Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Dzien dobry:) co u was kobietki?ja przy kawie obmyslam plan sniadaniowy:) pewnie dzis zjem pyszna jejczniczke:) u nas dzis straznie wieje wiatrzysko a ja chcialam wyskoczyc na miasto...hmmm...jeszcze zobacze czy sie pokusze choc podobaja mi sie jedne buciki wiec korci jechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Nie chce mi się logować :P Ja dzisiaj strasznie głodna ale jakoś wytrzymywałam te 2 3 godziny i grzecznie zdrowie jedzonko :) Babeczka ale Ty płacisz za dojazd hihi No to super że Ci tak dukan pasuje, ale chyba później wprowadza się owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
nie pojechalam na miasto bo wiatr dzis ze chce glowe urwac doslownie...juz mam naprawde dosc tej zimy i czekam z utesknieniem do wiosny mojej kochanej:) ja dzis rozebralam choinke-tak dopiero dzisiaj hehe:) pebi dietka mi idzie naprawde zadziwiajaco dobrze w sensie takim ze nie mecze sie na tej diecie jakos okrutnie...jak czuje glod to zarza sobie cos biore bialkowego a mozliwosci jest naprawde sporo:)na szczescie.Waga spada wolno-obliczylam ze dziennie nie schodzi mi wiecej jak 300g -zazwyczj ok 200g ano ale suma sumarum i kg jakos ida w dol powolutku i o to chodzi:) pozatym to zaczynam sie uczyc w domu na wlasna reke i opracowuje swoje aplikacje do wysylania nowym CV.Strasznie tego nie lubie no ale musze zaczac kiedys bo pracy nie szuka sie z dnia na dzien niestety a jakby kurs nie wypalil czy cos to musze cos miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
Pebi a jaka diete ty terza stosujesz?jakas konkretna czy po prostu MZ? z dojazdem kochana to wlasnie zawsze najwiekszy problem hehe...umowmy sie poki co ze jak bede w poblizu Wawy to dam znac hihih:)a tak na powaznie to lepiej sie czuje w krotszych pazurkach a nawet swoje dlugie(jesli zapuszcze)nie sa zle takze dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja właśnie pije kawusie i zaraz będę robiła owsianke :) Waga troszkę w dół, ale nadal lekko ponad kilo na plusie :( Babeczka ja mz, ograniczam węglowodany i jem 5 małych posiłków staram się regularnie :) Zbierałam się do dukana, ale jakoś nie mogę, jak waga bedzie leciała po te 2kg miesięcznie to do wakacji powinna być 6 :) Jak będziesz w okolicach Warszawy to zapraszam do mnie :) Ja się staram o staż, w połowie lutego będę wiedziała, a jak nie to może jakiejś pracy poszukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam z rana i rowniez przy kawie:) mmmm nie ma to jak taka kaweczka rano prawda? To prawda ze za diete ciezko sie zabrac,szczegolnie ciezko jest rozpoczac bo wiadomo...tyle rzeczy kusi...ale jak sie preztrwa to najgorsze to juz leci pozniej dzien za dniem:)i to sie liczy:) no to bede trzymac kciuki Pebi za twoj staz,zeby wypalil:) dzisiaj chyba sie przejade na to miasto juz:)moze cos upoluje ciekawego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi jakie masz plany na Walentynki?bo ja wlasnie szukam pomyslu na spedzenie wieczoru z mezem...ale brak mi pomyslow-no mysmy tych walentynek juz troszke przezyli w sumie wiec trudno o zaskoczenie hehe...obstawiam moze kino albo jakas fajna kolacja na miescie...czy wypad na drinki (mamy tu taki ulubiony pub) Ale najwazniejsze to dobrze wygladac:)) musze cos opracowac bo czas leci szybko...:) Buzka milego dzionka:* 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na miescie...fajnie bo pospacerowalam sobie i nawet udalo mi sie kupic tanio butki:) tez otwierali jakis nowy sklep i rozdawali przed nim prezenty...w mojej reklamowce byla taka kosmetyczka:)fajnie,bo w sumie sie przyda:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/445993de41dce972.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/076e44207ec80142.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry👄 Babeczka buciki śliczniusie i jeszcze fioletowe, uwielbiam ten kolor ;) a kosmetyczka też fajniusia :) Ja właśnie wcimam jabłuszko i będę piła kawusie z mlekiem mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do walentynek to nie wiem, nawet nie wiem czy będę jechać do mojego :( Coś mówił, że jego szwagier ma urodziny i mamy iść na imprezę... Jak będzie ciepło to będziemy jechać w piątek i myślałam mu zrobić jakoś romantyczną kolację :P No zobaczymy jak to się ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babecz ka przy kosci
Doberek:) ja tez zaraz bede przy kawce czekam tylko na ten cjolerny czas po lyknieciu tabletki.Cos sobie dzis pospalam hehe... no butki fajne i wygodne (choczilam w nich wczoraj po domu).Kupilam naprawde okazyjnie 10€ czyli ok 40zl hihi.Wiadomo nie skora ale co tam...ja to jestem maniak kupowania butow.i fiolecik tez lubie:) jeszcze bylo kilka par wiec jak chcesz moge ci kupic:)))jaki nosisz rozmiar buta? ja rozmawiala wczoraj z moim co robimy w walentyknki na co on stwierdzil ze bedziemy siedziec w domu...hmmm...ach mo9ze jednak cos wymyslimy.ja to w ogole mialam pierwotnie plan pojechac na karnawal w wenecji (moja siostra meiszka w poblizu) ale snieg nas zaskoczyl wiec nie ma co ryzykowac z droga samochodem.lepiej siedziec na tylku w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już owsiance, dodałam trochę musli :) Oj ja to wielką gire, 41:O Mi to się marzą takie kozaczki do kolan i nawet takie przymierzałam, były dobre ehh Ale finanse mi narazie na nie pozwalają :( Ale tak mysle, że może jeszcze staniały bo ja niecały miesiąc temu oglądałam ;) Dzisiaj będę robić gołąbki mniam Jutro mój do mnie przyjeżdża więc muszę się wykazać :P Miałam wrzucić jedno zdjęcie, ale się hmmm zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jeszcze głodna jestem bo słowa zjadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babecz ka przy kosci
wrzucaj zdj i nie gadaj:) ja nosze 39 ale wydaje mi sie ze 41 tez byl...zazwyczaj te najmniejsze i najwieksze rozmiary zostaja.to cud ze ja kupilam swoj bo jednak 38 i 39 sa najbardziej wykupione zawsze... no to gotuj gotuj i sie wykazuje.Robisz takie tradycyjne czy dietetyczne?:) ide po kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babecz ka przy kosci
ja to narazie moge o golabkach pomarzyc bo dieta nie pozwala...nawet nie umiem robic hehe ale mam jeszcze kilka w zamrazalniku od mamy z PL...a uwielbiam musze powiedziec mmmm. Dobra zapominam tak szybko jak napisalam bo jeszcze sie rozslinie i smaka narobie hehe wiesz a mi sie przypomnialo ze jeszcze buty mam co kupilam sobie w Pl w croppie i nawet ich jeszcze ani raz nie zalozylam hehe ja to mma skleroze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babecz ka przy kosci
??? pebi skarbie ty chyba naprawde jestes glodna,nie tylko zjadasz wyrazy ale cale posty hihih ja dzis ide do lekarza tak za ok.godz.Ciekawe co nowego mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D:D:D Fajne buciki, ja później zrzuce jakie mi się podobają, a mam podobne do tych tylko piaskowe, całe gładkie i trochę mniejszym obcasie :) A wrzuce zaraz swój tyłek hihi Całkiem fajnie podobno na zdjęciu wyszedł, gorzej w rzeczywistości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://i47.tinypic.com/2h2o5cn.jpg Pewnie zaraz przeczytam że tłusta i gruba, ale w sumie ja cały czas tak o niej mysle :( Ale chyba lepsza taka niż o 40kg większa? A co do gołąbki to chyba mozesz zrobić takie z mięsem z indyka? Ja mysle żeby dodać brązowy ryż, tylko ciekawe czy się dogotuje hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babecz ka przy kosci
No Pebus tylek fajny,mi sie podoba :D faktycznie zgrabnie wyszlas:) a zlosliwcow ewentualnych olac. Moj problem to wlasnie plaski tylek a ty masz taki fajny okragly-taki jaki ma byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babecz ka przy kosci
golabkow nie moge jesc bo nie moge ryzu narazie...w sumei poki mi idzie jakos na tym dukanie to wole sie go trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne ale nie to jeszcze nie takie, ja chce takie długie aż na kolana i na wyższym obcasie, a te chyba nie są takie, a ja mam takie same jak te na 3 zdjęciu, takie jasno brązowe, lekko marszczone, krótkie, na małym obcasie, kupiłam niedawno na wyprzedaży w deichmanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babecz ka przy kosci
aaaa za kolana,no no...to bedziesz laska:) fajnie sie klikalo ale musze sie zbierac do tej lekarki.nie chce mi sie jak fix :P ale trzeba.... Buziaki i milego dnia:* i udanych golabkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mozesz takie bez ryżu zrobić :) Dzięki👄 W rzeczywistości gorzej wygląda, ale zaczynam pozytywnie myśleć, bo jak on musiał wyglądać te 40kg więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
no wrocilam od lekarki,badania mam super--->a balam sie ze bede miec zle prze diete.tzn moja tarczyca produkuje trozke za malo hormonu i znow mma zwiekszona dawke ale podobno wszytko idzie na dobre tory:) ciesze sie:) a terza ide posprzatac domek bo lubie miec weekendy z mezem tylko dla siebie ewentualnie na zakupy:) aha kupilam sobie dzisij sztuczne rzesy hehe zawsze mi sie marzylo takie przykleic na jakas imprezke.tylko nie mam z tym doswiadczenia.musze sie tym pobawic w najblizszej przyszlosci.narazie przylozylam tylko do oka i efekt zajeeeebisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
aha pebi jak masz taki przepis bezryzowy na golabki to wrzuc tu na forum.moze sie skusze zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj pebi...
nie jest ci glupio, ze kazdy moze obejrzec twoje zdjecie na necie? Przeciez jak to twoi znajomi zobacza to bedzie wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×