Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Witam :) Czuje się odpukać dobrze :) nie czuje mdłości :) Ale musiałam zjesć tylko chleb z masłem na śniadanie. Trzeba iść po zapas warzyw :D do sklepu. Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka23 własnie na tym kalkulatorze wyszło mi że w 9 miesiącu moge ważyć ponad 70 kg o matko ale się przeraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek to tak jak ja:-) Zrzucimy później, byle malenstwu nic nie brakowalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie podczytywałam lutówki i tam niektóre juz znaja płeć :D no proszę.Pewnie nie na 100% Jak byłam marcówka 2000 to płeć dowiedziałam sie 23 grudnia,ciekawe kiedy tu sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się waga kompletnie nie przejmuje,bo w pierwszej ciąży przytyłam 25kg,w drugiej 18kg i bardzo szybko doszłam do swojej wagi z przed ciąży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki Ja już po wizycie następna w 24-08-09 , jest młode bije serce , ma aż 1,12 cm całe szczęście jedno :) termin na 13-03 , a tak wszystko ok , nic mi szczególnego nie powiedział , w sumie to taka jakaś lakoniczna ta wizyta , brzuch może boleć , rigoletto jak puszczę do 15 razy to nic szczególnego , dopiero później się reaguję a takie pierdoły . może następna wizyta będzie lepsza idę wtedy z M a M jest gadatliwy to sobie chłopy pogadają :) wczoraj miałam tragiczny dzień , muszę Was poczytać to się dowiem jak było u WAS to narazinek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves mam pytanko , czy po drugiej ciąży został Ci w większy brzuch niż po pierwszej , czy dłużej dochodziłaś do siebie czy tak samo , bo słyszałam że po drugim i następnym porodzie dłużej się dochodzi do siebie , a brzuch zostaje większy , kurcze nie chciała bym tego po pierwszej ciąży po 1,5 miesiąca byłam jak przed ciążą a po 3 miesiącach miałam 3 kg do tyłu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, późno do Was dołączam ... Już wszystkie się tu znacie ... ale wcześniej bałam się ... jestem po jednym poronieniu ... Test pozytywny wyszedł mi 16lipca, wczoraj była wizyta u gina ... i szybkie USG, pęcherzyk ciążowy jest w macicy i ma 10mm, co odpowiada 4t6d ciąży i wszystko zgadza się z owulacją:) ... i na razie tylko tyle było widać, ale niczego więcej się nie spodziewałam. Biorę progesteron, bo mam niski. Termin porodu wg owulacji mam na 24.03.2010 Postaram się do Was zaglądać w miarę często ... No i dopisuję się do tabelki ... jeszcze nikogo nie ma na ten termin :) NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121,,,,,,,,,,,,,24..............27.05..........06.0 3...Cieszyn joanna84..............25............31.05...........07.0 3..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Newcastle W lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3.....śląskie Gosiaaa ...............29 .............14.06 ........ 24.03 ..... podkarpackie andzia-26.............26..............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29..............25.06...........31.0 3....wielkopolskie **tina**................34..............28.05..........? ? ? ? ........Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi ci o kg czy ogólnie do normalnego stanu? jeśli o kg to kilka miesiecy moze 3 a przy drugiej mniej przytyłam,takze po miesiacu byłam jak z przed ciąży.Przed zajsciem w trzecia ciaze wazylam mniej niz z przed pierwszej ciazy :) Ale u każdej kobiety jest różnie. Ja mam ciąże nie ciekawe,ale z ato porody błyskawiczne :) Chyba,ze z trzecim bede wiedziala co to poród ;) A jesli chodzi o dochodzenie do noralnego stanu po porodzie czyli zagojenie się itd to wiadomo macica do swojego pierwotnego stanu dochodzi do 6 tygodni,ale ja przy porodzie ani nie byłam cięta,ani szyta więc praktycznie urodziłam i normalnie funkcjonowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez gratuluje nowej mamusi :) Ja dzisiaj dziewczyny fatalnie sie czuje, ledwo na nogach stoje, takze caly dzien spedze w lozku. Zycze Wam milego dnia i do poznego popoludnia lub wieczorka. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosia! Gratulacje. Ja nareszcie dzis czuje sie dobrze ,mdli mnie tylko troszke:) Tylko gorąc okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie marcówki. ale u nas wczoraj burza była i bardzo sie wystraszyłam ... ale dzis znowu piekny dzień ja mam wizyte u ginekologa w srodę i już sie nie mogę doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Gosiaaa! u nas też burza straszna była wczoraj :o dzisiaj zjadłam kukurydzę ale pyszna była :D Krismam powiadasz, że do 15 razy można wymiotować no to się załamałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ojeje, ale w nocy miałam straszne mdłości, ale już teraz ok. Brzuch trochę pobolewa i jakiś napięty, ale to byłby termin @, więc podobno może tak być. U nas też byłą straszna burza, aż spać nie mogłam, ale teraz jest pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiedząc jeszcze o ciąży opalałam się i pływałam w jeziorze jak szalona-mam nadzieję, że to dziecku nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi czy macie jakies upławy ,wydzieline? Ja lekkie upławy a dzis sa takie zółte nie wiem czy tak ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosia :) Tak do 15 x , dopiero później reagują czopkami , lub kroplówką w skrajnych wypadkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez mleczny ale nie za wiele go. Ja czuje sie jako tako, nie najgorzej:-) Gratulacje dla nowej mamusi:-) tym razem musi być dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam marcowki !dawno do was nie zagladalam ;D u nas na szczescie o mdlosciach mowi sie juz coraz mniej..:P poczekajcie jeszcze troche a przejdzie ..pozdrawiam..Lutowka 2010..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratki :*:*:* dla mamuśi Ja czuje się normalnie :P:) Co do upławów ja mam i dostałam na nie receptę ....czopki i maść maść w razie wojny... Dziś wyjeżdżamy z moim na małe wakacje :):):):) Jedziemy w nasze ukochane góry :classic_cool: Też będę się pluskać w wodzie i korzystać ze słońca o ile będzie :D Oczywiście w miarę rozsądku :) U mnie wczoraj też była burza ... ale miły chlodek był z rana :):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy. Staralismy sie do lutego. W dniu spodziewanej @ zrobilam test, byl negatywny. Po czterch dniach zrobilam kolejny, tez byl negatywny. Bralam (na wlasna reke) Duphaston na wywołanie @. Nie dostalam. Wczoraj wybralam sie do lekarza i byl maly, widoczny pecherzyk. Poczatek 5 tygodnia. Termin jeszcze nie ustalony, ale wedlug mnie polowa marca. Po powrocie do domu dostalam jednorazowego krwawienia. Czerwony, jaskrawy kolor. Dzisiaj nic. Jestem po telefonie do mojej lekarki. Kazala brac mi luteine 2x1, do nastepnej wizyty, na ktorej zalozy mi karte ciazowa i wszystkie niezbede potrzebne dokumenty. Chcialabym czasami do was zagladac. Czy ktoras z was zna moze podobne przypadki z krwawieniem? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja dziś ledwo żyję. co zjem, to... wiadomo:( bylam w pracy tylko 3 godziny i nie moglam dluzej:( evanikaa dla mnie brzmi groźnie, ale nie wypowiadam się, bo naprawdę nie wiem czemu moglas krwawic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×