie pamiętam jak to się pisało ) i Pompeje najbardziej. STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........21.05........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........13.........21.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....38.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......37....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....22....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....19.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......16......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane 🖐️ sralis - gratuluje córuni!!!! czyli teraz nad imieniem dumaj ;) ciamcia - odpoczelas na wycieczce?? fajnie bylo? żyrafa stoi dumnie w pokoju i usmeicha się do nas :D vilemoo / tysia/ AAAAA - meldujcie się!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ;) nadal 2 w 1 Sralis - gratuluje córeczki ;) ostatnio jakos nastał czas ze same dziewczynki zaczynaja sie rodzic. Daj znać jakie imię ;) ciamcia - super ze wyjazd sie udal. Ceny rzeczywiscie powalajace.... niestety nasze zarobki sa daleko za europejskimi.... AAAA jestes? Vilemoo - a co ty tu jeszcze robisz???? ;) przeciez mialas rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis - ta waga prognozowana przerażająca.... Chociaz to różnie z tymi szacunkami bywa. Kolezance mowili ze kolo 4 kg maluszek bedzie mial a urodzil sie 3400.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) Ten mój ból w boku to chyba rwa kulszowa. Wczoraj popołudniu znowu mnie złapało. Potem całą noc spałam na tzw. czuwaniu, bo kazdy ruch był dla mnie wysiłkiem, a przekręcanie się mega gimnastyką. Sralis_gratuluję córeczki!!! Z tym twoim "jak sobie poradze" to jakbym siebie slyszała tylko w kontekscie do synka. Dziewczynka mi sie wydaje duzo łatwiejsza w "obsłudze". Ale jakoś dam rade z tym małym łobuziakiem z mojego brzuszka :) Ciamcia_super, że wróciłaś i że wyjazd był udany. U mnie glukoza na czczo 85, a po wypiciu tej glukozy (50g) 114. Vilemooo_no właśnie co ty dalej 2w1. Dzidzia sama wybierze kiedy ma ochote miec urodzinki :) Amarantowy_ty chyba wg kalendarza chniskiego masz miec dziewczynkę :) Pewnie niedługo już sie dowiesz :) :) Żoluś_teraz jak łóżeczko już stoi pewnie nie możesz się doczekac jak zobaczysz maluszka. Fluidki dla starających się (a moze jeszcze jeszcze nie swiadomych swojej brzuchatkowości nowych ciężarówek :P ) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........21.05........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........13.........21.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........03.06........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....38.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......37....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....24....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....19.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......16......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn Vilemoo_napisałas wczoraj, ze nie polecasz dr Piaska - dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, zaufaj mi, z doświadczenia wiem, że chłopcy są znacznie prostsi i w obsłudze, i w prowadzeniu (tak do 16 roku życia, potem się wszystko sypie hyhy) Chiński kalendarz się w moim przypadku nie sprawdził najwyraźniej ;-) No chyba, że mi się urodzi mała niespodzianka?? Znane są wszak takie przypadki... Jak tam nasze staraczki? W takie deszczowe dni to tylko się grzać i trenować, więc porcja fluidków nie zaszkodzi... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Vilemoo, a może dzidzi chce mieć inny znak zodiaku po prostu?? Trzymam za Was kciuki, dziewczyny. Jakoś damy radę. Dziś się z łóżka zbierałam łyżką do butów nieomal, tak mnie kręgosłup strasznie bolał... Boli mnie codziennie, ale dziś to już wyjątkowo. Myślenie nad imieniem nie będzie proste - wiele jest przy tym emocji, a pewnie i tak jak się urodzi, to się okaże, że nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, a bóle w bokach (zwłaszcza w nocy, nie wiem, czy masz też w dzień??) to nie jest przypadkiem ucisk wielkiego brzucha na żebra? Ja tak mam. W ogóle kto widzi mój brzuch i słyszy, że to 32 tydzień, to robi wielkie oczy i gratuluje... nawet koleżanka-położnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Ja dzis troche pozniej, bo byłam rano na pobraniu krwi i badaniu moczu - mam nadzieje, ze ostatnie!!! ;) Wyniki jutro, a lekarz w czwartek. Takze wciaz jestem 2 w 1 :) Sralis - córeczka !!! :) Dobrze macie ze znacie płeć, bo ja to chyba na 100% sie dowiem dopiero jak urodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sralis_Ból łapie mnie głównie w ciagu dnia. Potem sie kłade na przeciwnym boku i troche przechodzi. Jak tam złapie to ruszanie noga powoduje jeszcze wiekszy ból. A brzuch mam niewielki jak na szósty miesiąc, no i kg na koncie chyba znowu nie tak duzo - 6kg od poczatku ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy u Was tez taka paskudna pogoda? U nas leje caly czas, zimno...Az sie nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna, ciesz sie ze masz maly brzuszek, moze ominal cie rozstepy, bole kregoslupa itp... Pogoda u nas poki co oki. Chociaz to jest tak ze od rana ciepełko, slonce i wogóle, a po poludniu zbieraja sie chmury i leje. Wczoraj bylo urwanie chmury, a my akurat z pracvy i zakupow wracalismy. No i silnik zalelismy ;//// samochód rozkrecony sie suszy, mam nadzieje ze nic tam sie nie uszkodzilo przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a samochod mi jutro potzerebny bo na KTG musze, a szpital mam na drugim koncu miasta. Mozna sie w sumie autobusem przejechac, ale znajac uprzejmosc lkudzi to bym te 25 min stala ;//// a wlasnie odnosnie uporzejmosci, osttanio w Biedronce jakas laska wepchnela sie przede mnie w kolejke z tekstem ze ona ma tylko 3 rzeczy. A ja kurde w 9 miesiacu coiazy jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia, polecam daleko posuniętą bezczelność i tupet. Inaczej ludzie ślepną i głuchną. Zawsze podchodzę do miejsca oznakowanegojako dla matki z dizeckiem i grzecznie acz stanowczo przepraszam osobę tam siedzącą, zazwyczaj wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio byłam z Mężem w Auchanie i powiem Wam ze kasa nar 24 była opisana: Dla kobiet w ciązy z widocznym brzuchem :) Oczywiscie stalo w sobote pelno osob przy kasach, wiec bez zadnego ale stanełam jak tasma sie kończy (bo nie wypadało odrazu do samej kasjerki sie wcisnąć) i nikt sie nie kłocił :) Kasjerka nawet sie usmiechała i była zadowlona ze weszłam bez kolejki, bo z tego co mówiła to mało osob z tego korzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tylko tupet w takich sytuacjach pomaga. Ja akurat mam taki charakter ze jak dobzre sie czuje i mma sily to sie nie pcham. Ale jak juz jestem zmeczona to bez skrupulkow domagam sie swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna - może Sralis ma rację mówisz że masz mały brzuch a mały musi mieć gdzie brykać może gdzieś się umiejscowił tak że ci naciska i dlatego ten ból .. współczuję ... ja mam takie bóle jak kicham albo kaszlam że muszę trzymać się pod brzuchem jak zdążę bo inaczej mocno mnie to boli na szczęście szybko przechodzi :) a co do dzidzi to się mylilam jeśli chodzi o chiński kalendarz bo liczy się wiek w chwili poczęcia ale mam nadal nadzieję chodź powiem ci że zajmowałam sie jako nastolatka trochę chłopcem i trochę dziewczynką i wtedy nie było żadnej różnicy więc myślę że będę tak radosna po usg że mnie aż tak mocno to nie zmartwi ale warto marzyć sobie:) z co tych powodzi to masakra, jak pytałam mamy czemu tak zalewa teraz tak tych ludzi, to mówi że kiedyś dbano o to żeby rowy melioracyjne i rowy były czyste i wykoszone i inne a teraz gminy nie dają na to kasy i potem taki jest efekt jak zwykle durna polityka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie dziwie jak to jest ze te same tereny od wielu lat co roku sa zalewane ;/ przeciez skoro widomoze troche wiekszy deszcz i pojawiaja sie podtopienia i powodzie to znaczy ze trzeba cos z tym zrobic,. A tu dalej nic. Państwo woli kase wydawac na inne pierdoły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ NICK..........WIEK.......CYKL.......@.......MIASTO( WOJ)......DZIECKO IGA....................30........15..........11.05...... . .P OZ N AN.......0 Oli14...................30.......21........13.05...... . . Haga.. ............0 Izucha.................26........6........21.05........ ...Bydgoszcz.....0 wiolkcia...............28........13.........21.05...... ... .Zabrze.........0 kasiula1983.........26.........34........29.05........ ..Trzebinia......... BRZUCHATKI NICK.......WIEK...CYKL..TC...TERM.POR..PŁEĆ..MIASTO... D ZIECI Vilemooo27..28....3 ....39.......19.05.10....Jakub ......Kielce ......0 tysia123......27...5.....38.....28.05.10..Agnieszka/Adaś ...Lublin ....0 AAAAA1980..29...3......37....30.05.10......????????...... . POZNAŃ.. . 0 Sralis Margolis.....36..5....33....06.07.2010....córcia.....Krakó w.......1 Żolinka........28......3.....30.....25.07.2010..synek... Jaworzno.....0 ciamciaramciam...25...5...22...28.08.2010..Maksym...Wroc aw......0 Radosna27..........27....8.....24....08.09.2010...synek.. ...Kielce....0 Maadaa..........27.......8.....19.....07.10.2010........ ...UK...........0 Amarantowy....23......1......16......02.11.2010.......Tr jmiasto......0 MAMUSIE: NICK.......WIEK....TERM.POR.....IMIĘ.....WAGA.....MIAST O .....SN/CC Bratka.....27.....07.02.2010....Gabryś....2280g....Tró jm iasto...s misia1990...19....13.04.2010....Antoś... .2800g......Bielsko........sn bibi2206.....27.....29.04.2010. ...Zosia ....3800g .....wawa ........sn Witam:) Zmieniłam datę @ bo owulkę miałam kilka dni wczesniej niz zwykle. A tutaj na topiku czas wyczekiwania widzę ;) Ja mam przeczucie, ze tysia w przyszłym tyg urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Tysia na swoje pierdoły wydają kasę albo ladują w to za co łapówkę dostają... Kasiula - też juz byś mogła do nas dołączyć i reszta kobitek też w końcu nie była bym "najmłodsza " w ciąży :P idę zrobić sobie parę naleśników z konfiturą bo jestem bardzo głodna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula_coraz krótsza i pare mamus sie szykuje, wiec musimy uzupelnic stan brzuchatek :) Wiec do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×