Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

GILLIAN WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY !!!!!🌼🌼🌼 Wow, piękny staż małżeński !! My dopiero 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja paliłam, ale już tego nie robię od jakichś 10 lat rzuciłam z dnia na dzień :-) ale w to miejsce przytyłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie paliłam i nie palę. Ale znam smak papierosa hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia :-) piękny, piękny - sama się dziwię ;-) no, ale w moim wieku............... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto Ty dopiero jestes w Kwiecie wieku !!! Nie ma to jak gorąca czterdziestka hihi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi masz dzidziusia ?? Ile ma ? Chłopczyk czy dzieczynka ? Wiecie jaka jestem wariatka ? Właśnie zrobiłam sobie i Mężowi kawę. Jutro ma wolne więc pewnie całą noc przegadamy przez tą kofeinę o tej porze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyxx - każda pora jest dobra na rozmowy ;-) gorąca czterdziestka - hi hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ona właśnie przyczyniła się do moich kilogramów. Przed ciążą ważyłam 80kg Znaczy wcześniej ważyłam 94kg, ale udało mi się schudnac do 80kg, a w ciąży przytyłam i po porodzie ważyłam 109kg, na początku karmienia gdy trzeba było jeść rzeczy, które nie powodują kolek schudłam do 104kg, ale później zaczęłam jeść normalnie i waga skoczyła do 117kg i obiecałam sobie, że jak przestanę karmić to się wezmę za siebie, ale nic nie robiłam, aż w końcu w lutym powiedziałam dość i każdy kilogram mniej coraz bardziej mnie teraz motywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi skinny bitchhhh
ee tm mcie problemy, ja pale, pije a jesc mi sie nawet nie chhce od wczoraj nic nie jaldam tylko jakies owoce. Waze 48kg przy 173cm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skinny to ty jestes, a czy sexi? nie wiem a jesc ci sie nie chce bo pijesz i palisz to truje organizm tłumi jego naturalne potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gillian wszystkiego naj dla was my też dopiero 5 lat po ślubie, synek Jaś 2latka i 7 miesięcy no i palę ale rzucam namiętnie ;) NICK.............WIEK....WZROST....BYŁO......JEST.........BĘ DZIE....SPADEK Pebi...............22 ......170cm.......117........99............60.........18kg xyxx..............25.......173cm.......106........88.... ... ....70.........18kg kluczbasowy....29........166cm........10..........6... ... ......0.........11kg gillian.............43.......159cm.......105.......96,5. . ........59.........8,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....WZROST....BYŁO......JEST....... ..BĘ DZIE....SPADEK Pebi...............22 ......170cm.......117........99............60.........18kg xyxx..............25.......173cm.......106........88.... ... ....70.........18kg kluczbasowy....29........166cm........10..........6... ... ......0.........11kg gillian.............43.......159cm.......105.......96,5. . ........59.........8,5kg coś mi się pogrubiło ;) a z mężem pogadać to wręcz luksus w tych czasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było tak: ważyłam 88 kg, schudłam do 70 kg. Znów utyłam do 88 kg. Zaszłam w ciąże. W ciąży przytyłam 15 kg. Po porodzie ważyłam 97 kg. Przez 8 miesięcy karmienia zamiast chudnąc to znów przytyłam- do 106 kg. Odstawiłam małą i wzięłam sie za siebie. Ja ciągle walczę z klasycznym efektem jojo :( Wiem co robię źle. Poprostu jak już schudnę to zamiast dbac o siebie, trzymać wagę to wracam do starych nawyków żywieniowych :O Teraz musi się to zmienić !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi szczerze ?? Wyglądasz bardzo ładnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje xyxx:) ale co nie zmienia faktu, że waga pokazuje 99kg:( brzuch mam duży, no i ten tyłek, ale tu zawsze miałam więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyxx - jakbyś mnie znała :D ja też wiem, co źle robię; każdy większy (tzn. widoczny) sukces powoduje nawrót do starych zwyczajów żywieniowych, no bo "raz nie zaszkodzi" :p potem nie mogę wrócić do diety, więc zaczynam "od jutra", "od poniedziałku", "od pierwszego", "od nowego roku", "od wakacji" itp. mam nadzieję, że teraz będzie inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tak teraz patrze, ten obwisły tłuszcz na rękach😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi - nie przesadzaj - jesteś młoda i piękna :-) młodość spowoduje, że gdy schudniesz, ciało Ci się wchłonie :-) a co ja mam powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, ale ja też tak miałam jak wy:( ja schudne kolejne 10kg wrzuce znów tu fotkę dla porywnania i zobaczymy czy będzie widać:) szkoda, że nie mam fotki jak ważyłam 117kg, ale wtedy to już całkiem się wstydziłam fotografować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi skinny bitchhhh
Pebi 99 kilogramow??/Wygladasz slicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gillian to co napisałas to cała prawda rowniez o mnie suekces powoduje rzut na jedzenie ale chce schudnac i uzyskac szczupla sylwetke, a nie tylko troche schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gilian masz kochającego męża i rodzine, a ja muszę sama wychowywać dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stąd efekt jojo :p ale teraz - OBIECUJĘ - będzie inaczej teraz jestem SKAZANA NA SUKCES :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestancie mi tak walić komplementy bo przestane się odchudzać:D tak jak pisałam wcześniej jak ważyłam 80kg, nie narzekałam na powodzenie u facetów, więc widocznie musze mieć ciężkie kości hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi - napisałaś, że to był Twój wybór wiem, że ciężko kobiecie samej, ale wierzę, że znajdziesz tego jedynego tymczasem weź się za siebie i korzystaj z życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×