Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

dzięki dziewyczny bo już się martwić zaczełam - nie wiem właśnie czy to kwestia jej sprawności czy lenistwa ;) marcelina moja malutka waży 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ NANANANA super ze do nas na stale dolaczylas;) i przykro strasznie z powodu tej powodzi ehh:(, oby maluszek byl zdrowiutki! Moj szymek tez nie lubi przegrywac i chyba przez tatusia ktory we WSZYSTKIM dawal mu fory! chodz powtarzalam ze trzeba go uczy tego ze przegrana nie jest TRAGEDIA wogole M cacka sie z malym ile moze..mamy hustawke i on zamaist go uczyc jak ma SAM wsiasc to go za kazdym razem sadza ... ja go juz prawie techniki siadania nauczylamm tak samo ubierania itp wszystko ja bo M to jakby zapomnial ze my mamy uczyc a nie ciagle wyreczac , tak mozna tylko zaszkodzi dzieciakowi) przy mnie malec bardziej samodzielny jest nie miaczy a jak tylko M jest to od razu jak ma np. zalozyc skarpetki to mowi JA NIE UMIEM :O makabra ale dziwic sie ...jest wieczor maly wykapany a M za nim lata aby mu majtki zalozyc..i sie smieje z niego ze chyba nie zauwazyl ze maly sie nie cofa w rozwoju ale jest coraz to starszy haha Wczoraj wlasnie przeprowadzilam z nim kolejna rozmowe na ten temat bo niedlugo on mi go zacznie lulac do snu haha Saskiana ja wlasnie tez wszstsko tak w miare wyposrodkowalam i jest OK nie ma co przesadzac poliki u malej coraz lepiej..krosteczki odchodza w sina dallllll Michalka biedna mala, ale najwazniejsze ze wiecie co jest grane i jak temu zapobiec. i jak widac nie wykluczenie alergenu powoduje coraz to szybsze pogorszenie stanu skory... cwiczylam 6 weidera przez miesiac i rzeczywiscie sa efekty..mi sie podobaja te cwiczenia i musze tez niedlugo zaczac... Amela lubi byc na 'stojaco' lezec polezy ale trzeba bnon stop z nia gadac ... wczesniej lubila na brzuszku lezec teraz juz srednio... mala ma rowne 3 miechy i wazy 7,100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mała brzuchatko, dziękuję za pamięć:) - jestem, żyję, poczytuje Was regularnie i stosuję się do Waszych rad:) dziś byłysmy na szczepieniu, wybraliśmy skojarzoną 6w1, Nadusia płakała straszliwie w chwili wkłucia i zaraz po, ale dałam jej pierś i się uspokoiła, moja dzielna dziewczynka:) jest troszke marudna, ale ogólnie to taka jak co dzień:) wg Tracy z "języka niemowląt" moja córeczka jest aniołkiem i rzeczywiście, nie mam z nią większych problemów, ładnie je, śpi co raz lepiej, bo zasypia ok 21, potem pierwsza pobudka na jedzonko ok 2-3 i drugie budzenie 4-5, a potem śpimy sobie dalej i jak M wychodzi do pracy po przewinięciu śpi dalej do 9-10:) w ciągu dnia też ładnie śpi, bo po 2 godzinki, więc mam troche czasu dla siebie... mała ma katarek już od kilku dni, ale stosujemy tylko sól fizjologiczna i fridę i jest całkiem ok, bo je ładnie, więc bardzo się nie martwię... mała waży 4790g, więc rośnie nam dziewczyna:) nanana - witamy:) mnie też nie ma w tabelce, więc dziewczynek jest o jedną więcej:) a jeśli chodzi o wygrane, to my z M wygraliśmy podróż poślubną:) kupiliśmy obrączki w aparcie i trzeba było wypełnić kupon i napisać o swojej wymarzonej podróży, no i wygraliśmy:) - polecieliśmy na Cypr na tydzień - cudownie było:) współczuję wszystkim zagrożonym powodzią... mam nadzieję, że żadna z Was nie musi się o to martwić buziaki dla wszystkich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHŁOPCY 1Majek123.......10.02.......?......?..........Kacperek ........3210......54 2wnika_s .........17.02.....37......sn......Dawidek.........2420..... ..4 6 3kaczynka........26.02....36/37...cc......Radzio......... . ..3 000.......55 4joanna84.........02.03......39......sn.....Szymonek..... . ...3 840........59 5koja21...........02.03.....40......sn.......Filipek..... . ... ...3230.......53 6Kotunia..........03.03.......?.........cc.....Julek..... . ..... .3540.......56 7Qassandra.......04.03.....38........cc......Mateusz..... . . ... 3990.......56 8savanna89.......04.03.....?........cc......Mateusz...... . ... 3990.......56 9Szczesliwa81....07.03...40.......cc......Cyprian........ . .. .2850.......56 10badka...........09.03.......39........sn......Bartuś.. .. .... ...2620........51 11Agaa159.........09.03.......40.........cc......Antoś.. .. ..... .3800.......54 12Nikamo.........11.03.......41.........cc.....Michałek. .. .... ..3830.......59 13Olena119......11.03......38.......sn......Jaś......... .. ... ...3500.........53 14Kas1ek26......12.03........41......cc......Leonek Emilian...3560........56 15Ola_26.........12.03........?........sn.......Tomeczek. .. .... .3190......54 16asians..........12.03......40.........sn...........Fili pe k... ....3220........54 17krismam........12.03......40......cc......Ksawier...... .. 3900.....59 18Mamula..............15.03.......?..........?........Mak sy milian... 3650...56 19LATTE...... ......16.03..... 40...... cc........ Oskarek......... 2520... 49 20saskiana........18.03.....39.........cc.......Kasjanek. .. .... ...3240....54 21Natka23.........16.03.....40........sn......Piotruś... .. .... ....3470......59 22Minea777.......19.03.....40........sn.......Michałek.. .. ... ...3890.......56 23Almeria35.........22.03...39........sn.......Filipek... .. ... .....2500......52 24mloda.............23.03.....40........sn.....Aleksander .. ... ...3300.......59 25mała brzuchatka29.03.....40......cc.......Mateusz (Mati)....3300.....55 26nananananan.......29.03...40.....sn........Maciuś..... .. .......4200.....60 DZIEWCZYNKI 1wazka85.......19-02.....37.......sn......Amelka......... . ..3 730.......52 2eluska85........21-02.....37.......sn......Amelka....... . .... .2870.......51 3nowamarcówka..21.02...38...sn.......Lena..............3 3 00.. .. ..55 4kamelle............26.02....39......cc.....Xenia Christine....3355......51 5marcellina........27.02.....39.......sn......Matylda.... . .... ..3540.......52 6riterka...........02.03....40/41..sn.........Lenka...... . . ..2600.......52 7motylek_85......03.03....39.......sn......Julia Liwia........3350.......54 8megan990......09.03......40.........cc......Igusia...... . .... .3320......55 9nika34.........11.03.......40.......cc......Dominika.... . ... .3210........52 10**tina**.........12.03.......39.........sn......Liliana Marie....3250.......52 11Gwiazdkagda89..12.03...39.....sn...Weronika............ .. ..2680......50 12inowa6...........18.03.....40........sn........Natalka. .. ..... ...3150....52 13michalka26......19.03.....42........sn........Kaja..... .. .... ....3420.....54 14Biało-czarna ...20.03...40.......cc........Marysia............3000....... .59 15Gosiaaa...........20.03...40.......sn........Marta..... .. .. ....3700.......57 16Izabell1982......22.03...40........sn......Luiza....... .. . ....3710.........52 17mala_31...........22.03....40.......sn.......Gabrysia.. .. ... ...3720......58 18andzia26..........29.03.....40.......sn.......Nadia.... .. ... .....3220.....52 19asiulek29.........31.03......41......cn.......Nadia...............3650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Nananana witaj u Nas ,wspólczuje zalania. Na naszym osiedlu też niestety pozalewalo piwnice ludziom i wczoraj jak wracalam ze spaceru z kazdego garażu wylewano wodę a jak ogladam cale domy pozalewane to mi się łzy cisną i strasznie wspłczuje tym ludziom.Wogóle co sie w tej pogodzie dzieje.... Mój maly tez głowke ciagnie do góry ale na brzuszku nie cierpi leżec i mam wyrzuty że tak rzadko go kladę. Co do 6 weidera to ja ćwiczylam przed ciażą i mialam super brzuszek. A teraz to nie wiem czy juz po cesarce mogę robic te brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ćwiczyłam 6 weidera i też miałam śliczny, płaski brzuszek, co prawda po cesarce nie mogę tak bardzo narzekać, bo mam ładny brzuch tylko troszke wypukły... ja póki co kręcę hulahopem, żeby wysmuklić talię i biodra, z brzuszkami jeszcze się wstrzymam, choć czytałam w "powrót do formy pk ciąży" i napisali, że można zacząć ćwiczyc po 6 tygodniach, ale lepiej zapytać lekarza, czy wszystko z blizną jest ok...jeszcze nie byłam u gina na kontroli, więc dlatego czekam z ćwiczeniami Nadia też główkę trzyma ładnie choć krótko, szczególnie jak ją biorę do odbicia, bo na brzuszku to nie bardzo lubi leżeć... uśmiecha się do nas i zaczyna gugać, słodka jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) dziś cały dzień taka piękna pogoda więc byliśmy na domku na jeziorkiem, mój M łowił rybki a mały z 3 godzinki spał sobie na pomoście nad jeziorkiem w wózeczku a potem w ogrodzie dalej :) chyba mu powietrze służy. eh było bosko :) czekamy na dalszą lepszą pogodę i ruszamy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sporcie :troche sie znam: i odradzam cwiczyc po cc brzuszki. sama mialam cc,pierwsze cwiczenia-brzuszki chce robic ok 6 msc po porodzie. mozna robic cwiczenia na boczne miesnie brzucha i na te miesnie ktore leza pod zebrami w pozycji lezacej,kolana ugiete i przyciagamy lewa reke do prawego kolana,potem prawa reka lewego kolana uwazajac przy tym by nie napinac podbrzusza. brzuszki na tym etapie po porodzie sa niebezpieczne-wszystko sie jeszcze goi w srodku,moze cos peknac,naderwac sie w macicy.poza tym mialysmy nacinana skore brzucha i wszystkie nerwy i naczynka zostaly rowniez uszkodzone. potrzeba czasu az wszystko dojdzie do ladu,ladnie sie zagoi. dotknijcie ,dziewczyny po cc,swoj brzuch-skore kolo ciecia. macie takie dziwne uczucie? a wyobrazcie sobie jak macica :musi sie czuc:po przecieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek-ale w tej ksiazce bylo napisane,ze mozna 6 tyg.po cc brzuszki robic? jak tak to wywal ta ksiazke od razu przez okno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem z tymi brzuszkami, mi gin już 4 tygodnie po cc pozwolił ćwiczyć brzuszki ...to, że tego nie robię to z lenistwa wynika :P ja dotykając blizny i okolic nie mam dziwnego uczucia, czuję delikatne zgrubienia gdzie niegdzie, ale myślę, że z czasem się rozejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ależ skrobiecie, nie czytałam dokladnie ale co do wyowiedzi Nanana to nam też lek. powiedział, że mały słabo podnosi główke z pozycji leżącej (jak go podnosiła za rączki) i kazała iść do neurologa :/ Wydaje mi się że przesadza, bo w domu jak go czasem podnosze to ładnie głowę za sobą ciągnie. Adas był rozdrażniony i nie chciał na brzuchu leżeć a ta lek. że nie podnosi główki wrrrrrr.... Dodatkowo, przecież on miał dopiero skończone 6 tyg. jak byliśmy u lekarza. Synek też nie lubi leżeć na brzuszku, ale czasem się rozgląda jak go położe. Ładnie podnosi głowę jak leży u mnie na brzuchu, w pozycji pionowej też się rozgląda. Troche mnie kobiecina wystraszyła, no ale zobaczyy co u tego neurologa. My nie walczymy z przeziębieniem, ale z pleśniawkami - ładnie schodzą więc git. Jeju ale dziś mnie mały wymęczył, cały dzień marudny! Idę spać :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialo-czarno- zeby gin pozwoli ci 4 tyg.po cc brzuszki robic:( mi rece opadaja normalnie jak slysze takie rzeczy. CC to powazna operacja. u nas nawet na gimnastyke poporodowa(ktora jest w miare lekka)zapisza cie jak jestes co najmniej 8 tyg.po cc. moze w necie znajdziecie info na temat cc i brzuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanan witaj przykro mi z powodu powodzi. muszę zobaczyć te ćwiczenia o których mówicie , trochę mi waga stanęła i za diabła nie mogę zejść z 60 kg masakra trzeba poćwiczyć , a wszystkie dziewczyny były już u gina, ja nie mam chęci do niego iść , wiem że trzeba ale jak si e było w ciąży to biegłam aby zobaczyć młodego a teraz brak dopingu. Ksawierek ładnie podnosi główkę do góry jak leży na brzuszku i uwielbia pionową pozycję noszenia czy tyłem czy przodem byle był pion a za rączki nie podnosiłam , myślałam że to za wcześnie , mnie lekarka ostatnio nic o tym nie mówiła i sama też nie robiła tego ćwiczenia , muszę jutro spróbować . a Nikamo masz śliczną fryzurkę na zdjęciach , wiem ja wszytko robię z opóźnieniem i zdjęcia również oglądam po czasie , dziewczynki macie prześliczne dzieci serdecznie gratuluje :) Życzę dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nananana, tak patrz e w tabelkę to Ty najcięższego chłopaka rodziłaś i to naturalnie ogromny podziw , i gratulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Luiza też czesto lubi byc noszona w pionie, szczegolnie jak do odbicia, a głowke trzyma sztywno non stop ale i tak trzymam z tyłu dłon na wszelki wypadek. Na brzuszku nie cierpi lezec wiec jej nie kłade, chyba ze lezy na mamusi to wtedy tak;) co do diety, jak saskiana, tez dzis jadłam fasole tylko w innej postaci, otoz kolezanka zaprosila mnie i Lusie:) na obiad i zaserwowała fasolke szparagową jako dodatek. Jak na razie nie widze zeby Lusia jakos zareagowala, wzdeciami czy czyms, co mnie cieszy, bo uwielbiam fasolke szparagowa z bulką tartą witaj nanana 🌼 oj ważka widzisz z tymi facetami;) ty tu sie nastarasz a przyjdzie tatus i wszystko na nic, w zwiazku z tym mialam kilka dni temu kryzys ale teraz mój mezus zrozumiał i stosuje sie zaskakujecie mnie dziewczyny tymi cwiczeniami 6 weidera, oczywiscie poczytam bo tesknie za płaskim brzuszkiem:) ale słowo daje pierwsze słyszę asiulek, no wlasnie u mnie podobnie jak u Ciebie z tym spaniem nocnym i w ogole, czasem po jedzonku i przebraniu spi ze mna juz w łózku i tak spimy do 10-11 rano;) no i Asiulek z ciebie tez szczesciara taka wycieczke wygrac:) graj w totka! ahaha z tym graniem! kupiłam dzis zdrapke za 5 funtów i wygrałam 20 funtow:) zawsze cos ziarnko do ziarnka:) krismam no to powiem Ci ze tutaj to sie idzie, owszem, w 6tym tygodniu po porodzie do lekarza na sprawdzenie ale - o dziwo - nie jest to zaden ginekolog tylko zwykły lekarz. Spytał mnie tylko czy mi sie szwy rozpusciły powiedzialam ze tak i tyle mi było z badania:) ginekolog mnie nie widział i nie ma zamiaru;) mam piasek w oczach do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Piękny dzień a ja od rana mam zły humor:/ Ja właśnie wróciłam od ginekologa (nie tego co chodziłam, bo 1 termin był na 20 lipca:/ ) i jak mu powiedziałam że najprawdopodobniej miałam miesiączke to ten mi na to że napewno nie, próbowałam mu powiedzieć że po 4 tyg po porodzie już nic nie było a w połowie maja ta miesiączka, ale powiedział że mam się z nim nie kłucić bo on wie że może być przy karmieniu piersią dopiero po 6 miesiącach. Słyszałam też że powinno się zrobić USG czy wszystko wróciło do normy, ale ten koleś nawet USG nie potrafii zrobić:( , A Alex od 8 nie śpi gada sobie z karuzelką i fika nóżkami :D jak sobie z nim pogadałam po powrocie to się odstresowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam jak już wspomniałam chodziłam do gin na kasę chorych i przy badaniu USG stwierdził że dziecko waży ok. 3500g .Jak bym wiedziała że takie duże dziecko mam to bym zdecydowała się na cc. Przez to miał wybroczyny na buzi( cała buzia w czerwonych siniaczkach) i czerwone oczka. Był też przyduszony i nie oddychał przez 3 min, dlatego też miał bardzo słaby Apgar. (oddech, napięcie mięsni, zabarwienie skóry).. Buzia i oczka to mu się goiło jakoś z miesiąc. NASTĘPNYM RAZEM TYLKO PRYWATNIE DO GIN. Odnośnie wygranych to ja tylko plecak z wody Żywiec i kiedyś może 13 lat temu paczkę prins-polo:-( Wczoraj mąż spróbował odpalić piec i mieliśmy ciepełko. Od razu mi pranie wysychło a tak to kisiło się ze 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nanana az przykro jak czytam jaki konował sie Tobą zajmował.. biedny Twój synuś tak sie umęczył:( dziewczyny u mnie dzis pogoda jak w środku lata, gorrąco i na maxa słonecznie od rana, jak sie Lusia obudzi to ja nakarmię i sru w teren:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny karmiace, powiedzcie, czy wam też tak przemakają piersi w nocy? No ja nie nadązam wkladek wymieniac :) Jak maly nie zje ze 4 h to się z nich leje, o spaniu na brzuchu mogę zapomnieć. a co do wygranych kiedys w totka wygralam 700 zł :) A moj ojciec w losach samochód polonez, szczesciarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj co do karmienia i lania się w nocy z piersi to mam to samo wkładki podwójnie nakładam a i tak stanik mokry i rano do zmiany wszystko a piżama do prania , ogólnie mam tak jak je z jednej to druga pierś zalana a młody ładnie je bo co 2h teraz śpi to z pracy powysyłałam przelewy ii dziś mam już labę moge iść na spacer Nanana współczuje porodu i dużo zdrówka dla syneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wygrywania ja kiedyś wygrałam laptopa, telefon komórkowy, bony sodexu, i często kosmetyki , perfumy lancone :0 jakieś takie szczęście mam :) a teraz brak czasu na granie :) no ale największa wygrana leży w łóżeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda-moj gin to samo mi powiedzial:(ze to nie miesiaczka tylko jakies tam z macicy plamienia czy oczyszczanie,ze niby moze cos peklo-jakas zylka po cc itd itp. 2 tyg.krwawilam,lalo sie ze mnie-gdybym wiedziala,to bym do szpitala pojechala.a tak?myslalam,ze gin mi cos doradzi. malo tego -po wizycie znow krwawie. krisman-ja zawsze pieluszke przykladam do piersi jak karmie,bo rzeczywiscie leje sie z tej z ktorej nie karmie akurat. leci mi czasem jak z fontanny! zastosowalam sposob tracy hogg-chce nauczyc malego przesypiac cale nocki:) i wiecie co!udalo sie:)pocwiczymy jeszcze pare dni i bedzie luzik. dzis jak zjadl o 23.30 to dopiero o 5.30 dalam mu cycka:) 6 godzin to u nas rekord:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie sie w ogole nie leje z cyckow. Jedynie jak karmie to z tej drugiej cos leci, no ale doslownie 2 - 3 krople. Jak nie karmie czy spie to nic nie leci. Prawie nie potrzebuje wkładek saskiana jeszcze nie doszlam do tego, jak przesypiac całe noce - nie mam kiedy;) ale lusia i tak przesypia czasem 6 godzin ciagiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam sie i wszystko poszlo w ujam aaaaa makabra Nanana przykre to co twoj maluszek musia wycierpiec ale uwierz co lekarz to lekarz i prywaciarz tez moze byc yhyy ..to od czlowieka zalezy ..mozna tez chodzic na kase na koniec skoczyc do prywaciarza aby sie upewnic itp. wiecie co ,moja znajoma rodzila chlopca z waga 4200 ,sama nalezy do malych i chudych kobitek..parla przez 6h i nawet jednego pepkniecia ani naciecia nie miala..teraz urodzila drugiego chlopca w 40tyg z waga 3790 i maly wyszedl na 2 parciem hehe Izabell nie chcesz portreciku malej;) zrobilabys mi mala reklame u siebie hehe :P a ja biegalam i wygrywalam rozne pierdoly od ksiazki gry po rower lyzworolki pilki do siatkowki koszykowki itp pierdoly no ale na to musialam sama zapracowac:P bo farta to ja nie mam chyba...100zl przed nosem mi umknelo z jkawy FORD(mam zabrala), 10f takze kiedy to stojac babeczka przedmna sie chyla po kase haha tak samo M wiele razy cos na chodniku znalazl a ja jakas slepa chyba jestem:O a pokarm na noc mi sie ustabilizowal, mala nie je czasem 6/7 h i nic mi nie cieknie:P bjedynie czuje jak przybieraja no i gdy ssie z jednej to z drugiej cieknie:P to fakt dziewczyna bodna kiedy mala miala 1,5 miesiaca to tez sie w nocy zalewalam...z czasem bedzie lepiej;) a o spaiu na brzuchu to na razie moge zapomniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo.. jak dłużej się nie karmimy, lub w nocy jakaś dłuższa przerwa albo nawet podczas karmienia to z drugiej piersi leci mleko, że wkładka plus biustonosz, albo przyłożona pieluszka do wymiany. I mam też tak, że jak już młodego karmię i on np. przerywa nagle na puszczenie bąka to mleko z tej karmiącej piersi mi leci, tryska pod takim ciśnieniem, że zawsze leci na twarz i dookoła :) też tak macie? A ja teraz a propos wagi dzieci: jak często je ważycie? macie w domu wagę czy tylko przy okazji wizyt u pediatry? ja ważę średnio raz w tygodniu, czasami częściej. Ale do tej pory młody miał przyrost w granicy 200-250/tyg. A przez ostatni tydzień zaledwie przytył 90 gr. Jak zobaczyłam wynik to się przeraziłam i trochę mnie to martwi. Przeanalizowałam ten tydzień i w zasadzie wyszło mi że przyczyną mogłoby być stosowanie smoczka uspakajacza, bo przez ostatnie parę dni byłam w domu z dziećmi sama i już sił mi brakowało, więc zaczęłam przy usypianiu podawać smoczka. Ewentualnie też to, że karmienia u nas trwają 5 minut, sporadycznie dłużej do 10, i nie wiem czy mój synek się najada. Jak chce mu podać pierś znowu to ryczy, pręży się, odwraca główkę więc na mój gust to już nie jest głodny, ale pewności nie mam gdyż męczą go gazy i może wtedy nie chce jeść choć nie do końca czuje się najedzony??? To już moje drugie dziecko i myślałąm, że tych wątpliwości nie będę mieć itp., ale widać że tak nie jest. Dalej się zamartwiam i myślę. Nie mam też wsparcia w tej kwestii u M bo on uważa że przesadzam, że robię problemy tam gdzie ich nie ma.. A może moja technika karmienia jest zła? Miałam cc i bardzo często karmię na leżąco - tak mi wygodniej, jest to moment odpoczynku dla mnie więc wykorzystuje, sporadycznie karmię na siedząco, czasem też z poduszką do karmienia, mamy karmienia nocne - ostatnio to wisi tak od 1-3 i od 4-7. Może to jakiś kolejny skok rozwojowy? co o tym myślicie? U nas waga wyjściowa to 3990 a obecnie waży 6820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek mój Maluszek podnosi główkę, czasem podpiera się na przedramionach ale nie na długo bo zaraz się męczy. Młoda ja miałam usg i gin stwierdził, że to krwawienie które miałam to nie była miesiączka. Zgadzam się z saskiną jeśli chodzi o ćwiczenia brzucha po cc. Natomiast jeśli chodzi o 6 weidera to jeśli macie jakiś tłuszczyk na brzuchu to nie polecam. Ćwiczenia te bardzo mocno wzmacniają mięśnie, szybciej niż spalają tłuszcz co da efekt taki że mieśnie będą ukryte pod tłuszczykiem, jedna dziewczyna na siłce uparła się żeby to ćwiczyć mimo że miała conieco tłuszczyku i efekt nie wyglądał najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadążam z czytaniem Qassandra ja akurat wczoraj małego ważyłam bo jesteśmy po chorobie więc się bałam. Do tego chciałam aby go nasz rodzinny osłuchał tak dla świętego spokoju. I jest ok. A tak to nie latam go ważyć. Tylko przy okazji szczepienia. Ale Twój to duży chłopak więc nie ma co sie martwić. Wychodzi na to że wczesniej chciał possać a niekoniecznie jeśc. Mój obecnie waży 5,5kg. Dziecko w ciągu tygodnia powinno przybrać od 120-240g. Także ja bym się nie przejmowała bo mały ma wagę odpowiednią. Michałka wiem jak to jest jak dziecko jest chore. Mój też się męczył... Do tego te ciągłe czyszczenie nosa i jego płacz. Nadal ma lekki katarek. Młoda przez takich ginekologów to niektóre babeczki zachodzą w drugą ciążę. Pff żeby nadal powielać ten mit że okres po 6 miesiącach będzie... Dziewczyny ja już to pisałam że po cc trzeba się bardzo oszczędzać z ćwiczeniami. Brzuszki dopiero po 6mies tak jak pisze Saskiana. Ja też już bym chciała ćwiczyć tym bardziej że niedługo wesela ale jeszcze poczekam. A tak na marginesie to mój zaczął ładnie spać w dzień. Nie wiem co mu się stało... Co chwilę chodzę go sprawdzać bo za duzo naczytałam się o śmierci łóżeczkowej... Także mam trochę czasu dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra myślę że tragedii nie ma, i tak ładnie Ci Maleństwo rośnie. Ja wazę co dwa tygodnie, jeżdżę do lekarza i położne mi ważą jak nie mam akurat wizyty. Co do przeciekania to Mały jak się budzi w nocy na pierwsze jedzenie o 1-2 czyli po 5-6 godzinach to mam pełne piersi ale jakoś specjalnie dużo z nich nie cieknie, na dzień wystarczają mi jedne wkładki, a drugie na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kas1ek u mnie stres ze śmiercią łożeczkową rozwiązał monitor oddechu, nawet jak jedziemy gdzieś na jedną noc to zabieramy go ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qassandra moze mialas mniej tresciwe mleko albo cos. moja mala tez kiedys przez 2 tyg tylko 100 przybrala i lekko sie zestresowalam.ale dzis wlasnie bylam u pediatry na "przegladzie" i moja gwiazda urosla 10cm od porodu i wazy 5600, wazyla 3540, wiec twoj skarb jest jak najbardziej w porzadku:) acha no i waze ja raz na tydzien, najwiecej przybrala 200 w ciagu jednego tyg. jak karmie, to czasem z drugiego leci mleczko, ale nawalu i sikania juz nie zaobserwowalam:) na poczatku tak, ale teraz juz sytuacja jest ustabilizowana. skoro ci ginekolodzy twierdza, ze to jeszcze nie @ to co to w takim razie u mnie bylo? jutro teoretycznie powinnam dostac kolejna jezeli bedzie tak jak sprzed ciazy, zobaczymy. w pierwszej ciazy mialam po 6tygodniach calkiem regularnie, wiec chyba ci lekarze musza wziac pod uwage, ze ok kazdej reguly sa wyjatki:) co do wygranych to raczej nie jestem z tych co to wygrywaja:) czsem 15 euro w totka i to na pol z kolezanka:) a w zdrapki 1euro to juz maksymalnie. ale za to moj M kiedys na festynie wygral rower losem z numerem 1313. w zdrapki wygrywal po 100 euro czasami. wygrac wycieczke to dla mnie jakas abstrakcja jest:) moja szwagierka ktora w sobote miala wesele, zamiast kwiatow prosila gosci weselnuych o kupon totolotka:) , nazbierala tych kuponow chyba na 500zl i wygranej bylo chyba z 20zl.....no coz , bedzie miala szczescie w milosci, tak mowia przynajmniej:) wczoraj biegalam z mala w nosidelku na brzuchu, za synkiem , ktory rowerek bez bocznych kolek juz prawie opanowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×