Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gabi a mała nie boi się robić kupek ?bo to co piszesz to było straszne , ktoś mi opowiadał , że po takich przejściach dziecko bało się robić kupkę . Biedne dzieciątka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marociwska
no to nikamo bedziesz na utrzymaniu meza, nie dosc ze wrobilas go w dzieciaka krótko razem dzieciak potem szybko slub to teraz utrzymanka pieknie, ale co sie dziwic facet nie wytrzymuje w koncu prace ma tygodniowa i siedzi z toba tylko w weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam no wlasnie boi sie:( Tzn juz jest lepiej ale zawsze jak zaczyna robic to sie cala trzesie i poplakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja mam nadzieję że tak będziesz miała wychowawczy , jak koleżance likwidowali oddział to dostała wychowawczy jedynie po zakończeniu wychowawczego nie mogli jej zwolnić to zaproponowali pracę w innym oddziale 230 km od jej miejsca zamieszkania , wiedzieli że nie przyjmie tej ofert to powiedzieli , że musi sie sama zwolnić bo do pracy muszą ją przyjąć , dziś nic nie wymyślę , musiała bym się w biurze księgowym spytać , ale to dopiero w poniedziałek , teraz to nie jestem tak na bieżąco jak kiedyś jak sama to prowadziłam , wiesz my nie zwalniamy pracowników raczej przyjmujemy do pracy , od 9 lat nikogo nie zwolniliśmy a jak odchodzili to sami do rodziców firm lub zakładali soje działalności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marociwska no widzisz jak sie mozna super w zyciu ustawić. Szkoda że Ty zakompleksiona biedaczko masz takie żałosne życie ...że wpychasz nos w nie swoje sprawy.Współczuje Ci bardzo i życzę żeby Twój mąż byl choć w jednej setnej szczęśliwy co mój Jesli wogóle masz męza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marociwska
szczesliwy? szczescien nazywasz zycie malzenstwa tylko w weekend? nie bądź zalosna, dziecko ojca ma w weekendy tylko a ty meza, i zgrywacie szczesliwa rodzinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi , współczuję , ile te dzieciątka muszą przeżyć , a czopeczki próbowaliście , chociaż jak teraz w miarę bez problemu to po co coś pakować w te pupunię , jejku jak mi przykro , stary może się męczyć ale takie małe istotki nie powinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wogóle cieszę się że tak bardzo interesujesz się moim życiem i znasz wszystkie szczegóły ha ha :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marociwska
tak je opisujesz ze nie sposob tego przeoczyc, najbardziej podobal mi sie tekst a mi mąż tak pomaga w domu haha kiedy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zawsze staralam sie lekcewazyc pomaranczki, bo to osoby ktore lubia mieszac a zazwyczaj pisza tylko z doskoku, ale ta tutaj to jakis wyjatkowy przypadek. Wyglada na to ze dobrze Was zna. Hehe musialyscie jej mocno zajsc za skore:p skoro tak sie teraz wyzywa;) zakompleksiona osoba z nadmiarem wolnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marociwska
wiecie ze najlepsze jest to ze jestem jedna z was hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszczesliwa to jestes Ty kobieto ! I jesli równiez jesteś matką to bardzo szkoda mi twojego dziecka że ma taką debilną matkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marociwska
nikamo nikamo nikamo ale ty masz brzydkie słownictwo, michałka tego też uczysz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Krismam, przy tym pierwszym zaparciu dalam jej pol czopka, gdy przez 6 dni nie zrobila kupki, no i po nim sie ruszylo ale to bylo straszne. potem nastepna kupka byla chyba po 4-5 dniach juz bez czopka ale szla tak samo ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marociwska szkoda mi czasu na takie osoby jak Ty ,myslisz że robisz wrażenie? Jesli sprawia Ci to przyjemnosc to pisz sobie co chcesz to tylko swiadczy o twojej głupocie pseudo matko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo szkoda nerwów , szkoda słów , ja zawsze olewam pomarańcze , a tak Nikamo jutro jest ostatni lipiec a gdyby mu wysłać wniosek o wychowawczy , Ty jesteś na urlopie macierzyński w trakcie lub pod koniec składa się wniosek o wychowawczy i ty możesz to zrobić , co ci szkodzi i wysłać poleconym z datą ostatniego lipca , a na urlopie nie można nikogo zwolnić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marociwska
żona pseudo ojca ktory bawi sie w kochajacego tatusia i mezusia w weekendy smutne zycie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, nie daj sie sprowokowac. Szkoda nerwow. Na Waszym topiku panuje bardzo mila atmosfera a taka męda nie powinna tu miec w ogole wstepu. Moze moderator cos z tym zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marociwska
a czemu menda? czemu nie przyjmujecie krytki? przeciez nie klamie, nikogo nie obrazam, pisze prawde, tak nie jest nikamo? ze sama musisz sobie ze wszystkim radzic? ze mąż jest tylko w weekendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marociwska
gabi nie męda tylko menda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie reaguję to w pewnym momencie każdy daje spokój , przecież nikt nie lubi być tylko powietrzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala31- a nie podajesz malutkiej czasami obiadkow z gotowana marchwia? ona tez powoduje zaparcia. na zatwardzenie najlepsze jest picie duzej ilosci wody (czy soczku jablkowego),albo jak ktoras z dziewczyn pisala- czopki glicerynowe tez zazwyczaj pomagaja. badka- blog super! krisman- mnie tez denerwuja ze "zacieki" po bokach. masz na nie jakis sposob? nikamo- no, tak, faktycznie "sprawdzila sie" w Twoim przypadku kampania "firma przyjazna mamie". matko, co za czasy!byle tylko czlowiekowi pod gore robic. a na marginesie znowu okazuje sie, ze pomaranczka podczytuje nas od poczatku, skoro zna szczegoly z twojego zycia. jakim debilem trzeba byc, zeby czepiac sie niewinnych matek cieszacych sie swoim macierzynstwem... kurcze tyle smieci lezy na ulicach, wzielaby sie taka za ich zbieranie, to chociaz zrobilaby cos pozytecznego dla swiata, a nie chodzi po nim, smierdzi i zatruwa srodowisko... co za ludzie! kurcze, wiecie dziewczyny- ja zdaje sobie sprawe, ze to bylo jeszcze nieswiadome, ale Xenia wczoraj jak sie zdenerwowala, to wyburczala "ma-ma":-) mimo, ze to przypadek pewnie byl, to i tak strasznie sie ucieszylam. tina- wielkie dzieki za przepis, moze uda mi sie w weekend zrobic to ciacho. najpozniej w przyszlym tygodniu. a serek philadelfia chyba tez jest dostepna w pl, bo niestety zadnego odpowiednika nie znam. tu w niemczech mozna go dostac w kazdym sklepie spozywczym. to tyle na dzisiaj:-) kolorowych snow kobiety!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krismam masz racje :) Jutro chyba to zrobię,próba nie strzelba. Zresztą po to mój maz pracuje żeby mnie utrzymywać to co mam się martwić i co mnie obchodzi że jest nieszczesliwy ? ha ha dobre.Poprawilam sobie humor dzis na forum:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i do ciebie pomaranczko- watpie, zebys byla jedna z nas, ale zapewne chcialabys byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marociwska
nikamo raczej ty spac przez to nie bedziesz mogla niz poprawienie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marociwska
kamele a moze jestem czarna a teraz bawie sie w pomaranczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelle z tymi smieciami to dobry pomysl:D:D a co do serka philadelphia to na pewno kiedys w Polsce byl dostepny, ale daaaawno go nie kupowalam wiec nie wiem czy teraz jest w sklepach moja mala tez czasem mowi ma-ma-ma-ma, czasem uma i bebe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki do juterka M sam w salonie żal mi go a mój smyk budzi się co 15 min i kontroluję sprawę , Dobrej nocki , karaluchy pod poduchy pa pa do jutra , a jutro śmigamy na działkę ale mam nadzieję że dam rade się odezwać a jak nie to miłego weekendu pa pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi szczescie ze ten probiotyk malutkiej pomógł...cierpienie straszne ehh co do pamieci bolu przy robieniu kupki, teraz to jeszcze wczesnie jest aby dziecko powstrzymywalo bo kojarzy to z bolem ale im wieksze bedzie tym wlasnie z tym gorzej..mojej znajomej synek raz mial zatwardzenie i od tego czasu caly czas powstrymywal, latal po domu aby tylko nie zrobic..nic nie pomagalo prosby itp. i w efekcie bylo jeszcze gorzej ehh Nikamo tatuś jest i to jest ważne;) wogole mam Przyjaciołke ktora zaszla w ciaze z facetem po 2 miechach znajomisci, za pierwszym razem i co najlepsze znala go o wiele wczesniej bo ze soba pisali tyle ze jakos czula do niego tylko przyjazn..no ale z czasem ja do siebie przekonal..naprawde facet jakich malo ... ona sie bala ze ja zostawi itp, a on sie cieszyll jak glupi bo juz dawno marzyl o rodzinie ehh fajna historia a pasuja do siebie jak ogien i woda hihi(ona ogien a on woda:P) brakuje mi jej ..wrocila do PL rok temu ehh:(:(:( i co najlepsze ma szymka i tez chce miec Amele haha u mnie dzieciaki tez juz spia...wlasnie wcinam kanapeczki zrobione przez M..zalaczymy jakis filmik. lampka winka i tak nam wieczor zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! Marociwska czy jak ci tam, uzywaj sobie jakich chcesz pseudonimow i wyzywaj sie ile chesz na nas, jezeli to Ci ma podniesc poczucie wlasnej wartosci:) . tak to juz jest, ze jak ktos niema czym "zablysnac" to czepia sie potkniec innych i na nich buduje swoj wizerunek...Tylko, ze w tym przypadku probujesz moja droga zamienic uczucie i cieplo nikamo w jakies prozaiczne historyjki. Wiec badz tak dobra i odczep sie delikatnie mowiac:). A jezeli tak boli Cie szczescie innych , to moze postaraj sie oswoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×