Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plastusiowa narzeczona

Ludzie urodzeni w latach 70 jak wspominacie ?

Polecane posty

Gość annusiarka
Magdalena, a może spróbuj odnalezc chłopaka na naszej klasie hehe, o ile pamiętasz jego dane ;). ps. przepraszam za pisownie, ale ci mi nie wyświetla ani zi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annusiarka
a pamiętacie seanse kinowe z lat dziecinnych ;) : Never Ending Story, Akademia Pana Kleksa, a pózniej Dolina Issy( już w liceum) i DKF-y? wieczorami :)) kurcze choc na jeden dzień bym wróciła do tamtych czasów i wieczornych spacerów( również po cmentarzach ) ile się miało marzeń ;)....a co dziś z nich pozostało ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy dalej tutaj bajdurzycie :P o epoce PRLU :p dobra teraz hit :) Pamietacie mleko i smietane w szklanych butelkach które otwierało sie po przez wcisniecie sreberka w oworze butelki :) Były złotka srebrne ( mleko zwykłe) i złote ( mleko tłuste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annusiarka
Regres a pamiętasz jogurty takie z dżemem ? ;) i szampany w małych buteleczkach? też ze srebrnym albo złotym kapslem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam serki homogenizowane :) dawniej jak je pakowali w plastiki to były całe te pudełka tego sera Dzisiaj pół pudełka to powietrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annusiarka
a już tak nawiązując do tych lat 80tych, muszę powiedziec, że często na allegro odwiedzam stronki gdzie ludzie wystawiają różne rzeczy z prl-u, zabawki, komiksy, przedmioty codziennego użytku. Sprawia mi to frajdę, i jeszcze swojemu dziecku pokazuje. Mała jest zachwycona hehe. Ciągle prosi żebym jej pokazywała zabawki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie takie cukierki pastylki na wagę ? Były oprószone jakimś cukrem pudrem czy coś w ten deseń . Jak one nazywały się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annusiarka
oczywiście muszę opowiadac o zabawkach i opisywac jak działały....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiarka haahahahahahahah ja kiedys na allegro za 20 zł kupiłem sobie identyczny karabin jaki mi kiedys mama na dzien dziecka podarowała cieszyłem sie jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annusiarka
Ja pamiętam takie żółte draże mleczne, vibowity i taką herbatke w woreczkach różową, jadło się to na sucho ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant :):):):) buhahahahaha szukałem tego :) juz to kopiuje na twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annusiarka
ale śmiesznie ;))) ja to chyba sobie też ufunduje jakąś zabawkę z czasów prl-u ;) może żołnierzyki, albo mebelki....takie drewniane. Ja zbierałam postacie z Pszczółki Mai hehe....kermit, maja, świnka pigi. Przypomina mi się też taka postac, w kiosku można było kupic, była na sznureczkach i takim krzyżu, poruszała się jak żywa....ale cudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annusiarka
ehehe, dobre z tymi kartkami. A poza tym był sam ocet hehe i wóda w sklepie. Puste półki jeszcze pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annusiarka
a pamiętacie chińskie piórniki, zeszyty 16 kartkowe niebieskie, komiksy, gazety: kobieta i życie, świat młodych i wiele innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annusiarka
hehe, powinniśmy się na browarku spotkac i obgadac szczegóły heh, pamiętam staruszków z loży heheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annusiarka
ahahaha, dobry ten kucharz, no rozwaliłeś mnie hihih.....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjnatrzydziestka
Regres Dziadki z Lozy to była rewelacja-Loża Szyderców:)) kochałam Muppetschow Jak miałam jakies 12,13 lat słuchałysmy z kolezanka co tydzien w sobotę Liste Przebojów Programu 3 która prowadził Niedzwiedzki,ileż kawałków wtedy sie nagrywało...pisałysmy skrzetnie który utwór jest na której pozycji,oczywiscie nikt nie znał angielskiego,wiec pisałysmy tak jak słyszałysmy :))) tam pierwszy raz usłyszałam K.Bush i jej piękny "Wuthering Heights"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBIŁEM * oczywiscie;) :P Amant :) ex dance nie schodzi mi z głosników :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak sobie czytam i...
...przypomnieliście mi całą masę fajnych piosenek i bajek. Dzięki. Magdalena - oczywiście ze pamiętam załogę G to była moja ulubiona bajka. mała_ _ - pamiętam takie cukierki na wagę ale miętowe - pycha! Regres - kucharz jest the best . Ale się uśmiałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciekawe czy pamiętacie znany film ze wschodu: http://www.youtube.com/watch?v=TuWdt1Ab7do&feature=channel_page :classic_cool:.A tu inny też znany : http://www.youtube.com/watch?v=ZD2m12bVIMs&feature=fvw :classic_cool:.I tu inny co mnie się bardzo podobał: http://www.youtube.com/watch?v=_PF6vDmYAP8 :classic_cool:A tu inna muzyczka http://www.youtube.com/watch?v=EqV5CZB8zOg :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak sobie czytam i...
nie no wilk i zając to jest to :D Zajebista bajka :D i ta muza leje w gacie buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×