Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Wiecie co pisałyście wcześnie że nie specjanie macie ochcotę na seź i ja również jak pomyśle o seksie ... brrr... ale pamietam jak byłam w ciąży z synkiem to tak gdzieś w połowie ciązy to chciałam codziennie a poźniej już mąąż nie chciał bo się bał o maleństwo , a teraz stwierdził że on poczeka... Też mam taką nadzieje że checi powrócą...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi juz powróciły w ten weekend:) Jeszcze mój M był troszke przestraszony żeby nic się nie stało ale juz ok:) Boze jak mi sie spac chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze z coca cola i suchą bułą :( nic nie moge przełknąć.Nie moge patrzec na jedzenie.Tak jak kilka dni temu miałam wilczy apetyt tak teraz wszystko bleee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie w weekend raczej teraz mnie nie ma bo siedzimy na działce , choć pogoda nie dopisała w ten weekend :( co do samopoczucia to najlepiej się czuje ale po owocach , i to właściwie moge tylko jeść , broń panie kiełbasa blee murowane . Figleaves szybko ta siara oj szybko .:) Elek współczuję rannego wstawania do roboty , ale to chyba pozostało CI jeszcze lub aż 5 dni , a później ju z chyba będzie zmienniczka a Ty 2 razy w tygodniu :) Szczęścliwa , Kas1ek,Blas, Nikamo, Natka, Motylek,Minea, izabell. :) 🌻 Majek tylko myśleć pozytywnie wszystko będzie dobrze , może przed snem jakaś muzyka relaksująca pomoże :) pozdrawiam życze miłego dzionka bez blee i mdłości , sam pozytyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja popijam zmrożony jogurt i jest jak na razie OK zobaczymy jak dalej , ale mdłości podobno sa na dziewczynkę a blee z treścią na chłopca , zobaczymy co przyszłość przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jescze do was pytanie jak sądzicie mam wizytę w środę i bedzie to dokładnie 5 tygodni od okresu czy jest możliwe że bedzie już widać bicie serduszka czy jeszcze z tydzień za wcześnie? fajnie by było jaky już biło? dajcie mi znać co sądzicie , bo sie głowię?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubeczek , kurcze , chyba jeszcze nie , chyba od 6 tyg , ale nie jestem fachowcem , ja byłam u lek , na 6 tyg i 5 dni i serce już było i ładnie biło . a na 5 tyg nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płci to powiem Wam, ze w poprzedniej ciąży strasznie wymiotowalam, nawet wodą, byłam okropnie chora az do 15 tygodnia o ile pamiętam, a okazało się, że chłopczyk. Chyba różnie to bywa:) kubeczek, ja bylam na usg w 6 tygodniu i powiedziala mi ze dzidzius ma 2mm a serduszka jeszcze nie slychac bo za male i mam przyjsc za 10 dni. Wiem, ze u niektórych juz slychac, ale jesli nie, to po co sie schizowac, lepiej zrobic badanie troszke pozniej. Ja od jutra mam isc do pracy, oczywiscie nie pojde bo jak z tym wymiotowaniem, u mnie w pracy toaleta jest na innym pietrze i zanim bym doleciala to chyba zabrudzilabym sklep i klientow:) Nie mam jeszcze zwolnienia i nikt w pracy nie wie o mojej ciąży, mam nadzieje, ze dopoki dostane zwolnienie to jakos dadzą mi spokoj:) figleaves wiem o czym mowisz, coca- cola, suche bułki... itd a do tego mam pudrowe miętówki na zwalczenie kwasoty w buzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec ja też nie wiem jak byłam w ciąży z synkiem to na pierwszej wizycie byłam w ciąży 6 tyg. i 2 dni i też już wtedy serduszko biło... dziewczyny dajcie znać jak to u was było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubeczek80 - ja byłam równo w 5-tym tygodniu i kazała mi przyjść za tydzień, więc przyszłam ... dokładnie byłam w 6 tydzień i 2-gi dzień i już biło serduszko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam nigdy żadnych objawów ciążowych a mam i dziewczynkę i chłopca.Teraz mam dolegliwości.Ciekawa jestem co we mnie rośnie,ale byle zdrowe. Co do bijącego serduszka to nie pomoge,bo nie pamietam jak to było w poprzednich ciazach.Wszystkie usg,badania mam w Polsce a szkoda bo bym mogla sobie teraz porównywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poprzedniej ciąży jak Izabell wymiotowałam wszytkim , wodą herbatą wszystkim , a teraz tylko mam mdłości , to jakaś odmiana , zobaczymy Ja siedzę w robocie ale coraz bardziej senna się robi, a aaa do bani , i jak przyjdę z roboty to i tak w obroty wchodzę bo młody nie da żyć i zabawa i kąpiele w basenie , i fikołki ,tylko czekam wieczora aby si e położyć . a Figleaves a jak u Ciebie z synkiem też masz 3 latka w domu jak on da Ci odpocząć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam daje rade z synkiem :) Jak zdenerwuje sie na córke to on zaraz udaje kota i przytula sie do mnie i ,,miauuuu,, i zaraz mi humor poprawia.Dzieciątko w brzuszku nazwał duszek,jak pokazałam mu na stronie internetowej jak wyglada teraz dzidzia to stwierdził,ze to nie dzidzia tylko duszek :) i został duszkiem. Ogólnie nie jest zle,bo przy starszej siostrze rozwija sie zupelnie inaczej jak inne dzieci ,ktore sa jedynakami. Wziełam no-spe bo znów pobolewa mnie brzuch a juz zapomniałam co to ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves tak patrzę na stopkę to masz tendencję wzrostową co do wagi przewidujesz jeszcze lepszą wagę dziecka niż stynek ? jeju jeżeli u mnie by była tendencja wzrostowa do podchodzę pod 5 kg , tego bym nie chciała , młody jak się rodził miał ponad 4,5 kg i 60 cm wzrostu i cc było ciekawe jak teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krismam hmm wiesz nie myślałam o tym,ale strach pomyśleć :O Nie chce cc,boje sie.Rodziłam naturalnie,bez zadnego ciecia,szycia i teraz tez chciałabym by poszło tak sprawnie,szybko jak w poprzednich porodach. Ale wiesz coś czuje,ze trzecie da mi ,,popalić,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam właśnie po wyniki w przychodni no i akurat była wielka wrzawa w przychodni - matka zostawiła "w oknie życia" 3 dniowego chłopca, ale mi smutno - sama bym go adoptowała jakbym mogła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ale lepiej ze je tam pozostawiła niż by miała je do śmietnika wyrzucić , czyli dobrze zrobiła a na pewno ktoś się znajdzie kto pokocha to maleństwo...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dobrze ,że zostawiła ja w okienku życia... jest tyle par , które nie mogą mieć dzieci.... Motylek a jak twoje wyniki badań???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej zobaczcie jakie to niesprawiedliwe, kto nie chce dzidziusia, ten ma... u mnie dzis troszke lepiej niz wczoraj, jak dotad nie wymiotowalam, wlasnie zjadlam rosołek i zobaczymy co bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
Witam was dziewczyny tez jastem w 9 -tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
na USG byłam w 6 tyg i 6 dniu i widziałam bicie serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki zaraz zmykam do domku , aaaat wpisz się do tabeli i gratuluję :) miłego popołudnia i aby rosołek pozostał w brzuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
ale do jakiej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121,,,,,,,,,,,,,24..............27.05..........06.0 3...Cieszyn joanna84..............25............31.05...........07.0 3..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Newcastle W Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3.....śląskie Gosiaaa ...............29 .............14.06 ........ 24.03 ..... podkarpackie andzia-26.............26..............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29..............25.06...........31.0 3....wielkopolskie **tina**................34..............28.05..........? ? ? ? ........Niemcy asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok Do powyższej ;) no i witamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask jeśli chodzi o wyniki to dziś z laboratorium przyszła im część, nie mają jeszcze wyników na różyczke i chyba grupe krwi tak wiec mam po całość przyjsc za dwa dni ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121,,,,,,,,,,,,,24..............27.05..........06.0 3...Cieszyn joanna84..............25............31.05...........07.0 3..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Newcastle W Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3.....śląskie Gosiaaa ...............29 .............14.06 ........ 24.03 ..... podkarpackie andzia-26.............26..............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29..............25.06...........31.0 3....wielkopolskie **tina**................34..............28.05..........? ? ? ? ........Niemcy asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok aaaaat...............26..............28.05...........04.03...ok.Zamościa :) witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek to dziwne te twoje laboratorium. Ja swoje wyniki :grupa krwi, próba na toxoplazmozę, mocz , morfologię ect.. miałam w dzień badania. AAaaat gratki i zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam za pocieszenie 🌼 postaram się być większą optymistką... Dzisiaj znowu mam ciężki dzień..kibelek chyba stanie się moim przyjacielem:/ przed chwilą zjadłam z trudem rosół no i tak leżę i czekam czy przetrwa...ale chyba nie:( znowu mam kg mniej.. Nie rozumiem jak można porzucić dziecko...co taka matka czuje.. figleaves chyba przejdę na Twoją dietę:P wiesz mój M jak zobaczył zdjątko z usg to też stwierdził,że mamy Duszka Kacperka:D Co do mdłości, wymiotów a płci to nie zgadzam się z tą teorią...moja kuzynka zwracała i na synka i na córkę, moja siostra zwraca i ma mieć córę, a ja w pierwszej ciąży jak kot i synek..więc nie ma reguły Z zexem to na początku miałam straszną chcicę, no ale lekarze zabronili nam do 3 miesiąca.. aaaaat ja też jestem w 9-tym:) jeszcze 31 i koniec:D Kubeczek może być za wcześnie,w pierwszej ciąży byłam w 5tc i nie było widać serduszka, następną wizytę miałam w 7 i już biło..teraz byłam w 6tc i 3 dn i też biło...życzę Ci,żebyś zobaczyła już serdusio,ale jeśli nie to nie wpadaj nam tu w dołki,bo gdzieć wyczytałam,że serdusio pokazuje się właśnie w 6tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×