Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Ja, poki co, na razie zadnych objawow ciazowych (poza kluciem w dole brzucha) nie odczuwam. czekam do 7 tygodnia, bo w ostatniej ciazy wlasnie wtedy zaczely sie okropne mdlosci i wymioty:-(((, ktore trwaly-o zgrozo- do konca ciazy!naprawde, wspolczuje kazdej kobiecie, ktora poznala te \"uroki\" ciazy.mam nadzieje, ze tym razem jednak bedzie lepiej... apetyt, w sumie mi sie nie zmienil.jem normalnie, jak do tej pory.oby tak dalej, co zbytnio mi sie nie przytyje:-)przy Xavierku przytylam tylko 8 kg (przez wyzej wspomniane wymioty) i 3 tygodnie po porodzie wrocilam juz do wagi sprzed ciazy.chociaz jeden plus:-) ja wg.obliczen internetowego kalendarza mam termin na 4 marca 2010.ale na te daty to trzeba naniesc poprawki.moj synek mial sie urodzic 16 listopada 2007 (ciaza bylam prawie od samego poczatku zagrozona- najpierw krwawienia, pozniej zbyt szybkie skracanie szyjki macicy),no, ale jak mnie \"nafaszerowali\" magnezem, to w koncowym efekcie mialam wywolywany porod 11 dnia po terminie i dopiero dzien pozniej Xavierek byl juz z nami, czyli 28 listopada:-) Teraz oczekujemy naszego drugiego bobasa,bardzo chcielismy, zeby roznica wieku miedzy dziecmi nie byla zbyt duza.oczywiscie,mam rozne obawy,ale jesli nie sprobujemy,to nigdy sie nie przekonamy, czy moze tym razem ciaza bedzie latwiejsza.oby! a tak na marginesie- czy jest moze na forum jakias kobitka tez mieszkajaca w niemczech? buziaki w brzusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shape__
Hej, witam Was. Ja zrobilam test w poniedzialek i wyszly dwie piękne kreseczki:) Przewidywany termin to 05.03.2010r.:) Bardzo się cieszę i mam nadzieję że wszystko bedzie w porzadku. Pozdrawiam was :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonadamiana... no ja bym nie miała wątpliwości co do ciąży na Twoim miejscu :) Są dwie kreski jak \"bum-cyk\":) Witamy:)... i dopiesz się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonadamiana ja zrobiłam tak samo , tyle że nie mam aż takiej kolekcji :D:D:D ja mam tylko 3 :) i trzymam je w szufladzie później pójdą do albumu na pierwszą stronę :) Ach jak miło widzieć ,że nas przybywa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wynik bety 647... dodam ze badanie bylo robione miedzy 30 a 31 dniem cyklu. czy to prawidlowa wartosc? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataewa
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Ja dziś zrobiłam test i wyszła słaba ale widoczna druga kreska, także mam nadzieję dołączyć do szczęśliwych marcowych mamuś. Zaraz lecę do apteki po następny test, mam nadzieję że też wyjdą dwie kreseczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Agataewa ____gratulacje!!! Daj znac czy wyszła druga kreseczka .Trzymam kciuki! Kurcze ja spie cały czas i jest mi niedobrze od rana ,wczoraj miałam bóle brzucha az sie przestraszyłam ale prawdopodobnie tak ma byc.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku ;) na becie się nie znam, ale zerknij tutaj jest zestawienie http://www.biomedical.pl/forum/1-vt1007.html?start=0 dzisiaj ostatni dzień urlopu i od poniedziałku wracam do pracy matko jak mi się nie chce :( jak mi niedobrze z Jaśkiem (mój synek) miałam 8 miesięcy wymiotów nie chciałabym powtórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam drugi test, z innej firmy i też wyszła druga , blada kreska, to dopiero 28 dc, przy cyklach ok. 26 dni, umówiłam się na wizytę do lekarza na poniedziałek, nie za wcześnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje!!! Z lekarzem to wcześnie ,niestety tylko moze zlecic Ci badania .Nie bedzie jeszcze nic widac .Na pierwszą wizyte najlepiej isc ok 6-7 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wcześnie to jednym lekarz ci powie ,że nie będzie ci badał bo i tak nic nie zobaczy...... Da ci materiały informacyjne i ewentualnie umówi się z Tobą na USG i wizytę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski mam pytanie\ Pewnie się zaraz uśmiejecie , ale ja nie wiem bo to moją pierwsza ciąża pierwsze USG wykonuję się dopochwowo czy po brzuszku bo ja nie wiem czy mam sobie gumki kupić na tę wizytę :D:D:D:D:D: Pozdrawiam buziam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask-pierwsze mialam robione dopochwowo i tak chyba jest w wiekszosci przypadkow (ponoc szybciej mozna zaobserwowac zarodek).z gumkami to mnie zaskoczylas,bo wydaje mi sie, ze nie trzeba ich przynosic ze soba.lekarz powinien sam nimi dysponowac:-)i koniecznie nalozyc prezerwatywe na glowke aparatu usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wole mieć to jest Polska nie spodziweaj się za wiele :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillllll wery bardzo dzięki :D:D:D: za info :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask ------gumki sa obowiazkowe i wszyscy lekarze musza je mieć. Kiedy masz termin USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny, nie wiem czy pamiętacie ale pisałam na poczatku tego topiku ze jestem taką lutowko-marcowką :) wczoraj bylam u lekarza na usg i powiedział mi, że to jest jeszcze bardzo wczesna ciąża bo ma 4 tyg dopiero :) ale widziałam pęcherzyk! Mam przyjsc dopiero za 4 tyg i wtedy załozy mi karte i bedzie mi mógł cos więcej powiedzieć. Do tego czasu mam zrobic badania krwi. także wychodzi nadal przełom lutego marca :) no i stwierdziłam że będę zaglądać na oba topiki :) zaraz w takim razie dopiszę się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..........wiek.......ostatnia@.......termin porodu ???.....płeć Nikamo74----------35............26.05..........1.03..... ......z obaczymy Mała Ewa-----------33...........22.06..........1.03............ob y zdrowe było Blask----------------24...........19.05............?....... ..... ................. MaKaReNa-23-----23............21.05..........1.03....... ..........?.... Qanchita----------26------------24-05----------1.03(?).. .......... elakl................27............11.06..........18.03. ............... riterka............29............21.05...........??..... ................?? lily white..........29............18.05............01.03 ?..............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily white _____witaj u Nas. Ale 4 tydzien liczysz od momentu zapłodnienia czy ost miesiączki.Bo powiem CI szczerze ze ja juz zgłupiałm i sama nie wime jedni licza tak iaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily White ja tez tak mam , ale nie wierzę ,że urodzę w terminie więc od razu zapisałam się na marzec :):):):) tylko 20% kobiet rodzi w terminie :) Kamillll USG mam mieć 09.07 :):) już nie mogę się doczekać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dzień przed Tobą bo 8.07 ,strasznie się boje czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo liczę ,że zdasz nam relacje :) trzymam kciukasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ,trzymajcie kciuki. dziewczyny czy Wam tez jest tak niedobrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi jest tak niedobrze.....u mnie to jest tak albo mam mdłości , albo jest mi niedobrze od rana do wieczora tak mnie ciągnie....... A co do tygodni..........długość ciąży liczy się od dnia ostatniej miesiączki a wiek dziecka od poczęcia, i może być tak ,że jesteś w 6 tyg a dziecko ma 4 tyg. Bynajmniej tak mi sie wydaje ,logicznie myśląc.Mogę się mylić nie jestem expertem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja tak sobie wyliczyłam ze teraz 6 tydzień od @ a dzidzia ma 4 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-mała-ja
a ja mam 38 lat bardzo ciężki rok za sobą ,ale dwie kochane córki 18 i 15 lat i okazało się że jestem w ciąży , więc jednak marzenia się spełniają , myśl o tym dodaje mi siły i wiary że w życiu szczęście wkrada się do środka przez drzwi, które niechcący zostawiłam otwarte :) więc będzie Marzec 2010 :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×