Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

o dokładnie, ja identycznie nie chcę zapeszać, tyle miesięcy staraliśmy się o to dziecko, że tak jak piszesz byle nie zapeszać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wózek już upatrzyliśmy właśnie z fotelikiem samochodowym jak nika34. Łóżeczko dostanę od siostry męża, takie z tradycją, ma chyba ze 25 lat. Mamy też śliczną kołyskę w której teściowa wychowała swoje dzieci ale to tylko na kilka pierwszych miesiący. Mebelki z Ikei też lubię - proste, funkcjonalne. Piszecie o swoich brzuszkach a mojego jeszcze nie widać, czasami tylko wieczorem jak oglądam tv, muszę rozpiąć guzik w spodniach bo trochę ciasno. Mąż mówi, że mnie nie poznaje podobno leniuszek się zrobiłam, wieczorem 21 a ja do łóżeczka i ciężko wyciągnąć mnie z domciu np. na spacer. Wolę się leniuchować na balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - mam pytanie czy ktoras miala juz robione EKG? ja wlasnie dzis ide, raczej nie mam z serduszkiem problemow ale moja G zrobila mi wpis do ks.ciazowej i musze isc na badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie pospalam :) fajnie tak jak nie trzeba wstac rano :) Oczywiscie obudzilam sie z bolem glowy no ale coz zrobic. Zaraz ide na jakies zakupy :) moj brzuszek juz dawno widac a spodni to juz nie dopinam z miesiac czasu chyba hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ja mialam robiony caly zestaw badan na seducho ale to dlatego ze kiedys tam wykryli u mnie mala wade serca, na szczescie wszystko jest ok i nie powinno byc zadnych problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki :) ja już po pracy :) :) odpoczywam bo za parę chwil lecę sobie do kosmetyczki ;) zadbać troszkę o siebie bo pierwsze 3 miesiące wolałam odpuścić zabiegi ja dodałam ja dodałam zdjęcie z USG na NK !!!! :) i milutko i w ten sposób się dowiedziałam o 3 ciążach :) eh zdjęcie widzą tylko osoby które mam w kontaktach(czyli znajomi, przyjaciele, rodzinka) więc nie idzie na całą NK :) i uważam że nie ma czego ukrywać :) :) ale każdy ma swoje podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wróciłam od lekarza a w zasadzie z pracy, bo musiałam kolejne L4 zanieść... teraz mam za wysokie ciśnienie, a zawsze miałam skłonności do niższego...a z bólami głowy muszę iśc do neurloga, bo moja gin mówi, że nic nie poradzi, schudłam o 1,5 kg, ale mam się nie martwić i za 9 dni mam zrobić morfologię krwi ze względu na moją anemię i ponowne badanie moczu... tyle u mnie wózki oglądaliśmy na razie w necie, ale mam dostać od siostry, wiec tym się nie martwię, a łóżeczko i mebelki to pewnie pooglądamy w Ikei:) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki :) Pozwolicie, że dołączę do was ? I wspólnie będziemy oczekiwać naszych Maleństw. Czytam ten temat od samiuśkiego początku, super się czyta wasze opinie i wypowiedzi, szczególnie ze względu na to, że jesteśmy wszystkie na podobnym etapie ciąży. Jeśli chodzi o dolegliwości to jakichś większych nie odczuwam. Przez nasz organizm teraz przepływa większa ilość krwi i z tego powodu możemy odczuwać że nasze serducho ciężej pracuje. Ja już ten fakt zaobserwowałam u siebie (około) 2 tygodnie temu. Chwilami mnie zatykało, ciężej mi się oddychało i miałam wrażenie jakbym dopiero co weszła po schodach, pomimo że nie miałam do tej pory żadnych problemów z sercem. Teraz na chwilę obecną wszystkie te dolegliwości się uspokoiły. A czy czujecie ciągnięcie i kłucie ? U mnie dziś na razie jest spokojnie ale wczoraj trochę mnie brzuch pobolewał, czułam ciągnięcie a kilka razy nawet poczułam takie chwilowe kłucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również czasami czuje takie kłucie i pobolewanie, dziewczyny pisałyście coś o takich skurczach na "D" nie pamiętam jakich ? czym one się objawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zosia, U mnie podobne objawy.Ostatnio od kilku dni nie mogę złapać oddechu i muszę głęboko oddychać. Nawet którejś nocy obudziłam się na plecach i tak mnie zatkało,że szybciutko musiałam iść na lewy bok i powoli oddychać. Co do bólu brzucha i ciągnięcia u mnie to samo. Dzisiaj mnie czuję kłucie po lewej stronie, ale to tak okropnie,że jak mam gdzieś wstać to w pół zgięta. Wzięłam no-spę, bo ból fatalny. Z mdłościami jest różnie. Raz są raz ich nie ma. Ostatnio zauważyła,że jak nie jem ogórków kiszonych to mdłości na drugi dzień są mniejsze,ale mimo wszystko do 12 tc mdłości i wymioty mi przechodziły, ale jak zaczęłam brać duphaston (dopiero po 12 tc) to znów wszystko wróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) serio dużo nas :) mnie też od 2 dni boli podbrzusze i kuje jak na okres :( dziewczyny moja znajoma ma w pracy dziewczynę w 4 miesiącu ciąży i wiecie co ona regularnie czuje już ruchy dziecka od jakiegoś czasu i wcale nie należy do osób szczupłych ;) ciekawe kiedy my poczujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i zapomniałam dodać,że dzisiaj boli mnie gardełko i mam lekko podwyższoną temperaturę. Chwilowo leczę się ciepłym mlekiem z miodem i wodą z sokiem malinowym. Próbowałam płukać rano gardło szałwią, ale udało mi się tylko 3 razy pomerdać po gardle i odrazu pojawił się odruch wymiotny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi ruchami, to faktycznie ciekawie,koleżanka, ktora rownież jest w pierwszej ciąży poczuła około 18 tygodnia a jak tam wasze brzuszki, są już zaokraglone? ja juz widzę że odrobinkę jestem. Już nie mogę się doczekać kiedy zacznie mi brzuszek rosnąć, choć z drugiej strony to jak swojego czasu oglądalam na internecie zdjęcia brzuszkow pod koniec ciąży to... uffff...będziemy się turlać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy kolejna marcoweczke, na prawde nas sporo :) badka ja tez bylam juz przeziebiona i w gardle mnie drapalo - wiec poszlam do lekarza sie doradzic- spokojnie mozesz wziac bez recepty tantum verde 3X dziennie dla kobiet w ciazy to chyba jedyne bezpieczne pastylki, co do kłucia to na szczescie nie mam zadnych objawow ani boli oby do porodu tak sie utrzymalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano ja juz wyczekuję tych ruchów co wieczór...ale na razie cisza ;-( witam nową marcóweczkę:-) będzie się tu w marcu działo oj będzie :-) Oczywiście też mam ostatnio zadyszkę, biegam na spacery z synkiem, pcham wózek i sapię ale grunt że mi sie nie robi słabo-to byłoby gorsze. Zdarza mi sie tez że tak ostro zakłuje po bokach-tak poniżej jajników. Szczególnie jak siedzę, az dech zapiera;-) No i nocą zaczynają się trudnienia snu, tez się duszę na wznak, na brzuchu już się nie da-jest jednak ta piłka, zostaje na boku. Ale to juz nie jest takie wygodne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydra są to skurcze Braxtona-Hicksa, które przygotowują macice do skurczy. Są niegroźne pod warunkiem,że są nieregularne i niezbyt bolesne. Występują po obu stronach dolnej partii brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badka mialam podobny leżaczek, nawet ciut prostszy ale były i wibracje. Bardzo pozyteczna rzecz, nie można w tym trzymac dzieciaczka za długo ale był niezastąpiony kiedy sterczałam przy garach. Ja kucharzyłam a synek zadowolony mnie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zosia:) Kurcze ja tez ostatnio ciężko się czuje na serduchu ale nie zwróciłam na to uwagi! i na wznak spać też mi ciężko! zauważyłam jeszcze,że po wstaniu z łózka i zjedzeniu śniadania robi mi się bardzo słabo i muszę na ok 20min wrócić do łóżka W ciągu dnia tez czasem się zdarza Hmm dziwne rzeczy się dzieją;) Dziewczyny zazdroszcze wam stołówek U nas nie ma a tak bardzo by się przydały przez ostatnie 3 miesiące:( podczas migren ani nie gotuje ani nie jem:( m biedny wracał z pracy pózno i musiał jeszcze gotować:( teraz staram się zawsze coś zrobić ale jeszcze ciężko zwłaszcza jak mam surowe mięso...takmmnie zemdli,że już pózniej nie dam rady zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo, już wszystko wiem, raz na jakiś czas mam taki skórcz kiedyś z lewej strony a wczoraj z prawej, tak raz na tydzień, albo rzadziej, ale po kilku sekundach mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brzuch tez duży:-) ale ładnie wyglada:-) Latte a jak u Ciebie z wagą, bo pamiętam że byłyśmy mniej więcej w podobnej sytuacji. Ja już jestem po obiadku, jak M w domku to zawsze szybciej jemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka z tego co widzę, jesteś świeżo w sumie upieczoną mamusią, twoje malenstwo urodziło się w kwietniu ? oj to wyzwanie przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mmnie tez brzusio ładnie zokrąglony:) w niedzielę odwiedzili nas znajomi po dwóch tygodniach to nie mogli uwierzyć ,że tak szybko urósł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×