Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

hej dziewczynki :-) to ja wyslalam swoje zaproszenie na NK :-) moje inicjaly KS-L. co do ubran, to ja juz od jakichs 2 tygodni chodze w spodniach ciazowych, z guma. poki co guziczki mam wyregulowane na minimum ale komfort w porownaniu ze zwyklymi spodniami jest ogromny. kolezanka radzila mi tez bardzo niskie biodrowki, ale ja stwierdzilam ze skoro ciaza mi wypada na zime to nie bede sie wyglupiac i chlodzic nerek, a guma dodatkowo bedzie fajnie trzymac cieplo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer witaj! Biało-czarna, Izabell1982 cieszę się z dobrych wyników no i że wreszcie mdłości Cię opuszczają Izabell :-) zaczniesz wreszcie żyć pełna piersią :-) Hm dziewczyny temat witamin też mnie zastanawia, lekarka mi napisala zelecenia: witaminy ale jakoś się nie rwę...Raz myślę że na razie witamin mam mnóstwo w jedzeniu, dwa te preparaty to głównie żelazo (ryzyko zatwardzenia) a ja na razie w wynikach żelaza miałam aż nadmiar. Poczekam chyba jeszcze chwilkę. A może do tego czasu pochwalcie się co łykacie albo macie zamiar, pomyślę co kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj summer! dziewczyny czy i u was też tak świeci słonko :D Izabell cieszę się, że mdlości mijaja no i że badania sa ok, no i u Biało-czarnej też :) ja wyniki dopiero raz robiłam i jakos mi się nie spieszy do powtórki, witaminy mam leża :) czasem wezmę, ale wolę w owocach. u nas choroba dopadła małego i się zaraziłam macie jakiś sposób na suchy kaszel, taki domowy, bo mi już pomysłów brak :o no i co na obiad macie jakąs zupę mi się chce ale jaką nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis na obiadek robię gulasz z suszonymi grzybami mniam mniam Jak pisalam wczesniej biore feminatal 400 + DHA Ide zjesc sniadanko. Milego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mówicie, że po żelazie ma się zatwardzenia? ja przyjmuję żelazo w formie płynnej (takie buteleczki z płynem, który trzeba wypić przed posiłkiem, ochydztwo...) i miałam je przyjmować przez 3 tygodnie, już tylko tydzień mi został (mam nadzieję, że moje wyniki się poprawią), ale ja żadnych ztwardzeń nie mam, wprost przeciwnie, ganiam do toalety niemal po każdym posiłku, a ostatnie 2 dni to prawie rozwolnienie, co kolwiek zjem, to kierunek toaleta.... jak to mówią, jak nie urok, to sraczka..... przed chwilą przybył kurier z tuniką dla mnie, ale śliczna i pasuje, super się cieszę i poprawił mi się humor:) http://www.allegro.pl/item730700556_est_model_z_pierwszych_stron_gazet_lola_marszczeni.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek no cudo :) ten miód i fiolet, a ty jaki kolor masz, bardzo fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka fajowa to tuniczka:-) Ja juz po sniadanku i wzielam sie za czytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam ciemno szarą, fiolet mi się podoba, ale za blada jestem i wyglądam w tym kolorze jakbym chora była:( a szary jest taki bezpieczny, mogę poszaleć z dodatkami:) ciesze się, że się podoba:) jest bardzo miła w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzięłam ciemno szarą, fiolet mi się podoba, ale za blada jestem i wyglądam w tym kolorze jakbym chora była:( a szary jest taki bezpieczny, mogę poszaleć z dodatkami:) ciesze się, że się podoba:) jest bardzo miła w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, ze się podoba:) a teraz smażę racuszki z jabłkami, bo tez mnie na słodkie naszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dzien dobryyy, sloneczko swieci ptaszki spiewaja, kawalek wedlinki im zawiesilam hehe na sznurku... ej dziewuszki wiecie co tak sobie siedze i czuje musniecia juz 3 razy hehe i napewno to nie sa jelita, potrafie to uczucie rozroznic i prosze sie ze mnie nie smiac gdyz wiem ze troszke wczesnie na takie odczucia, a jednak:) jeszcze 3 tyg. i koniec wrzesnia ehh i najlepszy okres ciazy ahh a co do tuniczki fajna fajna, ja zakupilam sobie 2 dlugie bluzki (nachodza na posladki, i styl typu ni to sport ni to elegancja hehe) ale nie na ciezarna tyle ze sa dlugie, lubie jak moj brzusio jest troszke opiety bo jakos w tunikach czuje sie wieksza niz jestem :( takze rozciagliwe ciuszki mi wystarcza, oprocz spodni oczywiscie:) jedni ginekolodzy kaza brac witaminy a drudzy sam folik, nie trafi sie byle z tym nie przesadzac...jesli dieta jest urozmaicona i sie nie zwraca! Nikamo i juz tak bedzie do konca i jeszcze pare miesiecy po, to cie pocieszylam co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie sie zwazylam i jest prawie kilo na plusie...takze nie jest tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc marcowki no musze przyznac tunika jest naprawde piekna, przepiekna! super ciuch. bardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuszki! Summer widzę,że mamay takie same daty : poród , ostat.miesiączka i nawet WIEK! Super. Ja byłam wczoraj na kontrolnej wizycie po szpitalu u swojego lekarza prowadzącego. W szpitalu miałam robioną przeziernośc i wyszła bardzo dobrze. Wczoraj znów miałam usg i UWAGA!!! GIN ZOBACZYŁ PŁEĆ!!! Targał moim brzuchem to w lewo to w prawo żeby mały sie przekręcił i rozszerzył nóżki ...iiiiiiii jeeeesttt CHLOPAK :) !!!! ma ogonek wystający do góry :) Cieszymy się bardzo! Ciąża z usg jest starsza o tydzień, ale nie zmieniał mi terminu porodu. Niestety nadal Duphaston i oszczędzanie się, ale warto !!! Płeć uwiecznił nam nawet na zdjęciu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek tunika piękna! chyba też się na nią skusze;) Co do witamin biorę codziennie pregnacare od 10tyg, tak mi zalecił lekarz i na szczęście wyniki mam po nich ok:) u mnie ciężko z jedzeniem, podczas migren nie jem prawie nic i tylko "bezzapachowe" rzeczy jak chleb z serem:( warzywa i owoce nawet w gre nie wchodzą podczas trwania tej mendy Wazka mój m też ma zachcianki:)w sobotę pojechał na zakupy i wraca ze śledziami bo tak go chętka naszła!:)śmiejemy się,że oboje jesteśmy w ciąży, bo na razie brzuchy rosną podobnie:) wczoraj po południu znowu zaczęła się migrena, całą noc się męczyłam dziś też łupie od rana Ja już normalnie nie wyrabiam, cały zeszły tydzień bolało i ten znów??!! płakać mi się tylko chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzdęć i zatwardzeń nie mam, czasami nawet mam za luźno tu i tam :) Dzisiaj szykuje pomidorową. Mój M jest tydzień na urlopie więc dużo mi pomaga, bo musze na siebie uważać :) a fajnie jest jak ktoś się o ciebie troszczy ... no i mój Kicek (Królik) cieszy sie jak nas dwoje cały dzień widzi. Nie może się nadziwić,że cały czas może sobie biegać koło nas :) Buziolki Ps. Nie pisze często ,ale czytam na bieżąco. Jak będę mogła więcej chodzić to się poprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już trzeci dzień zajadam się kalafiorową, mąż tylko głową kręci. Poza tym na nic nie mam ochoty, tylko bym leżała i patrzyła w sufit albo spała. Myślałam, że coś takiego z czasem przechodzi, a mnie naszło na nowo. Śniło mi się, że zapomiałam urodzić dziecko. Pojechalismy z mężem na wycieczkę, po powrocie spotykam koleżankę a ta się dziwi, że jeszcze nie urodziłam. Ja wtedy w szoku, że przecież termin minął a my o tym zapomieliśmy. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam badka GRATULACJE :) super że już wam zdradził płeć :) ale zazdroszczę :) i jeszcze raz gratuluję Wazka nie ma co się śmiać z tych ruchów bo ja też coś czułam mimo że tak wcześnie :) :) asiulek ładna tuniczka faktycznie :) mamusia z gustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badka ohoho ale Ci sie poszczescilo:) super, ze juz wiesz:) tina ale sen! usmialam sie:) ja jade na obiadek chociaz ciezko mi sie z domu wywlec.. do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna du... napisalam dlugi post i mi skasowalo !!!! badka, super ze chlopak, ale lekarz szybko wypatrzyl! jak ja bylam na przeziernosci, to powiedzial, ze cos mu tak blyska ale moze to sie moze odbijac pepowina ale zapytal czy bym sie ucieszyla na chlopca :-) asiula :-) tuniczka super, mnie sie najbardziej podoba ten zolty miodowy kolor. ja mam z cuchami z allegro taki opor, ze wole ciuch dotknac.. no nie wiem, moze sie w koncu na cos z allegro skusze. dziewczyny, witaminy ja biore FEMINATAL N. jestem zadowolona. moja gin mi to polecila a mi sie wydaje ze z jedzenia ciezko wszystie witaminy dostarczyc. tym bardziej ze np kilka dni mam smak na chleb z serem :-) ja mam na obiad golabki od tesciowej i wczorajsza ogorkowa :-) do golabkow tylko musze sos "dopomidorowac" zeby byl bardziej wyrazisty i wsio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latte machiato haha moj styl, tyle ze inny kolor bym wybrala, hmm chociaz;/ badka to staraj sie staraj hehe summer ja juz sie nauczylam po wielu nerwach aby post KOPIOWAC przed wyslaniem:) co do ciuchow tez lubie dotykac, poprzymierzac, chociaz wygoda taki zakup w necie, ale raz zakupilam buty i dupa tyle co na moje synka a to zimowke a to jakas koszulka a tak to z ciuchow rzadko chodz ogladac lubie co tam w trawie piszczy:) co do zarla, to znow spagetii, wczorajsza zupke zjadlam i dzis znow ugotuje wielowarzywna bo wole zupke jak chleb tostowy wcinac....mniamm tina mi sie snilo ze chlopca urodzilam , ze moi rodzice przyszli nas zobaczyc i mamuska palila na sali;/ chodz od dawna nie pali, ze tatusko niechcacy malego uderzyl z glowke jak go bral;/ kuzwa ale bylam zalamana i jak sie darlam az ucieklam z malym z tamtad;.::O:O:O:O:O: to jest dopiero koszmar ahh zobaczymy a moze to dziewczynka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminatal N byl dla mnie najlepszy w poprzedniej ciazy i pod wzgenowm jak i wielkosci pastylek:) no i czulam sie ok po nim tak jak teraz po tym pregnacare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robie właśnie gulasz i nie mogę się doczekać aż będzie gotowy:-) znów mnie wzięło na kompot, wiec tez zrobiłam. Dzis mdłosci jakby troche mniejsze. Wczoraj jak bylam u lekarza z tym potwornym katarem to zapisała mi Euphorbium, moze którejs się też przyda, w aptece jest bez recepty i całkowicie bezpieczny w ciazy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×