Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Gość babeczka niezalogowana
no wlasnie widze ze zostalysmy nagle 2...ehhh... mnie nie ma co podziwiac bo ja sie ciagle odchudzam i znow przestaje i tak nie moge nic schudnac choc tym razem to jakos inaczej czuje ale jak wiadomo przeczucia moga byc a z planu dalej nici hehe... zobacz na siebie ile ty schudlas!bravo:) ciekawe jak ci wyjda koraliki jak juz cos stworzysz to wrzuc fotki jakies co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
W przyszłym tygodniu już będę tworzyć :D Mysle żeby założyć jakiś blog i tam wrzucać fotki, no zobaczymy czy w ogóle mi bedzie wychodziło :P Ja sama nie wiem jak mi się udało tyle schudnac, ale Tobie tez kochana się uda, ciociaż według mnie to nie musisz się odchudzać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
no jak to nie musze?no co ty!musze musze i wiem o tym dobrze choc szkoda ze tak ciezko z tym idzie...mam na mysli jak sie zajada dobre jedzonko to kg ida w dup.sko szybko a jak sie czlowiek odchudza to tygodniami:(niesprawiedliwosc:O pewnie jesli lubisz sie wyzywac artystycznie to czemu nie sprobowac z tymi kolczykami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek przy kawce:) co tam ciekawego?u mnie nic ,waga drgnela tylko pol kg w dol ale dobre i to...zastanawiam sie czy sobie nie poluzowac na weekend w sensie zjesc cos ''nie z listy'' a od poniedzialku zaczac proteiny...znowu...ale neiwiem czy to dobry pomysl.Pewnie nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski ja nie odeszlam pilnuje sie powiedzialam sobie ze 1 lutego sie zważe i zobaczymy co wyjdzie;] ja mam małe zalanie ciagle mnie glowa boli jestem zmeczona ospała lekarka mi powiedziala ze to przez to ze mam ta niedzoczynosc ale ja juz ma dosc takiego stanu:( niemam checi wogole do życia nic sie nie układa mi na uczelni niewiem jak ja to zrobilam ale mam tyle zaleglosci przez to ze odpuszczalam sobie zaliczenia na studiach bo glowa mnie bolala ze szok. ja juz tez bardzo bym chciala wiosne wtedy jakos łatwiejsze jest zycie.dobra koncze te smutki:( bo zaraz powiecie że zrzedze 1lutego wprowadzam rowniez 50 brzuszkow dziennie obowiazkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magma nie smecisz po to wlasnie jest forum aby sie wygadac komus...wiesz kto jak kto ale ja rozumiem ciebie bo sama sie tak czulam i nadal czasami czuje-zupelnie nie do zycia.Hormony tarczycowe to paskudna sprawa,bardzo ciezko jest dobrac odpowiednia dawke bo kazdy organizm jest inny.Moze wybierz sie ponownie do lekarza i popros o zmiane dawki?ja co chwile biore inna bo moj organizm nie moze sie zdecydowac ile mg tyrosksyny potrzebuje:-) ale w sumie sie nie dziwie bo ja tez z natury niezdecydowana jestem:) hehe ale powaznie nie przejmuj sie,napewno sie niedlugo wszystko ureguluje ale fakt-samemu tez trzeba sie postarac.Niewiem jak ty ale biore dodatkowo SELEN.Lekarka mi doradzila ze przy niedoczynnosci warto wspomagac sie tym pierwiastkiem:) pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie zwazyłam sie dzis rano no i lipa duzo za duzo waże;/ ale od dzis zaczynam brac 2 tabl/dzieen przez miesiac i jestem ciakawa czy cos dzialaja te tabl i chociarz ciut waga spadnie. dzis o 11 mam zaliczenie chemiii i na 14 jade do pracy i do 22. zbieram z moim miskiem na wyjazd na narty na koniec lutego widze ze na forum troche cicho sie zrobilo:(szkoda wielka szkoda aha a ja biore na tarczyce euthyrox n25 by moj organizm sie przyzwyczail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) mi tez sie nie podoba ze na naszym topicu tak cicho ale co zrobic:O i tak sie ciesze ze was poznalam:) Magma jezdzisz na nartach?wow:)swietnie:)ja mieszkam nieopodal alp i moglabym teoretycznie na kazdy weekend jezdzic:) ale nie potrafie.Zreszta nie ciagnie mnie jakos szczegolnie.Zawsze jak pomysle o nartach to mma strach ze sie polamie:)hehe Co do twojej daki hormonu to wiesz...ja sie nie znam i tez choruje od niedawna ale na moje oko to powinnas brac duzo wieksza dawke.Mi moja lekarka ustalila na poczatek ok 1mg na kazdy kg.Wiec wyszlo zeby brac 75mg tyroksyny.Byla to ciut za wysoka dawka bo przeszlam w niedoczynnosc.I wtedy mi dala 50,ktore okazalo sie za slabe.Wybieram sie w tym tyg do niej wiec bede widziec co dalej...terza bore naprzemiennie 50 i 75(juz ci kiedys pisalam).biorac pod uage twoja wage mysle ze powinnas brac naprawde wiecej...to dlatego leki ci nie pomagaja i czujesz sie nadal ospala...na twoim miejscu zadbalabym o lepszego endo bo z tym naprawde nie ma zartow! Zycze ci dzis duzo powodzenia na chemii (bardzo ja lubie i studiowalam 1rok nawet,potem przenioslam sie na biologie) :) Pebi kochana musze cie wychwalic ogromnie-wygladasz przepieknie.jestem naprawde sliczna dziewczyna-masz piekne oczy i ksztalt ust.Zdj jestem zachwycona-rewelka:) buzki i miklej sobotki dziewczynki:* 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane👄 Przepraszam że wczoraj nie pisałam, ale miałam dużo załatwiania w szkole, 4godziny czekałam na jeden głupi wpis z praktyk Ale już dokumenty złożone, czekam tylko na obronę, a promotor postawił mi 5 z pracy :D Później byłam u mojego R i dopiero na 4 rano wróciłam do domu :P Nie mogłam dzisiaj spać, teraz znów jadę do niego, będę jego siostrze zakładała akryle :) Babeczka gratuluję kolejnego spadku🌻 A na zdjęciu wyszłam trochę dziwnie, ehh pan fotograf zrobił tylko jedno zdjęcie, myślałam że będą kolejne i bedzie kazał mi się uśmiechnąć i będę mogła wybrać, no ale dziękuję👄 Co ja Ci tu jeszcze miałam napisać, jak mi się przypomni to dopisze :) Magma powodzenia na egzaminach, jak się trochę streścisz to na pewno Ci się uda zaliczyć, szkoda roku, bo właściwie który to bo nie pamiętam? No i pewnie jest tak jak Babeczka pisała, że źle masz dobrane hormony, bo ja to się nie znam... Dziś zjadłam 2kanapki z chlebem orkiszowym, jaka pychota :P Zjadłam jedną i tak mi zasmakowało że połakomiłam się na drugą, ale tą drugą po chwili zaczęłam wpychać w siebie i do tej pory czuje się pełna aż mi niedobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
Pebi wlasnie mi sie bardzo podobasz na tym zdjeciu,naprawde jak dla mnie to bomba:) kurcze weekend a ja niemam zadnych planow ehhh...pewnie zlei na blogim lenistwie i na mysleniu o jedzeniu:O nie znosze nie miec nic do zrobienia!Musze cos wymyslic bo chyba zwariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poćwicz trochę hi hi Dzięki👄 Ja założyłam blog, na razie wrzuciłam zdjęcie paznokci, które wróciłam szwagierce :) www.wchodzisz-na-wlasne-ryzyko.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
Hello:) Pebi pazurki niezbyt wyrazne ale chyba ok.Nigdy nie mialam akrylow tylko gele 2x:) Magma jak tam zalki? Ja dzis spedzam dzien z mezem:) bylimsy na fajnym spacerku a zaraz zmykamy w gosci.ja ide tylko na kawke i nie zamierzam przegryzac ewentualnymi slodkosciami:) z dietka trzymam sie dzielnie :)jupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski poszlo mi nawet wczoraj dobrze mam taka nadzieje jutro o 10 sa wyniki mam nadzieje ze jakas kolezanka mi spr je bo ja jutro rano jestem w pracy.co do mnie i mojej nieoczynnosci to jest tak ze ja te leki mam od lekarki rodzinnej pierwszy raz do endokrynologa ide 18lutego niestety tyle musze czekac to i tak szybko bo na nfz mialam miec 26czerwca a tego 18tego ide bo moj misiek ma lekarza oplacanego z zakaldu pracy w prywatnej klinice i zapisal mnie dodatkowo do siebie a placimy grosze za to a wszytskich specjalistow mam.babeczka ja mam kuzyna w feshen w niemczech wiesz gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
Hej magma to fajnie jak ci w miare poszlo wczoraj:) ja narazie tez chodze do lekarki rodzinnej ale jak narazie jest ok.jesli cos bedzie nie tak to wezme skierowanie do dobrego endo.U nas na szczescie az tak przerazliwie dlugo sie nie czeka ufff:) nie mam pojecia gdzie jest ta miejscowosc,nigdy nie slyszalam o takiej:)pewnie jakas mniejsza miescinka... ja bylam dzis w gosciach...i zjadlam ciutke sernika slodzonego niestety ale bez ciasta spod spodu:) i wypilam lampke martini (slodkie tez bylo).ehhh...ale glupio mi i tak bylo bo na stole bylo pelno slodkosci i pizza a ja nic nie tknelam bo chcialam sie trzymac diety i w zasadzie wytrzymylabym ale no po prostu nie wypadalo sie niczym nie poczestowac wiec wybralam najlepsze dla mnie opcje. Od jutra ruszam z proteinami znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane👄 Ta moja waga lata jak szalona, już było mniej i trochę podskoczyło, w sumie w ciągu miesiąca 2kg, dobre i to niż jakby miało się nie ruszyć lub nie daj boże pójść w górę:O Magma trzymam kciuki za dobre wyniki🌻 Babeczka ogranizm tez czasem słodkiego potrzebuje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
Dzien dobry dziewczyny:) u mnie waga 77,4kg i ani drgnie w dol :O no ale grunt ze nie poszla w gore:) diety i tak bede sie trzymac dalej:) zarza ide do sklepu bo maja skakanki wiec sobie kupie bo moja stara beznadziejna jest.Wiec bede skakac:)a co! :)brzuszki tez musze porobic... meza mam znow w domu bo cos go strzyklo w szyji biedaka i ma problemy z poruszaniem reka:/ wiec znow bede malo zagladac... Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
maz ma jakis naciagniety miesien wiec dostala jakies tabl przeciwbolowe i masci wiec bede go smarowac:) skakanki nie kupilam bo byla szajsowata do potegi.Jak bede na miescie to kupie sobie moze jakas fajniejsza:) jutro ide na badanie krwi rano:) znow bedzie klucie...ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
nie nooo co tu taka cisza dzis?oj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
Dzien dobry:) co jest z wami?ze was niema? a buuuu:( ja wlasnie wrocilam z badan krwi i lyklam mojego hormona wiec zaraz bede mogla pic kawke (zawsze musze czekac 30minut wrrr) a moj mezus dzis o ortopedy hehe jak stare dziadki po lekarzach sie wloczymy:) moja waga nareszcie 77kg a to oznacza ze osiagnelam moj pierwszy cel:) oby tak dalej... niestety dopadla mnie ta niezwykla '#przyjemnosc'' czyli zaparcia:((chocze obolala od wczoraj a brzuch jak balon... nie pomaga ani ruch,ani otreby i jak w koscu nie pojde do wujka czeska to oszaleje :P a co u was? ejjj piszcie dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
zmienilam stopke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Babeczka gratuluję, jeszcze trochę i mnie przegonisz, bo moja waga znów w górę Robię błąd bo waże się codziennie i denerwuje każdym skokiem :( Ja dzisiaj zrobiłam sobie nowe pazurki, byłam u starej przyjaciółki i mam kolejną chętną na akryle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw nie wiedziałam jeszcze dlaczego Pan mój zesłał na mnie swoją sługę taki świąd.... Ale powiedziałam sobie, że nie powinnam bać sie operacji, bo mój Pan pasterz mnie przecież pasie.... Wiele czynników powoduje świąd sromu.... Nie wszystkie widoczne na sromie zmiany mają charakter nowotworowy. .... Jedną z przyczyn świądu sromu jest liszaj twardzinowy sromu. Zmiana ta dotyczy głównie kobiet w starszym wieku w stanie ogólnego osłabienia organizmu..... Chociaż sama zmiana nie jest szkodliwa, to kobiety z liszajem twardzinowym charakteryzują się podwyższonym ryzykiem powstania nowotworu złośliwego sromu...... Śródnabłonkowa neoplazja sromu (VIN, vulval intraepithelial neoplasia) jest zmianą przednowotworową, związaną z infekcją wirusem brodawczaka ludzkiego. Nie jest to jeszcze nowotwór złośliwy, ale w obrębie tej zmiany komórki są nieprawidłowe i mogą ulec zezłośliwieniu..... Na podstawie samego wyglądu zmiany występującej na sromie trudno odróżnić zmianę nienowotworową od wczesnej postaci nowotworu. Śródnabłonkowa neoplazja sromu i rak sromu mogą nie dawać objawów klinicznych, a zmiana typu VIN oglądana „gołym okiem” może się wydawać prawidłowa...... Rak sromu rozwija się głównie poprzez naciekanie sąsiednich tkanek, zajmując pochwę, cewkę moczową, pęcherz moczowy, odbyt. Rak sromu daje również przerzuty drogą naczyń chłonnych do węzłów chłonnych pachwinowych, a następnie do węzłów chłonnych miednicy. W przebiegu raka sromu rzadziej występują odległe przerzuty drogą naczyń krwionośnych do płuc czy mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Babeczka gratuluję, jeszcze trochę i mnie przegonisz, bo moja waga znów w górę Robię błąd bo waże się codziennie i denerwuje każdym skokiem :( Ja dzisiaj zrobiłam sobie nowe pazurki, byłam u starej przyjaciółki i mam kolejną chętną na akryle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Babeczka gratuluję, jeszcze trochę i mnie przegonisz, bo moja waga znów w górę Robię błąd bo waże się codziennie i denerwuje każdym skokiem :( Ja dzisiaj zrobiłam sobie nowe pazurki, byłam u starej przyjaciółki i mam kolejną chętną na akryle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pebi
Myślałam że mi nie wyskakuje, a w końcu mam 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka niezalogowana
ehh tam od razu przegonie...:P kochana ty juz na dietce od roku wiec wiadomo ze waga skacze a i tak sukcesywnie ci spada...ja dopiero malymi kroczkami.mam nadzieje ze nie odpadne niebawem.bo juz czasem sie odchudzalam a i tak dopadalo mnei jojo:( terza tylko tyle ze naprawde nie jest mi zle zyc na zasadach dunkana(choc i tak je czasami lekko naginam) ale niech juz tak bedzie. Przykrzy mi sie za owocami najbardziej szczerze mowiac ale za chlebem czy ziemniakami wcale.O slodkosciach staram sie nie myslec (jak gdyby nie istanily),ale musze gotowac normalne obiadki mezowi i to czasem boli...ale nie az tak--->zasze sobie dzubne co tam moge:) Pebi to moze i mnie zrobisz pazurki:)dojezdzasz do klienta:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×