Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witam kolejne nowe mamusie :) Gratuluje przede wszystkim i wpisujcie sie do tabelki. Ja po babskim wieczorku :) nagadałysmy sie za wszystkie czasy. Dobranoc 😴 do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) na początku witam nowe Mamuśki - gratuluję Wam i współczuje Wszystkim z mdłosciami, mnie na szczęście czasem tylko coś zmuli, ale nie wymiotuje. jestem po pierwszej wizycie i wszystko wychodzi idealnie - wg OM wychodziło mi,że wczoraj to 6tc i 2 dni, a wg usg wyszło 6tc i 1dzień. Kruszynka ma 4,5mm serduszko pięknie bije - odrazu mi lżej, jak je zobaczyłam. Następna wizyta 17.08 i wtedy dostane odrazu zwolnienie :) Ginek mnie odrazu zadziwił bo zapytał,czy skoro miałam w ostatniej ciąży cc- to czy będe chciała teraz też cc, czy próbować naturalnie- aż w szoku byłam na takie pytanie, ja ta patrze by fasolka się dobrze zagnieździła, a on już o porodzie... Myślałam,że dostane duphaston- ale gin powedział,że tym razem nie trzeba. Odrazu obdzwoniłam wczoraj najbliższych- bo póki nie widziałam serduszka, nie chciałam nikomu mówić. Jestem baaaaardzo szczęśliwa :) Z tego przejęcia zapomniałam poprosić o zaświadczenie o ciąży - ale skoro mam karte ciąży, to czy ona nie wystarczy? Dziś od rana pieknie swieci słonko, trzeba chyba wybrać się na jeziorko. Wszystkim życzę miłego weekendu i wypoczynku z najbliższymi- i jak najlepszego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula to ciesze sie razem z Toba :) Bry ... wszystkim Ja juz na nogach,pomimo ze pozno poszlam spac. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja ciagle w łóżku.. boje sie wstac bo na pewno czeka mnie przywitanie z muszlą:( do poklikania pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell współczuje,ale bedzie dobrze.Jeszcze troche i przejdzie :) Ja mam cały czas mdłości,ale mniejsze.Zajadam sie caly czas surowymi warzywami i owocami. No-spe biore sporadycznie jak brzuch boli. Wczoraj na babskim wieczorze dowiedziałam się,ze kolezanka tez jest w ciazy (miesiac dalej ode mnie).Jestem taka szczesliwa z jej szczescia,bo starali sie o to dziciatko od kilku dobrych lat i wkońcu udało się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dopiero co wyszlam z lozka i juz zaczyna mi byc niedobrze :( a jutro musze isc do pracy oj nie wiem jak to przezyje. Jakie plany na weekend dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj elakl :) Ja zaraz wychodze na miasto z rodzinką na zakupy a co dalej nie wiem.Pewnie znajomi do nas przyjdą jak co weekend. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czeka sprzatanie, bo przez kilka ostatnich dni mialam lenia no i te mdlosci :( wiec jest troche roboty. Zycze udanych zakupow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek29
Hej, kobietki:) 23 lipca robiłam test i wyszły piękne 2 kreski:) we wtorek mam wizyte u lekarza. Cieszę się i boję jednocześnie, bo 2 lata temu byłam w ciąży i poroniłam.... Mam nadzieję, ze tym razem się uda. Czy przyjmiecie mnie do swego grona? z wyliczeń wynika, że termin powinnam mieć 27 marca 2010 Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj na zmiane, troche mdli, pozniej chwile lepiej i tak w kolko:-) Milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek witamy:-) mam nadzieje ze tym razem bedzie szczesliwe zakonczenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam pytanko. Czy Was też bolał dół brzucha? Mnie boli a w zasadzie to kuje wczoraj przed snem w śluzie zauważyłam odrobinke krwi troche się tym zmartwiłam. Mam iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bolal brzuch w zasadzie nadal czasami mnie pobolewa, ale nigdy nie mialam plamien. Takze jesli nadal plamisz albo bedziesz plamila ponownie to ja na twoim miejscu poradzila bym sie lekarza. Asiulek witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiołeczka mnie cały czas pobolewa brzuch,ale nie jest to silny ból.Biore no-spe.Jesli zauwazysz krew to idz do lekarza. Witam kolejna mamusie :) GRatuluje i wpisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121,,,,,,,,,,,,,24..............27.05..........06.0 3...Cieszyn joanna84..............25............31.05...........07.0 3..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Newcastle W Fiołeczka..............20............01.06..........08.0 3.....ok. Malborka lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3..........Anglia Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3.....śląskie Gosiaaa ...............29 .............14.06 ........ 24.03 ..... podkarpackie andzia-26.............26..............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29..............25.06...........31.0 3....wielkopolskie **tina**................34..............28.05..........? ? ? ? ........Niemcy asiulek29.............29..............20.06...........28.03.......Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) u mnie dzis w porzadku tylko ciagle mam jakas infekcje i uplawy juz raz wyleczylam i znow wraca, musze porozmawiac z ginem Fioleczka skontaktuj sie ze swoim ginem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam sobotnie :) dziś juz mnie tak brzuch nie boli jak wczoraj, ale wystarczy, ze przez pół godz nic nie jem i od razu mdłosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło Was poczytać, jeszcze nikt prócz mojej połówki nie wie, że (prawdopodobnie - bo jeszcze gin nie potwierdził, a mam nadzieję, że to zrobi we wtorek) będziemy rodzicami:) po wcześniejszych doświadczeniach, wolę poczekać i mieć pewność i dopiero obwieszczę radosną nowinę rodzince, przyjaciołom i w pracy, u mnie zbiera się na burzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) nie było mnie zaledwie kilka dni a tabeleczka już niedługo się zamknie:D:D super:) Mnie też męczą dolegliwości...co zjem to zwracam...i dzięki temu jeszcze nie mam ani pół kg do przodu...masakra..staniki już są ciasnawe...brzusio zaokrąglony i już trochę po mnie widać:) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wrażenie ze troche schudlam, przedtem brzuch mialam jakby spuchniety a teraz sie zrobil plaski... w poniedzialek wybieram sie do lekarza po leki przeciwwymiotne, nie moge sie doczekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz prawie sobota za nami:-) Rzeczywiście tabelka pewnie niedlugo sie zamknie. Ja dzis czulam sie tez w miare dobrze, takze moze na chwile obecna mdloscia dadza mi spokoj:-) Dobrej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiotaczki, trzmajcie się dzielnie :) ciekawe, czy na mnie też to przyjdzie? Już 7 tydzień i 4 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie ! Wstawać śpiochy,pobudka ... Czy macie siare w piersiach? Bo ja mam,wczoraj zauwazylam,ze po przycisnieciu wypływa siara.Ja zdziwiona,bo w poprzednich ciążach miałam dopiero przed samym porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś nie tak ze mną.Czytam w necie,ze siara pojawia sie ok polowy ciazy a ja jak nacisne to juz mam a to dopiero 7tydzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×