Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

hej babeczki 🌻 Jakby któraś nie umiała zrobić suwaczka to jej zrbię proszę tylko o info :) Jak się dziś czujecie??Co w ogóle u WAS słychać?? Ja jestem dziś cała podekscytowana :):):)czekam z niecierpliwością Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna80
hej zmiana loginu z riterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05............?.... ... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------1.03(?).. .......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... karolajna..........29............21.05...........28.02................?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............?? SZCZĘŚLIWA......28............30.05............05.03.... ...........? joanna84..........25............31.05............07.03.. ...........???? ja-mala-ja.........38............31.05............06.03. ........... Krismam...........34............06-06...........14.03... .......... figleaves ..........30............10.06...........16.03............... .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widzę ,że chyba nie udało się odzyskać ci nicku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babolki:) Ja juz po badaniu:) Wczoraj widziałam swoja fasolke i jej serduszko bijące,oczywiscie popłakałam sie ze wzruszenia. Gin wyliczył mi 6 tydz i 2 dni powiedział ze wszystko jest ok ,a z mdłości mam się cieszyc bo oznaczaja mocna zdrową ciaze.Mam nast wizyte na 4 tyg i powiedziął żebym w tym okresie na siębie bardzo uwazała bo teraz kształtuje sie cały organizm dziecka ,wiec zrezygnować z mocnych chemicznych srodków do pranai czyszczenia ,deo w sprayu,farb.No i powiedział mi ze szczególnie trzeba uwazać w okresie przypadającym na miesiączkę(która bym planowo miała jakbym nie była w ciązy). Wiec tylko dbac o Siebie i fasole i wszystko bedzie OK! Witam nowe marcówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja już w ogóle nie wiem jak
ten czas leci, bo mój Maluszek jest z grudnia 2007... Zawsze z przyjemnością czytam takie topiki:) Gratuluję, trzymam kciuki i życzę wszystkim przyszłym mamom wszytskiego dobrego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikomo jak ja ci zazdroszczę :):):):) Cieszę się ,że u Ciebie i maleństwa wszystko w porządku. Jak miło czytać takie wiadomości.:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - fajnie masz ,że widziałaś już bijące serduszko :) tak się zastanawiam bo twoj gin powiedział ze to 6 tydzień a miałas ost @ prawie tydzien po mnie a ja jestem wg usg w 4 tyg... hmm boję się że u mnie jest cos nie tak :( Na dodatek nie mam mdłości w ogóle. Następną wizytę mam 30.07 i nie wiem czy wytrzymam do tego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily nie martw się ja też jak na razie nie mam jakiś dodatkowych objawów....nie możesz się stresować tym bardziej teraz. Więc głowa do góry ,będzie dobrze :):):) A co do tyg z USG pamiętaj ,że owulacja mogła się przesunąć stąd ta różnica :) zobaczymy czego ja sie dziś dowiem , ja miałam ostatnią @ przed Nikamo więc zobaczymy co ja usłyszę :):):):) JAk na razie nie mamy się czego obawiać :) Uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby! ale jestem straszna panikarą :) i koniecznie szybka nam tu napisz co powiedział ci lekarz! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczęta Balask to czekamy z wypiekami na relację z wizyty.:) Nikamo to uważaj na siebie i na fasolkę i niech się dziecię dobrze usadza i rozwija :D , a jakie badania masz zlecone , bo wiem że coś doszło , oprócz zwykłej morfologi i moczu coś jeszcze ? Co do samopoczucia to wiecie mam wrażenie że zaczynają się mdłości , jeszcze nie mocne ale czasami mnie coś ruszy , szczególnie zapach śmieci , oraz "śmierdzidło" czyli odświeżacz powietrza w kiblu , lodówka tylko raz mnie odrzuciła , zobaczymy jak się sprawa rozwinie , ja na następny tydzień się zapiszę , bo u mnie to dopiero 4 tydzień od miesiączki , to trochę za wcześnie na wizytę u dowcipnego . pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, własnie zajrzałam do twojego licznika wg haczewskiego i wg niego jesteśmy obie w 4 tygodniu :) bo ty masz cykle 28dniowe a ja 34dniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliy tak w 4 tyg ale to wiek dziecka a wiek ciąży to od ostatniej miesiączki + 2 tyg czyli 6 tyg , jest ok , twój gin pewnie liczył wiek dziecka czyli 4 tyg . wszystko ok , chyba zależy jak kto patrzy , nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily white ----Nie panikuj ,patrzyłam że Ty masz cylke 34 dniowe wieć tez bedzie róznic a wterminie .Zobaczysz wsztystko bedzie dobrze ,a TY masz byc spokojna bo fasolka to czuje. Zobaczysz ze na olejnej wizycie juz Ci pomacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismsm ,mam zrobic standardowe badania ,grupe krwi,morfologie,cukier,mocz i najwazniejsze na tarczycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh jak ja wam zazdroszczę :):):):) że już coś wiecie , jak ja nie lubię żyć w niewiedzy , ale jak trzeba to trzeba :) wizytę mam na 17 więc wieczorem zdam relacje :D Nadal nie wiem jak powiedzieć teściom ,że będą dziadkami (rodziców nie mam więc im nie muszę mówić) , a teście są dla mnie jak rodzice może nawet lepsi :):):) o dziwo .:) i chcę jakoś szczególnie im to powiedzieć a nie : " eee jesteście dziadkami :P "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo a powiedz mi czy masz niedoczynnośc , bo ja właśnie mam niedoczynność tarczycy ,czasem tym sobie t%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask to juz dzis bedziesz wszystko wiedzieć:) ja dostałam zdjęcie z Usg i czekam za 4 tyg na następne i ładnie je opakuje i pokaze wtedy mojemu tacie bo też jeszcze nie wie.Zreszta gin mówił mi wczoraj żebuy rodzinie i znajomym mówic dopiero ok 3 miesiąca .... I chyba ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja nigdy nie miałam problemów z tarczyca ale to prawdopodobnie bardzi wazne badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah coś strasznie urywa te moje wiadomości :|😠 bo ja czasem sobie tłumaczę to ,że nie mam typowych objawów , bo skoro zawsze miałam za mało hormonów , to teraz mam ich w sam raz.... choć mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem boje sie ,że za dobrze i ,że może być coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tO SUPER,JA BYM CHCIAŁA ŻEBY CHOC NA JEDEN DZIEN MI MDŁOSCI MINEŁY...TRAGEDIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Może Wy mi pomozecie? Mam pewne obawy 30 maja miałam ostatnią miesiączkę (cykle 34 dniowe) 29.06. zrobiłam test beta hcg i wyszedł słabo pozytywny po dwóch dniach to samo, 03.07. w innym laboratorium zrobiłam kolejny i beta 123. Wczoraj byłam u ginekologa i kazał mi przyjść we wtorek bo do końca chyba nie był pewien czy to ciąża (stwierdził że zarodek jest zbyt mały) ale wykluczył ciążę pozamaciczną i nowotwór który powoduje ze mamy podwyzszoną bete. Pojechałam zrobić bete i wyniosła 2500. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ale troche sie martwie. Być moze lekarz chcial byc ostrozny bo ostatnia ciaze poronilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka 23 ale okresu nie masz? No i beta ok .Wieć tylko czekac i zobaczysz że bedzie ok. Ale gin zobaczył pecherzyk ciążowy ? Robił Ci usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka23
Robił usg i powiedział że na 95% to ciąża ale zarodek według niego za mały. Okresu nie ma:-) oby czas do wtorku szybko minął:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka wszystko będzie ok , tylko spokojnie , może usg mu szwankowało i musi je podkręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×