Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

dziewczyna bonda, o czerwonym miesie wlasnie wiem ale niestety teraz to nie bardzo go przelkne, czasem mi sie zdaza ale co ja moge za to ze placki i frytki bym tylko jadla - dobrze, ze warzywka tez wchodza dobrze ta ta natke pietruszki dodam do dzisiejszego szpinaku hehe, zawsze ciemna karnacje mialam a teraz mi mowia, ze jakas bladziutka jestem - no a co sie dziwic jak dzidzia potrzebuje teraz wszystkiego z naszego organizmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo pytanie co mała, wie ktoś jak rozróżnić skurcze? Ja też biorę feminatal 400 + DHA, u mnie w aptece kosztują prawie 60zł ale ostatnio zamówiłam w aptece internetowej trzy opakowania i płaciłam po 41zł, także różnica spora:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaaa - tez tak miałam, ze wyleciałam...to chyba się stało przy sortowaniu w terminy porodu. Dopisz sie po prostu :) jak pytałam Gina o witaminy na ostatniej wizycie to nic mi nie polecił tylko powiedział, że przy mojej morfologii to obojętnie jakie. jem sporo warzyw i owoców, więc dostarczam naturalne witaminki :) ...no ale faktycznie jakieś witaminy musze nabyć, bo dr uprzedzał, że w połowie ciąży wyniki z reguły się pogarszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaaa wpisz sie jeszcze raz, tak to jest jak sie skopiuje tabelke równoczesnie z kims to jedna sie nie załapie potem do nastepnych kopiowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mam lenia, nic mi sie nie chce. A musialabym jechac do jakiegos centrum handlowego i poszukac kurtki albo plaszczyka, bo juz zimno a ja nie mam co na siebie ubrac :( Moj m mi wczoraj oswiadczyl ze jedzie dzisiaj ogladac auto i moze kupi a mi juz przed oczami pokazala sie wizja jak my kupimy wszystko dla dzidzi kiedy pozbedziemy sie calej kasy oh ale auto tez potrzebne no i badz tu madry hahaha. Na szczescie moi rodzice juz powiedzieli ze oni kupuja wozek dla wnuczka badz wnuczki :) Co do witaminek ja dopiero zaczelam brac jakies 2 tygodnie temu a wczesniej tylko kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja podobnie jak Natka i mała, nie wiem jak te skurcze odróżnić. Ale pewnie dlatego, że ich nie miała, Pewnie gdybym miała to bym je poznała;) Jak mnie tak dziwnie coś boli....albo mam podejrzenie, że to może skurcz to łykam nospę. Dr. mówił że do 6 tabletek na dobę spokonie można wziąć. Zazwyczaj łykam jedną, dwie....raz może się zdarzyło, ze przez cały dzień łyknelam 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba też zaopatrzę się w nospę bo póki co do tej pory, w ogóle jej nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważko, to może faktycznie uniknę rozstępów. Bardzo bym chciała. Wiadomo, jak już się pojawią to trudno, ale może jednak uniknę. :) Mamula, też mi się Jumper podoba. I właśnie fajne jest to, że wózek wygląda nowocześnie, a cena 1200 zł za 3 w 1 to niedużo. Np. za cholerę nie mogą mi się spodobać te wózki Quinny. Jednak oczywiście nie chcę nikogo urazić. :) I jak kogoś stać i tak bardzo pragnie to nie moja sprawa, ale ja wiem, że wybiorę ten tańszy jednak. :) Jumper ma wiele pozytywnych opinii, jeździłam sobie nim po sklepie i bardzo mi się podobał. I jak będzie dziewczynka to kolor też mam już wybrany. :) Almerio, cieszę się, że mogę Cię jakoś rozweselić w ten pochmurny dzionek. :) Mnie czasem tak wali na główkę. :D Co do witamin to ja też biorę Feminatal i ostatnio płaciłam 34 zł. Więc widzę, że u mnie chyba jakoś taniej niż u Was. :) Biorę go w sumie od początku ciąży, a jedno opakowanie starcza mi na 2 miechy, więc nie jest tak źle. :) Dostałam dziś ten zestaw z Allegro co Wam niedawno pokazywałam. Jak któraś nie pamięta, to wkleję linka raz jeszcze. I tak, wszystko na mnie super leży, bardzo mi się podoba, ubrania są super wygodne, w końcu nic mnie nie uciska, tyle tylko, że ten jeans jest dosyć cieniutki. Ale i tak mi się podoba i damy radę. :) Zimę w tym przelatam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka - jak lekarzowi mówiłam o tym że brzuch czasem boli i że nie bardzo rozrózniam czy to skurcz, czy to tak macica się rozchodzi to powiedział, że z Nospą jest tak, że lepiej ją wziąż jak nie wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa to pewnie bierzesz feminatal N w opakowaniu jest 60 tabletek. Feminatal 400 + DHA ma 30 tabletek i 30 kapsułek i bierze się jedną tabletkę i jedną kapsułkę dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa a jaki rodzaj feminatalu bierzesz? ten feminatal 800 z jedna różawa tabletka? on kosztuje ok 30 zł ale od 13 tyg. to jest drugi feminatal 400 +DHA tam sa 2 tabletki jako porcja dzienna i jest on drozszy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało czarna znaazłam no spe w domu, pewnie mama brała:-) w jakich dawkach ją bierzesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max to 6 tabletek na dobę, tak powiedizał mi lekarz. ja łykam jak czuję coś nie tak w brzuszku....czyli z raz, ze dwa dziennie czasem wcale. Ale zawsze mam przy sobie tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiując tabelkę wg daty porodu nikogo nie ucięłam. Kilka ostatnich marcóweczek zaczęło wpisywać się na dole, zamiast wg tp, więc je poprawiłam. Od str 180 jest tworzona nowa tabelka. Kto się jeszcze nie wpisał niech to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badka - i wszystko jasne, przez jakiś czasu tu nie bywałam....więc ominęlo mnie tworzenie nowej tabelki....ale już jestem dopisana :D uciekam dziś wcześniej zpracy.....idę do kosmetyczki, upiekszę się w okolicach inntymnych :P i brwi wyreguluję. Pozdrawiam i do napisania! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Poprawiam tylko tabelkę NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopak koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... .....????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...?? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... ......????? savanna89.....20.........26.05...05.03.......Chorzów.... ...chłopak kamelle.........27.........30.05....06.03.....Niemcy/NRW ...????? engine30......30...........25.05....06.03.....zach-pom.. .dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie... chłopczyk nika34..........34.........01.06....08.03....Warszawa... ....????? michalka26.....26........01.06....08.03.....Irlandia.... .....????? megan990......27.........02.06....09.03....śląskie....ni espodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23.........30.05....10.03......kuj-pom... .chłopak summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28.........04.06....11.03....Piaseczno.. ..chłopak motylek_85....23.........06.06....12.03.....śląskie..... . chłopak? elakl.............27........11.06....12.03.....Birmingha m....????? Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....????? Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopak LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopak Mamula28 ......28.......10.06....16.03.....lubuskie...dziewczynka? **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.....nie spodzianka saskiana........29.......12.06....19.03......zach.granic a mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982.....26.......10.06....20.03...wroclaw/londyn . niespodzianka zosia_007......25........14.06....21.03......śląskie.... ..chłopak? Gosiaaa .........29.......14.06....21.03....podkarpackie.......? inowa............29........15.06....22.03......slaskie.. .....?????????? Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03...pomorskie.. ..????? Olena119.......24........19.06....26.03.....pomorskie asiulek29.......29........19.06....26.03.....Białystok.. .....????? Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok .... .nie wiem Almeria35......35.........24.06....31.03...świetokrzyski e....chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore feminatal od 5 tyg ciąży jak się tylko dowiedziałam :) na początku był to feminatal 800 a po 13 tygodniu zaczełam wcinać feminatal 400 + dha zarówno ten pierwszy jak i drugi starczał mi niestety tylko na miesiac. Chyba tez poszukam go w internetowej aptece bo place za niego 58zl ;/ Kas1ek26 gdyby na dlugosc szyjki mial wplyw wzrost kobiety to ja teoretycznie nie powinnam miec zadnych problemow :D (180cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jem Feminatal N z racji zawarosci Jodu z uwagi na moja tarczyce. mam prosbe do zazywających Feminatal 400 sprawdzcie mi prosze czy tez jest tam jod i jaki procent:) Co do skurczy to tez nie umiem ich rozróznic ale chyba jakbym miała to bym wiedziała mnie tylko to kłucie dołu brzucha martwi podczas chodzenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo matko, chwilę mnie nie było a tu dwie strony poszły;-) Laski niedawno pisałam o skurczach. Boli tak jak w trakcie okresu, nie przypomina to kłucia które nam się zdarza. Natomiast stawianie się macicy-twardnienie brzucha nie boli-ale jest wyraźnie odczuwalne i mało przyjemne-NIE DA SIĘ PRZEOCZYĆ;-) Oczywiście jak czujecie skurcz to nie ma zaraz powodu do paniki ale nie powinny się powtarzac i muszą mijać przy zmiane pozycji. A stawianie się brzucha nie są niebezpieczne, od połowy ciązy to norma. Ale mi lekarze mówili że do iluś tam razy na dobę-bo miałam strasznie często. W każdym razie jak macie bolesny skurcz to znak że czas się oszczędzać, położyć i nie denerwowac niczym. Wiadomo lekarze polecają nospę...ale powoli można się spotkać za głosami przeciwników nospy. Nie robi się badań ale podobno ma to potem jednak odzwierciedlenie u dziecka.... Ginekologowi zależy na utrzymaniu ciąży, nie jest pediatrą. Może lepiej poleżeć, odpocząć niż łykac kilka tabletek dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Poprawiam tylko tabelkę NICK............WIEK......OM.....TERMIN....SKĄD.......PŁ EĆ Nikam074.......35........26.05....01.03.....Rzeszów...ch łopak koja2121.......24.........27.05....02.03.....Cieszyn.... .....????? Marcys..........21...........??......03.03....Irlandia-M albork...?? Kasiek26........26........27.05...03.03......Szczecin... ......????? savanna89.....20.........26.05...05.03.......Chorzów.... ...chłopak kamelle.........27.........30.05....06.03.....Niemcy/NRW ...ponoc dziewczynka engine30......30...........25.05....06.03.....zach-pom.. .dziewczynka fasola z bretani 24 ..................06.03..... lubelskie... chłopczyk nika34..........34.........01.06....08.03....Warszawa... ....????? michalka26.....26........01.06....08.03.....Irlandia.... .....????? megan990......27.........02.06....09.03....śląskie....ni espodzianka wazka85.......24.........03.06....10.03.....NI.......... ......????? natka23........23.........30.05....10.03......kuj-pom... .chłopak summer ........28 ........04.06....11.03....Katowice.......????? badka...........28.........04.06....11.03....Piaseczno.. ..chłopak motylek_85....23.........06.06....12.03.....śląskie..... . chłopak? elakl.............27........11.06....12.03.....Birmingha m....????? Kotunia.........30........06.06....13.03......Legnica... .....????? krismam.........34.......06.06.....13.03.....wielkopolsk a.....????? eluśka85........24........07.06....14.03.....Szczecin... ....????? Agaaa159.......24........07.06....14.03.....Łódź........ chłopak LATTE .........26.........08.06.....15.03..... wawa.........chłopak Mamula28 ......28.......10.06....16.03.....lubuskie...dziewczynka? **tina**.........34........28.05....17.03.....Niemcy.....nie spodzianka saskiana........29.......12.06....19.03......zach.granic a mala_31........32........13.06...20.03....wielkopolskie. ..dziewczynka Izabell1982.....26.......10.06....20.03...wroclaw/londyn . niespodzianka zosia_007......25........14.06....21.03......śląskie.... ..chłopak? Gosiaaa .........29.......14.06....21.03....podkarpackie.......? inowa............29........15.06....22.03......slaskie.. .....?????????? Gwiazdkagda89...20....16.06....23.03...pomorskie.. ..????? Olena119.......24........19.06....26.03.....pomorskie asiulek29.......29........19.06....26.03.....Białystok.. .....????? Biało-czarna...32........23.06....30.03....Białystok .... .nie wiem Almeria35......35.........24.06....31.03...świetokrzyski e....chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** tina**
Nikamo74 jest jod, pisze 100 % dziennego zapotrzebowania. A jak u Was z ząbkami moje drogie. Bo ja wczoraj byłam u dentysty i mam wszystkie zdrowiutkie. Pani powiedziała, że widać, że dbam o ząbki i tyko je poflourowała. "Pocieszyła" mnie, że krwawienie z dziąseł może się bardziej nasilić w III trymestrze. Ostatnio miałam stracha bo jak czyściłam nitką to tak mi krew zaczęła lecieć myslałam, że ząb mi wypadnie. Teściowa mnie straszyła, że nie można wyrywać i plombować ząbków w ciąży ale gin. mnie uspokoił. Kazał iść bo jak się nie dba o uzębienie to choróbstka mogą się nas łapać. Hura, trochę brzuszek zaczyna mi wystawać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas1ek wiesz, ze tez na to wpadlam:) czyli na wzrost bo przeciez ktos kto ma 180cm wzrostu nie ma tekiej budowy jak takie w granicach 160cm:) Ja mam 160:) Schizuje sie, ale cóz taki nasz urok;) Odnosnie witamin to Ja biore Feminatal N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina dziekuję ! Co do żebów to mam pare ubytków i ciagle sie nie moge wybrac je zrobic .Teraz na zwolnieniu bede miała wiecej czasu .Mi niestety tez dziasła krwawią i dalej mnie ciagnie na wymioty przy kazdym myciu zębów .Mam tak od początku ciązy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki :) Co do witaminek to biorę feminatal N , nie wiem jaka jest różnica między tym femi8natalem a tym dwu składnikowym Co do wózka to nam teściowie powiedzieli że sponsorują , a concorda ma szwagierka i jest baaardzo zadowolona i mnie osobiście sie podoba , jeżeli coś mogę doradzić to nie kupujcie fotelika samochodowego deltima , sam styropian powleczony materiałem , młody nam się w samochodzie wydzierał aż wymiotował , na krótkie trasy to może ale jak pojechaliśmy nad morze to był istny koszmar , musieliśmy kupić drugi fotelik . Mała i kiedy idziesz to nowego gina ? Nikamo jak mężuś ? Mamula szczeniak dają spać ? Serdecznie pozdrawiam wszystkie dziewczynki i przepraszam , że nie z niku ale gorąco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo mam podobnie , nadal mnie bierze na wymioty , staram się o tym nie myśleć ale jakoś samo przychodzi a dziąsła krwawią mi nie tylko przy myciu ale i jedzeniu , koszmar co do zębów to czuję że coś mi się psuję , ale odwlekam wizytę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×