Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

wnika:) gratuluje:) ojoj-co sie tu dzieje ostatnio jak bedziesz miala chwilke,wnika-to nam opisz wrazenia z porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek w PL to trzymaja min. 3 dni a tutaj to podajze juz po 6 h(WIEM TO OD ZNAJOMEJ, SAMA SIE NIE pytalam bo mi zalezalo na dluzszym pobycie) od porodu mozna wyjsc:O ja oczywiscie jak sie mnie zapytaly kiedy chce isc do domu powiedzialam ze tak do 14 nastepnego dnia moge zostac, chcialam odpoczac i aby te pierwsze h z mala byly pod obserwacja poloznych pielegniarek, lekarza chodz to i tak krotko:O a takze M mogl cos w tym czasie ogarnac w domku no i uczic to ze znajomymi;) przez ten czas bylo wszystko w porzadku, sama sobie radzilam chodz w kazdej chwili moglam dryndac po polozna, za to same przychodzily i sie ciagle pytaly czy czegos nie potrzebuje....ehh opieke wspominam bardzooo mile juz dzis byla polozna , zwazyla mala, stracila 190g identylo jak synek;) i mam nadzieje ze szybciutko nadrobi..jesc ladnie wcina ale me sutki juz ucieprialy...uzuwam bepathen i juz czuje poprawe, kupki robii i dzis nawet jak ja przebieralam to pod rzad w 3 pampersy narobila...mialam jazde hehe a najbardziej synek no i juz teraz znow ..tak narobila ze az bylko slychac....wiec musze ja przebrac a dopiero odlozylam ja najedzona ... zw cdn. no juz jestem ..szybka jestem co hehe przebralam i jeszcze ja dokarmilam z tej samej piersi;) a teraz smacznie spi .... a co do tego ze mam czas, wczoraj jak i dzisiaj jeszcze jestem podekscytowana..niby spac mi sie chce okropnie ale siedze i sie na mala przygladam..nic innego mnie nie interesuje..no z ranca sobie troszke w pokoju ogarnelam;) a M wszystkim innym sie zajmuje..czy to obiad synek i powiem szczerze ze maly na Amelie zareagowal naprawde rewelacyjnie..zobaczymy jak to bedzie dalej... sawana mozliwe ze to czop;) tez troszke papieru zuzylam zanim sie tego pozbylam..lepsza by byla lyzka;) saskiana masz racje..malo seksu oznacza co jakis czas wieksza ilosc na raz wydzieliny..np przy partych w ubikacji;) ze tak napisze oj dziewczyny ja przezylam( a wcale az taka twarda nie jestem;)) to i wy przezyjecie i ten strach przed tez mnie ogarnial..jak zaczelam wieczorami myslec to zasnac nie moglam..tak tak takze Olena wiem co czujesz i to jest jak najbardziej naturalne...byle myslec najwiecej o kruszynie No dziewczynki czekam z niecierpliwoscia na kolejnego slicznego szkrabka..Nikamoo;) buzka dla was i bede tu zagladac co by niczego nie przegapic;) a teraz ide spaccc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Vnika G R A T U L A C J E SYNKAAA .... HIHI JAKIS OBLEGANY TEN 37tydzien;) rowniez czekam na relacje co do porodu! i na foteczke brzdaca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnika - gratulacje:) niech się Dawidek zdrowo chowa i duży rośnie:) a dla Ciebie dużo spokoju i radosnych chwil z synkiem:) ale super...dzieciaczki nam się powoli "wykluwają"... ciekwae kto następny... trzeba poobserwować kobietki, które cichną... miłej niedzieli, buziaczki dla mamuś, dzieci i brzuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnika GRATULACJE :) jak znajdziesz chwilkę to opisz nam proszę jak to u Ciebie wygladało :) no i zdjatko wklej no to dziewczyny, która ma termin w okolicach 10.03 i bedzie następna ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE DZIECIACZKI: nick......…......D.P..…..T.C....poród… .....imię..........waga. .wzrost Majek123..….10-02.......?......?..........Kacperek .…….3210......54 wnika_s ......17.02.....37......?..........Dawidek........2420.......46 wazka85..…..19-02.....37......sn........Amelka.... …….3730.......52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie było mnie dwa dni i dwa dzieciątka w tym czasie sie pojawiły gratuluje i zdrówka życze :) mnie niestety dopadło przeziębienie :( we wtorek mam wizyte i mam nadzieje że mi przejdzie, bo próbuje sie leczyć domowymi sposobami jak sie nie uda to mam nadzieje że coś mi na tej wizycie poradzi i nie bedzie do rodzinnego odsyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnika_s Gratulacje!!!! Oj ale się zaczęło sypać..... Kurcze,Ważka nawet nie wiesz jak bym chciała już urodzić!!! Ale nic nie zapowiada....mały jedynie dziś spokojniejszy ,mniej sie rusza i tyle:( Juz sie boje że przenoszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnika gratulacje...oj zazdroscimy wam,ze macie szkrabki juz przy sobie :) mamula ja zglaszam sie na ochotnika...jutro jade na ktg,a we wtorek mam ostatnia wizyte u ginki...myslalam,ze donosze do terminu ale brzuch bardzo opadl i czesto mam te skurcze "Hichcoka" jak ja na nie mowie ;) no i ostatnio te bole jak na miesiaczke,wiec watpie zebym jeszcze 2tyg pochodzila...zobaczymy co we wtorek lekarka powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!!!!!! Tobie wazka jeszcze raz a Tobie wnika-s po raz pierwszy!!!!! Ale Wam zazdroszczę babeczki:)))) Coś ta tabelka nie idzie po kolei, hih... Ciekawe która następna..... Teraz to już sie posypie..... U mnie żadnych objawów oprócz twardnień od czasu do czasu:)))) Pożyjemy zobaczymy:))))) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnika gratulacje :) Oj rodzą się te dzieciaczki w 37 tygodniu widzę. A mój jakoś cichutko siedzi. Aż czasami sama muszę go zmusić do aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Was tylko zostawic na kilka dni:)))i juz kolejny dzieciaczek na swiecie:))) GRATULACJE WNIKA!!! zaraz ide na nk by popatrzec na malenstwa! a u mnie weekendzik fajnie sie udal i bylam na pierwszym w tym roku ognisku - grillu - tak wiec sezon letni rozpoczety:))) powiem Wam ze pomysl byl szlony, ale kolo ogniska naprawde bylo przyjemnie, choc jak juz wracalismy to zaczal padac snieg kurcze....tak sobie mysle, ze jednak i ja sie spakuje, bo za pare dni zaczynam 37tydz, a widac, ze nigdy nic nie wiadomo:) ale mi humorek poprawilyscie:)))choc i tak mialam dobry, ale jakos tak w serduszku sie cieplej zrobilo:) to ja spadam na nk buzka brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzuszki:) Na samym początku oczywiscie gratuluje nowum mamusiom dzieciaczków:) Też bym juz bardzo chciałą mieć moja niunie przy sobie, zazdroszcze Wam dziewczyny:) Życze oczywiscie zdrówka dla dzieciaczków i dla Was:) Ja długo nie pisałąm bo ostatnio miałam sporo na głowie, sesja (którą na szczęście mam już za sobą w pełni zdaną) no i zaczęty nowy semestr na uczelni:/ ah jest już coraz gorzej:( No ale musze zrobić wszytsko zeby jak najdłuzej chodzić na zajęcia bo wiadomo że po porodzie już czasu będzie malutko. Jutro jadę na wizyte do lekarza to sprawdze czy niuńka rośnie ( ostatnio wam pisałam o problemach i tym badaniu IUGR żeby sprawdzić czy małą sie rozwija i czy wsyztsko co powinno do niej trafia) , bylam oczywiście w szpitalu na tym badaniu i wyszło żę małą jednak waży 2100 a nie tak jak ginka powiedziałą 1850 :) Troche mnie to wtedy pocieszyło no ale kazali i tak czekać dwa tygodnie zeby ponownie zrobić to badanie i potwierdzić że małej się przytyło. Takze jutro wszystko się już wyjaśni. Mała naszczęscie nadal aktywna, kopie coraz mocniej takze coś czuje że urosła:) Pozdrawiam jeszcze raz seredecznie nowe mamusie i oczywiscie Was brzuszki również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny nie wiem co to ale mam od paru godzin strasznie twardy brzuch...Dziwne uczucie ,ruszam się ,kłade i nic nie mięknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnika gratuluje!!!!! Kurcze no to ruszylo:) Ja mam niby na 9marca ups! Nikamo czyzby cos sie u Ciebie zaczynalo? Ja od dzis juz mam mame wiec teoretycznie moge juz zaczynac, jutro wizyta, w srode ktg. Ciekawe ktora sie nastepna odezwie z takimi wiadomosciami, normalnie dreszcze mam na sama mysl jak klikam na kafeterie:) Dobrej nocki brzuchatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo trzymaj się:-) Może to pierwsze skurcze, pewnie ktg by wyjasniło wszystko:-) Na razie sprawdz czy torba dobrze spakowana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo-wez ciepla kapiel. jak przejdzie to twardnienie tzn,ze mialas skurcze przepowiadajace,a jak nie przejdzie to trzymaj torbe w pogotowiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nic mnie nie boli oprócz tego twardnienia więc to chyba fałszywy alarm... No ale zobaczym , torba w pogotowiu już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnika gratuacje!!! wspaniale wiadomosci, jednak mnie troche to wszystko przeraża... co to bedzie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie:) Nikamo jak tam? Tutaj znowu leje, razem z mama dzis malego do przedszkola odprowadzam, zeby ja nauczycielki widzialy jak mnie nie bedzie:) Mama narzeka ze takie cieple kraje to ona se woli w tv ogladac, bo zawsze jak przyjedzie to pada:( mamula a ty juz w tym tyg tez bedziesz miala maksia prawda? Buzka w brzusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Nikamo jak tam? :) wiecie co u mnie już co wieczór takie skurcze idą i tak mnie boli spojenie,że nie mogę spać...trzeci taki dzień mam i się schizuje,że dopadnie mnie w nocy, a sprawa cc do końca nieustalona.. Na szczęście dziś wizyta- OSTATNIA i ktg - więc już pewnie dostane skierowanie i wszystko ustale co i jak,.. marcellina - nie :) mam termin cc na 09.03 no w sumie wątpie bym dotrwała do tej daty,ale zobaczymy co dziś ginka powie, co z szyjką no i co ktg pokaże.. Już nie moge się doczekać 16-stej, no i ostatni raz zobaczymy maluszka na ekranie :) Wczoraj dopakowałam torbę i jest już w niej w sumie wszystko, musze skoczyc dziś już tylko po pieluszki.. A jak u Was samopoczucie? to już ostatni tydzień lutego... cieszę sie,ze już śnieg się topi, bo przecież niedługo ruszamy na miasto naszymi nowymi "pojazdami" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki :) no mamy ostatni tydzień lutego czas leci niesamowicie :) z tego co pamiętam kamelle ma chyba w tym tygodniu CC ? ciekawe która będzie następna, nikamo odezwij się co do twardnień brzucha ja już ich nawet nie licze, narazie są niebolące powodują tylko, że trochę ciężej mi się oddycha i odczuwam je, ale nie bolą, ale za to coraz częściej boli mnie brzuch jak na @. w środę wizyta zobaczymy co tam u małego, i co się zemną dzieje. ciekawość mnie żżera .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z ranka:) Kurcze ,nic z tego bolał brzuch i krzyże w nocy ale potem zasnęłam i znów sie z brzuszkiem obudziłam:) A juz miałam nadzieje że cos z tego będzie... Ale jest taka piekna pogoda więc ide pozałatwiać trochę spraw żeby potem mieć spokój. Całuski w Brzuszki i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nikamo wierzę, że chciałabyś mieć to za sobą, jeszcze do terminu kilka dni więc nie martw się na zapas, że przenosisz. a położną masz? bo często położna po terminie sprawę potrafi załatwić w kilka godzin hehe :) a w szpitalu nawet do 14 dni czekają po terminie żeby wywołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA PIERWSZYCH MARCOWYCH MAM :-) !!! Marcowka 2009 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! chwilę mnie nie było a tu takie newsy!!!!! NOWYM MAMUSIOM G R A T U L C J E!!!! Super, że macie maluszki przy sobie! Dziewczyny, wczoraj i dziś na papierze plamke krwi, kurde nie wiem czy mam sie niepokoić czy nie. Moj gin nie odbiera, wysłałam smsa i też cisza.... jak sie nie odezwie to po 15 pojade do niego i tyle. A moze powinnam do szpitala jednak pojechać? Wczoraj byłam na basenie, może to przez wysiłek? :( ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta plamka ze śluzem? bo czasami ciut krwi ze śluzem to odchodzący czop, ja kilka tygodni temu też tak miałam i miałam wizytę i nic mi nie było. ale wiadomo każde krwawienie wymaga konsultacji z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×