Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Aaaa rozpisałyście się to ja też!!! Julek faktycznie jest strasznie dużo...jestem ciekawa jak to będzie za kilkanascie lat jak wszystkie dorosną:-) Ale z Majami się okazało nie lepiej-doganiają Julie. Proponuję dziewczyny looknąć na ranking imion z ostatniego roku. http://www.naszedzieci.net/imiona_dziewczynek_2008_Warszawa#statystyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa...no właśnie nie chciałabym żeby moja córka miała na imię jak czwrata dziewczynka w jej klasie. No ale zobaczymy, mężowi to imię sie podoba. a i co do zdrobnień Julka tak ;) , Julcia nie :O No ale może u nas będzie syn.... a dla chłopca to o imionach nie rozmawialiśmy. Z tymi imionalmi jest tak, że te co się podobają to albo sa baaaaaardzo popularne, albo tak się nazywa syn czy córka siostry, brata, kuzynki, koleżanki itd. Trudny orzech do zgryzienia ;O Na szczęście jeszcze trochę czasu mamy na zdecydowanie się Ważka ja wczoraj byłam na depilacji woskiem i pozbyłam się trochę niepotrzebnych włochów w miejscach intymnych :) od razu lżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo wlasnie jak sobie przypominam to mialam taka sytuacje ze musialam pare dni po ktores tam wizycie isc do ginki po zwolnienie i sama powiedziala zebym tylko przyszla wypisze i ze nie bede musiala jak za wizyte placic...ale tak mi swita dokladnie tej sytuacji nie pamietam , co do imienia Julka, jest tego duzo, u mnie w miejscowosci az za duzo;/ i mi sie to imie przejadlo tak samo jak OLIWIA, OLIWER KACPER , podoba mi sie Amelia ale jak widze to tez jakos coraz czesciej slysze ze ktos tez tak chce swoja core nazwac;/ i tez bedzie chyba oblezenie tym imieniem ale na razie mi sie jeszcze podoba i mi sie jeszcze nie przejadlo hehe Emma tez jest fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, zerknęłam na ten ranking i nie ma tego imienia, które ja se wymyśliłam. :) Także teraz zostało mi tylko przekonać Męża. Tylko żeby to przekonywanie nie wyszło mi na tyle dobrze, że potem jak będzie syn to też tak będzie chciał nazwać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialo czarna pachy np. traktuje depilatorkiem (kiedys zakupilam wosk to jasna cholera myslalam ze mi oczy wyleza i cala slina wycieknie bo japki z bolu zamknac nie moglam hehe chyba o lipny wosk byl haha) nogi , nie mam problemu, raz na jakis czas maszynka, na szczescie te miejsca nie sa obrosniete hehe a miejsca intymne kiedys potraktoalam calosc depilatorkiem;) to byl czad na maxa..co to sie dzialo pierwszy miesiac lpo kilkakrotnej depilacji uzik a potem te wrastajace wloski, za cholere nie moglam temu zapobiec i to i tamtoo to zrezygnowalam bo musialam w koncu masci uzywacc ale fajna skora byla po tym depilatorku:) no cozz zobaczymy kiedys tam...moze znow sie skusze bo tu mnie kumpela znow namawia ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialo czarna no zebys wiedziala bo w rodzinie mam 2 agnieszki hehe a znajomych z moim iminiem hoho ostatnio tez natrafiam a jest to Karola:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważka - nie wyobrażam sobie depilatora w miejscu intymnym....z bólu bym chyba wyzionęła ducha. Chodze do kosmetyczki na wosk i sobie chwalę. Sekundowa sprawa, bólu dosłownie sekunda a potem przez conajmniej 3 tyg spokój :D Nogi też żyletka traktuję,jednak kosmetyczka za darmo tego nie robi. A pachy jak wyjdzie albo u kosmetyczki woskiem albo żyleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam bo cos mi nie wygodnie i kregoslup siada chyba:( wogole to musze cos na ebay wystawic:P buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialo czarna no to u komsetyczki to co innego, polow bolu mniej, bo ja taka amatorka jak sie do tego dorwala to pozal sie bozeee i do tego ile boluuuu..... co do depilatora, poszlo wszytsko:P twarda sztuka jestem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna a jak kochana znosisz ból wosku w miejscach intymnych ?? bo ja przed ciążą dawałam radę na wosk a teraz się boję że zaszkodzę ze np. ten ból spowoduję jakieś skurcze itp ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide w piatek na wizyte i tez marze po cichu, zeby dalo sie okreslic plec i chyba chcielibysmy dziewczynke. Nie mam zielonego pojecia jak nazwalabym chlopca, bo jakmi sie jakies imie podoba to mojemu nie i na odwrot. Jesli chodzi o imie dla dziewczynki to bylaby Amelka, na poczatku myslalam o Nadii, ale jak zaszlam w ciąże i szlam do domu no to imie Amelka mi nagle przyszlo do glowy wiec po cichu mysle, ze moze jednak dziewczynka bedzie. Wczoraj sie przestraszylam. Siedze przy kompie i pisze prace i nagle jakis dziwny mocny bol na dole brzucha, po zmianie pozycji nie przechodzil i pytanie, czy to sie macica rozszerza czy nie. Kłucia mialam, no to wiem jakie o uczucie a to bylo takie mocniejsze, przeszywajace, spanikowalam i wzielam no spe. Male zaczelo sie tez gwaltowniej ruszac. No i pozniej sie martwilam, czy dobrze zrobilam z ta no-spa. Dzisiaj siedze na tym samym krzesle, dzieciatko zaczelo sie krecic no i po jakims czasie znow ten sam bol.. i na domiar zlego ktos dzwoni do drzwi.. itd itd. Pobolalo, zmienilam to krzeslo na fotel no i na razie odpukac lepiej, ale stresujace to kurka jest. Mozna nam brac magnez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po wczorajszej akcji z brzuszkiem, nie mogłam spać całą noc, do tego śluz zrobił mi się jakiś inny niż zwykle, i rano biegiem pojechałam do lekarza, babka z recepcji jakoś mnie wcisnęła i o 9.30 byłam już po wizycie. Z Maluszkiem wszystko ok, gin powiedział że takie gwałtowne ruchy macicy to norma w tym okresie. Pojawiła się jakaś infekcja więc stąd ten dziwny śluz, ale powiedział że Maluszkowi nic nie grozi bo szyjka szczelnie zamknięta, dał jakieś czopki, ale powiedział, że teraz pewnie będzie się to za mną ciągnęło do końca ciąży, a przyczyną najprawdopodobniej był basen, bo wcześniej nic się nie działo, więc teraz basen trzeba sobie odpuścić:-( ale najważniejsze że Szkrab zdrowy, gin przełaczył mi na 4D i nagrał na płytkę jak Maluszek machał nóżką przed twarzą:-) piękny widok:-) M będzie miał niespodziankę jak wróci z pracy. Nikamo właśnie sie kiedyś nad tym zastanawiałam czy jak tylko zwolnienie to też się płaci, niestety nie wiem bo ja zawsze mam wizytę pod koniec zwolnienia. Wazka no u mnie też szybciej rosną włoski niestety, ale depilatorkiem golę. Bikini teraz nie bo boli dużo bardziej niż zwykle, w zeszłym miesiącu jeszcze zaszalałam ale teraz już odpuszczam i jadę maszynką, pachy też, a nogi depilatorem. No to się rozpisałam:-) a teraz juz nie zanudzam więcej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babki Zaraz musze zmykać do pracy ale zanim to szybko Wam tylko napiszę jak ja Wam zazdroszczę!! Oczywiscie tym, u których sypnęło:) Uwielbiam śnieg, jest to dla mnie widok przypominający dzieciństwo, jak byłam mała to mieszkałam u babci na wsi, te śniegowe zaspy, piękny widok! a teraz mi przyszło mieszkać w metropolii, na dodatek w kraju, ktory widzi lekki śnieg raz na kilka lat:( phi Ja mam na imie Ela i kiedyś wydawało mi sie takie starodawne - Elżbieta, ale teraz cieszę się z jego oryginalności, bo mało tego imienia wokół mnie:) Juz pisałam o propozycjach imienia dla naszego bobaska, ale jestem taka dumna z tych imionek , ze jeszcze raz napisze: Luiza albo Dominik. Ostatnio w pracy spotkalam Cyganke i wywróżyła mi chłopczyka, zobaczymy:) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) dawno mnie nie było,bo przez to całe zamieszanie z K..postanowiłam sobie odpuścić na jakiś czas.. U mnie wszystko dobrze, jutro zaczynam 21tc:) w piątek mam wizytę i już nie mogę się doczekać:D Na ostatniej wizycie dowiedziałam się,że będzie synuś:) Już od miesiąca czuję ruchy:) na początku to takie bulkotki a teraz już brzusio podskakuje:D Eluśka śmiało możesz brać magnez, mnie lekarka przepisała Asmag B, moja siostra też go bierze:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki, ale zimmmma - już postanowiłam sobie że w następny piątek jak pójde do lekarki to porosze ja o L4, cieżko mi dojeżdzać tramwajem godzine poza tym praca przy komputerze mnie okropnie męczy 4 godziny da się wytrzymać ale nie 8 ;/ eluśka85 mi od 4 miesiąca lekarka zaleciła jeść magnez więc można. Jesli chodzi o imiona to u nas będzie Marcelek lub ... Julka - wiem Julka strasznie oklepane imie, ale jak tylko poznałam B. to ustaliliśmy że jeśli kiedyś będziemy mieć dziewczynke to nazwiemy ja właśnie tak... ;) Majka też bardzo ładne imie ale moja teściowa ma suczke o tym imieniu no wiec odpada ;) Nikamo74 dużo zależy od lekarza, może sobie policzyc za te L4 normalnie jak za wizyte bo w końcu poświęcił ci czas, a może ci je wypisac bezpłatnie w ramach tego, ze jesteś jego pacjętka - trudno powiedziec ;) Witam nową mamusie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie, ja się woskuję. Zakupiłam na allegro hurtowo wosk do tego paski i podgrzewacz. Raz w tygodniu piling, żeby kudełki później nie wrastały, super. Teraz muszę podszkolić M. jak się depilować bo w przyszłości może samemu być ciężko z brzuszkiem wieloryba. Nadal jesteśmy na etapie szukania mieszkania, a raczej ja szukam a M. tylko sprawdza czy ładne. U nas tylko 48 metrów ale napewno z czasem coś znajdziemy. Imionka mamy wybrane dla chłopca na 99% Daniel a z dziewczynki mamy problem, narazie podoba się nam Natalia lub Tamara. Przejrzałam ostatnio cały spis imion jaki istnieje w Polsce, mi i mojej siostrze spodobało się Oktawia a mój M. do nas, że jego dziecko nie będzie nazywało się jak samochód. Kochane od wczoraj pobolewa mnie coś w okolicy prawej piersi, tak jakby pod nią? Która zna się na anatomii, dodam, że mam niskie ciśnienie. A od czasu ciąży spada coraz bardziej. Ostatnio na wizycie miałam 90/60. Lekarz nawet kazał pić mi na śniadanie kawę rozpuszczalną z mlekiem. Ostatnio loleżanka postaraszyła mnie, że tak niskie ciśnienie może prowadzić do chorób serca bo jej tata tak miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomiałam się pochwalić, że u nas był pierwszy przymrozek. Teraz powietrze na dworze jest super. Nie mogę doczekać się zimy, ale tej prawdziwej ze śniegiem, mrozkiem. To moja ulubiona pora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goyek
Hej dziewczyny! Ale pogoda :(. Dziś idę do gina, ale dopiero na 19 tą. Mam nadzieję, że dziś poznam płeć maluszka. Chcę mu też powiedzieć by dał mi zwolnienie. Pracuję w przedszkolu i po raz kolejny jestem przeziębiona. Trochę boję się o maluszka. Przeczytałem, że bywają lekarze, którzy chcą dodatkową kasę za L4, to prawda? Ja chodzę prywatnie, więc już dosyć kasy mi, idzie. Dziewczyny czy za Nagranie USG 4D płaciłyście, czy to było w ramach wizyty. Też bym chciała mieć taką pamiątkę. Mój maluszek na razie się nie rusza, już bym chciała go poczuć. Może to ta pogoda, ale nic mi się nie chce i trochę się denerwuję przed wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie.. Co do imion to mnie dla dziewczynki bardzo podoba sie Apolonia(Pola) no ale jak sie okazało my bedziemy mieli chłopca wiec bedzie sie nazywał Antoni Kazimierz Gajewski:)) Cho mój mąż coś ostatnio wspomina o Gabrielu ale nic z tego nie zgodze sie za nic w świecie:) Eluśka- mam do ciebie pytanko bo jesteśmy wtym samym czasie i nawet mamy taki sam termin porodu, piszesz że dzidzia ci sie wierci. Czy bardzo i regularnie??? Bo ja kilka dni temu czułam takie drobne smyrki ale od tamtej pory nic i troche sie martwie.. Pozdrawiam brzusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle zapomniałam dopisać, że wczoraj teściowa powiedziała mi, że ona chciałaby by nasza córka (lekarz potwierdził na 70% chłopca ale to nic...) miała na imie Alicja, wiec jej powiedziałam, że ona ma dopiero 39 lat wiec jeszcze może mieć ... córke ... Alicje no i się obraziła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek witaj ponownie,no dawno Cie tutaj nie było ,wpisz sie do tabelki bo mamy nową :) Gratuluje synka:) Ja tez mam juz imię wybrane i jest Michałek juz tylko tak zwracamy sie do naszej dzidzi:) Co d magnezu to jak najbardziej i nawet ja mam zalecony jak mam kłucia macicy to gin kazał mi go zażywać! no zobaczymy jaki mój gin jest od dzis chyba juz zaczynam zwolnienie i pociągne do samego końca.W taka pogodę to wole w domku siedzieć tym bardziej że się przeprowadziłam i do pracy musze dojeżdzac 50 min juz mi się nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goyek
Motylku to się naraziłeś teściowej :) A ona to taka obrażalska na dobre czy na żarty? Klempa cieszę się, że twój luby znalazł obrączkę! Megan gratulacje dla szwagierki, pewnie śliczna to Julcia. Ja wiem że tego imienia pełno, ale mi się też podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek refleks masz-gratuluję;-) Usmiałam się Agaa stanę po stronie twojego męża: Gabriel Gajewski naprawdę ładnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goyek ja za płytkę nic nie płaciłam, zapłaciłam jak zawsze za wizytę z usg. Jeszcze raz oglądałam w domku, to naprawdę świetna sprawa takie nagranie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goyek
Jestem ciekawa jak to u mnie będzie wyglądało z tym nagraniem. A płytką to lekarz miał czy to ja powinnam mieć? To moje pierwsze maleństwo i nie wiem jak to ma wyglądać. U mnie na USG po raz pierwszy ma być mój mąż. Wczoraj się śmiał, że pewnie jak zawsze ja jako kobieta wszystka będę widziała na USG , a on będzie się dopytywał "a to co?, ale gdzie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×