Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Hmm ja piję stanowczo za mało ale nie mogę w siebie wmusić bo mi się cofa:( a samej wody nie cierpię! wiem,że to żle ale co zrobić Piwa za to mi strasznie brakuje;) takie zimne z soczkiem mmm......;) Savanna podziwiam po takiej ilości musiałabym co godzinę w nocy wstawać!! Mamula ja też mam już dość zwłaszcza tv i tych beznadziejnych powtórek! Dziś wybrałam się na spacer pierwszy raz od 2 miesięcy, ostatnio skończyło się krwawieniem mam nadzieję,że tym razem będzie lepiej bo ja już świruje w domu!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciążą piłam jak opętana :) woda 2l plus soki, herbata.. a teraz wogóle nie moę patrzeć na wodę...no,ale organizm wie, czego mu najbardziej trzeba :) michalka26 - ja nielicząc początkowych dwóch miesięcy, teraz od dwóch tygodni leżę plackiem i wiem co to znaczy, można naprawdę ześwirować.....najlepsze jest to,że ginka nie kazała mi tak całkiem leżeć, ale po ostatnim poprostu się boję. Dlatego czekam tak na ten piątek na wizytę jak na wybawienie-jak wszystko dobrze poogląda i stwierdzi,że nic się złego nie dzieje, to zaczne jakos powoli funkcjonować.... dzisiaj mnie z każdej strony ciągnie brzuch i chyba znowu się powiększył.. zyczę Wszystkim spokojnej nocy, zero bezsenności i jak najmniej wizyt w wc- tym, które mają nocne wędrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej opowiedziec wam chcialam dziewczyny jak przebieglo moje dzisiejsze badanie szyjki macicy, ale nic ciekawego, bo to bylo zwykle usg. Najpierw dopochwowo, bo tak najlepiej widac co sie z szyjką dzieje, a potem tylko szybciutko przez brzuch, zeby zobaczyc bijące serduszko bobaska. No i to tyle. Na szczescie jak na razie szyjka jest długa i zamknięta, wiec mam powtorzyc badanie za 3 tygodnie. Co do picia to ja piję zawzięcie, bo cały czas mnie suszy:) i tak samo często sikam, nie mogę zasnąć bo mi się ciągle chce siku, a jak juz zasnę to i tak budzę sie w nocy (chociaz nie zawsze). Uch no i oczywiscie mam wielką ssawkę, ciągle głodna. Ostatnio mam ciągle ochotę na kanapki z Subwaya (na pewno znacie, takie miejsce gdzie kanapki robią na zamówienie z czym sobie zyczysz), no i za kazdym razem musze miec w kanapce ogorki kiszone:) oj, znowu mam smaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula zazdroszcze powiekszajacego sie brzuszka :P moj stoi w miejscu buuuu.... Liczę na to że nagle wystrzeli :) :D Uciekam już też spać więc dobrej nocy Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Mamula ja spędziłam już 3 miesiące na leżąco z czego 2 tylko siusiu i herbatkę zrobić jak m był w pracy, no i już bym chciała trochę się rozruszać;) Izabell kanapki z Subwaya mmmm pychota zwłaszcza z kurczakiem i bekonem i ogórkiem i sałatą i majonezem.....aż się zaśliniłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny Ja piję zawsze butelkę wody 1,5 L gdyż tak zawsze piłam przed ciążą i tak mi zostało, zresztą ginekolog od samego początku ciąży kazał mi pić aby rozrzedzić krew bo mam gęstą. Ja jak narazie na zwolnienie lekarskie się nie wybieram bo dobrze się czuję, zresztą w pracy dzień za dniem mija niesamowice, Ja generalnie w nocy też śpię dobrze, ale z 3 razy zawsze wstaję siusiu, i się kręcę, i zasypiam dalej Czasami jak leżę na boku czuję po prostu, że coś w moim brzusiu na boku też np. jest :) macie podobnie ? Czasami mam wrażenie jakbym wiedziała gdzie w danym momencie jest dzidziuś ? macie tak? czy może to moja wyobraźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj u gin i znów mam kiepskie wyniki, gorsze niż przed braniem żelaza, więc znów biorę... nie pisałam wczoraj, bo ból głowy był nie wytrzymania:( mam iść do internisty, pokazać wszystkie moje wyniki (nawet ciśnienie sobie mierzę i mam w normie lub trochę ponad, a przy bólu głowy, leci w dół na łeb na szyję i mam bardzo wysoki puls:() i pewnie dlaej czekają mnie edrówki do kardiologa i endokrynologa:( buuu;( dlaczego ja nie mogę się czuć dobrze, jak inne babeczki i cieszyć się z ciąży? jak w ciągu tygodnia jest jeden dzień, kiedy nie boli mnie głowa, to cieszę się jak wariatka i mogłabym wtedy góry przenosić....ehh tak troszkę się pożaliłam ja też mam wrażenie, że wiem, gdzie akurat jest dzidziuś, ruchów jeszcze nie czuję, ale jak stoję, np przed kąpielą, to czasami widzę jak mi się brzuch porusza, tzn tak faluje z jednego boku na drugi, pewnie macica się porusza, bo maleństwo w środku robi fikołki:) w nocy śpię dobrze, tylko to wstawanie na siku jest męczące, bo się rozbudzam i potem zasnąć nie mogę... miłej środy :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) Wydra ja mam podobnie. Jak sobie leze na boku to wydaje mi sie ze dzidzius automatycznie leci w dół zreszta nawet ta polowa brzucha jest "pelniejsza" :P Asiulek nie martw sie bo dzidzia będzie nerwowa :P Każdy inaczej przechodzi ciąże i wierzę że też w końcu poczujesz się dobrze :) Ja na przykład przed ciążą miałam zdiagnozowaną przez lekarkę nerwicę serca i to było straszne... Kołatania, zasłabnięcia, ukłucia w mostku horror po prostu, a teraz dzięki ciąży już zapomniałam jakie to uczucie, ale za to boję się że po porodzie wróci to paskudztwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane słoneczka! Ach kochane znowu wpadłam do Was żeby się wyżalić. Cały czas coś jest nie tak- od wczoraj leże plackiem bo dopadło mnie ostre zapalenie gardła- lecze się domowymi sposobami. Mam nadzieje że to choróbsko nie wpłynie negatywnie na dzidzie :-( Za to na całe szczęście po wybraniu wszystkich leków od gina brzusio przestał mnie boleć. Tfu odpukać oby to nie powróciło. Odliczam dni do wizyty, czekam na to jak na zbawienie. Mam nadzieje żeusłysze dobre wieści. Ech jak ja zazdroszcze kobietom które mogą pracować w ciąży i cieszyć się dobrym samopoczuciem przez całe 9 miesięcy. A wydra119- ja też mam wrażenie jakbym wiedziała gdzie w danym momencie znajduje się moje maleństwo :-) asiulek29- wiem co czujesz i cie rozumiem. Obyśmy kobietki teraz się nacierpiały a miały za to lekki poród ;-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Dziewczyny widze że dziś rano już pare osób zajrzało tutaj:-) Pogoda trochę zmienna uważajcie więc, sprzyja przeziębieniom-nie dawajmy się! Hm wczoraj miałam tak napad wieczorem że na kolację pochłonęlam frytki, kanapki i dopchałam popkornem-normalnie wsytd;-( Nie przeszkodziło mi to rano poczuć mdłości z głodu jak tylko zaczęłam przecierac oczy-uff Organizm cwany chce nabrac maksymalnie zapasy na ciążę, karmienie i jeszcze na zimę. Muszę go jakoś przechytrzyć-dziś nakupię owoców będę się wieczorem napychać jabłkami ;-) Dzidziusia nic nie czuję niestety więc nie pogadam z Toba wydra...normalnie przeważnie leże na brzuchu-nie wiem jak ja to robię-jakoś przestał mi przeszkadzać. Zaczynam się martwić czy to normalne. Asiulek nie martw się może jest jakaś prosta przyczyna, dobrze że lekarze się interesują -może szybko Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj wieczorem oglądając serial wchłonęłam całą ogromną paczkę chipsów.... teraz patrze na drugą i zaraz ją schowam gdzieś głęboko do szafki żeby jej nie widzieć i nie otworzyć.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh kobity co do jedzenia to nie jadam dużo. Na początku ciąży miałam smaka na kwaśne i ostre potrawy a teraz na słodkie mmm. Polubiłam zupki- mogłabym jeść cały czas grzybową. Co do picia to wypijak ok 2 litrów dziennie. A w nocy siusiam z 3-4 razy, wrrr to mnie drazni bo sie nie wysypiam. Dzisiaj w nocy przez to choróbsko wyspana byłam już o 2 i kręciłam się do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuszki) Powiem Wam że ja się nie czuje jak w ciązy ,kurcze teraz zadnych objawów nie mam apetyt tez mi sie uspokoił .Szok!! Ide w piatek ogladac fasolke to moze sie uspokoje że wszystko jest ok! No i mam nadzije że dostane zwolnienie bo okropnie nie chce mi sie pracowac a jeszcze przywioza mi połamanego męża wiec musze sie nim zajać! Co do picia to ja pochłaniam straszne ilości napojów ostatnio maslankę:) No i winogronka mniam mniam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Moje Drogie ja chce oznajmic ze zaczynam 18 tydz. czuje sie w miare ok oprocz rankow -nie mam pojecia czemu jeszcze mnie naciaga chocby odrobinke ale zawsze musze leciec do kibelka, na szczescie reszte dnia super, jeszcze ruchow nie czuje wiec czekam cierpliwie i tlumacze sobie, ze jeszcze mam czas a moze nie wsluchuje sie uwaznie bo dni mam intensywne raczej, praca, zakupy, basen, spacery, odwiedziny u rodzinki, dopiero wieczorkiem sobie odpoczywam ale wtedy moze byc cisza tam w srodku :) wymeczone malenstwo bo mam wciaz "biega". powiem szczerze, ze czasem zazdroscilam dziewczynkom ktore siedza sobie w domku i moga sie wyspac ale jak tak faktycznie czytam to ciesze sie ze pracuje, bo lezec bym chyba nie wytrzymala - wiadomo mus to mus ale nie ma to jednak jak wyjsc miedzy ludzi, co do picia to malo pije wody, moze 2-3 szkl, jakos nie przepadam, raczej herbate z cytryna, czasem mala kawke i soczki :) w nocy nawet spie ale raz wstaje do kibelka - zazwyczaj jak tabletke musze wziac o 4:00 na szczescie szybko zasypiam uff no to nadrobilam zaleglosci w pisaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa fiołeczka, ja tez na poczatku to z ogorkami przy lodowce stalam az moj M sie smial - teraz tez jakos bardziej slodkie, miesa nie bardzo za to placki i zupy to codziennie jem a grzybowa to najbardziej, zwlaszcza ze chodzimy co tydzien wiec takie lesne super sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja już od rana zalatana. Wyniki krwi i moczu odebrałam. Wg mnie są bardzo dobre :) Jedynie hematokryt minimalnie poniżej normy. Ostatnio miałam bakterie w moczu ale to pewnie dlatego, że mało wypiłam i nie było co wlać do pojemniczka :) I dlatego teraz mądrzejsza opiłam się przed nocą i tak do rana trzymałam :) Ogólnie chyba za mało wody piję bo jakoś 0,5 l na dzień wyjdzie. Do tego herbata może 2 x dziennie i czasami jakiś sok. Po 16 ide do gina na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA TEŻ chodzę codziennie do pracy i czuję się dobrze, głów zależy czasami ogromny czasami mniejszy :) a i chciałam wam dziewczyny powiedzieć, że herbatki z mocną cytryną my się kwasimy chwilkę a dziecko czuje to nawet dobę :) więc radzę robić trochę s łabsze, tak mi lekarz powiedział, dotyczy to tez mega pikantnych rzeczy itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane, wczoraj miałam straszny dzień. Ciągle tylko ble, ble co lodówkę otworzyłam to do kibelka. Koszmar, żywiłam się rosołkiem. Poza tym od kilku dni boli mnie głowa, tak jakoś dziwnie bo na czole. Po wypiciu małej kawki pomału mi przeszło. Wczoraj bulgotało mi maleństwo o brzuszku, śmieszne uczucie. Mam pytanie to mamuś w 16 tyg. czy po Was już widać ciążę. U mnie praktycznie nic nie da się zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) wczoraj przed spanie przeszedl mi ten bol:) wydaje mi sie ze to od tego siedzenia i ciaglego calodobowego rysowania, juz mnie troszke od tej pozycji plecy bola buuu tina to moj brzuchal........przed obiadem haha [URL=http://www.fileagent.co.uk/viewer.php?file=xpqbaabwvr7r6f7ozptn.jpg]http://www.fileagent.co.uk/images/xpqbaabwvr7r6f7ozptn_thumb.jpg Asiulka mam nadzieje ze te wyniczki ci sie szybciutko porwawia , trzymam kciuczki:) wydra ja slyszalam ze dobrze wplywa picie napojow z cytryna, to zakwasza mocz dzieki czemu sa niekorzystne warunki na rozwoj bakteri, ja to codziennie mnostwo cytryny|(malo cukru, tak wogol wogole nie slodze) bo lubieee ja strasznie....a ze dzidzia czuje, w tym filmie bylo ze to co jemy to dziecko czuje i sie przyzwyczaja:) dzisiaj mam spokoj, obiad zrobiony, zapiekanka makaronowa z piersia kurczaka, rano platki (z roznymi pierdolami) z mlekiem potem zurek bo przeciez na mleku daleko nie pojade ale na jelita dla mnie dobre... no a co tam u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FiOLECZKA bedzie dobrze..w poprzedniej ciazy tez raz bardziej chorowalam, i bralam to oscillosocilum plus inne domowe sposoby i dalo rade...takze mysl pozytywnie , ja to jak raz sie zle czuje, bol glowy , bol plecow to mam dosc...a co dopiero te kobietki co dzien w dzien tak ehhh masakraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka sliczny ten twój brzusio ,mój odrobinke mniejszy(chyba:)) Kurcze mi sie dziś od rana tak przewraca w brzuchu że wysiedziec nie moge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff brzuszki dopiero przybiegłam ze spaceru+pediatra+zakupy. Doczołgałam się obładowana -a raczej dopchałam wózek;-) Na te 12 stopni za oknem musiałam wyciągnąć taki cieńszy zimowy płaszczyk-okazuje się że jak znalazl-masakra co za pogoda. Nagle zima! Niestety ten płaszczyk na styk, uff potem już tylko kurtka zimowa mi zostanie. Zjedliśmy po zupce i musze się brać za drugie danie-tzn. je zrobić niestety. Będzie gulasz z fasolką zasmażaną. Ale musze zaczekać aż mój smerf pójdzie spać bo teraz jednym okiem musze patrzeć co wyprawia a wnosząc po odgłosach chyba właśnie coś zrobił w pieluchę;-) Ważka hihi mój brzuszek chyba nawet większy-zależy z jakiego kąta popatrzeć, w każdym razie strasznie mi już odstaje do przodu-bardziej mi w piłkę chyba idzie, bo z tyłu jeszcze mam talię. Tak a teraz synek szarpie stolikiem i patrzy jak kwiatek się trzęsie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka85 ale masz fajny brzusio, gdzie ja sierotka do Ciebie. Jeszcze mieszczę się w swoje własne ciuchy. To mam chyba po mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tina jak możesz mieć brzuszek jak Ty bidulka nie możesz nic pojeść. Mi chyba już z 5 kg strzeliło, ale poczekam z dokładnym ważeniem do rańca, popoludniu to nie jest miarodajny pomiar. Kas1ek26 o ile pamiętam to nam się teraz wszystkim rozrzedzi krew-(wtedy hematokryt spada) musimy zwiększyć objętośc krwi o litr aby obsługiwała nasze dziecię. To może powodowac lekkie zawroty bo krwi więcej ale hemoglobiny już nie tak szybko nadrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten brzusio dziewczyny to od 12 tyg tak wystrzelil i teraz coraz ladniejszy sie robi, taki ciazowy:) a co do naszych brzuszkow, to tez od naszej budowy zalezy, kazda z nas jest inna, w pierwszej ciazy mialam przeogromna pilke przed soba i teraz tez tak bedzie...bo sie na to zapowiada a czesxto dziewczynkom brzusio miedzy biodrami sie chowa takze bedzie dobrzee ju niedlugo kazdej brzusio sie ukaze:) a co do picia wody, to tak, trzeba wymieniac wody plodowe, krew sie oczyszcza i wiecej jej potrzeba takze wlasnie picie wiekszej ilosci przydatne jest....szczegolnie w III trymestrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki :D Wiem ja mało pisze ale Was czytam , tylko z pisaniem mam utrudnienia , zawsze mało czasu . Co do ruchów to ich nie czuję do tej pory , takie uczucie kopniaka miałam dwa razy ale to raczej chyba jelita bo to było za mocne , jeżeli chodzi o brzuch to ja go widzę , osoby rodzina też lekko , ale pozostali nie , jedynie co sie u mnie zmieniło to ze spodni nr 26 weszłam w27 czyli rozmiar dalej i to nie chodzi o nogi czy tyłek tylko o te parę centymetrów w pasie . nie wiem jak u Was ale boli mnie brzuch z plecami , nie wiem czy tak musi być czy w pierwszej ciąży tak miałam czy teraz , nie jest to bardzo gwałtowne ale ciągłe , może się wszystko rozrasta , a może po cesarce bardziej to odczuwam w całym podbrzuszu . co do picia to pije z dwie kawy ale małe w filiżankach , z dwie herbaty , i trochę wody , to chyba mało ale jem dużo owoców z 1 kg dziennie + zupa jak jest . czy to dużo czy mało nie wiem , w nocy przeważnie raz idę do toalety ok 4.00 , fakt kładę się spać ok 24.00 . tak podczytywałam to chyba wszystkie dziewczynki , które znają płeć będą miały chłopców , a może się mylę ? czy jakaś dziewczynka się urodzi w marcu a ja nie doczytałam ? AAAAAA to wszystkim Chłopcom w brzuszkach Wszystkiego Najjjjj z okazji ich święta :D , i chłopakom po tej stronie Sto lat !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka masz śliczny brzuszek :) mój mniejszy ale , trochę się cieszę że nie wyskoczył mi bo idziemy na wesele za tydzień to zawsze łatwiej kupić coś niedrogiego i fajnego , nawet kupiłam kieckę w H&M za 79,00 zł z frędzlami i jest git wolę wydać pieniądze na fajne spodnie ciążowe niż na kieckę na raz. Dziewczynki życzę wszystkim chorowitkom duuuuużo zdrówka , i moc siły . a i zapomniałam napisać pytałyście mnie czy chodzę prywatnie do gina tak , i to mnie na tej idiotycznej wizycie najbardziej wkurzyło bo jak płacę to mógł się bardziej wysilić . aaa za dwa do trzech tygodni mam zamiar jechać na 4d do poznania będę tak w 19 tyg , jak sądzicie to dobry tydzień by była fajna pamiątka z tej wizyty czy za późno lub za wcześnie? i drugie pytanie kiedy się robi to badanie z glukoza w którym tygodniu , bo mnie nie kazał nic robić a jak ja będę u niego to będę w 21 tyg a później to chyba w 26 lub 27 ty. to nie będzie za późno na to badanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×