Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mopsik

opryszczka narządów rodnych- 40 tc

Polecane posty

Dziewczyny pomocy! Za 5 dni mam termin porodu, a wczoraj wieczorem wyczułam na swoich wargach sromowych i na łechtaczce 2 dość spore zgrububienia, są czerwone, bardzo bola przy dotyku, odczuwam je takze, jak ich nie dotykam (ciągną). bardzo dużo przed chwila naczytałam sie o opryszczce i jestem przerazona. Niestety ostatnią wizyte u gina miałam w poniedziałek i teraz nie wiem co robić. Zamierzam pojechać dziś do szpitala, moze to nic takiego, ale muszę sie uspokoić. czy któraś z Was miała podobne doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zeby sprawdzil to lekarz. Chorowalas juz wczesniej na opryszczke narzadow rodnych? Zazwyczaj zaczyna sie opuchnieciem i zaczerwienieniem sluzowki, moze piec lub swedziec, mrowic w okolicach odcinka krzyzowego kregoslupa lub pachwin. Jesli to opryszczka, to powinnas miec wykonana cesarke zamiast rodzic sn, zeby zapobiec zakazeniu dziecka podczas porodu. Dla noworodka opryszczka moze byc grozna. Dobrze by bylo, zebys dostala leki (heviran lub groprinosin), wtedy jest szansa zmniejszenia infekcji, najlepiej je zaczac przyjmowac zanim pojawia sie pecherzyki surowicze a przynajmniej zanim zaczna pekac. Jesli podleczysz infekcje tak, ze przez tydzien objawy skorne ustapia to mozesz rodzic sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie Ci dziekuję. Nigdy nie chorowałam na opryszczke, nawet nie wiem, czy teraz, to jest to. Ale dla uspokojenia pojade dzis, niech mnie ktoś obejrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mopsiku, mam nadzieje, ze u ciebie to jednak nie opryszczka, szczegolnie, ze wczesniej nie chorowalas. Moze to inna infekcja? Moze tylko przekrwienie narzadow przez ucisk dziecka wstawionego w kanal rodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×