Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

ja mała ja 🌻 to tylko sie cieszyc :D a dlaczego wysokiego ryzyka? elakl 🌻 no to mnie zaskoczyłaś :) no,ale cóż musimy poczekac do 12tc matko dla mnie to wiecznosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje jedzenie w domu juz mi sie znudzilo,moge przyjsc do was oróżnic lodówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chodze i zagladam do lodowki caly czas haha ale nie widze juz nic ciekawego haha. Figleaves ja tez sie strasznie zdziwilam ale co zrobic musimy czekac i byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy miesiące temu przeszłam dwie poważne operacje neurochirurgiczne - krwiak , nie wiadomo skąd i dlaczego się wziął, prawie uciekłam temu z kosą , lekarze nadal się dziwią że nie zostały żadne powikłania , ale neurologicznie ma żadnych przciwskazań żebym urodziła , poza tym że na pewno będę miała cc, więc ten dzidziuś to jak cud i dar który otrzymałam od życia , no i nowe przeżycie bo mam dwie córcie w wieku 19 i 16 lat , a w tamtych czasach usg było jeszcze tylko przy szczególnych sytuacjach , więc wczorajsze było dużym wzruszeniem , było po to żeby potwierdzić czy ciąża się rozwija i czy wszystko jest w porządku , bo miałam lekkie plamienia , i biorę duphaston, cały czas odpoczywam i czekam niecierpliwie do tego magicznego 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sernik na zimno jeszcze nie jadłam hehehe to zaraz bede,obyś nie żałowała hehehe ze mnie zaprosiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mała ja to oszczedzaj sie kochana :) to jak kazda z nas czeka do tego 12 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem chetna na ten serniczek ,ze swojej strony oferuje czereśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja caly czas glodna jestem, normalnie tragedia :) ja mala ja napewno wszystko bedzie dobrze zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki a w szczególności te noFFiutkie ;)🌻 Właśnie wróciłam z wizyty :) Wyniki badań mam koncertowe :) co mnie zdziwiło bo mi się wydawało ,że coś mi tam barkuje ciąża ładnie rośnie :):):) mam się nie martwić brakiem objawów Każda Ciąża Jest InnA :) Dostałam wreszcie swoją kartę ciąży....ostatnio została w przychodni :) Zrobił mi cytologię ... No i umówiliśmy się na następną wizytę . Właśnie dziewczyny kiedy robione jest następne USG ( w Polsce) chyba po 11 tc ,żeby zmierzyć ect.... ???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja -mała-ja napewno bedzie wszystko dobrze i chyba ten dzidzius to taki dar żeby Ci zrekompensowac to co przeszłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask super ze wszystko jest ok, to teraz ciesz sie ciaza i nie stresuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczyłam te dwie czerwone kreski t nie mogłam uwierzyć, że w taki sposób los mnie wynagrodził :) a teraz śmiać mi się chcę jak mam te wszystkie zachcianki , i nawet wszystkie mdłości to sama przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask w Polsce po 12 tygodniu. Ciesze sie ze wszystko ok:-) Ja czekam az mąż wróci z pracy z czereśniami, wczoraj zjadłam pół kilograma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie polozyc na chwilke bo jakas senna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask, a gin Ci nie powiedział, kiedy następna wizyta? Ja mam mieć następne USG między 10 a 12 tc plus 6 dni-nie później. Raczej kazała mi przejść przed 12 tc. Wiem, że nie wolno robić USG częściej niz raz na miesiąc, a w całej ciąży 10 razy, ale im mniej tym lepiej. Jeśli ciąża jest niezgrożona, to 3 USG wystarczają. Fajnie, ze badania oki-ja też mam bardzo dobre :) tylko żelazo w dolnej granicy, więc może spaść,ale ja zawsze tak miałam. Słuchajcie, ja tez wciąż coś podgryzam, bo jak długo nie jem, to zaczyna mnie mdlić. Ja moge zaprosić jedynie na kalafiora, albo brokuły :) Wiecie, dziwi mnie to dziwne podejście w GB- dlaczego badania tak późno? ajeśli matce czegoś brakuje? nie moga zakłądać, ze jak nie poroni, to jest ok-przeciez rodzą sie dzieci z różnymi wadami-kurcze, a nie mozecie prywatnie wykonać tych wszystkich badań? Ja wszystko robie prywatnie-kupę kasy, ale mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu wiem na 12-13 sierpnia , gdzie małżonek ma geburstag 13. :D:D:D:D Cieszę się strasznie ,że wszystko jest w porządku ....mam tylko problem bo mam dużo mlecznego śluzu - upławów. Dostałam czopeczki :D i maść w razie czegoś :D Tak mi się wydaje ,że po wizycie umówimy się na USg :) tak po cichutku na to liczę byłby fajny prezent dla tatusia na urodziny :) :classic_cool: Mnie też dziwi podejście lekarzy w UK ale cóż ........ Mnie się taki podejście nie podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się takie podejscie nie podoba,ale co zrobić.Pomimo wszystko wszystkie znajome zadowlone z opieki.Pozostaje nam sie dostosowac do ich zaleceń.Tu robią 2 usg chyba,ze cos nie tak to zrobia wiecej. Dziewczyny własnie zjadłam 6 marchewek :) zdrowsze to niz podjadanie bardziej kalorycznych potraw :) Dziś mam lenia,nie robie nic prócz ruszania buzią. Ładna pogoda,ale z domu wychodze tylko do ogrodu,bo na spacer to mnie nikt nie wyciagnie.Nawet nie pomalowałam się dziś,chodzę po domu i się obijam z kąta w kąt.Z mojego dziecka jak narazie będzie marchewkowy leń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Was czytam to sama zgłodniałam a dużego pola do popisu nie mam bo w pracy siedzę:( Chyba sobie zaraz jakąś kanapkę wysmyczę:) Dziewczyny, moje dolegliwości ciążowe ucichły, nie wiem czy na długo ale teraz jest lepiej (od 8tc). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie lekarze prywatni troche daja po kieszeni ale przynajmniej mamy spokój i jakby co to zawsze mozna isc:-) bez wiekszych kolejek. Znow mnie mdli, ale woda z cytrynka troche pomaga. Blask a Ty tez poza granicami Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziołszki Blask ogromnie się cieszę że wszystko ok. U mnie nadal brak objawów ale muszę czekać do poniedziałku..Ale to co napisałaś trochę podnosi na ducu, może i u mnie będzie dobrze. U mnie taki skwar że leżę sobie i nie dycham, reszta rodzinki na basenie. Ja za słońcem nie przepadam. Za to czaruję żeby sie objawy pojawiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minea trzeba być dobrej myśli... i pamiętajmy Każda ciąża jest inna!!! Powiedział mi pani to jest dziwna zamiast się cieszyć ,że świetnie się pani czuje to pani narzeka ,że nie wymiotuje ect.....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby to wszystko oczywiste ale tyle się poczytało o tym że ustanie objawów było równoznaczne z obumarciem...przepraszam że tak piszę..Jak widać nie zawsze oznacza to jednak zły scenariusz. Blas ale Ty miałaś objawy które nagle ustały? w którym tyg.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, coraz więcej nas się robi, myślę że dobry pomysł z tym, wpisywaniem wagi raz na koniec m-ca. Ja na razie się nie objadam i nie mam zachcianek. Przy pierwszej ciąży też nie miałam, ale jeszcze mogą przyjść. co do seksu w ciąży to nie słyszałam żeby sperma miala jakiś wpływ. Ja z moim M w pierwszej ciąży kochaliśmy się od początku od końca ciąży bez prezerwatywy i wszystko było ok. Dziewczyny napiszcie mi jak jest z opalaniem podczas ciąży i z kąpielą w jeziorze, czy nie ma przeciwwskazań. Jutro jade na urlop, więc pewnie przez ok tydzień nie bede pisać. Pierwszą wizytę u gina mam 3 sierpnia, mam nadzieje że wszystko będzie ok. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycki mnie nie bolą przykładowo od ok. niecałych 2 tyg. takowych mdłości nie miałam wcale - no może parę razy z rana bleeeee ale to trwała kilka minut i już .... Nie lubię mięsa jedyny mój objaw + brak @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×