Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

My wszystkie marcówki przyjmujemy z otwarymi rękami a potem bedziemy miec fajne przedszkole ha ha :) Wpisujcie sie do tabelki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Engine nie martw sie w końcu do ciebie też usmiechnęło sie szczęscie i pamietaj MUSI być dobrze!!! Ja też witam nowe marcóweczki!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołeczek89
Izabell, Motylek- zaproszenie wysłane do Was na NK. Witam serdecznie nowe marcóweczki. Od którego tygodnia macie mdłości i wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja konta na NK nie mam,a moje gg to 4906407 tina Odnośnie progesteronu to słyszałam,ze podaje sie go do 16-20tc słuchaj swojego lekarza,bo każdej z nas lekarz inaczej mówi. dorotka1234 Gratuluje ciąży :) i w dodatku jaka fajna data porodu :) latte macchiato koniecznie zdaj relacje jak po usg :) engine to naprawdę macie powody do szczęścia.Najwazniejsze,ze się udało !!! Gratuluje 🌻 Bisc pewnie,ze cie przyjmiemy :)))) Fiołeczek ja mam mdłości gdy byłam w 5tc do teraz ale nie wymiotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołeczku -----poczta wysłalam Ci namiar na Nk. U mnie mdłosci zaczeły sie gdzies od 5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
engine, wzruszylas mnie, tym razem sie uda!!! 🌼 nikamo74 i fiołeczek89 dziekuje, mam Was juz:) u mnie mdlosci od 6 tyg. i niestety bardzo się męczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisc
umnie tez mdlosci od 6tyg i strasznie je przechodze:/pojutrze wizyta u gina jestem ciekawa czy wszystko bedzie wporzadku,martwi mnie to ze niemam jakis boli podbrzusza jak to wiele kobiet napoczatku kłuly mnie na przemian jajniki apotem przestalo teraz tylko czasem przejdzie jakies kłucie wnadbrzuszu takie mocne ale trwa chwilke myslicie ze wszystko wporzadku???:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisc
kurcze mialo byc wpodbrzuszu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja uciekam do znajomej na pogaduchy ;) i zakupy jakieś pierdoły dla poprawy nastroju.By zapomniec o dolegliwościach. Do pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisc
nie plamie wlasnie ito mnie dziwi nawet po stosunkach wszystko jest ok.ale czemu niemam boli?moze macica nie rosnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macica się rozciąga i takie bóle to normalnośc jeśli oczywiście nie ma plamienia.Więc sie nie przejmuj tylko ciesz ciażą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam w sobotę bardzo boleści i kłucia , ale w niedzielę poleżałam i odpoczywałam i teraz wszystko w porządku i jescze no-spę wzięłam bo naprawdę mnie bolało a wiem że mozna no-spę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisc
ale ja tych boli to prawie niemam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze ja jak byłam w ciaży z synkiem to czułam sie dobrze i nic mnie nie bolało żeby nie test to bym nie wiedział ze sie udało... wiec się ciesz...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bisc ----kazda ciaza jest inna i nie przejmuj się ,jedne z Nas ledwo na oczy patrzą a drugie są pełne energii i nic im nie dolega! Najwazniejsze żeby fasolka sie dobrze rozwijała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale akcja :D dodam swoje gg 2299153 engine będzie dobrze, mocno wierzę i trzymam kciuki NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121,,,,,,,,,,,,,24..............27.05..........06.0 3...Cieszyn joanna84..............25............31.05...........07.0 3..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Newcastle W Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja engine30..............30..............25.05...........10 .03........zach-pom michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86...............23..............13.06...........18 .03........Gdańsk Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3.....śląskie Gosiaaa ...............29 .............14.06 ........ 24.03 ..... podkarpackie asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok andzia-26.............26..............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29..............25.06...........31.0 3....wielkopolskie **tina**................34..............28.05..........? ? ? ? ........Niemcy dzisiaj ja tabelkową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisc
hmmmm dzieki dziewczyny mdlosci mam wymiotowalam tez piersi bola ale nie plamie i nie krwawie!!!Niestety ten brak boli mnie przeraza to moja pierwsza ciaza dodam ze jestem tez b mloda mam 20 lat od niedawna mezatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisc
dziewczyny ja lece,odezwe sie niedlugo moze,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1234
Ja mam mdlosc od poczatku ciazy...wymiotuje,spie i tak na przemian:)dodam ze to moja 2 ciaza ale w pierwszej czulam sie super...teraz jest zupelnie inaczej...ciekawe od czego to zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm ponownie :) Miałam byc od 14 w pracy, ale zostałam w domu bo fatalnie się dzisiaj czuję. Właśnie próbuję wmusić w siebie makrelę wędzoną, ale obawiam się że i to skończy się bliskim spotkaniem z muszlą klozetową :) Jak mi trochę przejdzie to pójdę może do pracy, ale wogóle to zastanawiam się czy nie iść na zwolnienie - bo rano zawsze strasznie się męczę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1234
Chcialam zapytac pracujace kobietki kiedy planujecie isc na zwolnienie lekarskie?jesli wszystko bedzie ok oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaliczyłam pierwszy raz dzisiaj rzyganko:/ a wszystko przez rosołek:/ teraz czuję się fatalnie:( Witam kolejne Marcóweczki:) gratulacje 🌼 Motylek, Izabell i Nikamo zaproszonka wysłane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ja planuję iśc na L4 z początkiem 2010 , a chce pracować jak najdłużej :) o ile mi na to zdrowie pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myslę ze do swiąt popracuje. Ja pracuje przy kompie 8 godzin i jak bede miała duzy brzuszek to juz nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuje iść jak najpóżniej, może w styczniu/lutym, wszystko zależy od tego jak się będę czuła. Moja koleżanka z za biurka pracowała do 9 miesiąca, w piątek była jeszcze w pracy a w niedziele rano urodziła - tylko że ona przytyła tylko 7 kg tak więc czuła się super - oj też bym tak chciała ;) P.S dzięki dziewczyny za zaproszenia na nk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1234
Ja tez planuje isc na zwolnienie z poczatkiem 2010;)fajnie ze mamy podobne zdanie w tej kwestii:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engine30
Dziewczyny,która z Was bierze progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×