Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

figleaves, nie denerwuj się, ja na którejś stronce w necie przeczytałam, że właśnie pojawiająca się siara jest pewnym objamwem ciąży i zaczęłam się martwić, że ja nie mam.... najlepiej to tego wszystkiego nie czytać, bo ja chwialmi to myślę, że może mam ciążę urojoną... ale czy wtedy test wyszedłby pozytywnie? pozdrawiam a przy okazji wszystkiego najlepszego życzę Annom, jeśli są tu przyszłe mamusie o tym imieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny! sprawdzilam, nic mi z piersi nie wypływa, ale figleaves slyszalam, ze to calkiem normalne i niektore dziewczyny maja bardzo wczesnie 🌼 ja dzis w lepszym humorku bo zjadlam sniadanie i na razie nie zapowiada sie zadne spotkanie z muszlą:) miłej niedzieli! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo mamuśki :) Dawno mnie nie było bo jakoś mdłości mnie powaliły :( Teraz jakoś dycham... :D figleaves ja też mam siarę, i to już od samego poczatku. Pojawila sie wraz z wykonaniem testu. Tak wiec bez nerwów - to najnormalniejsza norma :) Cieszę się, że u Was wszytsko ładnie sie rozwija mimo mało przyjemnych objawów. 4 sierpnai ide do gina- zobaczyc serduszko mojego bejbika :)))) Jeszcze sie nie urodzil a juz go kocham najmocniej na swiecie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikowo :) to fajnie,ja jeszcze nie widzialam swojego malenstwa :( Dzieki za odpowiedz odnosnie tej siary.Nie mam jej duzo,ale jest. Izabell jak się czujesz? Co u reszty marcóweczek?Gdzie się podziałyście? Mnie mdłości troche przeszły,ale nie nawidze gdy sie cos smazy w domu i niekotre potrawy,ktore lubilam teraz nie moge na nie patrzec. Planuje leciec do Polski w pazdzierniku to bedzie ok 20 tyg i tam zrobie sobie usg 3d i nagranie puszcze mezowi po powrocie,bo on niestety nie dostanie urlopu.Polece sama z dziecmi. Jak spedzacie niedziele? Ja pospałam sobie,pogoda brzydka wiec co innego robic.Tylko pod kocyk i spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski :) Ja dopiero niedawno z pracy wrocilam a jutro trzeba wstac o 5 30 :( u mnie od 2 dni troche lepiej nawet nie wymiotowalam :) oj brzydka pogoda dzisiaj az nic sie nie chce. Figleaves ja do jakiegos czasu nie sprawdzalam ale tez mialam wyciek z piersi jak scisnelam takze nic sie nie denerwuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Figleaves posłuchaj: wlasnie siedze a mój mąż pyta: \"no i jak sie dziewczyny z forum czują\" no więc mówię mu, ze niektóre lepiej, niektóre gorzej, i przeczytałam mu Twojego posta. A on na to: \"oj, to na pewno będzie miała dziewczynkę\" :) pytam skąd to wie? a on wzrusza ramionami hehe ciekawe czy sie spełni:) U mnie jak zwykle, cały dzień mi niedobrze, a od czasu do czasu bleee... Niektóre rzeczy jadłam wczoraj i było ok, a dziś jem - i nie toleruję (np czereśnie albo rosół). Już nie wiem co robić. gdzie reszta marcówek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Mnie też męczą mdłości, nieraz to ledwo co wstaję z łóżka. Najgorzej jest z wejściem do kuchni bo niby zjadłabym coś ale mni odrzuca od wszytkiego, a o gotowaniu to mogę zapmnieć :( Jutro do pracy po 2 tygodniowym urlopie ;( Nie wiem jak dam radę tam siedzieć 8 godzin ;( Buziak niedzielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Rzadko siadam na kompa bo albo siły nie ma a jak juz mam to wole coś w domu porobić... Remont mamy cały czas ;/ Dzisiaj juz 3 razy spałam w dzień. Czas na spanie trace ;( A jak wstane to mdłości. Dobrze, że mąż ma urlop i o mnie dba. We wtorek ide do lekarza a jutro odbieram wyniki krwi i moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🌻 Wróciliśmy z cudownego weekendu :) Rzeźcy i wypoczęci wróciliśmy na śląsk . Widzę ,że większość dopadają jakieś objawy , u mnie jak na razie spokój i staram się nie popadać w skrajność ,że z dzidzią coś nie tak . Myślę pozytywnie i cieszę się i tego się trzymam. Co do siary to mnie laski zdziwiłyście , ja jej nie mam. Co do cycków to mnie swędzą :D:D a mąż się śmieje to sie myje nie drapie :D:D:D:D:D:D Buziam każdą z osobna i w brzusio 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:-) Mi z piersi nic nie leci. Czuje sie troszke lepiej ale mdli mnie znów:-( w weekend chyba wiekszosc z nas wypoczywa nawet od kompa:-) Milego wieczorku i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ale jestem zmeczona, normalnie ledwo siedze. Blask super ze weekend byl udany :) ja niedziele jak zwykle spedzilam w pracy. Ide chyba do lozeczka, moze jak pospie troche dluzej to nie bede jutro umierac :) Milego wieczorku :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mamą malca marzec 2009, jak Was czytam do aż łezka mi poleciała, że to było tak nie dawno jak dzidzia była w brzuchu. Życzę Wam bezproblemowych ciąż i porodów, zobaczycie jak to szybko zleci i będziecie już mamusiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej muszę to napisać dzisiaj miałam dzień bez wymiotów :) cudnie, ale za to mam zgagę :( i ciągle głodna jestem wczoraj mąż miał imieniny i strasznie zachciało mi się sałatki warzywnej ale sobie pojadłam mmniam jeszcze mi zostało, jakby co to zapraszam Blask cieszę się, że zrelaksowana po łikendzie ;) figleaves zaskoczyłaś mnie tą siarą :) elakl współczuję jutrzejszej pobudki :o Kas1ek26 śpij półki możesz, później będzie gorzej idę do wyrka kolorowych snów mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell hehehe uśmiałam się.Kto wie,kto wie :) Chciałabym miec Olivie,na chłopca nie mam imienia. elakl bidulko teraz na te dolegliwosci wiecej godzin pracujesz wspolczuje. szczesliwa ja mam jeszcze tydzien urlopu,juz tydzien mi uciekl a ja zaiast korzystac z niego to ,,umierałam,, Powodzenia w pracy.Pewnie po urlopie ciezko sie znow zaklimatyzowac w pracy,w obowiazkach :) Kas1ek26 Nie zazdroszcze remontu.Ja nienawidze remontów i przeprowadzek.Ale efekt końcowy najmilszy :) Blask ciesz sie bezobjawowym stanem w ciąży :) zazdraszczam ;) chociaz dzis o niebo lepiej sie czuje niz w poprzednich dniach. natka ja tez jeszcze mam mdłości,ale to juz nie takie jak miałam,także moge funkcjonowac jakos.Tobie równiez spokojnej nocy 🌻 lena Dzięki 😘 Ja zjadłam sobie gofry.Taki apetyt miałam wilczy a co do czego zjadłam 2 i bleee już nie wiem co jeść,bo wszystko mi zbrzydło nawet herbata ,którą uwielbiałam ponad wszystko (zielona) :) Jakie kremy uzywacie,polecacie (chodzi mi o krem do twarzy) ja uzywałam dotychczas zielony garniera,ale cera mi sie teraz popsuła i musze kupic cos innego.Taki wiecie cos po 30-stce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ausia86
Witam, Jak minął weekend?? Dla mnie na szczęście tylko z mdłościami, bez wymiotów :D Mam do Was pytanie odnośnie ginekologa i wizyt u niego. Byłam we wtorek u dr. Doeringa (GDAŃSK). Niby świetny lekarz, ok. Ale oprócz potwierdzenia ciąży i wyznaczenia daty porodu nie zrobil w zasadzie nic. Następną wizytę wyznaczył mi na 9.września!!!! To nie jest troche za długa przerwa?? i dopiero wtedy kazał zrobić badania krwi, moczu, itd. no i powiedzial, ze żeby zaoszczędzić moje pieniądze w ciąży zmieścimy się w około 6 wizytach :/ Nie wiem co o tym sądzić. może polecicie jakiegoś dobrego gina z Gdańska ?? Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź, bo mnie trapi ta sprawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karalajna ja sama byłam zaskoczona tym,ze mam siare ale z tego co czytam nie tylko ja juz mam.Nie jest tego duzo,nie cieknie mi ;) dopiero gdy przycisne pierś. Ausia ja ci nie pomoge niestety,ale dziewczyny może polecą ci jakiegoś doktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. U mnie na szczęście bezobjawowo, poza zaburzeniami snu. Karolajna, Mama mówiła mi, że gdy się ma zgagę, to dzidziuś będzie miał bujną czuprynkę :) Figleaves, polecam kremik Olay total effects night. Pewnie znów ostatnia idę spać... Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja dziś rano byłam na podbieraniu krwi - oczywiście słabo mi było ale to już rutyna. W weekend czułam się ok chyba dlatego że poprostu dłużej spałam. W piątek byłam godzine aż u lekarki, założyłam mi karte ciąży, zmierzyła ciśnienie, zważyła (przytyłam 2 kg ;/), zrobiła cytologie no i wyznaczyła termin kolejnej wizyty na za tydzień, w ogóle powiedziała, że mam się przygotować na to, że bede ją musiała odwiedzać średnio raz na dwa/trzy tygodnie ;) Dziewczyny mam pytanie odnośnie badań prenatalnych które robi się w okresie 10-14 tygodnia, czy robicie je? mi je lekarka zaproponowała ale sama nie wiem, słyszałam że to nie zbyt bezpieczne czy to prawda? Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie MaMuśki :) Motylek 85 to mnie zdziwłaś , bo badania prenatalne zazwyczaj lekarze proponują kobitą w wieku ok.35 a Ty masz 24. Widocznie masz dobrą lekarkę , też zdziwłaś mnie tym ,że będziesz chodzić co 2-3 tyg. ja mam się zjawiać co 4 tyg. (nie liczę wizyty którą mam na 13.08) , ale zakładam że wtedy umówię się na USG bo to będzie 12 tyg. Wracając do tematu badania prenatalne nie są niebezpieczne , w innym razie nie wykonywano by ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Miałam okropne śnisko...byłam na usg i nie było tętna...:(:( boję się, bo w pierwszej ciąży też miałam sen...widziałam w nim martwe niemowlę..obudziłam się przerażona,bo fakt synek się przez cały dzień nie ruszał,ale myślałam że ma leniwy dzień...po kilku minutach poczułam ruchy i byłam trochę spokojniejsza..rano pojechałam do szpitala i serduszko już nie biło...:(:( chyba za dużo o tym wszystkim myślę...:( ale jak mam nie myśleć...wizytę mam dopiero 14..mój mąż sam się przeraził jak mu opowiedziałam wczoraj o tym śnie...wieczorem strasznie bolało mnie w krzyżu...a to podobno towarzyszy poronieniu...sama się nakręcam...pocieszam się tym,że ciągle wymiotuję a lekarka stwierdziła,że to dobry znak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki po weekendzie::) Ja zauwazyłam że jak cos robie to czuje sie całkiem ok a jak siedze w pracy to mi cały cas niedobrze.... Czas na urlop chyba... Wogóle dzis jestem jakas padnieta ,chyba zrobie kawke żeby sie obudzić. Majek___ nie przejmuj sie snami,zapewne myślisz o tym i boisz sie o fasolke dlatego takie sny. Musisz myslec pozytywnie!! A jak reszta cięzaróweczek sie czuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Motylek moj gin powiedzial ze wg niego nie warto wykonywac tych badan poniewaz bardzo czesto zdarzaja sie pomylki i uwaza ze to wyrzucanie pieniedzy ale decyzje oczywiscie mi pozostawil. Ausia cos oszczedny ten lekarz, moze powinien mniej brac a nie ograniczac wizyty. Na poczatku wizyty powinny odbywac sie srednio co 4tygodnie a pozniej w (8-9mies.) w zaleznosci od potrzeb. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny U mnie dalej objawów brak, jak ustały tak się nie pojawiają, oprócz tego że jestem senna to toszkę mnie zamulało momentami ale nie wiem czy ja za bardzo nie chciałam czuć że mnie muli....No, jestem w s tresie bo dziś wizyta u gin i podejrzewam ze dowiem się jak jest. Staram się wytrwać, siedze w pracy i mało co robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ausia ten gin rzeczywiście jakiś dziwny. Nie porozmawiał wogole z Tobą? Mój od razu pytał czy mamy jakieś pytania itp. o grupę krwi i wypełnił całą kartę. Dziewczyny odebrałam wyniki a raczej mąż odebrał bo mnie głowa strasznie boli od wczoraj. Od razu mu babeczka powiedziała, żeby zgłosić się do lekarza bo nie są dobre. Tak więc z krwi to mam tylko trochę za niski hematokryt- może to być rozpoczynająca się anemia. W moczu za dużo urobilinogenu. Oraz co mnie najbardziej przeraża jakieś bardzo liczne bakterie, ale jakie to nie podali ;/ Dodam, że ostatnie badanie moczu robiłam sobie sama na zajęciach w maju i wszystko było idealne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek nie myśl o tym , jest dobrze mi zawsze mówiono ,że jeżeli kobieta dużo zwraca bleeeee to znaczy ,że ciąża jest silna i zdrowa!!!! Tego się trzymaj :):):):) Minea to jest nas dwie ;) wszystko na pewno jest ok. i odganiamy wszystkie złe myśli :) Kasiek nie przejmuj się aż tak tymi wynikami badań. Pamiętaj , że na początku ciąży występuje wiele niedoborów.... Dlatego robi się badania , aby określić czego nam brakuje. Bierzesz jakieś witaminy?? Ja przyjmuję Centrum Materna - różowe dla kobiet w ciąży . Jeśli masz anemię to warto pić sok z buraków i świeżych warzyw za smaczne to one nie są ale za to są źródłem wielu witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! ja jeszcze w lozku ale czuje ze zaraz sie zacznie:( w przychodni powiedzieli ze najwczesniej moga mni przyjac w srode:( powiem wam mi to sie nic nie sni, albo nie pamietam. Nie martwmy sie na zapas:) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! nie odzywałam się przez weekend bo miałam dużo pracy a w sobotę to się czułąm strasznie, baaardzo bolał mnie brzuch i chodziłam do łazienki i patrzyłam czy tylko nie ma krwi ... czy to normalne a może za dużo robiłam wiecie ogródek... dom... pranie itd... ale zauważyłam ze jak leżałam wieczorem to lepiej było wiec w niedzielę złóżka wygramoliłam się przed 10.00 i wczoraj starałam sie wypoczywać a dziś w pracy i ok. Ale odpowiedzcie mi czy to normalne takie bóle... i pod wieczór w koncu wzięłam no-spę chyba ok?nie? ja mam wizytę w środę i powiem o tym ale nie wiem... czy wszystko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja spałam dobrze,ale ... za to teraz mdłości powróciły :( rundelduda Dzieki za krem,to musze sobie go kupic :) jak tylko bede w miescie,jak tylko tyłek rusze z domu. motylek Nie odpowiem odnośnie tych badań,bo nie znam sie na tym. Ja chodziłam w Polsce dolekarza raz na miesiac dopiero przy końcówce co 2 tyg.No,ale co lekarz to inne ma zasady. Majek Oj niedobrze,moze zrelaksuj sie przed snem ;) Nikamo,natka,minea Kas1ek26 Przegoń ta anemie.Tak jak Blask napisała sok z buraków i świeżych warzyw. Izabell Witaj :) kubeczek Oszczędzaj sie kobito.Może za duzo wzielas na siebie obowiązków.Podziel obowiazki,prace domowe na kilka dni nie wszystko na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×