Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Dziewczyny zycze spokojnej nocy, ja tez zmykam do lozka bo pobudka rano :( Do jutra :) slodkich snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość engine30
Czesc, nie przeczytałam jeszcze nic,ale chcę do Was dołączyć, bo też mam termin na marzec 2010, wkrótce napisze krotko swoją historię z ciążą. Jestem na zwolnieniu i mam dużo czasu,więc do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Engine gratulacje zapraszamy :) wpisz się do tabelki i napisz coś o sobie :):):):) Jak się dziś czujecie babuchy???Tle piszecie o rosole ,że mi smaka zrobiłyście :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . ja od rana w pracy . u mnie nie jest źle troch mi nie dobrze ale poza tym ok! jutro w koncu wizyta u lekarza na szczęście mam rano wiec też dobrze. co do imion dzieci jeśli dziewczynka to mi sie baaardzo Łucja podoba albo Róża, jeśli chłopiec chciałabym Mikołaj tyle że mojemu mężowi te imiona sie nie widza choć do syna mąż wybierał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121,,,,,,,,,,,,,24..............27.05..........06.0 3...Cieszyn joanna84..............25............31.05...........07.0 3..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Newcastle W Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3.....śląskie Gosiaaa ...............29 .............14.06 ........ 24.03 ..... podkarpackie andzia-26.............26..............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29..............25.06...........31.0 3....wielkopolskie **tina**................34..............28.05..........? ? ? ? ........Niemcy asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok Ausia86...............23..............13.06...........18.03........Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jak zaczął się Wam dzionek?? Ja byłam na badaniach (morfologia, mocz, glukoza na czczo) no i jak widać nic nie zjadłam :/ Po powrocie do domku oczywiście bleee :/ Ale wmusilam w siebie tosta z serem i jakoś żyję. Dobrze, że do pracy na 14.00 :) Życzę wszystkim milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny z ranka:) Powitanie równiez nowych marcówek ,ho ho ale nasza tabelka rosnie w siłę suuuper!!! Ja cos ostatnio lepiej się czuje (nie chce zapeszać) ale mdli mnie jakby mniej no ale to juz 9 tydz wiec moze mi powoli przechodzi! Co do imion to mam swoje typy : Amelia i Michał:) Ha ha i ciagle kłóce sie z eMem bo on chce synka zeby miec z kim jeździc na ryby a ja córeczkę ale najwazniejsze zeby zdrowe było.Lekarz mi powiedział ze na prezent slubny powie Nam czy to bedzie chłopiec czy dziewczynka... A jak tam wasze brzuszki powiekszyły sie coś ,ja wczoraj widziałm brzuch kolezanki jest w 10 tyg i ma bebenek straszny ale to jej drugie dziecko ,a mówia ze druga ciaza jaest bardziej widoczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mi się dziś zaczyna 8tc - czuje się ok, troszke rano mnie mdliło no ale nic poza tym, już odliczam dni do urlopu. Jesli chodzi o imiona to dla dziewczynki zdecydowanie: Julia, chodź mój narzeczony ostatnio coś dużo zagaduje, że podoba mu się imie Zosia ;) Z imieniem dla chłopaka troszkę większy mamy problem, ale póki co myślimy nad: Fabian, Marsel lub Mikołaj ;) Biorę się za robotke - dziś tone w papierach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek musze Wam sie pochwalic a jest to dla mnie niesamowite! wczoraj wieczorem zjadlam dwa hot-dogi i bez problemow poszlam spac:) :) do tej pory nie moge uwierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poprawiam tabelkę wg dat NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121,,,,,,,,,,,,,24..............27.05..........06.0 3...Cieszyn joanna84..............25............31.05...........07.0 3..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Newcastle W Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ausia86...............23..............13.06...........18 .03........Gdańsk Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3.....śląskie Gosiaaa ...............29 .............14.06 ........ 24.03 ..... podkarpackie asiulek29.............29..............20.06...........28 .03.......Białystok andzia-26.............26..............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29..............25.06...........31.0 3....wielkopolskie **tina**................34..............28.05..........? ? ? ? ........Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny w ten słoneczny dzień :D gratuluje Izabelll , oby tak dalej , Witajcie nowe marcóweczki , życzę spokojnych już tylko 8 m-c z groszem :) ja w robocie moc papierów aż nie wiadomo od czego zacząć , no cóż . samopoczucie dobre bo jestem na owocach , więc jest ok , mam pytanko trochę niedyskretne .. macie problemy z zaparciami , i jak sobie radzicie jeżeli tak ? proszę o pomoc , kurcze mnie już śliwki suszone , morele kiwi nic nie pomaga nooo dramat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam ja teraz zaparc nie mam ale przed ciaza się z tym męczyłam . Pij duzo i bardzo dobrze działa łyzka miodu rozpuszczone w letniej wodzie na czczo. U mnie zawsze dobrze działał tez papierosek :) ale odrzuciło mnie od palenia z czego sie strasznie cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirsam ja też mam to samo. Ostatnio jadłam leczo to mogłam się normalnie ...... ale tak to dajcie spokój masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Witam i gratuluję nowym Marcóweczkom 🌼 Blask zatem zapraszam na rosołek:> chętnie odstąpię:) Wczorajszy dzień zakończyłam na 5 wizytach w kibelku..zwróciłam nawet suchą bułkę, więc nawet i to nie jest dla mnie:/ kazałam mężulkowi kupić sucharki i dżem truskawkowy i powiem Wam,że chyba tym się będę teraz stołować..no i miętę piłam..stanęłam wczoraj na wagę i znowu mam kg mniej...codziennie jestem lżejsza.. Teściowa odebrała mi wyniki i wszystko w porządku mam:) no oczywiście bakterie w moczu, no i podwyższona o 0,2 hemoglobina więc się nie przejmuję:) Imiona mam już od dawna upatrzone Oliwia albo Dawid/Kacper Mój mi kupił ostatnio gazetkę M jak mama i wypatrzyłam tam odjechane łóżeczko:D do tej pory upierałam się na to http://allegro.pl/item688257550_hurtow_lozeczko_radek_vii_teak_szuflada_materac.html ale chyba zmienię zdanie:D no chyba,że cena mnie powali:D aż idę poszukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim:-) Wystarczy nie zajrzec przez pół dnia a tu juz tyle nowych mam:-) Mamula mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy, lez i odpoczywaj. Z zaparciami niestety nie pomoge bo na szczesnie nie mam. Jesli chodzi o imiona to dla chlopca podoba mi sie Daniel ale M. nie, wiec zobaczymy. Dla dziewczynki Karolina, Aleksandra ale pewnie jeszcze sie mi zmieni:-) Mam nadzieje ze dzis obejdzie sie bez wiekszych mdlosci. Milego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) U mnie narazie bez sensacji, spać tylko się chce i to jjaaakkkk... Siedze w pracy i nie mogę się zmobilizowac żeby się za cokolwiek wziąść. Tym bardziej że to ostatni tydzień przed urlopem i zmęczenie materiału....Jestem po 2 kanapkach ze śledzikiem jajcem cebulką i majonezem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. engine Witamy :) Gratuluje ciąży Mnie nadal mdli :( co do zaparć to ja nie mam problemów.Wrecz przeciwnie lepiej sie wypróżniam.Może to dlatego,ze jestem na suchym prowiancie i popijam coca cola? W każdym razie ciesze się z tego powodu,bo przed ciaża cierpiałam na zaparcia. Rosół-bleee mnie na rosół wzieło tydzień temu i od tamtej pory mi zbrzydł.Moje menu to sucha buła,suche ziemniaki,makaron woda mineralna i cola.Im dłużej w ciąży tym coraz wiecej potraw nie lubię. :O Dzis dostałam staniki,które kupiłam przez internet :) zadowolona na maxa :D Moje cycuszki potrzebowały większego domku :D Miłego dnia marcóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves ja tez nie mam ochoty juz prawie na nic, bo jak juz zaczne jesc to pozniej bym musiala caly czas zeby mnie nie mdlilo. Staram sie jak nadluzej spac, zeby jak najpozniej zaczac jesc:-) mam tylko nadzieje ze szybko nam mina te mdlosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zmęczona nawet kompa nie chce mi się włączyć, mam tak do obiadu, potem przechodzi. Ble nadal się nie pojawia i dobrze ale mnie mdli. Czuję się jakbym dzień wcześniej poimprezowała i za dużo wypiła. Co do imienia to poboda mi się Izabela ale odpada, moja siostra ma tak na imię, dla chłopca Konrad albo Daniel. Poza tym nie chce znać płci, mąż mnie namawia, że lepiej znać ale narazie mnie nie przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina ja czuje sie dokladnie tak samo, tyle ze dopoki nie wstane z lozka i czegos nie zjem jest ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane mamuśki! Przepraszam że się nie odzywałam przez te pare dni. W sobote pisałam do Was że boli mnie brzuch i zauważyłam troszeczke krwi w piątek wieczorem. Tak mnie bolało że w sobote wieczorem udałam się do lekarza, dał mi skierowanie do szpitala i tak od soboty do poniedziałku leżałam plackiem w szpitalu. Podawali mi jakieś tabletki i zastrzyki. Oczywiście nic nie mówili tylko kazali leżeć, mogłam wstać tylko do łazienki. Warunki szpitalne okropne, inne pacjentki nie miłe ale mniejsza z tym. W niedziele po 20 zrobili mi USG. Dziecko żyje i rozwija się prawidłowo ale mam małego krwiaka. Musze dużo leżeć tak więc do pracy już nie chodze. Siostra tym faktem nie jest zachwycona ale dla mnie dziecko ważniejsze niż jej lokal. Dostałam no-spe i luteine do kontoli mam iść za 14 dni. W wypisie napisali że poronienie grożące. Bardzo się boję ale z całych sił wierze że bedzie wszystko dobrze. Hm troszke się rozpisałam ale musiałam się wygadać bo z Wami raźniej. A co tam u Was kochaniutkie słychać??? Buziaczki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołeczka oszczędzaj sie a wszystko bedzie dobrze:-) siostra chyba jest nie powazna jesli ma Ci za zle to ze musisz sie oszczedzac, nie przejmuj sie tym wcale, bo dzidzia jest najwazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka23 mam nadzieje że bedzie wszystko dobrze. A siostra jak zwykle ma coś do mnie ale to szczegół i długo by o tym opowiadać. Hm nie byłam u niej nawet zarejestrowana, tylko pomagałam. Najgorsze że jak urodze to nic nie bede miała ale dam sobie rade... Słuchajcie a co byście powiedziały gdybyśmy wymieniły się nr gg czasami łatwiej jest poklikać na gadu hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie też zaliczam do tych co wcześniej balowały :) Identycznie sie czuje jak wy. Fiołeczka wypoczywaj a siostra sie nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołeczka trzymaj się i wypoczywaj to Ty i fasolka teraz jest najważniejsza a nie praca i jak Ktos tego nie rozumie to juz Jego problem! A z tym gg to dobry pomysł.,ja pójde nawet troszke dalej i moze wymienimy sie Swoimi fotkami np.na NK? Fajnie było by się lepiej poznac jak razem mamy przebrnąć juz te 8 miesiećy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×