Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

michałka a co lekarz mówi ? jeśli wszystko ok to pewnie twój maluszek jest trochę bardziej leniwy, może w nocy buszuje a w dzień śpi sobie ja mam wrażenie że wyczuwam coraz wyraźniej, taki dotykanie, jakby sama niewiem jak to nazwać, i wyraźnie czuję gdzie dziecko czasami jest, lubi leżeć sobie w boczku u mnie, i czasami czuję jak jest tak nisko. aaaaaa i mi mama też wróżyła z obrączki chłopca więc zobaczymy. aa i powiem wam co do twardnienia brzucha zdecydowanie po 1 tabletce asmag czuję poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas1ek-na USG 4d umowilam sie do darmedu, tutaj masz link: http://www.darmed.net/. Ciezko sie do nich dodzwonic na rejestracje a dzisiaj musialam isc na miasto wiec sie przeszlam. To jest tam, gdzie na Bramie Portowej 2 sklepiki z kosmetykami sa. Wchodzisz w uliczke i tam zaraz jest tabliczka, (wejscie od św Wojciecha). Babka na recepcji mowila, ze 200 zl z nagraniem na plytke (nie trzeba miec swojej, oni daja). Maja bardzo dobry sprzet. Moj gin ich polecil. Mam isc do dr Kwiatkowskiego. Mowila, ze dzis jest miejsce akurat, ale chcialam isc z moim. Nie moge sie doczekac :) Mi magnez pomogl na bol nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki :) ja dziś nie miałam czasu nawet zaglądnąć... dziś w naszym "żłobku" wprowadzaliśmy psiaczkom karmę inną niż mleczo no i trochę było z tym roboty, by poazać im o co chodzi,że nie trzeba ssać tylko gryźć hihi jakos to poszło... no i kolejne dwa pieski poszły do nowych domków, w piątek 3 i zostanie już tylko jeden - chyba dla nas.. i nareszcie będzie luzik i spoój, już 3 tygodnie karmienia- to naprawdę wyczyn, już nie mam siły....ale już prawie za sobą :) Gratuluje Wszystim, które były na usg - i cieszę się,ze wszystko dobrze ❤️ Michałka kochana nie martw się tymi ruchami, jeszcze dostaniesz w pęcherz,albo żebra :) ja w pierwszej ciąży muśniecia poczułam prawie w 22tc, a takie bardziej mocne, które czułam- były jeszcze później - to jest normalne przy pierwszej ciąży, a jeszcze jak łożysko z przodu, to dzieciątko musi być jeszcze większe by je dobrze poczuć...więc nie pozostaje nic, jak cierpliwie czekać :) Wiecie co ten ASMAG naprawdę pomaga - ja biorę prawie 1,5 tygodnia i twardnienia jak ręką odjął - a wtedy to tak mnie łapało - co chwilę.... Ja w piątek tez zapytam o usg 4d z nagraniem - jak się uda to odrazu tez zrobie, ale ostatnio ginka przełączyła nam i niestety nawet zdjęcia nie dało się zrobić, bo maleństwo zasloniło się rączką.. Bbaki gdzie Wy się wszystkie podziewacie? myślałam,że trzeba bedzie dużo nadrabiac- a tu pustki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda z nas chyba bardziej coraz zmęczona i małe leniuszki nas dopadają bynajmniej nic, coraz mnie ochoty na cokolwiek, szybko się meczę , no ale tak bardzo nie mogę doczekać się marca :) ja zaraz smarowanie brzuszka i spać dobranoc jutro poczytam co popisałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) dziś sporo sie działo i od razu mało czasu ma forum...nawet wylądowałam u kosmetyczki na hennie-wreszcie bo juz mnie nie było widać! Więc szybko, usg 4D byłam w poprzedniej ciązy, do tego musielibyśmy dopłacić-nasza opieka nie obejmuje. No i jakoś mi się nie chce iśc...mamy płytkę z poprzedniego i oczywiście była to rewelacja dla nas i rodziny przez całe 30 min ile trwa nagranie;-)teraz gdzies sobie leży;-) A niestety synek miał dośc nagabywania i zasłonił się maksymalnie więc jak to lekarz podsumowal: nie było Hollywoodu :-( Bużki sobie nie obejrzałam. Teraz ufam lekarce, jest dokładna to chyba nie pójdę sprawdzać do innego lekarza. Ale Krismam mnie zaintrygowała tym wrózeniem z obrączki! Bo mój M za młodziaka sobie wywróżył 2 dzieci, synka i córkę...ja nigdy tego nie robiłam i dziś zrobiliśmy i wyszło mi to samo! Jemu znowu też! To dziwne. A pytałam się M jak wyszło jego dziewczynie z tych czasów i wyszło inaczej;-) Hm a jak dokładnie to się robi? Bo może inaczej? No laski które mają już dzieci-może poeksperymentujecie z tą zabawą? Ja we wróżby nie wierzę ale wersja drugiej dziewczynki mi pasuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki, mam pytanie tak sobie zajrzałam jeszcze raz do moich badań itp. i mam napisane : ŁOŻYSKO - PRZEDNIA ŚCIANA WYSOKO - z tego co czytałam oznacza iż dlatego mogę odczuwać później ruchy dziecka tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mam pytanie jeszcze jedno czy w związku z tym mogę bardziej jak już coś czuję czuć np. tylko w jednym boku? bo właśnie takie gilanie najczęściej czuję po prawej stronie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej tu dalej cisza.... U mnie dziś połowninki :) właśnie wskoczył mi 20tc - już połowa za mną :) ja po zmianie czasu już o 7 jestem wyspana :) od rana posprzątałam sobie domek i dzisiaj chyba troszkę wyjdę na spacerek, chociaż wkoło bloku :) olena - jak masz łożysko z przodu to mozesz słabiej odczuwać ruchy i właśnie możliwe,ze czujesz je tylko jak akurat szkrabek ma nóżki z boku...fajnie,że masz je u góry - więc nie ma zmartwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napiszcie o co chodzi z tym wróżeniem z obrączki? ja nigdy nawet nie słyszałam o tym i nie wiem jak to się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nigdy nie wrózyłam i nie wiem jak:-( Znów pobudka wcześniej niż zwykle, coś mi się poprzestawiało. Wczoraj zrobiłam sobie włoski, obcięłam grzywkę i troszkę inaczej wyglądam, ale od razu lepiej się czuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Brzuszki poczytałam w necie jest troche odmian tego "wróżenia" myśmy się bawili tak: wzieliśmy mojego wlosa (na szczęście mam długie-ale podobno można użyć nitki), nawlekliśmy na niego obraczke.Trzymajac te obraczke na wlosie trzeba otrzec ja 3 razy z gory na dol o bok lewej dloni-pomiędzy kciukiem a resztą palców.Po otarciu trzymamy uspokojoną obraczke nad lewa dlonia, i czekamy czy bedzie sie krecic czy wahac. Jesli będzie się wahac jak wahadelko to bedzie chlopak a jesli się będzie kręcić w kolko to dziewczynka, tak do skutku ;-) pierwszy raz nam się wahała, za drugim razem kręciła a trzeci raz nam się zatrzymała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak M wróci z pracy to sprawdzimy:-) U nas na 100% chłopak, więc zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja sobie powrozyłam:) nie wiem czy samemu można, i czy to jest bez znaczenia, ale wyszło mi przed chwilka ze pierwszy to chlopak...i tak jest druga na bank dziołcha bo zaczoło sie krecic w duze kolo a trzecie nic nie drgneło,,,cisza,,,,wiec chyba dwójeczka mi pisana:) trzeciego listopada mam wizyte zobaczymy czy bedzie dzioolcha, czy wrózenie jest wiarygodne;) ale był by numer:) Dzis odebrałam wyniki badań, i ciesze sie bardzo bo wszystko jest w normie:) a to naprawde dziwne bo ciagle kaszle, i mam jakies przewlekłe przeziebienie, a wybiki wychodza mi rewelacyjnie:) wiec to moze nie ja tak kaszle:) ale widac ze organizm jest mocny,,,,nic sobie nie robi z mojego gorszego samopoczucia:) i tak powinno byc,,,,mamusia musi byc zdrowa jak dab zeby bejbik był zdrowy:) mowią ze co nas nie zabije to nas wzmocni:) ,,,wczoraj przez kaszel to myslalam ze oskrzela wypluje...no ale jak widać zyje i zastanawiam sie czy wogole te oskrzela mi sa potrzebne:) No to ja na tyle.... zycze miłego wrozenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babeczki Co do wróżby , wyrywacie sobie włosa bierzecie obrączkę własną , zakładacie na włosa , przetykacie włosa przez obrączkę , wystawiacie prawą rękę , chyba musi być druga osoba , ale tego nie jestem pewna , dotykacie obrączką na włosku swojej dłoni tak aby sie nie poruszyła i jeżeli kręcą się koła to jest dziewczynka jeżeli jest rysowane przez obrączkę coś w rodzaju kreski to chłopak , mam nadzieję że napisałam składnie . a ja poczułam dziś kopniaka pod ręką jupi , coś sie rusza , w poniedziałek badanie u gina może się dziecię ujawni a jeżeli nie to 13 listopada jede na 4d do poznania na płytkę będe w 23 tc , podobno tak najlepiej musze zmienić stopkę na inną wagę :( zaraz to uczynie a i zmienie na inny tydzień od razu mówię nie mam skończonego 21 tc za 3 dni skończę ale ja rzadko zmieniam . miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!1 Kotunia kaszelek malemu na bank nie zaszkodzi, ani jakies tam przeziebienie:) ja wczoraj mialam usg i cooo!!! mam malego uparciucha w brzuchu, nozki skrzyzowane przez cale 25 min monitorowaia go i nie wiem co bedzie, a takiej wiadmosoci ze chyba widze ze to dzieucha badz chlopak nie chce..wole miec niespodzianke , czyli pozostaje mi UNISEX hhee ale powiem wam ze M obejrzawszy ten skan, gdzie maluch wyciagal i chowal jezyk, otwieral i zamykal buzke, widok stopek, komory serca itd. byl Mega podjarany hehe Wszystkie wyniki i mierzenia sa bardzo dobre, dzidzia mega ruchliwa wiec tez dobrze, bicie serducha podobno bez zaklocen, szmerow wiec tez super tyle ze z tego amoku nie zapytalam w jakiej predkosci bije hmmm no coz ciesze sie ze wsio jest ok :) a i lozysko mam z tylu bardziej z boku wiec temu tez szybicej i teraz mocniej czuc malego szkraba;) nawet w czasie usg kopniaka dostalam hehe dostalam rowniez wyniki badan, i tez wszytsko ok w normie... teraz to ja odliczam czas do swiat a po tem to juz nam zlecii ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika Twoja wersja wróżenia brzmi bardziej wiarygodnie , musze tę wersję sprawdzić , moja jakaś okrojona , zobaczymy co na tej wersji wyjdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wrozenia z reki...tak tak moja znajmoa mnie na to namowila i mojego M i wyszlo nam tak, chlopak i dzieucha ale ja w to jakos nie wierze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej leniuszki :) Wspaniałe nowiny, że te które były na połówkowym że wsyzstko jest OK!!! Ja mam nadzieję, że u mnie rozłoży nóżki i zobaczymy co tam w śrdoku jest, wszyscy chyba się tego najbardziej nie mogą doczekać, pewnie wtedy wpadną w szał kupowania :) A ja mam jeszcze zapasy energii :) Nikamo tak pisałaś o tych soczkach i narobiłaś mi smaka że aż kupiłam sobie sokowirówke :))) Czy sok z buraków robi się z surowych czy gotowanych? Wazka mój M tez pojarany - nie może się doczekać usg, był ze mną na wszystkich (czyli dwóch) Aaa i ja mam z wszystkich wizyt płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka gratuluję zdrowego ruchliwego wiercipiety:-) Będziesz miała jeszcze usg? I co chcesz miec niespodziankę? Ja już nogami przebieram tak bym chciała wiedzieć...chyba bym zaczęła skakac na jednej nodze jakby dzidziolejk się tak utajnił;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka gratulach , no szkoda że nóg nie rozłożyło maleństw, jakieś wstydliwe . ja we wróżby też nie wieżę , co mam być to i tak jest byle zdrowe z każdej wersji sie ciesze jak córcia to bomba mam przyjaciółkę w przyszłości tak sobie marzę a jak chłopak to też dobrze młody ma kumpla na całe życie bo co brat to brat . Każda opcja jest fajna byle zdrowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ale śpiący dzień brrr nic mi sie nie chce ...umyłam głowke pomalowałam paznokcie i siedzę i kłóce sie z moim M ! Oj te chłopy!!! Jesli chodzi o wrózby to ja juz ich nie robie bo widzialm juz ptaszka mojego syncia :) Dziewczyno _bonda ____- soczek z surowych warzyw robię ,z gotowanych to by wyszła miazga. Polecam z marchewki ,jabłka i buraczka -pychotka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was codziennie, ale na pisanie mam jakiegoś lenia... wogóle ostatnio zauważyałm, że bardzo szybko się męczę, aż się boję pomyśleć, co to będzie później... codziennie chodzę na angielski, bo muszę nadrobić zaległości (w I trymestrze nie chodziłam, bo kiepsko się czułam - bóle głowy i ciągła chęś snu) i teraz jak posiedzę 2 godzinki, to wracam zmęczona jak po 8 godzinach pracy... dziś pójdę do fryzfera podciąć grzywkę, bo już ledwo na oczy patrzę hihi, może mi się humor poprawi:) bo pogoda nastraja jakoś tak płaczliwie i smutno... mam pytanko, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na rozdwajające się paznokcie? stosuję odżywkę, ale i tak się łamią...nawet jak krótko obetnę, to i tak rozwarstwiają się, będę bardzo wdzięczna za rady:) zazdroszczę Wam tych usg, moje dopiero za niespełna 2 tygodnie... ale ciesze się, że wszystko u Was ok:) pozdrawiam cieplutko w ten pochmurny dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! To cieszy, że na USG wychodzi wam wszystko dobrze. Ja idę dopiero coś ok. 11.11. Mam wielką nadzieję, że wtedy poznamy płeć maluszka :). Mi o d wtorku zaczął się 19 tydzień...ale maluszek jak na razie siedzi spokojnie :( czasami coś mi zabulgocze ale nie wiem czy to on. To mój pierwszy maluszek więc nawet nie wiem co powinnam czuć. Dziewczyny czy za nagranie na płytce płaciłyście dodatkowo, jeśli tak to ile. Ja chodzę prywatnie, w wizycie mam USG, ale nic nie wiem na temat nagrywania USG (tzn. jego ceny). Wczoraj poczytałam trochę o chustach do noszenia dzieci.Podobno są dużo lepsze od zwykłych nosidełek. Można je stosować już od dnia narodzin. Macie jakieś własne doświadczenia z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, goyek- ja jutro ide na usg 4D, za całość płacę 250zł W tym mam zdjęcia i nagranie na płytce. Nie wiem tylko czy ją dają czy trzeba wziąść. Na wszelki wypadek biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badka, dzięki za info. A ile ty płacisz za samą wizytę? Ja płacę 120, mam w tym wizytę, USG i dostaję jedno zdjęcie z badania. Zastanawiam się ile więcej jest za płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×