Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

Gość MaKaReNa-23

Cześć dziewczyny! Dzisiaj zrobiłam rano test i wychodzi na to, że jestem w ciąży:) na teście pojawiła się ledwie widoczna druga kreska, ale ja i tak mam przeczucie, że będę mamą! Cieszę się ogromnie!!!:) Z kalkulatorów internetowych wychodzi termin na 1 marca. Test zrobiłam kilka dni przed @, powtórzę go jeszcze raz w pon.Pewnie wiele dziewczyn jeszcze nie wie, że się udało, bo jest za wcześnie, ale mam nadzieję, że szybko dołączycie. Zapraszam i pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *vincentka*
Jeszcze chyba za wcześnie i wiele dziewczyn nie wie, czy są w ciąży czy nie. Pewnie niedługo zaczną się pojawiać. Gratulacje MaKaReNa23!!!! Trzymam kciuki, aby ciąża przebiegała bez zakłóceń i dziecko było zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaartuuusiek
Jak tylko potwierdza sie moje przypuszczenia to na pewno do Was dolacze :) Bardzo bym chciala!!! MaKaReNa-23 gratuluje Ci z calego serca!!! Zycze Ci spokojnej i radosnej ciazy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaartuuusiek
MaKaReNa-23 mam do Ciebie pytanko. Czy odczuwasz juz jakies objawy ciazy czy to takie Twoje wewnetrzne przeczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniówka 2008
O jaaa już marzec :D:D:D Super !!! Napewno jeszcze wiele dziewczyn nie zdaje sobie sprawy, że ma pod sercem maleńka istotkę lub też jest za wcześnie na ujrzenie 2 kreseczek na teście :) Trzymam kciuki za Was marcówki :):) 🌼 O rany jak ten czas leci.... Niedawno sama szalałam z radości robiąc test, potem ciąża i poród córeńki. A teraz jeszcze 7 tyg i mój brzdąc roczek będzie świętować ... ahhhh :D POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam byc marcowka 2009 ale dzidzia sie troche pospieszyla:) trzymam kciuki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny! Jestem z marcówek 2009,makarena tez miałam termin na 1 marca urodziłam 5-tego.Trzymam kciuki za was i za wasz topik,nasz pręznie się rozwija.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki, marcówki 2009 trzymają za was kciuki :) tez miałam termin na 1 marca :) zostałam co prawda lutówką (24 II) ale sercem jestem z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: też miałam ledwo widoczną drugą kreskę a teraz niunia ma 15 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam też jestem marcówką 2009 właśnie się dowiedziałam ,że już jesteście :) strasznie się cieszymy i przekazujemy Wam pałeczkę życzymy dużo zdrówka i szcześliwego donoszenia i rozwiązania 🌻 Będziemy Was podczytywać z sentymentu pewnie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ledwie widoczna druga kreska własnie zjadła jabłuszko i miętosi pieluchę w foteliku :) mialam termin na 18 marca urodziłam 24 lutego przez CC ale czuje się marcówka pelna para pozdrawam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zastanawiałam się czy się ktoś już pojawi. Dokładnie 2 lata temu, o tej porze też zrobiłam pierwszy test z ledwie widoczną kreską. Teraz właśnie ta kreska nieporadnie próbuje ubrać bluzę bo idzie papa:D. Termin miałam na 1.03. 2008r. i tak właśnie synek przyszedł na świat. Życzę wszystkim marcówkom spokojnych 9 miesięcy i ślicznych zrdowych dzieciaczków🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też się dołączam do życzeń, coby się jeszcze na pierwszej stronie zmieścić:) Marcówka 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie przyłaczam do gratulacji :) Spokojnych 9 miesięcy oraz szybkich i bezbolesnych porodów :) - Marcówka 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaKaReNa-23
Ale Was dużo dziewczyny (marcówek z poprzednich lat) :) Ale marcówek 2010 jakoś nie ma, ale co tam. Ja cierpliwie zaczekam na kolejne szczęśliwe przyszłe mamusie ;) Dzisiaj zrobiłam kolejny test i kreski o wiele mocniejsze, jutro idę na badanie krwi.Do ginekologa jeszcze się nie zapisałam. A z objawów to tylko brzuszek troszkę boli, piersi kłują strasznie i ciągle senna chodzę cały dzień, nawet jak w weekend pospałam długo, to w ciągu dnia i tak drzemkę małą musiałam zaliczyć;) No nic wracam do pracy i co jakiś czas będę zaglądać, czy ktoś nowy się nie pojawił. Miłego dnia dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaKaReNa-23
maaartuuusiek- mam nadzieję, że niedługo dołączysz, trzymam mocno kciuki!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNESAGNES
WIATM, JAK TYKO ZROBIE TEST(CHYBA ZE OKRES DOSTANE) TEŻ BEDE MARCÓWKA 2010. MAM JUZ CORCIE,KTÓRA ZA RÓWNY TYDZIEŃ SKOŃCZY ROCZEK. POZDROWIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja życzenia skadam! spokojnych, radosnych 9 mieisęcy, łatwego porodu i WIEEEEEEEELE RADOŚCI Z MALEŃSTWA, które za pewnien czas całkowicie odmieni Wasze życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia :) styczniowka 2010 :) ale ten czas leci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie bawem sie Was tu namnozy makarenko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Ja muszę czekać na termin miesiączki do 27 czerwca ale mam nadzieję, że się nie pojawi... Ogólnie na dzień dzisiejszy brak u mnie jakichkolwiek objawów :/ Parę dni temu miałam tylko ból podbrzusza i dolnych okolic pleców, dokuczał mi też przez jeden dzień ból głowy ale to raczej żadnego związku nie ma... Śluz mam biały, gęsty ale nie ma go zbyt wiele... Niepokoją mnie piersi bo nic, absolutnie nic się z nimi nie dzieje... Czekam nadal cierpliwie... Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNESAGNES
A JA ZROBIŁAM TEST, JEDNA KRESKA. NO TRUDNO NASTEPNYM RAZEM :) POWODZENIA ZYCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam mamy
Dziewczyny zapraszam do rozmowy na prywatnym forum, bo pewnie i do was zawitają nie długo wredne pomarańcze http://cafe-mama.phorum.pl/ Zapraszam na kulturalne rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNESAGNES
maartusiek na razie mam roczne dziecko i chyba mi wystarczy. oczywiscie cieszyłabym sie z następnego gdyby sie okazało ze jednak jestem w ciązy ale w tej sytuacji poczekam z nastepnym moze z rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGNESAGNES rozumiem :) W takim razie trzymaj proszę kciuki za wszystkie Starające się :) wredniak. witaj :) Czekamy zatem razem tyle że ja z pewnością krócej. Trzymam kciuki za Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blask
Witajcie kobitki Ja wczoraj zrobiłam test i ujrzałam cudowne 2 kreseczki :):):) Więc wynika ,że też będę marcówka 2010..........przyjmniecie mnie do siebie ??:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×