Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

a no tak heheh zapomniałam. Ja też zaraz zmykam. Dobranoc elak i dobranoc dla wszystkich marcówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zaraz zmykam do lozka, ale jeszcze troche poczytam :) slodkich snow i wielka buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim brzusiom mamusiom :D🌻 Mnie wczoraj zmogło spanko i jak grzeczna dzidza poszłam spać ok.21:) co jak dla mnie jest strasznie wielkim szokiem :D:D zazwyczaj to tak do łóżka kładłam się kolo 1:D:D:D Wczoraj myślałam ,że umrę z bólu tak mnie dziąsło bolało ,że szok . Gratuluję zdolnej córusi :):):):):) to skarb mieć takiego aniołka jak twoja córa 🌻 Ja jedynie mogę się pochwalić psem :D:D:D:D bo to moja pierwsza ciąża :D:D:D:D mam ślicznego asta :):) (czyt. amstaffa) Już teraz z mężem szykujemy go ,że pojawi się ktoś nowy :) Ja zaraz uciekam do pracy ale mam lenia ...to chyba dlatego ,że już niedługo wyczekiwany urlopik :):):) Miłego dzionekczka pozadrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Paniom:-) Ja wczoraj miałam juz isc spac ale obejrzalam jakas komedie. Figleaves gratulacje dla Ciebie i córci. Blask ja tez mam pieska, sredniej wielkosci wilczurka:-) zastanawiam sie wlasnie jak ona przyjmie nowa osobke w domu bo jest ze mna juz osiem lat a do tego zazdrosna na maksa. Masz jakies sposoby? Mi sie chyba jeszcze chce spac, zajrze pozniej. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :) tez chciałabym bmiec psa.Mam kocura,ale tak jakbym go nie miała bo przychodzi tylko gdy jest głodny.Mój M mówi,że koty są głupie,że pies to pies.Chyba ma racje bo mój to mi na nerwy tylko działa. Moje samopoczucie dzis jak narazie bardzo dobre.Zaraz zabieram sie za śniadanko,bo żołądek sie odzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge zasnac. Figleaves jak masz kota to koniecznie zbadaj toksoplazmoze prawdopodobnie juz mialas ale lepiej sie upewnic a z tego co wiem koty najbardziej ja przenosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem :) Powiedziałam,że mam kota i badania beda robic,ale za 3 tygodnie dopiero.Narazie zadnych badan nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :)) Ale mi sie w pracy nie chce siedziec tak pieknie że wyskoczyłabym gdzies nad wode póki jeszcze w strój sie zmieszczę. Boże czy Wy tez macie taki apetyt??? ja bym cały czas jadła,jak na poczatku mnie odrzuciło od jedzenia to teraz.... tragedia. Juz dzis sobie postanowiałm owoce i warzywka bo przeciez jak zaczne tyc to się potem nie ruszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! i ja się dołączam, kto ma ochote na kawusię (bezkofeinową) to proszę sie zgłaszać, bo robię:) ja dopiero sie obudzilam, ale już czuję głod:) zwierzątek żadnych nie mam, mieszkam w bloku i nie ma warunków, zresztą całymi dniami nikogo nie ma w domu, nie miałby o niego kto zadbac. a co do pracowania w czasie ciąży, to prawde mówiąc najchętniej bym się wymigała od pracy zupełnie, bo spodziewam się powtórki z rozrywki, czyli jednego wielkiego \"rzygu-rzygu\" jak w poprzedniej ciąży, ale wiem że zwolnienie ciężko załatwić. Poza tym pracę mam fizyczną (w sklepie), czasami się nalatam, nogi bolą:( Ale jak się będę dobrze czuła, to mam zamiar wytrzymać jak najdłużej, bo po 24 tygodniu ciąży zmniejszą mi godziny pracy z 8 na 4 dziennie, ale płatne jak za 8, więc niestety każdy grosz się liczy, więc jak będę w stanie, to planuję to wykorzystać:) Dziś mam wizytę u lekarza o 11.20, idę zgłosić ciążę:) Miłego dnia wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poproszę tą kawusię bez kofeiny :D figleaves gratulacje dla zdolnej córci!!!! wczoraj tak mi się zachciało naleśników z serem i cynamonem, że aż musiałam je zrobić, zjadłam 3 nawet chłopaki spałaszowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprosze kawusie.Pije melise bo mnie tescie wczoraj zdenerwowali. wrrrr Izabell zdaj relacje z wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak dobrze z Tobą mamy :) Mojego męża siostra planuje slub cywilny w marcu jak ja bede rodzić i mój maż ma byc świadkiem .Jestem bardzo zła bo ma mnie zostawic z 3 dzieci i pojechac sie bawic wrrrr Co byscie na moim miejscu zrobili? Kurde w ciąży nie jest wiec im sie nie spieszy to nie moga poczekac az dojde do siebie albo zanim urodze.Chyba nie chca mnie na slubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figleaves to skoro tylko slub cywilny to chyba moga jakos przesunać zebys Ty była z meżem razem! Moze porozmawiajcie z Nimi >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym oczekiwała od męża czegoś takiego: "z całym szacunkiem kochani, bardzo chętnie, ale moja żona akurat wtedy rodzi, więc w tym terminie nie moge świadkować":) i delikatnie zasugerować zmianę terminu albo innego świadka! wiem, że szkoda utracic taki przywilej, ale jednak dla Was dzidziuś jest ważniejszy. Powinni zrozumieć aluzję i przesunąć termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czeka mnie trudna rozmowa.Ja sobie nie wyobrażam puscic meza samego na jakakolwiek impreze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nimi albo z mężem.....może akurat dotrze do niego ..i sam zdecyduje sie nie pojechać albo powie sami wiecie żona w ciąży a ja co będę się bawił?? może dojdzie sam do takich wniosków :) Co do pracy ja mam zamiar pracować jak długo się da i może ewentualnie z początkiem roku 2010 , jak na razie takie moje plany ale jak będzie to się okaże :) Mojego Ramzesa ( psa) przygotowuję tak : ----mam małego bratanka ma 2 latka i od małego ramzes się z nim bawił :) krzywdy mu nigdy nie wyrządził :0 ----- poza tym mam zamiar jak tylko się dziecko urodzi dać psu do powąchania , dać oblizać rączki nóżki......żeby wiedział , że to jest jego nowy pan ----- będę dawału mu do powąchania ubranka ect..... Nie boje się aż tak bo wiem ,że zwierzeta tez maja instynkt i pies wie ,że to jest dziecko :) Trzeba byc dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie znów wzięło na kwaśne :) oj urodzę ocet ;) Musze zabrać sie za szybki obiad i do pracy uciekam.Byle do piatku :) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babolki :) ja dopiero co pozbyłam sie kilogramów z poprzedniej ciązy, a czuje ,że już rosną na nowo hie hi ale co tam - poźniej bedziemy się tym martwić. Co do pracy - to poprzednią ciąże przeleżałam do połowy, wiec teraz wole nie ryzykwać i zwolnienie biorę jak najszybciej się da. Kończe właśnie wychowawcze i nie wiem cy odrazu nie zanieść zwolnienia. Nie wyobrażam sobie siedzieć w pracy, chociaż są kobietki, które czuja się idealnie i pracuja prawie do końca. Któraś dziewczyna napisała, że ciężko dostać zwolnienie - nie rozumiem, czy rzeczywiście są tacy lekarze, ktzórzy nie chcą ich dawać?? chodziłam do dwóch różnych i oni zawsze sami pytali- czy chce zwolnieie, bo w tych czasach kobietki są o wiele słabsze niz kiedyś i dużo jest poronień, więc lekarze dmuchają na zimne. Jakoś dziś mie brzuch boli non stop- już zaczynam się schizować ... aaaa idę znowu coś wcinać buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisałam ,że u mnie cięzko ze zwolnieniem.Lekarze nie podtrzymuja ciazy do 12 tygodnia i jesli sie krwawi to masz poprostu poronic tak jest w Anglii niestety.Inny system mają dlatego musze pokombinować trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to rzeczywiście musisz pokombinować.. co kraj to obyczaj :) a jak tam dzis samopoczucie? bo ja umieram z głodu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Jak tam dzisiaj sie czujecie???? U mnie bez zmian, czyli wszystko ok nadal tylko troche brzusio mnie pobolewa. Jutro wizyta u lekarza pierwszego kontaktu takze zobaczymy co mi powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak to jest z tym naszym marnym becikowym? Bo ostatnio slyszalam, że trzeba się zgłosić do lekarza do 10 tc.? Ale czy oprocz ginekologa u ktorego bylam ponad tydzień temu musze jeszcze gdzies pojsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! tak to jest- ze musisz mieć zaswiadczenie,że jestes w ciąży i trzeba to załatwić do 10 tygodnia. A w sumie rzeczywistość polska jest taka - że nie ma pieniedzy i nie wypłacają narazie becikowego. Koleżanka urodziła w kwietniu i do dzis nie dostali - bo nie ma pieniedzy na to - tłumaczą tym,że jest kryzys -TRAGEDIA jednym słowem no,ale zaopatrzyć się w ten świstek trzeba, może od nowego roku się ruszy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorze ale od kogo to zaświadczenie? Od ginekologa? A z tym niewypłacaniem to też nasz kraj piękny przegina... Nie dość, że suma starczy na wózek to jeszcze łaske robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak od gina, moze też być od rodzinnego - aby zaświadczenie z datą i pieczątką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 10 t eee chyba nie. Mi ostatnio kolezanka mówiła ,ona ma synka 1,5 rocznego ,że becikowe to do roku!! tylko nie wiem gdzie się składa ( to podobno jest cos a la deklaracja ) czy w urzędzie miasta czy w MOPS-ie??? A wiem ,że do roku bo ojciec jej dziecka (jest rozwódką i w ciązy miała ostatnią sprawę rozwodową , więc o ojcostwo tez była sprawa i się ciągło ......ok.1 roku) też później dostał z zakładu pracy - z ubezpieczenia za urodzenie się mu syna :) kasiurkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×