Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pebi

Czy jest tu ktoś kto waży ok. 100kg i zmaga się z kilogramami?

Polecane posty

Ja jestem, ale zaraz będę musiała uśpić mała, bo już marudna trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie robiłyście kiedyś peeling kawowy, na czym to polega, nie chce mi się szukać, doczytałam, że rewelacyjnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się już doczekać jak przyślą mi reduxil. Ciekawe czy on naprawdę coś pomoże:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys stosowalam peeling kawowy kiedy bede miala wakacje i wolny czas wrcoe do tego jest wiele przepisów ja poprostu brałam kawe zmielona- kupujesz najtansza i juz masz peeling mozna do tego dodawac oliwke- ja mam bambino dla dzieci czy tam bambi fajnie działa ten peeling zreszta kazdy peeling fajnie dziala Pebi- ja generalnie nie weirze w specyfiki pytasz, czy cos da a co ma dac? waga nie spadnie po zadnym trzeba trzymac diete ja krotko lata temu bralam meridie- kilka tabletek i w ciagu pierwszysch 4 dni schudłam 4 kilo bo była dieta to potem mówie, ok to sie najem jak mozna i potem biorac meridie tylam bo jadłam wiec ja odstawiłam nie ma cudownego srodka a wspomagacze pomagaja, bo chcesz, zeby pomaglay, wierzysz w to jak weźmiesz cos, za co zapłaciłas, to szkoda Ci zepsuc i nie objadasz sie ja tak msyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się skuszę na ten peeling a co do medykamentów to też się zgodzę, że bez diety nie ma co liczyć na cud matko tak dawno nie byłam na tym forum, nie pamiętam jak się robi emotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy dietę też będę trzymać:) moja znajoma miała jakiś niemiecki specyfiki i biorąc go i będę na diecie przez dwa tygodnie schudla 20kg, ale już nie pamiętam nazwy i wiem, że w Polsce go nie ma... Aniaminka dopisz się do naszej tabelki jak chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja niunia już śpi:) ciekawy ten peeling kawowy, chyba też go zastosuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.........BYŁO............JEST...... .... ....BĘDZIE....SPADEK Pebi...............22 ............117...............99.................60.......18kg xyxx..............25.............106..............88.... ... ..........70......18kg kluczbasowy....29..............10................6...... ........... .0.......11kg gillian.............43.............105............96,5..................59.......8,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz o peelingu kawowym :-) ja parzę zwykłą kawę, świeżą (niektórzy wypiją kawę i stosują fusy) gdy trochę wystygnie, dolewam trochę żelu do kąpieli do peelingu używam rękawicy sznurkowej lub gąbki po umyciu nacieram się peelingiem (pod prysznicem lub w wannie) od stóp w górę - im dłużej, tym lepiej :-) potem spłukuję się dokładnie czystą wodą, wycieram, a następnie nacieram kremem wyszczuplającym lub antycellulitusowym ubieram się i wskakuję pod koc jeszcze na godzinę :-) skóra - jak pupcia niemowlęcia :-) po peelingu nie należy przez godzinę wychodzić z domu; niektórzy mają też problemy z zaśnięciem, więc pierwszy raz lepiej zróbcie go po południu, nie wieczorem :-) słyszałam jeszcze o tym, że można dodać do kawy trochę cynamonu niektóre dziewczyny dodają do peelingu olejki, np. cynamonowy, ale przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na to, żeby olejek był do ciała, a nie taki do piecyków :-) i trzeba uważać z ilością, żeby się nie poparzyć ja jednak olejków nie stosowałam, więc tylko przekazuję to, o czym kiedyś czytałam na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi- ja sei dopisze za tydzien- bo jak mówiłam, dwa razy dopadło mnei jojo i teraz zaczynam ze tak powiem wiec w rubryce ubylo nie mam nic do napisania wiec za tydzien sie wpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaminko, uważam, że powinnaś się wpisać :-) większa motywacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc 18 kg schudłam w ciągu 3 miesięcy. Wzięłam się za dietę po odstawieniu córki od piersi. W pierwszym miesiącu schudłam 8 kg. Teraz tak ok. 5 kg miesięcznie. Peeling kawowy czasem stosuję. Rewelacyjnie wygłądza skóre, w połączeniu z ćwieczeniami zmniejsza cellulit. Pebi a tak w ogóle w życiu nie dałabym Ci 99 kg !!! Podejrzewam, że jesteś tzw. grubokoścista. Ja tak właśnie mam. Zawsze będę warzyć więcej niz dziewczyna mojego wzrostu i postury. A może jeszcze dopiszemy wzrost do tablelki ?? Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możemy, choć ja się nie ucieszę - z racji 159 cm :D ale... pisałyście, że tu sami swoi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ten wasz topik
Taki inny. Nie ma osób typu wazę 55kg i chce schudnąć 5kg. I po co ? Aby dobić resztę? chęć dowartościowania się? udowodnienia ze jest sie lepszym? Ja ważac tyle wstydziłabym się zakładać topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten wasz topik "Ja ważac tyle wstydziłabym się zakładać topik. " no dzięki za wsparcie ;), ale ogólnie dzięki za miłe słowa :D peeling super :D a może do tabelki dodać rodzaj diety jakie obecnie stosujemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczki : Wiesz, ja bym się wstydziła założyć topik wtedy, gdy nic bym nie robiła ze swoją wagą tylko siedziała i się zamartwiała. W grupie zawsze raźniej. Tu nie ma co się wstydzić, trzeba się ostro wziąc za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym zdjęciu ważyłam 107kg:( a co do wzrostu to 170cm. A do fajny wasz ten topik to wstydziłabyś się założyć go ważąc 100kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fajny ten wasz topik - mnie też wkurzają takie dziewczątka, które przy wzroście 175 cm wazą 55 kg i mówią, że są grube :p ale nauczyłam się omijać takie topiki :-) z drugiej strony - czasem 55 kg to zbyt wiele dla danej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam konkretnej diety. Staram się nie przekraczać 1200 cal. Generalnie u mnie największym problemem są słodycze. Dzięki temu zawdzięczam 106 kg :O Potrafiłam nie zjeść obiadu by móc zjeść na raz czekoladę i ze 2 wafelki. Nigdy nie miałam uczucia przesłodzenia. Teraz biorę Lineę i pomaga zwalczać apetyt na słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pebi - wstyd to nic z sobą nie robić a topik to forma wsparcia i samokontroli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję dietę Gillian McKeith, o której pisałam wcześniej :-) dziś świętuję 19. rocznicę śłubu cywilmego (kościelnego pojutrze), więc lekko odpuściłam, ale od jutra - wracam do pionu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego mi miło, że tyle osób zauważyło topik i już nie jestem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK....WZROST....BYŁO......JEST.........BĘDZIE....SPADEK Pebi...............22 ......170cm.......117........99............60.........18kg xyxx..............25.......173cm.......106........88.... ... ....70.........18kg kluczbasowy....29.......................10..........6...... ......0.........11kg gillian.............43.......159cm.......105.......96,5.. ........59.........8,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystkiego najlepszego gillian🌼a czy któraś z was pali papierosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×