Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Blasku ja Cię chyba ozłocę! Twoje słowa tyle dla mnie znaczą, chyba jakoś przetrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witacie dziewczynki przepraszam, z piszę dopiro teraz ale po pracy oczywiście musiało być małe spanko:) mój gin powiedział, że termin mam na 7 marca czyli tak jak sobie wyliczyłam, oczywiscie potwierdził ciąże, zrobił również usg i widziałam moje bijace serduszko mówię wam dziewczyny co za radość:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) .na następną wizytę mam za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale jestem bez energii teraz cale popoludnie przespalam na kanapie haha. Wlasnie zjadlam prawie cala paczke chipsow i to duza a potem sie dziwie ze spodnie sie nie dopinaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK..........OST @......TERMIN..........SKĄD Blask....................24...........19.05..........27. 02........śląskie Qanchita..............26------------24-0 5-------..27/28.02. ......... Majek123..............24............21.05.........28.02. . ...Zakopane karolajna..............29............21.05.........28.02.. ...ok Wrocł Nikamo74..............35............26.05.........01.03. .. .Rzeszów. Mała Ewa..............33............22.06..........01.03.....Gdań sk MaKaReNa-23-----....23............21.05..........01.03.. . ............. savanna89............20............26.05..........03.03. .....Chorzów anecia i olcia .........27............30.05..........04.03.....Kraków SZCZĘŚLIWA..........28...........30.05...........05.03. ..Szczecinek ja-mala-ja.............38............31.05......... .06.03. ............. koja2121,,,,,,,,,,,,,24..............27.05..........06.0 3...Cieszyn joanna84..............25............31.05...........07.0 3..Wrocław Kas1ek.................26............27.05...........07. 03.....Szczecin rundelduda............30............01.06...........08.0 3....Newcastle W lulu2008................31............25.05..........09. 03....Warszawa karro...................31.............-----...........0 9.03.......Szwecja michalka25............25............1.06............11.0 3.....Midleton mysikrólik.............34............02.06..... ....10.03.. .............. natka23...............23............30.05...........10.0 3....Włocławek motylek_85...........23............06.06..........12.03 ........K-ce/M-ce Krismam...............34............06-06..........14.03 ... ............ LATTE MACCHIATO..26........... 08.06 ........ 16.03 ... ok.Wawy figleaves..............30............10.06..........17.0 3.....Gloucester Mamulka28............28............10.06..........17.03. ....lubuskie kubasia................38.............09.06..........17. 03......Szczecin elakl....................27............11.06..........18 .03....Birmingham Izabell1982...........26.............11.06..........18.0 3........Londyn madzikowo............25.............11.06..........18.03 (?)......Katowice Ola_26.................26.............10.06..........20. 03 ...........śląskie Minea777..............35.............14.06..........21.0 3.....śląskie andzia-26.............26..............22.06..........29. 03....Starogard kubeczek80..........29..............25.06...........31.0 3....wielkopolskie **tina**................34..............28.05..........? ? ? ? ........Niemcy kto mnie nie skopiował w tabelce !!!! Nie znam dokładnej daty porodu ale chce być wśród Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina no pewnie, że jesteś :) Tym bardziej, że twoja sytuacja jest szczególna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się pięknie patrzy ,że tabeleczka taka dorodna :):):) Tinuś nikt o Tobie nie zapomina :) co do kg u mnie + 3 jak nie więcej :D Ale ja dawno się nie ważyłam :P no bo ja to taki hipopotanek jestem od małego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze marcówki dawno tu byłam bo całymi popołudniami śpię zaglądam a tu tyle już nas się narobiło :) rewela :) :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Tym razem zjadłam wiśnie (teraz mam skurcze żołądka) i drożdżówka w piekarniku,ale zjem jak bedzie zimna,bo skretu jelit dostane :) Wykorzystuje mamusie,póki jeszcze jest :D :P Jam jest ciągle głodna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sąsiadka dziś wieszała w ogródku pranie (malusie ciuszki) pewnie ostatnie tygodnie chodzi juz w ciąży.Wczoraj widziałam jak przywiezli wózek i mebelki.Zazdroszcze jej .Tez chciałabym byc na tym etapie a nie taki stres przede mną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski:) Rzadko sie odzywam, bo wciaz boje sie o fasolke Jestem w 7tyg i juz kilka razy krwawiam:( na szczescie bobasek rozwija sie prawidlowo, ale musze lezec w lozku, mam zakaz robienia czegokolwiek:( Wyniki tez mam wszystkie w porzadku a usg mialam juz 4 niestety, to przez te krwawienia Troche podlamana jestem bo tu w Irl nie ratuja wczesnej ciazy na szczescie mamy polskich lekarzy:) w szpitalu potraktowali mnie jak wariatke, przeciez to narmalne, ze kobiety poraniaja, masakra co za narod! Co do objawow to raczej nie mam Troche biust pobolewa i odrzucilo mnie od slodyczy, ktore zawsze kochalam Ogolnie jem mniej, ale to przez to, ze cale dnie leze Pozdrawiam wszystkie mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! na początku witam nowe marcówki, ta nasza tabelka dorodna, ze ho, ho!! super 🌼 tak czytam, czytam i nie dowierzam. jak wy mozecie jesc te surowe warzywa:) jeszcze marchewka moze by jakos przeszla, ale surowy ogorek??? o maj got:) u mnie mdlosci zaczely sie na dobre, znalazlam wiec kilka nastepnych zwalczajacych je przekąsek, a są to: kolejne smaki cheetos (hot-dogowe), chrupki Flips czekoladowe i nadal nieśmiertelna woda mineralna z gazem. Zaopatrzyłam sie w tony tych różnych chrupek więc się podzielę jeśli któraś w potrzebie 🌼 michałka25 współczuję Ci i dokladnie wiem o czym mowisz:( co za patałachy. ja mam miec kolejne usg za 10 dni, to pierwsze wczoraj mialam dopochwowe (nie wiem, jak Wy), bo powiedzieli, ze za mały płód (tylko 2mm) i nie mogą nic powiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ja dzisiaj zjadłam to nie macie pojecia. A mdlosci mam caly dzien. Niedlugo mykam spac. Branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madreIDIOTKI
no chyba tonoralne,że na początku robią dopochwowe...a jak niby dojrzec cokolwiek zwykłym usg????? i coto za głupoty opowiadacie z tą sperma???? zawsze znajdzie sie jakas madrzejsza od lekarza!! absolutnie nie jest ona wskazana w ciazy. tak samo nie ma że tylk 11 usg i koniec, jak trzeba to robią nawet co tydzień lub 2 dla bezpieczeństwa matki lub dziecka... kobiety naprawde wyrażajcie tu swoje sprawdzone i wiarygodne opinie, a nie wprowadzacie wbład inne a ty figleaves, to już za miesiac chyba bedziesz słoniem, bo tylko zresz i żresz....przeciez dziecko tego jeszcze nie potrzebuje?wiec po co sie opychasz i tylko wokól o tym gadasz jakby innych tematów ci brakło - PORAŻKA TOTALNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądralińska się odezwała co się wstydzi własnej tożsamości i pisze jako pomarańcza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja na przykład dużo jem, bo gdy mam żołądek pusty to momentalnie na wymioty mi sie zbiera:( ciągle coś żuję chociaz wiem, ze dzidzius jeszcze tego nie potrzebuje. uch, u mnie wieczorami gorzej niż w dzień.. wlasnie gotuję zupkę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabell u mnie na odwrot, do poludnia jetem polzywa, ale wieczorem przechodzi Co do spermy to rozmawialam z lekarzem i faktycznie lepiej z gumkami, bo nie do konca jest to bez roznicy dla fasolki U nas na razie i tak to nie ma znaczenia bo seks zakazany w ciazy zagrozonej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha wszystkie usg mialam dopochwowe, za trzy tyg mam kolejna wizyte kontrolna i rowniez bedzie dopochwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki:) Ja tu jestem i cały czas czytam:)Tylko jestem nieżywa cały dzień, dopiero wieczorem mi lżej. Maskra:/ Mdli mnie całymi dniami, czasem jak zjem to jeszcze mi gorzej:( Pozdrawiam wszystkie, nowe i zadomowione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Zal mi pomarańczki dlatego nie bede jej komentować,nie mój poziom :P Nażarłam się i idę spać :P A co do spermy bo widze ,ze temat zabolał.Każda ma własne zdanie i nie robi jak uważa. Mdłości nadal trzymają,fatalnie się czuje :( ja własnie tylko warzywa surowe mogę przełknąć.Nie zjem normalnego obiadu,normalnego śniadania.Zajadam się ciągle warzywami i owocami :( masakra. Jutro mam iśc z koleżankami na babski wieczór do pizza hut,nie wiem czy dam rade,bo zapachy mnie drażnia. Do jutra 🖐️ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) ja wlasnie wrocilam od rodzinki i jestem padnieta, marze tylko o lozeczku :) zajrze jutro :) Aha a do tej osoby co tu jej sie cos nie podoba ( podpis na pomaranczowo) przeciez nikt nie zmusza cie do czytania naszych postow, takze zlosliwe uwagi zostaw dla siebie. Dobranoc dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej nocki :)' a pomarańczami radze się nie przejmować. Napisze tylko, że jeśli ciąża jest zagrożona, to robią Usg tyle razy ile trzeba, ale 10 USG jest dozwolone w normalnej ciąży. Każde USG zwalnia proces rośnięcia dziecka, bo jest dla niego stresem i niestety nie jest bez znaczenia. Mój wuj jest ginekologiem, więc spytałam eksperta-poza tym nie tylko praktykiem, ale wykłada na Akademii Medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, napiszcie mi jak jest z tą kąpielą i opalaniem w ciąży. Jutro wyjeżdżam na urlop nad jeziorko i nie chciałabym zaszkodzić maleństwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Znalazłam Konsultację dr Leszka Lewandowskiego, na temat seksu w czasie ciąży. Mimo, iż jest specjalistą, nie jest aż tak skory do krytykowania innych. http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_seks_artykul,5531.html A propos Irlandzkiej opieki nad ciężarną, to mam wrażenie, że zaczyna się w chwili porodu. Na szczęście są tu polscy lekarze. Byłam na wizycie w niedzielę (koniec 7 tc) i choć na USG nie było widać serduszka, Pan doktor w porę mnie ostrzegł przed kolejną, prawie pewną, cukrzycą ciężarnych. Teraz nie wolno mi zjeść ani ziarenka cukru :( (Sąsiadka kusiła mnie dziś serniczkiem) Ps. Pierwszą wizytę u irlandzkiego gin mam na 01.09 (14tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, ja wczoraj byłam na pierwszym USG - wszystko ok, potwierdzili 7 tydzień. Dziś ide do lekarki na 19-sta ma mi założyć karte ciąży itp. Z tą wagą to moim zdaniem dobry pomysł. Jesli chodzi o samopoczucie to przestały boleć mnie piersi poza tym bez zmian - mdli mnie codzień ;( Jesli chodzi o opalania to ostatnio lekarka powiedziała mi, że mogę się opalać ale z umiarem, nie moge na pewno lezec i prażyc sie w sloncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek to super ze wszystko ok:-) U mnie USG tez tylko dopochwowe, trzecie będę miała 10 sierpnia. Dzień rozpoczal sie niezle czyt. bez mdlosci i mam nadzieje ze tak zostanie. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babolki:) Jesli chodzi o opalanie to pytałam gina i stwierdził ze nie ma przeciwskazań na przebywanie na słoncu i kąpiel pod warunkiem zeby nie przegrzac organizmu i koniecznie zasłaniać twarz(ryzyko wystapienia plam barwnikowych) Ja sie troszke przeraziłam dzis jak wlazłam w swoje dzinsy...ledwo sie dopiełam.Czyli jedno...koniec z obżarstwem ,jem tylko tyle iile trzeba bo potem nie doprowadze sie do uzywalności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dziewczyny ignorujmy pomarańcze! Bo to jakieś zestresowane i złosliwe osoby ,które nienawidza nikogo kto jest szczęsliwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy się zalogować na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary . codziennie minimum 25 reklam do obejrzenia . zarobek gwarantowany a na stary dostajesz 6zł. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam fajny kalkulator wagi, mozna tez sprawdzic jaki moze byc kolor oczu dziecka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×