Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02................. Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28 .02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28. 02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. lily white..............29............18.05...........01.03...... .. .... SZCZĘŚLIWA..........28............30.05...........05.03. .. ......... ja-mala-ja.............38............31.05......... .06 .03. ............. joanna84..............25............31.05...........07. 03..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ................ elakl....................27............11.06..........18 .03. ............... Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn kubasia................38.............09.06...........17.03........Szczecin No to się wpisałam, widzę że jest nas tu dwie starsze mamuśki:D Dzięki za gratulacje🌼 I ja wszystkim babeczkom GRATULUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamcie :):) fajnie patrzec jak grono się powiększa , szkoda ,że niedługo my też si e powiększymy :D:D:D Co do diety jedz mądrze nie za dwoje tylko dla dwojga :):):) Ja dziś mam dołka ,więc wybaczcie nie będę się za bardzo udzielała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Witam nowe mamusie i skladam gratulacje :) Jak tam samopoczucie??? U mnie ok wlasnie wrocilam z pracy a juz musze sie znowu ubierac, bo lece do lekarza :) Ja to czuje ze rosne, takze musze troche przystopowac jedzonko, tylko nie wiem jak, bo ja caly czas glodna jestem hahaha. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje nowym mamusiom i wpisujcie sie do naszej tabeleczki :) Ja cały czas jem,śpię,sikam i tak w kółko. Zaraz do pracy jeszcze dziś i jutro i laba. Odliczam dni do urlopiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02................. Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28 .02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28. 02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. lily white..............29............18.05...........01.03...... .. .... SZCZĘŚLIWA..........28............30.05...........05.03. .. ......... ja-mala-ja.............38............31.05......... .06 .03. ............. joanna84..............25............31.05...........07. 03..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ................ kubasia................38.............09.06..........17.03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03. ............... Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn Kubasia wpisałam cię wg daty porodu a czy ty nie powinnas miec daty porodu 16 marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych Mam. Od kiedy zaczynacie używać kremów przeciw rozstępom? Dziś zmierzyłam się w biuscie, bo staniki zaczely mnie cisnac a tam o 5cm więcej, boje sie zebym nie miala rozstepow ale nie wiem czy w pierwszym trymestrze mozna uzywac takich kremow, moze lepiej oliwka albo cos w tym stylu co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, mam 2 dzieci. Jedno dorosłe a drugie prawie:) Jestem od 2 lat ponowną mężatką, tym razem szczęśliwą. To moje drugie podejście, na początku kwietnia poroniłam w 6 tygodniu. Więc teraz z wielką obawą obserwuję siebie, jestem pełna obaw ale też nadziei:) Dziękuję Wam dziewczyny za miłe przyjęcie i wszystkie bardzo gorąco pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubasia na pewno wszystko bedzie dobrze, ja poronilam 1 kwietnia w 9 tygodniu i wierzę że tym razem wszystko sie nam uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od lekarza pierwszego kontaktu, spedzilam tam cale 3 minuty hahaha. Umowil mnie z polozna na 23 lipca czyli juz za tydzien :) a oprocz tego bede miala usg serca robione tylko nie wiem kiedy bo mam problemy z zastawka a przez wlasna glupote nie kontrolowalam tego przez dlugi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam wszystkie nowe marcoweczki!! serdecznie gratuluje. Ja dzis wpadlam tylko na chwilke (mam przerwe w pracy) ale widze ze kazdego dnia jest nas coraz wiecej! No i ciagle jestem na koncu tabelki wiec na pewno bedzie nas jeszcze wiecej, te kobietki ktore rodza pod koniec marca powinny do nas wkrotce dolaczyc:) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa81
Hej dziewczyny! Mam do was pytanie o mdłości. Czy męczą was? Ja od kilku dni poprostu męczę się okropnie. Pojawiają się o każdej porze dnia i tez w nocy jak się przebudzę. Czy to normalne? Wydawało mi się zawsze że są to poranne mdości a mnie męczą nie raz cały dzień ;( No ale takie chyba sa uroki bycia w ciąży. A poza tym mam już pierwsze zdjęcie swojego maluszka ;) widziałam wczoraj bijące serduszko ;) Aż nie mogłam uwierzyć że tak szybko bije... Pozdrowienia dla wszytkich marcóweczek Figleaves ja mieszkałam przez 2 lata w Ross-on-Wye ;) A do Gloucester jeżdziłam bardzo często na zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie po raz pierwszy, dziś pierwszy raz widziałam maluszka, wygląda jak kropeczka ma już 1,6 mm. Bylismy z mężem tak zaaferowani, że zapomielismy zapytać nawet o przybliżoną datę porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, normalne, normalne. Mnie też dopadają o różnych porach:( Najczęściej to chyba późnym wieczorem. Tyko nazywają się poranne. Dziewczyny, czy Was też tak bolą piersi? Jak wracam do domu po południu , ściągnięcie stanika to istny horror!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) A u mnie 1,5 kg mniej :( Nie wiem czy to normalne, że mało jem. A dwa to dzisiaj zaczeły się wymioty ;/ Także jestem bardzo osłabiona. Serdecznie pozdrawiam nowe mamy :) szczególnie Kubasię ze Sz-na :) A poropo piersi to niestety mam to samo, po całym dniu noszenia stanika później nie mogę go zdjąć bo tak bolą, ale to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ciebie też pozdrawiam ziomalko:) Możesz chudnąć na początku, to się często zdarza. Nie matrw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuu, wracając z pracy kupiłam test, było napisane że po terminie można go zrobić o dowolnej porze dnia, no więc właśnie zrobiłam i guzik. :( 1 kreska więc niestety nie dołączę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubusia -Gratuluje szczesliwego zwiazku :) elakl-masz wizyte z polozna szybciej ode mnie wiec daj znac i informuj jak i co ;) szczęśliwa :) A gdzie mieszkasz? Moze kiedys sie spotkamy jak przyjedziesz do Gloster? ;) tina-Gratuluje fasoleczki🌻 chica- zrób jeszcze jeden moze ten ferelny był.Trzymam kciuki za pozytyw i dolacz do nas. Ja po pracy wkurzona na szefa.Jutro się z nim rozprawie,bedzie ciezarna denerwował :D ale serio jutro mu mina zrzednie i po urlopie na chorobowe pojde. Co do mdłości chyba mnie tez zaczynaja meczyc.:( W zadnej ciazy nie miała a ta zupelnie inaczej przebiega.Kazda ciaza inna,ale teraz to masakra.Jestem nie do zycia.Nawet kłótliwa się zrobiłam ach te hormony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves na pewno zdam relacje ze spotkania z polazna. Ja do lozeczka zaraz zmykam bo rano trzeba wstac :( oj jak mi sie nie chce. Cos mnie boli gardlo dzisiaj, mam nadzieje ze sie nie rozchoruje :( buziaki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobietki jak tak zaczelyscie pisac o mdlosciach to sie wystraszylam i zaraz zaczelam sprawdzac ktore macie miejsce w tabelce:) i wyszlo mi ze jeszcze jakies 10 dni (a conajmniej tydzien) bede miala swietego spokoju. Dopiero jak figleaves napisala ze juz sie jej zaczyna, to sie porządnie martwię, bo naprawde nie chce tych mdlosci!! Mam pytanie do figleaves: jak kochana zalatwiasz chorobowe? Bo ja w poprzedniej ciąży to wymiotowalam strasznie, w metrze i wszedzie, a mimo to jezdzilam bo nie mialam zadnego zwolnienia i ciezko bylo wywalczyc u gp. Dopiero jak zupelnie zaniemoglam i dostalam tablety hamujace wymioty, to dali mi 2 tyg. wolnego. Naprawde ciezko bylo. Wszedzie mi powtarzali ze ciąża to nie choroba (no a potem w 21tygodniu poroniłam, takie były to mądrale:( ...) Na razie nie potrzebuję zwolnienia, ale tak pytam zawczasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wykonuje pracę fizyczną i mam styczność z chemikaliami. To pierwsza podstawa,w której powinni mi zmienić stanowisko i oczywiscie posciemiam,ze wymiotuje,mdleje itd jesli to nie pomoże to plan B mam taki ... poprostu nie przyjde raz do pracy,bo do lekarza pojde,drugi raz a mam samodzielne stanowisko i na moje miejsce nie ma nikogo więc pokrzyzuje mu plany. Plan C to pojadę do polskiego ginekologa,który co prawda bierze 120 funtów za wizyte i zwolnienie więc trudno bede musiala skorzystac,bo naprawde nie da sie pracowac w moich warunkach. Jutro daję list pracodawcy by miał na piśmie,że informuje go o ciazy i w tym jest wzmianka,że ma zwrócić uwage na moje środowisko pracy.Drugi list mam juz przygotowany o zmiane stanowiska,ale dam go dopiero po urlopie.Trudno musze kombinować,nie bede miala wyrzutów sumienia,bo mój boss wykorzystuje nas do maximum. Co innego gdyby mój boss był ,,człowiekiem,, to pracowałabym jak najdłużej,ale to jest delikatnie mówiąc świnia więc i ja świnia będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie ma to jak dobry plan:) a nawet trzy:) dzieki za pomysł. chyba najlepszy z tym polskim lekarzem, to znaczy strasznie drogo, ale i tak zdecydowalismy ze bede chodzic regularnie do polskiego bo ostatnio ci angielscy lekarze niezbyt o mnie zadbali:( no i tez mysle ze nie powinno byc problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajome nie miały problemów ze zwolnieniem,to mam nadzieje,ze i ja bede miala latwiej o zwolnienie i nie bede musiala jechac do polskiego ginekologa,ale coz jesli trzeba bedzie to trudno.Dla mnie najwazniejsze jest zdrowie dziecka niz praca. Uciekam do łóżeczka,bo mnie mdlosci strasznie dokuczaja ;/ DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×