Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Oj dziewczyny oby nam przeszlo po tym 12 tygodniu :) ja mam usg dopiero 3 wrzesnia takze bede w niepewnosci jeszcze 3 tygodnie, juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze moja dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam USG za tydzień, więc zobacze, czy wszystko oki-nie mam żadnych mdłosci ani nic-tylko ciągle bym jadła i szybko sie męczę. mam nadzieję, ze nic złego sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam tego apetytu i zachcianek..ja to ze wszystkim tak ostrożnie..Wczoraj w połowie obiadu,zwróciłam go..po wyjściu z kibelka dokończyłam i już było ok..było dopoki nie wymyśliłam sobie 1 śledzika w śmietanie...niestety nie przetrwał i cały czas mi się nim odbijało:/ a wcześniej zjadłam jeszcze makrelę wędzoną:D Na kolacyjkę kotlecika z sera:D A dzisiaj,od rana mnie mdli:(i póki co to zjadłam makrelę i chrupki kukurydziane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ginekologa
lulu, z tym mlekiem i toxoplazmoza masz racje ale tylko po czesci. Mleko to podstawowy budulec dla malego czlowieczka ze wzg na zawartosc wapna i bialka. Toxoplazmoza mozna sie przez mleko zarazic ale tylko przez mleko nie przerabiane czyli takie prosto od krowy ! To ktore jest w sklepach jest pasteryzowane czyli krotko podgrzewane do wysokich temperatur w celu zabicia bakterii i drobnoustrojow a takze jest homogenizowane czyli rozszczepiane sa drobinki tluszczu. Wszystkie produkty i przetwory mleczne produkowane sa na bazie mleka pasteryzowanego - INNE JEST NIEDOPUSZCZALNE ! Oprocz tego kobiety ciezarne powinny w ciazy unikac niedogotowanych badz surowych ies czyli krwiste steki i np metkaczy carpaccio. Ponad to serow plesniowych, przetworow z koziego mleka ( inna procedura produkcji niz mleko krowie ) Oprocz tego nie powinny wykonywac praco ogrodowych golymi rekami ze wzg na mozliwa obecnosc w glebie zwierzecych odchodow. Panuje tez bledna opinia o tym, ze kobiety ciezarne powinny pozbyc sie kotow. Po pierwsze jezeli kot jest kotem typowo domowym i nie wychodzi na dwor czyli nie ma kontaktu ze swiatem zewnetrznym to nie ma takiej potrzeby poniewaz nie przynosi z zewnatrz zarazkow i bakterii. Po drugie, jezeli ma sie kota juz jakis czas nim 5 lat to najprawdopodobniej jest sie juz nosicielem toxoplazmozy i organizm wytworzyl juz przeciw ciala wiec po strachu. Wiem od meza, ze czesciej dochodzi do zakarzen toxoplazmoza przez kontakt ze zwierzetami hodowlanymi typu bydlo, konie lub swinie niz przez zwierzeta domowe ( koty i psy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek wolno,ale muszą być swieże:) z renomowanych wędzarni a nie niewiadomo jakiego pochodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzonaaaa może wez się za robote może co skoro się nudzisz. A przepraszam kto powiedział,że mnie nie stać?! Gdybym miała mozliwość to bym poszła,ale nie mam i nie bede sie tłumaczyc dlaczego.Zajmij sie może swoimi sprawami. Wrócilismy z przedszkola i mdłości dają znać o sobie :/ czuje się bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek123 oj to fajnie bo sama ostatnio miałam ochote ale właśnie się powstrzymałam ze względu na to że słyszałam, ze nie można jeść wędzonego. A to dobra wiadomość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Rundelunda jak z Twoimi upławami , kilka stron w tył pisałaś coś o czopie , i co ustało ? jeżeli chodzi o kwotę prywatnej wizyty u gin to całkiem sporo w przeliczeniu na pl , to chyba mało którą z dziewczyn było by stać na luksus 500.00 za jedną wizytę . zyczę spokoju i odpoczynku chociaż przy dwójce małych dzieci to z tym odpoczynkiem kruchutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dopiero teraz bo polazłam do pracy. Zginą beze mnie a jeszcze nikogo na zastępstwo nie mają wszystko stoi poszłam trochę coś porobić ale się tak zastanawiam w imię czego ja to robię :o no i zrobiłam te placki nawpierniczałam się okrutnie, ale zostało jeszcze dużo więc zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisman ja nawet nie wiem ile kosztuje taka wizyta,ale mimo wszystko stawiać wszystko na nogi by dojechać do najblizszego ginekologa (polskiego) to nie dla mnie.Jeżeli nie plamie to nic sie nie dzieje a nie tak jak napisała znudzonaaa,ze ja ,, się tyle stresuje,, jakbys czytała uwaznie ,ze zrozumieniem to byś wiedziała czym się stresuje.(To było do znudzonej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolajna dzięki za zaproszeni :D kurcze nie wiem czy Wy też ale dziś to taki ciężkawy dzień , duszno parno no nie teges .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod pomarańczowym nickiem tak łatwo napisać,ale nie ma się tyle ludzkiej odwagi by pisac pod swoim czarnym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves nie przejmuj sie jakas rzeczywiście znudzona panną co nie ma co robic tylko wtrąca się do nie swoich spraw.najwazniejszę że czujesz sie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figleaves . rundelunda pisała że taka wizyta kosztuje 120 eu , czyli sporo , wiem prywatna praktyka zagranicą jest droga pamietam jak mi brat donosił to naprawa zęba mała dziurka w stanach go kosztowała 500 $ , no moc dobrze że raczej mu się zęby nie psują , chociaż teraz to jest legal , ubezpieczony to tez inaczej . a jak u Ciebie wsio Ok to po co , chciało by si e zobaczyć bo to taka ciekawość babska , ale jak za 3 tyg będziesz to miała za free to po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z innej beczki wiecie może to głupie ale za każdym razem jak patrzę na moje baby na focie w suwaczku to ono miedzy nogami tak z dupska ma fiucika , no looknijcie czyżby to jakiś zwiastun płci , a tak się tylko podzieliłam spostrzeżeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny ja zmykam - będzie mi brakować waszych opowiadań, ale postaram się wszystko nadrobić ja wróce. Buziaki - dbajcie o siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek_85 odpoczywaj sobie ladnie i wroc do nas naladowana pozytywna energia i wypoczeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja spadam do domku dziś trochę wcześniej , życzę miłego weekendu ,dużo odpoczywajcie papappa do miłego spotkania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonaaa
Krismam no chyba nie porownujesz cen wizyt tam a tu w Pl?? przeciez zarobki sa tam o wiele wieksze, niz w kraju, wiec wychodzi na to samo...no chyba,ze wszystko tak przeliczas i nawet jedzenie z polski sciagasz, bo o polowe tansze.... figleves czemu tak sie burzysz,denerwujesz sie i zamartwiasz,to poprostu mnie dziwi,ze nie idziesz na wizyte prywatnie,ani cie nie wyzwalam ani nie skrytykowalam, wiec wyluzuj bo nerwy niw wskazane w twoim stanie, a odnosnie mleka,popytacje madrych lekarzy,natura jest taka madra ibierzcie przyklad z niej, czy ktokolwiek kiedys widzial by dorosle zwierzeta pily mleko??????????mleko jest dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co ktoś wtyka nos nie do swojego forum???? Dziewczyny ja dzisiaj czuje się masakrycznie, strasznie mi się kręci w głowię, jakaś taka słaba jestem, nawet nie wiem jak się zwloke do auta i jak dojade do gina...nie wiem co mnie dopadło :( poza tym boli mnie brzuch, jeszcze 2 godziny do wizyty - oszaleje. Figleaves- nic nie odpowiedziałaś co z tą receptą? pytać- czy darować sobie bo już załatwiłas? trzymajcie się cieplusio, jak wróce to się odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×