Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mistyczna

Wasze pytania, moje odpowiedzi

Polecane posty

Chetnie odpowiem na pytania typu zjawisk paranormlanych. Wydarzylo ci sie cos niewyjasnionego? nikt ci nie wierzy? Mozesz tu opisac swoja historie, ja sproboje ci odpowiedziec. Ciekawi cie cos? Zapytaj. PS nie odpowiadam na glupie prowokacje i glupie pytania. Zaznaczam sobie prawo do nie odpowiadania na pytanie jezeli uznam iz jest ono prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medoonna
czy możliwe jest rzucenie klątwy na człowieka ? albo go przeklnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klatwa rzucona na czlowieka znana jest juz od bardzo starych czasow. Klatwa sama w sobie nie jest prosta sprawa. Czlowiek od tak nie moze rzucic na kogos klatwy czyli go przeklac. Klatwy to zaawansowana czarna magia, ktora jest bardzo trudna do opanowania. Istnieja rozne rodzaje magii. Biala, natury i czarna. Czarna to wlasnie czary ktore moga zrobic psychiczna lub fizyczna szkode czlowiekowi. Nazywamy to klatwami. Radze nie bawic sie w takie rzeczy jak rzucanie klatwy gdyz niedoswiadczonemu \'magowi\' moze to zadzialac w droga strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medoonna
czy to prawda że duch to taka dusza która błąka sie po ziemi i nie chce przejść na drugą stronę bo nawet czasami nie wie że umarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchy to naprawde trudna sprawa. jednak od sredniowiecza uznawane byly za dusze ludzi ktorzy nie chcieli odejsc z ziemi. Teraz myslimy ze duchy sa albo cialami astralnymi zyjacych osob, lub nagle zmarlymi osobami ktore nie moga pogodzic sie z tym ze nie zyja, lub chca pozostac na swoim miejscu, w starym domu np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ostatnio bardzo dziwny sen.. Przyszłam do pracy mojej matki i tam był mój znajomy i wyszłam za niego za mąż. W pracy mojej mamy, wiem, że to dziwacznie brzmi.. :O Później niechcący stłukłam coś szklanego, ale nikt tego nie zauważył. zaraz potem źle się poczułam, dostałam gorączki i ktoś otworzył drzwi i zobaczyłam moją przyjaciółkę. Ona mnie zawołała i powiedziała, że musimy iść, ja pożegnałam się ze wszystkimi i wyszłam, ale jej już nie było.. szukałam jej, ale nie mogłam znaleźć. W końcu poszłam na stację i wsiadłam do pociągu, chciałam pojechać tam, gdzie ona mieszka.. Niestety, kiedy wysiadłam z pociągu to się zgubiłam i chodziłam bez celu po mieście.. wiem, że sen jest strasznie dziwny, ale co o nim myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam serdecznie wszystkich
Mam poważne przesłanki sądzić (nie tylko ja z mojej rodziny tak myślę) , że przed wieloma laty ktoś rzucił klątwę na naszą rodzinę. Fatum nad nią wciąż ciąży, wciąż dzieją się dziwne rzeczy, niepowodzenia to nasze drugie 'ja' , itd :( Jak sprawdzić czy to faktycznie klątwa i jak ewentualnie ją BEZPIECZNIE (nie drażniąc żadnych sił nadprzyrodzonych) zdjąć. Mam już dość smutków w rodzinie :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 12.8.87
czy jak komus cos zazdrosze to moge ta mysla spowodowac ze to straci? czy to jest klatwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze czegos sie boisz. Moze to lek przed choroba? Umieraniem? Boisz sie ze wszystko jest w porzadku ale nagle moze sie to zmienic. Slub jako piekna ceremonia jest oznaka klopotow. Skoro byl to slub w pracy, mozesz obawiac sie problemow zawodowych. Choroba i zle samopoczucie jest oznaka zadbania o wlasne zdrowie. Mysle ze przyjaciolka mowiaca ze juz czas a potem pociag oznaczaly we snie gotowosc do... smierci? Jednak balas sie przekroczyc tej granicy, wrocilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggg
czym sa cycki dla faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia: To nie jest klatwa. Klatwa mozesz spowodowac ze cos zlego sie z kims stanie. To o co pytasz nazywamy Potega podswiadomosci ale jesdt to bardzo dlugo trwajacy proces. Co do klatwy w rodzinie: Powinniscie odpwiedzic wrozke. Tak wrozke ona dobrze bedzie wiedziala jak odczynic zly urok ale przestrzegam. Nie wszystkie klatwy da sie latwo usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistyczna, bardzo dziękuję :) o zdrowie zadbam, ostatnio czasem słabo się czuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
czy umiesz wrozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
czy kiedys bede w szczesliwym zwiazku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
okulary tak, wlosy ciut za ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ostatnio śniła mi się śmierć córki mojej kuzynki . dziewczynka ma 5 lat .... czy to znaczy ze niedługo umrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalipap
zarty sobie ze mnie robisz? bo nie wiem jak mam to potraktowac? ramki sa brazowe, mienia sie na zielono bo mam antyrefleksy w okularach. oczy mam zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sen o smierci nie zawsze ja oznacza. Moze to byc delikatne upomnienie zeby lepiej pilnowac dziecka lub oznaka jakiejs choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniło mi sie, ze miałam 2 rozne buty, niby głupi sen, ale nie wiem czy nie miał jakiegos znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie tylko dowiedziec jak wyglasz, latwiej by mi bylo POCZUC cos. Mowilam ci na poczatku ze nie wroze. Jednak odpowiadajac na twoje pytanie musze ci powiedziec ze niestety nigdy do konca nie bedziesz szczesliwa. Ani w zwiazku ani w calym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×