Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Yeeee jak super!! Gratuluje Elusce i tatusiowi :) Za nami goracy tydzien porodów ciekawe co przyniesie ten :) Czekamy na zdjecia Amelki :P I Dawidka tez Wnika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jejku co tu się dzieje :) gratulacje dla wszystkich mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje świeżo upieczonym rodzicom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bosko:) gratulacje Eluska!!! super ze juz sie rozpakowuja marcowki, moze nie zostane na szarym koncu:))) ale narazie mi nie spieszno, bo jeszcze nawet koszul do szpitala nie mam, no ale temat jest dla mnie poraszka sam w sobie, ale jestem na etapie szukania, wiec juz jest dobrze co do wozka to moj kupilam tez w us i plynie wlasnie do pl, ma przyjsc za ok2 tyg - do niego jest mocowany fotelik, ale tam jest to rozwiazane tak, ze sie nie wypina gondoli tylko wpina sie we wszystko naraz (dobre jest to, ze i tak jest nadal bardzo lekki, bo dla mnie to bylo wyznacznikiem wszystkiego, no i cena mnie tez zadowalala - zaplacilam ok 600zl plus przesylka - to ok150zl. podam link , moze akurat sie komus przyda - wozek http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=10769872&findingMethod=rr http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=10877983&findingMethod=rr -fotelik ja mysle ze bede czesto z tego korzystac, bo jest to bardzo poreczne, no ale to zalezy od trybu zycia, a przynajmniej mi sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Eluśki i męża:-) Coraz więcej dzieci a ja mam coraz więcej skurczy, zaraz się kładę i będę mierzyła odstępy, na razie nie są takie bolące więc pewnie to jeszcze nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW! Dziewczyny, wiezcie lub nie ale myslalam dzis wlasnie ze eluska bedzie nastepna!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurcze tez mi sie non stop chce jesc, staram sie pic wode na to miejsce, ale nie pomaga na dlugo:( Chcialam kiedys zapytac przy okazji tematu o tesciowych, czy mowicie do swoich tesciowek :mamo??? Bo ja jakos nie moge sie przemoc i moj m do mojej mamy tez tak sie nie zwraca i doskonale go rozumiem:) Eluska! buzka i gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka pierwsze skurcze właśnie nie sa takie bolące także 3maj się! weź ciepłą kąpiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tu chwilę nie ma, zdążyłam wciągnąć 4 placki ziemniaczane :) a tu takie wiadomości GRATULACJE eluśka i tatusiu :) Buziaczki dla Amelki!!! Dziewczyny 37 to szczęśliwy tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawanna ja też mam nadzieję że dotrwam do 40 tego :) , ciebie ten 37 ominął ciekawe co ze mną :) Ale swoją drogą pewnie ledwo już się kulasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie nie jest tak źle - mam stosunkowo mały brzuszek w porownaniu do innych mamusiek :P wszystko mi w krzyzach siedzi hehe :) jeszcze mi ciąża nie dała się we znaki więc nie mogę jeszcze rodzić :D Muszę przejść ten etap kiedy wszystko zaczyna boleć i kobieta zaczyna już się wkurzać że ciąża tyle trwa :P mi jest po prostu za dobrze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek ale w sumie się cieszę że się nie rozpakowałam bo w środę wraca mój M i wtedy będę spokojna i myślę że nasze dzidzi specjalnie się nie spieszy bo chce zeby tatuś mu pępowinę przeciął :P (przynajmniej tak się zdeklarował a czy da rade - zobaczymy............)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluska - GRATULACJE :) A ja po wizycie wylądowałam w szpitalu... okzalo sie,ze moje tetno i ciśnienie jest bardzo wysokie, a na dodatek Maksia też-bo aż 190!!! i to skaczące, pojechalam do domu po torbe, naryczałam się w drodze jak durna..a po przyjeździe do szpitala okazało sie,że wszystko się unormowało i u mnie i u dziecka. Nie wiem co to było, no zobaczymy co powiedzą jutro-mam nadzieje,ze nic groźnego...ide spac bo głowa mi pęka,nie wiem tylko czy się uda, bo za ścianą porodówka i dziewczyna biedna krzyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluśka gratulacje! Super tylko że ja miałam pierwsza zrobić obchód naszego szpitala :D Mam nadzieję że opowiesz jak było gdy będziesz mieć chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh co za wieści z samego rana czytam :) jestem w szoku, faktycznie 37tc to jakiś oblegany no i bardzo gratuluję, jak fajnie, kolejna mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baby. :) Dziewczyny rozpakowane serdeczne gratulacje!!! Cieszę się, że wszystko jest w porządku i macie to wszystko już za sobą. :) Kurcze, nie chce mi się wierzyć, że to już. :) Jak to strasznie zleciało. :) A mnie się wydaje, że ja chyba też nie doczekam do terminu. Ale to się zobaczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania20203
Witam wszystkie przyszłe mamusie i GRATULACJE dla tych które maja już swoje skarby przy sobie. Mój termin porodu to wg. USG 24 marca a wg. ostatniej @ 30 marca wiec jeszcze sporo przede mną a już się doczekać nie mogę mojego Kacperka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Eluśki i oczywiście Amelki:) Ale super.co parę dni taka wiadomośc... No to czekamy na następne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zmiana stopki .Zaczęłam 40 tc ,chyba tak bede tylko te tygodnie zmieniać:( Bo znów u mnie wszystko ucichło.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wózków to ja mam ten (zielony): http://www.90n.pl/sklep/product/p/1390/espiro,gtx.html Tyle tylko, że kupiliśmy go w sklepie internetowym i cały zestaw za 3 w 1 wyszedł nas ok. 100 zł taniej niż na Allegro i sklepie. :) Za całość zapłaciłam 1418 zł. :) Wczoraj kurier go przywiózł i bawilismy się nim chyba ze 3 godziny. Jest naprawdę super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eluśka i Pan Mąż - gratulacje - kolejna dziewczynka na forum:) dużo zdrówka i spokoju dla mamy :) buziaki dla Amelki byłam dziś u mojej gin, ale tylko sprawdziła tętno malutkiej i moje ciśnienie i tyle, muszę iśc znów we czwartek po zwolnienie i zaświadczenie do szkoły językowej, że jestem w ciąży, bo musze przerwać naukę na jakiś czas (nie daję rady już wysiedzieć godzinę na krześlę, a jeszcze siusiu...) czekamy na zdjęcia małych skarbów:) buziaki dla "pełnych" brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam która to dziewczyna nie ma fotelika, chyba GOYEK i zastanawia się czy nie kupić go osobno ... a nie masz od kogo pożyczyć fotelika na wyjście ze szpitala? wtedy można spokojnie jeszcze poczekać i z wózkiem kupić taki jaki Ci będzie odpowiadał? my pożyczyliśmy od mojego brata, a wózek kupujemy 2 w 1 ... później zainwestujemy w lepszy fotelik dla starszego dziecka za tą kasę co teraz zaoszczędzimy na foteliku, bo i tak dużo nie będziemy autem z dzieckiem jeżdzić teraz. a wózek chcemy kupić tako jumper x 2 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówkaaaa
Witajcie dziewczyny Czytam Was od kilku dni żeby sobie otuchy dodać, nie dołączałam bo jakoś tak głupio na doczepkę na koniec. Ale mam dziś kłopot, więc piszę w nadziei że mnie nie spławicie ;) Jestem w 37 tygodniu. Od kilku dni, a dziś szczególnie długo boli mnie w nocy brzuch. Nie wiem, może to skurcz, ale powiedziałabym że przypomina ten przed okresem i trwa bez przerwy np godzinę lub dłużej. Nie ma odstępów żebym mogła liczyć minuty :( Stresuję się tym, bo jestem samotną ciężarówką, jestem w domu sama więc muszę zadzwonić po kogoś kto mnie zabierze do szpitala, na domiar złego oddalonego 50 km od domu. Powiedzcie czy też macie te dziwne boleści? Wizyte u gina mam w piątek i nie wiem czy doczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciężarówka:) co do bóli jak na okres to chyba każda z nas je ma, ja mam, często w dzień, często w nocy, w nocy są dłuższe itp. do tego dołączają się bóle kręgosłupa , pachwin, i twardnienia brzucha. jutro idę do lekarza więc zobaczę co mi lekarz powie, niewiem co ci doradzić, ja póki nie mam regularnych bóli i skórczy do szpitala nie jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bóle jak na miesiączkę też mam ale trwają krótko dosłownie parę minut i sie przyzwyczaiłam do nich a mój lekarz powiedział że to normalne,ja czuję że mojego dzidzia i tak przenoszę wiec na razie jestem spokojna zresztą nic się nie dzieje niepokojącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena119 to jeden z pierwszych wózków jakie widziałam w necie, najpierw oglądałam dla bliźniaków ale jak sie okazało, że malucha jest jedna to od razu chciałam ten. I kupiłam w ciemno bo w sklepie takich nie było więc „na żywo“ nie widziałam. Goyek zrozumiałyśmy o co Ci chodzi z tym wózkiem, jeżeli faktycznie nie za często będziesz wpinać fotelik do stelaża to za bardzo Ci nie potrzebny. My np. raz w tygodniu jeździmy na zakupy (i mam nadzieję, że to sie nie zmieni) i sporo sklepów nie na wózków dla niemowalczków a zakupy i malucha wieźć razem to nie bardzo eluska85 GRATULACJE marcellina nie wspominaj o teściowych, moja do tej pory była anioł ale od tygodnia jest straszna, dzwoni do mnie codziennie jak M. jest w pracy sprawdzić czy wszystko w porządku, a mnie krew zalewa. A jak nie odbiorę (jakbym musiała siedzieć i czekać kiedy zadzwoni) to wpada w panikę i drynda na komórkę. A i mówię do nie mamo ale teraz przerzucę sie na babciu. ciężarówkaaaa nie wydaje mi sie, żebyś miała skurcze, mnie też czasami tak boli to w nocy staram sie zmienić pozycję i przechodzi No sie dziś nie wypsałam, mała dawała czadu prawie do północy a potem od 5 rano. Tzn. że do porodu chyba jeszcze trochę bo słyszałam, że dzieciaczki przed nim są bardziej spokojne i wyciszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×