Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość kawiatek
bardzo chętnie Wam pomogę. Sa bardzo skuteczne tabletki pomogajace utracic niechciana wage, nie mniej bardzo prosze o kontakt na podanego maila, poniewaz jak napisze nazwe to moj post zostanie usuniety. pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gthujik
ściemniasz.ciekawe czemu nie usuwają postów Pebi za wymienianie nazwy Redulix... Jesteś kolejną przedstawicielką cudownego środka na zrzucenie 15kg w 2 miesiące bez efektu jojo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya ja biorę redulix dopiero 15dzień więc naprawde nie powiem Ci jakie są efekty:) Chudne ale ja ćwicze i cały czas mam różne diety:) Witam nowe koleżanki i gratuluję 7kg, to dobry początek i naprawdę mobilizuje, przynajmniej ja tak mam:) Moja waga leci teraz powoli, ale zawsze coś A jeszcze co do redulix ja go tu nie reklamowałam niewiadomo jak, tylko pisałam że biorę a on jest na bazie roślinnej więc jest zdrowy a na alegro można go kupić dużo taniej niż w aptece:) Jakieś 60zł z przesyłka Pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya ja biorę redulix dopiero 15dzień więc naprawde nie powiem Ci jakie są efekty:) Chudne ale ja ćwicze i cały czas mam różne diety:) Witam nowe koleżanki i gratuluję 7kg, to dobry początek i naprawdę mobilizuje, przynajmniej ja tak mam:) Moja waga leci teraz powoli, ale zawsze coś A jeszcze co do redulix ja go tu nie reklamowałam niewiadomo jak, tylko pisałam że biorę a on jest na bazie roślinnej więc jest zdrowy a na alegro można go kupić dużo taniej niż w aptece:) Jakieś 60zł z przesyłka Pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten Reduxil to właściwie w czym pomaga ? W przeczyszczeniu ? Czy bardziej hamuje apetyt? Czy może zapobiega wchłanianiu tłuszczów ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma dużo właściwości, ale nie powiem Ci teraz jakich bo dziecko mi ulotkę porwało i wyrzuciłam:( ale apetyt mam o wiele mniejszy po tym i ta nocna tabletka działa tak, że pobudza ogranizm do pracy i szybciej się spala tłuszcz i podobno na skórę dobrze działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi mówiła, ze topik pada, wiec troszke go odświeżę :) Waże ok 72 kg, dokładnie nie wiem, bo musze zakupic wagę. Ale tak naprawde boje sie, ze stane an wadze i bedzie np. 75 kg :( Taka waga przy wzroście 160 cm jest okropna... Na dodatek mam pociażowy brzuch, okropne ramiona, uda i drugą brodę. Nie mam żadnej konkretnej diety. Zaczęłam od wczoraj. chleb zamieniłam an lekkie pieczywo, obiady na małe porcje :) Po 18 nie jem, zero słodyczy, zaczęłam ćwiczyc 6 weidera :) Uparłam sie, specjalnie powiedziałam kilku osobom o odchudzaniu, aby sie zmotywować do działania :D Uda nam się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło uparciuch że jesteś:) a ile Twoje bobo ma? Jutro napisze więcej dobranoc:)szkoda że inne dziewczyny już nie piszą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pebi co tam u ciebie? ja ostatnio zmyklam bo nie mialam zbytnio czasu...zreszta przerwalam diete bo mialam gosci.niestety moje 3kg ktore zrzucilam wrocily jak bumerang. niestety rowniez moje badania sie potwierdzily i jestem \'\'szczesliwa\'\' posiadaczka tarczycy z niedoczynnoscia:(shit! od dzis lykam hormon. balam sie odchudzac dopiki nie bede na wizycie u lekarza ale chyba znow musze zaczac kontrole z moja waga. podobno ciezko mi bedzie schudnac bo woda zbiera mi sie w organizmie:( ale nie mam zadnych przeciwskazan dietowych wiec moge w sumie walczyc tylko jakos sily mi brak:/ehhh.... lekarka mnie troche pocieszyla ze nie powinnam przytyc po tych lekach a wrecz moge schudnac...no niewiem...byloby swietnie!tyle by dobrego moglo byc z tego! trzymaj sie cieplo jak tam twoje wyniki najnowsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło Cię widzieć:) no to niedobrze, ale na pewno dasz rade i zrzucisz kilogramy:)moja waga niestety staneła w miejscu 96kg:( ale efekty są już zajebiste bo z rozmiaru 52 zeszłam na 44:D od dziś jestem na diecie stillmana chciałabym do końca wkcaji zrzucić jeszcze te 9kg:)buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde tak zeszlas z rozmiaru?hmm...ja sama nosze rozne rozmiary.w tylku to tak 40-42.Natomist poniewaz mam duzy biust to nosze zakiety 44.T-shirty czy inne bawelniane bluzki przewaznie L lub XL bo w mniejszych czuje sie strasznie taka obcisnieta:( no nic musze walczyc dalej.... narazie dalam spokoj z dieta jakas konkretna chyba ze sie znow nakrece.staram sie po prostu mniej jesc....i glowie sie jaki by tu sport zaczac uprawiac-biegac nienawidze,basenik lubie ale nie zawsze sie chce moczyc...chyba pozostane przy cwiczeniach w domu. pozdrawiam buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie obcisle 44, ale 44:) chciałabym tak minimum do 40zejść :) po mnie podobno nie widać, że tyle waże i większość osób mówi, że już nie muszę się odchudzać, ale niestety waga aż tyle pokazuje i nie wiem czemu:( Może pocwicz 6weidera, ja już jestem na 30dniu i brzuch mam dużo mniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey szkoda, że kto was nie ma:( chciałam się pochwalić, że od kad założyłam ten topik schudłam 5kg:) Już nie mogę się doczekać aż waga zejdzie poniżej 90kg, ale już bliżej niż dalej:) pozdrawiam cieplutko, może któraś się odezwie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Pebi. Obserwuję Twoje zmagania z nadwagą i jestem pełna podziwu dla Twojej determinacji. Napisz nam swój jadłospis i ewentualne przyczyny tak ładnego gubienia kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam kilka diet:) obecnie jestem na diecie bez węglowodanow coś w podobie stilmana przez 4dni zeszły mi 2kg:) Oto mój przykładowy jadłospis śniadanie kawa bez cukru serek wiejski drugie śniadanie pierś z kurczaka pokrojona w kostkę duszona na patelni bez tłuszczu obiad udko z kurczaka kolacja 2-3 jajka pije dużo wody ok 2 litry zielona herbatę i ćwicze a6w. Do tego biorę reduxil, hamuje mi apetyt:) Później zamierzam wprowadzić jakieś węglowodany warzywa i owoce:) Bardzo mi się spodobała ta dieta do 17lipca na pewno będę na niej, 17 mała przerwa(moje urodzinki, więc pewnie sobie pozwolę na jakiś alkohol i tort):) a dalej zobaczymy jaka dieta może wrócę do tej albo zrobię 10dniową lub kapusciana:) Gdy schudłam 20kg moim celem do końca wakacji było 10kg, czyli zostało mi jeszcze 7kg, więc muszę dać radę:) Dzisiejszy mój jadłospis to śniadanie kawa serek wiejski 2śniadania pierś z kurczaka (ja kupuje taka mała pierś dziele ja na dwa i taka jedna porcja z połowy starcza mi na dwa dni czyli cała na 4) obiad jeszcze nie jadłam ale już mam ugotowane żołądki na podwieczorek planuje zjeść dzisiaj z 2 skrzydełka z kurczaka i może z 2 jajka pozdrawiam was cieplutko i dziękuję za gratulacje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) ale jeszcze dużo przed mną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka dawno Cię nie było, a jak u Ciebie, jak odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powolutku podchodze do diety...po hormonie odczuwam mneijsze laknienie...staram sie nie jesc zbyt przesadnie...generalnie patrze na to co jem ale bez szalenstwa jesli chodzi o scisla diete.przymierzam sie zrobic znowu kauscianke.jednak ta dieta mi odpowiada:) do tej pory bylo mi najwazniejsze zdrowie.po tabletach czuje sie napawde duzo lepiej:) ale musze schudnac troche chocby dla wlasnego dobrego samopoczucia.nie musze byc modelka (nigdy nie bylam) ale troszke mniej w pasie by sie przydalo. a ty jaka terza stosujesz? pebi naprawde pieknie wygladasz:) super byle tak dalej kobitko:)buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochana👄 ja jestem na stilmana, jem mięso ale minimalna ilość węgli też jem serek wiejski i jajka, czasem czeresnie zjadłam Od jutra zaczynam wprowadzać trochę więcej węgli, jakieś owoce i warzywa max do 20:) do 17lipca mam zamiar na niej być, bo się dobrze czuje i mi pasuje:) 17 mała przerwa jakiś alkohol pewnie wypije i tort zjem bo moje urodziny, a później może przejdę na kapusciana lub 10dniową, a od dziś zaczęłam skakac na skakance:) życzę Ci powodzenia🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciemniasz chyba
ze z taka waga tak wygladasz? to nie moze byc twoje zdj! zapodaj jakies inne najlepiej ''na prosto'' chyba stosujesz tricki przy robieniu zdjec ze cie wyszczuplaja czy cos bo to niemozliwe jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z boku może trochę szczuplej wyglądam:P Wcześniej w temacie jest inne moje zdjęcie to może zobaczyć, a noszę rozmiar 44:( jak zrzuce kolejne 5kg to wrzuce kolejne zdjęcie:) a już mówiłam że po mnie podobno nie widać że aż tyle waże, jak kiedyś wazyłam 80kg to wyglądałam na prawdę ok:) Narazie pisze z tel, ale jak będę miała czas to może wstawie jeszcze jakieś zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi , chyba musisz kupic nowa wage bo nigdy w zyciu nie uwierze ze wazysz ponad 90kilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam taki zamiar kupić elektroniczną, bo ta waga jest już bardzo stara, ale na zdjęcie wyszłam trochę szczuplej niż w rzeczywistości bo stanęłam bokiem:P tak jak pisałam przy wzroście 170cm noszę rozmiar 44:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi wow dałabym Ci max 70kg!! Ja coś nie umiem się do ćwiczeń zmobilizować ostatnio :( I zaczęłam słodycze podjadać ehhh.... Wogóle to nic mi się ostatnio nie chce, tylko spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata witam Cię👄 ja Ci dam słodycze Patrząc na batonika wyobraź sobie jak jestes chuda, później jak jeszcze grubsza i zaciśnij zęby i nie jedz:) trzymam za Ciebie kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×