Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość aaaaat
Cieszę sie ze was znalazłam, mieszkam w domu z samymi facetami i nikt mnie nie rozumie :/ a ja sie ciagle zle czuje ... musze krzyczes na wszystkich aby nic nie pichcili w kuchni bo wtedy umieram.. cały dzien to czuje.. albo zeby nie uzywali perfum .... wszystko mnie drazni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaat oj znam ten ból ja też jak poczuję perfumy to mam odruch zwrotny..:/ a mój to niestety,ale ma mamię wylewania na siebie pół butelki..ja odtawiłam wszystkie pachnidła, nawet żel pod prysznic zmieniłam na specjalny dla kobiet w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
mam takie pytanie... nurtuje mnie jedna sprawa... zrobiłam juz badania, odebrałam je, jutro ide do doktora, ale martwią mnie badania moczu... chyba nie wyszły za dobrze...min. liczna flora bakteryjna?? chyba nie powinno jej byc... czy któraś z was tak miała..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaat
Majek ja też nie uzywam nawet do mycia niczego co pachnie :) to sie chyba niedługo skonczy prawda :/? mam znajomą ktora cała ciaże sie zle czula :/ juz jestem strasznie zmęczona swoim samopoczuciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaat badaniami moczu chyba nie masz się co przejmować, bo z tego co pamiętam to lekarz mi mówił,że w ciąży to normalne:) dzisiaj też mam do odebrania wyniki,ale nie mam siły po nie iść, bo jak tylko wstanę z łóżka to koniec...:/ a mdłości to tak do 12-13 tc,ale oczywiście niestety mogą występować do konca:/ mam nadzieję,że my zmieścimy się w normie a nie posłużymy za wyjątki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową marcóweczkę:) u mnie jednak rosołek nie usiedział długo:( uch, już nie wiem co jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja nową marcóweczke. :) Jestem nie do życia,czuje się fatalnie.Leże i odpoczywam. Która chce moje mdłości,oddam za free ;) Współczuje dziewczynom,które mają spotkania z muszlą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajce Mamuśki! u mnie nienajlwpiwj :( od wczorajszego wieczora mam brązowe plamienia-mam leżeć plackiem i 2x dziennie brać 2tbl duphastonu - jak nie przejdzie za kilka dni, to na oddział.... tak się boje by to nie było zbliżające się poronienie, a dzień tak wolno mija..w poprzedniej ciąży 12 tygodni leżałamm, ale plamień nie miałam, az boje się myśleć co przyniesie czas. Współczuje Wam tych mdłości - ale przynajmniej wiecie,że ciąża dobrze się rozwija, a jak ktoś nie ma objawów tak jak ja - to wierzcie,że jeszcze bardziej można oszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula moja koleżanka również marcówka,ale z innego forum plamii od kilku dobrych dni.Jest pod kontrola i ma co chwile robione usg i serduszko bije.Leży i bierze leki.Trzymaj się kochana i nie myśl o najgorszym.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell ja też właśnie zwróciłam rosół...już 3 raz dzisiaj miałam bliskie spotkanie z muszlą:/ Mamula na pewno wszystko będzie dobrze:) 3mam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamula trzymam kciuki, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze 🌼 majek no to widze ze z Tobą też nieciekawie. współczuję:( figleaves, Tobie tez:( topik powinien sie nazywac "klub kwadransowych rzygaczek":) choć wcale mi nie do smiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Jak tam zyjecie, ja okropnie zmeczona jestem, wczoraj do okolo 2 w nocy nie moglam zasnac a dzisiaj o 5 30 pobudka oj masakra. Ale na szczescie przezylam haha. Ja odpukac od kilku dni czuje sie dobrze, nawet nie wymiotuje :) gdyby nie zmeczenie przez prace byloby super :) Co do badan prenatalnych to tutaj mozna je wykonac w 16 tygodniu ciazy i robia je z krwi, dopiero jak cos jest nie tak pobieraja wody plodowe, tak mi powiedziala polozna. Witam nowe marcowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Niedawno wróciłam z pracy, gotuję obiadokolację, ale uciekam co chwila z kuchni, bo też jestem przewrażliwiona na zapachy, chwilami wszystko mi śmierdzi, a jak jeszcze w pracy podejdzie ktoś, kto z higieną na bakier, to już tragedia, umieram, na szczęście jeszcze nie wymiotuję, tylko mdli mnie chwilami i nie mam apetytu, jutro idę do pani dotor, zobaczymy, co mi powie, bo bardzo często boli mnie głowa.. w poprzedniej też mnie bolała i niestety poroniłam, wiec teraz ze wszystkim panikuję, na szcześice od piątku idę na urlop, to odpocznę, więc może i głowa przestanie boleć pozdrawiam i buziaki przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula 28 nie martw sie ja mam krwawienia od 4 tyg ale leze w lozku i tak jak Ty biore tabletki i jest ok fasolka rozwija sie prawidlowo Tylko musisz bardzo sie pilnowac i naprawde lezec tylko do lazienki powoli sisiu a bedzie wszystko w porzadku Trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok.sana.
witam Was ja też wyliczyłam termin na marzec u mnie początek 6 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok.sana.
mam pytanko czy badania krwi moczu itd robiłyście same czy lekarz powiedział wam jak i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok.sana.
do lekarza zapisałam się na przyszły tydzień ale o badaniach nic nie mówił i nie wiem czy będę je musiała zrobić po wizycie u niego czy lepiej iść przed i wszystko porobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Ja pierwszy dzień w pracy po urlopie mam już za sobą i powiem szczerze że było gorzej niż myślałam. Było mi niedobrze, co chwilaktoś cos ode mnie chciał, okropnie mnie rozbolała głowa aż skończyło się wizytą w toalecie i pożegnanie ze śniadanio-obiadkiem :( Jak wróciłam to leżałam nieruchomo przez godzinę i w końcu doszłam do siebie. Nie wiem jak dłużej pociągnę tak, ale zastanawiam się nad zwolnieniem bo martwi mnie maleństwo, żeby przez to moje zmęczenie nic sie nie stało ... Witam wszytkie nowe Marcóweczki!!!! Buzki dziewczynki :* P.S. Zaczełyście o imionach może wymienimy się pomysłami? My mamy dla dziewczynki Victoria, a dla chłopca nie mamy. Mój mąż jest angielskojęzyczny więc jest mały problem aby pogodzić dwie kultury ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Jestem po wizycie u lekarza i będę powtarzać wzystkim zaniepokojonym czy też szalejącym z nerwów : ustanie objawów nie musi oznaczać nic złego!!! Umierałam ze strachu a tu wszystko w porządku!!! & tydzień i dziś zobaczyłam maluszka w pęcherzyku oraz Bijące serducho! To piękna chwila. Każdej z Was tego życzę i oby maluchy rosły nam zdrowo. A przy okazji, zastanawiam się czy wg Was mogę się z początkiem sierpnia wybrać nad BaŁTYK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minea a nie pisałam ! :):):):) też tak samo usłyszałam :P No takie wiadomości to ja lubię czytać:) Któraś pytała o badania.Ja dostałam skierowanie od gina :) więc wiadomo,że za badania nic nie płaciłam :) Tak popatrzyłam na tabelkę i jest naprawdę imponująca :) Ciekawe , która z nas urodzi jako pierwsza , a która jako ostatnia :) Co do imion , zacznę od tego iż marzy mi się syn :):):):) byłby pierworodnym ;) ale jak bedzie dziewczynka też będzie pięknie ;) ma być zdrowe i tyle !! Dla chłopca mam imię Piotr a dla dziewczynki jeszcze nie wiemy.Ostatnio rozmawialiśmy z moim i stwierdził ,że on nie wie co by chciał :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minea super! Uczucie nie do opisania zobaczyć taka malutką istotkę i bijące serduszko :) Gratulacje i fajnie że wszytsko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję! :) Ach co za radość! To jak z tym wyjazdem nad Bałtyk? Myślicie że moge jechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że tak. Ja byłam tydzień temu i było super. Wiadomo że mdłości mnie nie opuszczały, ale odpoczełam sobie i troszkę wyciszyłam. Także jak byłaś u lekarza i powiedział że wszytko ok, to wydaje mi się że nie ma przeciwskazań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, powiedziała że wszystko ok ale że różnie bywa i że to moje ryzyko, ale że raczej jechać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorzucam moje pomysly na imiona: dla dziewczynki - tylko Luiza:) dla człopczyka Piotr i Przemek - ale nie mogę użyć żadnego, bo już mam takich w rodzinie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz powiedział że jeżeli mam urlop to mam jechać odpoczywać i że to tylko coś pozytywnego dla mnie i dla rozwijającego się maleństwa, gdy jestem szczęśliwa i zrelaksowana. Wiadomo że nie mozna szaleć, ale że jak najbardziej tak. Gdy ciąża jest zagrożona to wtedy jest inna sytuacja, ale z tego co pisałaś to u ciebie wszytko wporządku? W poza tym nie jedziesz na koniec świata, nad baltykiem też są szpitale i lekarze i jak cos będzie cię niepokoić to przecież też możesz iść. Ale decyzja należy do ciebie, żebyś bardziej zdenerwowana nie była na urlopie niż w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówie tylko dobranoc i uciekam.Tak potwornie zle sie czuje,ze nie mam sil. Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi apetytu na rosół narobiłyście! Ide kupić kurę. (Ciekawe o której będę go jeść... ) Powiedzcie, czy słyszałyście coś o zależności między dietą mamy a późniejszą alergią dziecka? Ostatnio miałam dietę wysokobiałkową, a Małgosia miała potem skazę. Kolorowych snów figleaves

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×