Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Dziewczynki, czy ktoras miala robione usg w 14 tygodniu? bo moja dzidzia w 14 tygodniu ( 13 w 6 ) mierzy od pupy do tulowia 7 cm...czy to oby nie za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonadamiana :) ja mialam dzisiaj 13 tc i 5 dzien i moje malenstwo ma 74,7 mm :) takze wszystko ok nic sie nie denerwuj :) dzidzia zdrowa i duza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie tylko zdenerwowalam bo bedac wczesniej na usg w 12 tyg 1 dniu dzidzia miala 6 cm...ale to tez inny sprzet, lekarz, a pomiar pomiarowi nie rowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) gratuluje wszystkich dobrych wiesci po badaniach 🌻 dziewczynki, tak sobie mysle, ze jak u niektorych juz znana plec to jak ja pojde na doplera 23.09 to moze mi tez powiedza :-) :-) u nas byli wczoraj goscie, ledwo wysiedzialam do polnocy, normalnie to juz spie ok 22... a dzis pogoda sie popsula, wiec nie wiem co porobimy. nie lubie takiej depresynej pogody jak sloneczka nie ma. zona - dzidzia wielkoscia w porzadku, nic nie boj :-) ide sobie zrobic herbatke i oczywisacie cos do jedzenia. jem strasznie czesto, ale tez bardzo szybko czuje, ze mam pelny zoladek. nie wiem zmniejszyl sie czy co :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie tez pochmurno i jeszcze cały dzień spędzę samotnie:( na szczęście głowa mnie póki co nie boli... a jutro pojedziemy na obiad do mamy:) summer, ja też mam wrażenie, że żołądek mi się skurczył, nie ma szans żebym zjadła zupę i drugie...z godzinną przerwą to tak, nawet po małym jogurcie czuję się pełna:) dlatego co 2-3 godzinki muszę coś zjeść wczoraj byliśmy na zakupach i mam już 2 pary ciążowych spodni - dżinsy i bojówki, trochę są za szerokie, bo z tyłka mi zjeżdżają ale jaki komfort dla brzuszka, nic nie uciska i w tych porciętach taki ładnie zaokrąglony, że aż sie gębula sama uśmiecha dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę dobrych wieści z usg, ja się tak boję, dobrze, że już w poniedziałek dowiem się co i jak pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek :-) w ciazowych gatkach faktycznie brzuszek sie slicznie zaokragla :-) ja z zniecierpliwoscia czekam na dostawe moich sztruksow, mam juz jedne jeansy i takie cienkie szmaciane w ktorych latam teraz poki cieplo, spodniczke i mysle ze na dluzej powinno mi to wystarczyc. w nastepnym rzucie raczej sie rozejrze za jakimis bluzkami z dlugim rekawem i moze sweterek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Babolki! Cieszę się,że wszystkie badania wychodzą bardzo dobrze! Teraz tylko brzuszki będą nam rosnąć. U mnie ostatnio znów pojawiły się mdłości i czasami wymioty i już ponad pół kilo spadłam na wadze. Wczoraj robilam leczo a dziubnełam może dwa kęsy. Zaczynam coś jeść co zawsze ( nawet w I trymestrze) mi smakowało i nie kończę - odrazu wychodzi mi wszystko. Dziwne- może to duphaston ,albo ostatnio zaczęłam jeść ogórki kiszone (przed ciążą ich nie cierpiałam). Zawsze to jakiś kwas w żołądku.. sama nie wiem. Co do ubranek ciążowych to w 2 mcu ciąży kupiłam sobie już spodnie dżinsowe, dresowe do łażenia po domku i spódnice oraz kilka bluzek z krótkim rękawkiem. Odrazu lepiej i wygoda na całego. Teraz z uwagi na to,że muszę leżeć w domu kupiłam wczoraj coś na jesień/zime przez internet (pierwszy raz jakiś ciuch internetowo). Poniżej link do ciuszków. Zdam relacje jak przyjdą. Sama jestem ciekawa. Miłego dzionka. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=732677649 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=728909783 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=731821813

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badka:) śliczne te ciuszki, tuniczka jak marzenie o sweterku i spodniach nie wspominając:) poczekam na relacje, choć widzę, że producent tuniki ten sam, u którego ja zamawiałam swój golfik, szybko przyszedł i jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu, więc powinno wszystko być ok:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ;) teraz mogę napisać coś więcej :) Dzidzia ma 8,10 cm i według CRL termin porodu mam na 11 marca ;) przezierność ok , nosek ok ;) nereczki, serduszko ok :) eh no i jestem szczęśliwa i spokojna ;) summer co do płci nam powiedział na 80 % po czym stwierdził że nie daje jednak 60% ;) ale stawia na chłopaka :) więc pewnie i Ty się dowiesz na tym usg chyba że sie dzidzi zakryje :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badka ten sweterek jest śliczny!!!:) Kurcze patrząc na te ceny chyba też zacznę zamawiać z allegro tu za takie spodnie muszę dać 25euro! nawet z przesyłką za granicę wychodzi o niebo taniej U mnie z jedzeniem też ciężko najlepiej smakuje chleb z masłem i serem i frytki, reszta blee Czasem mam jednorazowe napady na coś ale rzadko, najgorzej,że nie smakują mi warzywa ani owoce:( mam nadzieję,że to się wkrótce zmieni Samopoczucie nadal kiepskie głowa pobolewa to chyba przez ten duphaston:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek - to dzięki Twojemu golfikowi zamówiłam te wszystkie rzeczy.Nigdy tego nie robię przez internet, ale Twój golfik mnie zainspirował. Cieszę się,że osoba od której zamawiałaś jest wiarygodna. Miała trochę negatywów, więc trochę się obawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki ciesze sie ze wasze dzidziusie zdrowe i takie juz duze:) ja dzis mule w domu a za oknem slonce. mi jakos slonce nie sluzy, musze miec chlodno i cienisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czytam o usg genetycznym i też się martwię czy będzie dobrze, mam 25 września. Nie mogę się doczekac. Cieszę się że z Waszymi maluchami wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałabym namiary na nk jeśli można:) Byłam dziś z m w Mothercare pooglądać troszkę, kurczę ale fajowe rzeczy teraz są dla dzieci szok nie wiadomo na co patrzeć Tylko to słońce zabija mnie teraz w poprzednim wcieleniu chyba wampirzycą byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zjedlismy obiad, ja sie polozylam bo dzis jako brzuch mi ciagnie, chyba mi sie rozcziaga. poza tym skora na brzuchu dzisiaj mnie okropnie swedzi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy na NK (naszecafe) - dodawajcie się do galerii i podpisujcie swoje zdjęcia Nickiem z Kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy :) wysłałam też wiadomość co zrobić aby dodać zdjęcie do galerii na naszecafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatanow86
Witam serdecznie. Mam 23 i jestem w 13 tygodniu ciazy ter.20.03.10. i widze ze jestem tu najmlodsza przyszlom mama :) (mysle ze za wczesnie) Mam takie pytanie. Wyciagalam suszarke z kontaktu i porazil mnie prad!!! czy moze byc cos nie tak?? Troche sie martwie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo życzę Wam wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia oraz wspaniałych chwil oraz ogromnej miłości, która codziennie będzie większa i nigdy się nie skończy 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dawno mnie nie bylo.Ciesze sie,ze u was ok. Ale wasze malenstwa sa juz duze!! ja sie niezaciekawie ostatnio czuje.chyba macica mi sie powieksza...znowu dopadlo mnie zmeczenie i doszly do tego bole w podbrzuszu:( a bylo juz wszystko ok. echhhh taki nasz babski los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, jeszcze a propos zakupow w necie, to probowalam tez cos znalezc fajnego na allegro, ale jakos za bardzo sie boje tam kupowac... za to uwielbiam tam kupowac ksiazki i plyty, gdybym miala wieksza biblioteczke to bym poszalala :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i u mnie dzis samopoczucie okropne, strasznie mnie ciagnie podbrzusze mam nadzieje ze to objaw rosniecia... schizuje jak cos mnie zaczyna bolec :-( chcialabym umiec byc spokojniejsza :-( :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×