Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotkamigotka

Gorąco mi.........

Polecane posty

Gość Conflux
kotkamigotka chyba z nami dziś sie nie napije, a szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
o przepraszam ;) po prostu Twój nick nie wskazuje jasno na płeć... jak mi mój :D Kurcze, ostatnio chyba za dużo zdarza mi sie pić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letnia kąpiel dobrze mi robi :), kiedy jest gorąco , wkładam bawełnianą koszulkę, stanik zdejmuję w domu dla wygody, chodzę boso, siadam w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Conflux,nie wydaje mnie sie :) Ja proponuje wypic cos razem w realu :) Co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
No w sumie to nic kolego o Tobie nie wiem ;) kotka, dawaj, czekamy na CIebie :D ale bez browara albo pół litra nie ma wstępu ;) Qurde, miałam grać w wowa, a siedze i pije do monitora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak my wszyscy :) Conflux to sie dowiesz,a co chcesz o mnie wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
zależy co mozesz zaoferować :P znaczy jakie info o sobie. ale ja ostrzegam o sobie, ze nie jestem łatwym człowiekiem :P Gdzie dziewuchy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ::::jak dla mnie: Biorąc pod uwagę że nie wynika z twego niku jakiej plci jesteś napisze prosto : laski to ty sie dorobisz na starosć kiedy już ci nogi odmówią posłuszeństwa , a jak jesteś laską to idz zrób swojemu co masz zrobić.... Conflux ty nie pij do monitora tylko wskakuj w szpile o wysokim zawieszeniu i podkrec odpowiedni podkład muzyczny i ciało sie rusza samo smiało .... :))))) ::::)))) ::))))))))))) let's dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
eh, dziś wieczór jednak wybrałam bambosze, piżamke i kocyk ;) żebym wskoczyłą w szpile i poszła w daaans, to musiałby mnie ktoś rozgrzać :D nie musi byc to meżczyzna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JConflux ja moge duzo zaoferowac,a czego Ty oczekujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
Dlaczego obydwoje gadamy tak enigmatycznie i nie idzie sie dogadać wcale :D nie mam prawa niczego oczekiwać, ponieważ jak zacznę, to się przychrzanie, ze nie da sie mnie oderwać :D taka kobita - bluszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dibo nie nie było to do ciebie :) to było do osoby która napisała swoj komentarz [zgłoś do usunięcia] jak dla mnie Chyba najbardziej godny politowania widok to dwie pijane laski tańczące na pustym parkiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schodząc troche z tematu ....Nie wiem w jakie w jakich wy tonach muzycznych gustujecie ale ja dzis słucham -muzyka emocjonalna- boskie.... :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
otóż to kotka, bo ja naprawdę nie rozumiem niektórych ludzi. Kurde, z racji tego, ze jestem anonimowa pogadałabym na nurtujące mnie tematy, ale się wstydzę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
ja gustuje w różnych - kiedyś byłam metalówą ;) a teraz torche zelżałam, ale nadal posłuchuję tych rytmów :) ale jestem bardzo otwarta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
o kurcze, ale dresiara ze mnie, nawet nie wiedziałam :D WTF, nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze Kotkamigotka,bo juz myslałem ze przestane Cie lubiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje Dziewczynki,trzeba pojechac chamowi.Spadówa zstad-nowy w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Conflux nie wstydz sie,przeciez i tak nikt sie nie dowie kim jestes to raz,a po drugie moze sie czegos ciekawego dowiesz.Smiało,odwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Conflux
ja Ci tylko powiem coś, kotka - jak wczoraj weszłąm na ten topic, to myślałam, ze zaraz zaczniesz sadzić texty : 'ohhh jaka jestem rozpalona' i już sie bałam :D ale jest spoko widzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam tez ogólnie to wszystkiego sucham,zalezy od nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×