Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Zofia Be.

Czy pozwoliłybyście swojemu mężowi przyjaźnić się z inną kobietą - singlem?

Polecane posty

Gość asd123
po co pozwalac? - niech sam podejmie decyzje - i powiedziec mu to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsf
jestesmy miesiac po slubie,ja jestem zaborcza..osttanio powiedzial mi ze nawet nie potrzebuje kumpla,bo ja mu nawet jako kumpel wystarczam,gadamy o wszystkim.seks jest.ale sie zaczyna dopiero.nie wspolzylismy przed slubem. aby wygladac jak kobieta mam bardzo malo okazji,ale musze je lapac,bo bedzie patrzyl na inne ;);) nie ma przyjaciolki,nie pozwolilabym na to.ja jestem wszytskim w jednym. ma kolezanki.ale kontakt tez sporadyczny. przyjaciolki sa perfidne.... do autorki-chyba nie masz w sobie asertywnosci inie potrafisz wziasc sprawy we wlasne rece...szkoda,bo tracisz na tym. ONA-zyskuje,jest kims lepszym... ON-nie widzi problemu,facet zazwyczaj go nie widzi... a ona go hmm chyba pociaga,lubi ja... jesli dojdzie u was do jakiejkolwiek wiekszej powaznej klotni-uwazaj gdzie wychodzi....moze wlasnie pojsc do przyjaciolki. baba zdradzi gdy nawiaze z kims kontakt duchowy,wewnetrzny.. a facet odwrotnie.a jesli juz ma z nia dobry kontakt,to tylko wspolczuc.... powinnas uciac te znajomosc. TO TWOJ MAZ!!!! nie jej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Julek- Autorko! Na jakim Ty świecie zyjesz? nie wyobrażam sobie anwet jednej takiej sytaucji o jakiej piszesz. Tówj mąz to dzieciak, nie myśli o twoich uczuciach i o Waszej więzi. daj spokój!UI Ty się pytasz, co masz robić- przy najbliższym wspólnym spotkanku powiedz JASNO-że nei zyczysz sobie tego,ze Twój facet to twój facet. A wyjazd męża z przyjaciółką_ jezu, w życiu nie słyszałam większej bzdury. Tobie Autorko zostaje-bo tak działasz-pościelić im łóżeczko i spać w drugim pokoju.A najlepiej się wyprowadź. Zmył łeb temu swojemu menowi- co z neigo za mąż? Ojciec? A z Ciebie za żona? _ traktujesz go jak dzieciaka a on ciebie jak mamuśkę. Się wkurzyłąm aż sama. jeszcze dziś zrób z tym porządek. Ona albo Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dam czarnego tym razem
Do wszystkich dziewczyn, których mężczyźni mają "przyjaciółki": kochane obudźcie się z tego "snu" napiszę jak to wygląda u mnie : mam przyjaciela, ON kocha mnie ponad życie , chcialby być ze mną, ale ja nie chcę. Nie chcę Jego miłości! On ma Kobietę, przyszłą żonę. Znamy się od piaskownicy ... doskonale się rozumiemy i jestesmy związani ze sobą emocjonalnie. Wiem, że gdybym powiedziała tylko slowo zostawiłby swoją kobietę dla mnie. Gdyby, która kolwiek z Was drogie Panie usłyszała jedną chociażby z takich rozmów to padłaby, zapewniam. Osobiście absolutnie nie wierzę w taką przyjaźń ( znam to doskonale , tą relację)!!! Wasi faceci zasłaniają się przyjaźnią, ale niestety jest to głębsza relacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
a ja bym nie pozwoliła, to oczywiste jak koncza sie takie znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N ie pozwalaj mężowi na taki związek u mnie doszło do tego że po pijaku wylądowaliśmy razem w łóżku. I teraz on nas traktuje na równi ale ja mam dzieci i to jest straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mogę opowiedzieć
NIE, NIE i jeszcze raz NIE. Najpierw koleżanka moja i męża, a teraz tylko męża, dla mnie zwykła k... Straciłam przez koleżankę męża. Nie dajcie się nabijać w trąbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana446
NIE ! Ani z singlem ani z zajętą. To zdrada emocjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×